X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no właśnie tak to jest :) marzysz o tym, żeby zobaczyć chociaż bladą druga kreseczkę ale z drugiej strony myślisz, że pewnie ta głupia @ przyjdzie...
    ale powiedz, czułaś się jak na okres? bolał Cię brzuch? jakieś inne objawy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Nusia wrote:
    a na ile mąż wyjeżdża?

    albo wroci pod koniec czerwca albo dopiero 8 lipca dokładnie sam jeszcze nie wiem.

    a no to ten miesiąc, dwa jeszcze jakoś da się przeżyć :) bo dłużej to już ciężko :) Kochana to w takim razie korzystajcie ze wspólnie spędzonych chwil i cieszcie się sobą ;) miłego weekendziku :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 17 maja 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bolał mnie brzuch jak na okres, piersi z boku i sutki...nic więcej
    okej ja spadam z psem do weterynarza a potem z córą na plac zabaw :)
    Do później kochane :*

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie mnie brzuch tak boli i nie boli, piersi też z boku bolą i te zawroty głowy...ale zdaję sobie sprawę, że objawy na @ są takie same :) zobaczymy ...
    Kochana to miłego popołudnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    kaarolaa wrote:
    Nusia wrote:
    a na ile mąż wyjeżdża?

    albo wroci pod koniec czerwca albo dopiero 8 lipca dokładnie sam jeszcze nie wiem.

    a no to ten miesiąc, dwa jeszcze jakoś da się przeżyć :) bo dłużej to już ciężko :) Kochana to w takim razie korzystajcie ze wspólnie spędzonych chwil i cieszcie się sobą ;) miłego weekendziku :)

    no tak ale mimo wszystko to jest dlugo, teraz moze przestane myslec ciagle tylko o staraniach, odpoczne od tego psychiczie.
    dzieki wielkie, dobra uciekam, wracam tu dopiero w niedziele. testujacym zycze zielonych kropeczek a mamusiom spokojnego weekendu papa :)

    maximka84, deJzi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaaa miłego weeekndu, korzystajcie na maxa w ten wspólny czas :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 maja 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope mi gin podejrzewa że będzie mikołajkowe dziecko :) z 6.01 :D

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 maja 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka Mikołajki są 6 grudnia, a nie 6 stycznia ;)
    6 stycznia jest Święto Trzech Króli, właśnie to sprawdziłam. Twoje dziecko będzie wiec nie mikołajkowe, a baltazarowo-melchiorowo-kacprowe ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2013, 10:50

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 maja 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Emilka Mikołajki są 6 grudnia, a nie 6 stycznia ;)
    6 stycznia jest Święto Trzech Króli, właśnie to sprawdziłam. Twoje dziecko będzie wiec nie mikołajkowe, a baltazarowo-melchiorowo-kacprowe ;)

    Ahahahaha no ale ze mnie gapa :D to co to za święto jest..Trzech Króli! No i to swięto i to święto :)

    Nusia lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • diablica1985 Przyjaciółka
    Postów: 82 33

    Wysłany: 17 maja 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż jest z 6 stycznia takze nie taka zła data hehe...wyszedł całkiem całkiem swojej mamie...

    bo miłość to bezinteresowna radość z czyjegoś istnienia...


  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 17 maja 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    no właśnie mnie brzuch tak boli i nie boli, piersi też z boku bolą i te zawroty głowy...ale zdaję sobie sprawę, że objawy na @ są takie same :) zobaczymy ...
    Kochana to miłego popołudnia :)

    ja mam tak samo. Od połowy cyklu bolał mie brzuch ale to tak jak mówisz bolał nie bolał , siusiu , zgaga, piersi, i plecy. Brzuch jak na miesiączkę ćmi. Tyle ,że dlamnie pdejżane było to ,że tak wcześnie. Miesiączki mam zawsze jak w zegarku góra dwa dni opóżnienia. Od czasu pierwszego porodu zero bóli. Dzień przed lub w dzień miesiączki troszkę tak właśnie ćmi ale nigy tak szybko. No i tescio wyszedł pozytywny teraz czekam na bete

