Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Domi81 Debiutantka

Wysłany: 17 maja 2013, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Babeczki :) u mnie 17 dc i od wczoraj dziwnie kłują, bolą mnie jajniki, albo to jelita, poza tym nerwa i płaczka :P mam rodzaj ciązowej paranoi :) gratuluję zafasolkowanym i liczę, że tam rozrzucacie na nas swoje pozytywne fluidy :) dziękuję, że jesteście!!!!!mam z Wami łatwiej iść w stronę macierzyństwa i przede wszystkim ciągle przekonuję się, że nie jestem nienormalna, tylko spragniona miłości bezwarunkowej :)

deJzi, Iwka lubią tę wiadomość

[link=https://www.suwaczki.com/]2grddn3jc1wed86g.png[/link]
  • Iwka Autorytet

Wysłany: 17 maja 2013, 16:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane ja jak zawsze zabiegana. I wpadłam tylko na chwilę. Przeczytałam więc Asi trzymam kciuki aby wszystko było oki :)Emilka głowa do góry dasz radę będziesz mamą a mamy zawsze dają radę :*
    Ja dzisiaj byłam na obserwacji iii okazało się (jak dejzi podejrzewała) że pęcherzyk nie pękną tylko się zmiejszył z 26 do 18 mm zapadł się i się zassał - endo trochę zmalało z 12 na 11 mm i kazali mi znowu przyjść w poniedziałek. Ogólnie jajo brzydko pofałdowane :( no cóż cykl stracony idę