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 17 maja 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    Nusia wrote:
    no właśnie mnie brzuch tak boli i nie boli, piersi też z boku bolą i te zawroty głowy...ale zdaję sobie sprawę, że objawy na @ są takie same :) zobaczymy ...
    Kochana to miłego popołudnia :)

    ja mam tak samo. Od połowy cyklu bolał mie brzuch ale to tak jak mówisz bolał nie bolał , siusiu , zgaga, piersi, i plecy. Brzuch jak na miesiączkę ćmi. Tyle ,że dlamnie pdejżane było to ,że tak wcześnie. Miesiączki mam zawsze jak w zegarku góra dwa dni opóżnienia. Od czasu pierwszego porodu zero bóli. Dzień przed lub w dzień miesiączki troszkę tak właśnie ćmi ale nigy tak szybko. No i tescio wyszedł pozytywny teraz czekam na bete

    ja też mam już "jakieś" dziwne objawy a od wczoraj jem co godzinę i nie mogę się powstrzymać, mało brakowało a bym zjadła kiełbachę w drodze do domu, ciągle chodzę nienajedzona... ale jak mi to dziś ktoś powiedział, może mam tasiemca... :) ludzie to potrafią pocieszyć :)

    Asi lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 17 maja 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    Asi wrote:
    Nusia wrote:
    no właśnie mnie brzuch tak boli i nie boli, piersi też z boku bolą i te zawroty głowy...ale zdaję sobie sprawę, że objawy na @ są takie same :) zobaczymy ...
    Kochana to miłego popołudnia :)

    ja mam tak samo. Od połowy cyklu bolał mie brzuch ale to tak jak mówisz bolał nie bolał , siusiu , zgaga, piersi, i plecy. Brzuch jak na miesiączkę ćmi. Tyle ,że dlamnie pdejżane było to ,że tak wcześnie. Miesiączki mam zawsze jak w zegarku góra dwa dni opóżnienia. Od czasu pierwszego porodu zero bóli. Dzień przed lub w dzień miesiączki troszkę tak właśnie ćmi ale nigy tak szybko. No i tescio wyszedł pozytywny teraz czekam na bete

    ja też mam już "jakieś" dziwne objawy a od wczoraj jem co godzinę i nie mogę się powstrzymać, mało brakowało a bym zjadła kiełbachę w drodze do domu, ciągle chodzę nienajedzona... ale jak mi to dziś ktoś powiedział, może mam tasiemca... :) ludzie to potrafią pocieszyć :)

    Może masz takiego małego, na którego każda czeka :) hi hi no ja ztym jedzeniem też tak mam. Ale dodatkowo czuje ,że jestem głodna w brzuchu burczy ,mdli ja jestem głodna ale na co spojrzę to nie mam ochoty i strasznie wybrzydzam . Jedno czego nie chce to czekolada . Nie moge patrzeć po prostu :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi ... zazdrościmy i gratulujemy :)

    o fluidki poprosimy ciążowe :)

    Asi lubi tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 17 maja 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to tak wcześnie jestem ostrożna i szczerze to cieszę się ,że są II kreseczki ale prawdziwa radość będzie jak usłyszę serduszko ... ale tak chciałabym sprowadzić na Ws wszystkie ciążową epidemię ...żeby ta zaraza ciążą zwana nie oszczędziła żadnej z Was :) HI HI życzę z calego serducha i będę się za Was modlić i trzymać kciuki

    maximka84, Iwka, mamuleska lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi - dziękujemy :) A długo się staraliście ?
    Ile masz latek ?:)

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 17 maja 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ma 32 lata i jestem po piewszej ciężkiej ciąży i ciężkim porodzie . Cztery lata temu staraliśmy się jakieś 1,5 roku tak naprawdę. Potem przyszły gorsze czasy i trzeba było się skupić na utrzymaniu rodziny. Ja powiedziałam sobie ,że widocznie tak ma być. Cieszę się z jednego dzieciątka i dziękuję chociaż za to. Moja córeczka bardzo chciała rodzeństwo. No i postanowiliśmy spróbować. To nasz pierwszy cykl i chyba cud...

    mamuleska lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięęęęęęękny Cudzie rośnij zdrowo :*

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 17 maja 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To się przyda . Nie wiem czy tak się czuje kobieta w zdrowej ciąży ale brzuchowe sprawy odczuwam jak przy pierwszej zagrożonej i boje się cieszyć za szybko. Przy każdej wizycie w toalecie sprawdzam czy nie plamię . To jest chyba obsesja :) ale jestem dobrej myśli no i obiecałam sobie ,że będę codziennie myśleć o Was o Waszych brzuszkach i modlić się za Was , dziękując za swoje szczęście...

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi GRATULUJE :) masz taka sama obsesje jak ja latam do kibla i sprawdzam czy wszytko ok i na pewno tak bedzie przez ten trudny pierwszy czy nawet drugi miesiac... :( czuje radosc a zarazem strach... ale tak jak juz ktos tu napisal cziszmy sie dzisiejszym dniem a jutro bedzie kolejny.. nie myslmy o tym co moze sie przytrafic.. poprostu sie czieszmy.

    Asi lubi tę wiadomość

‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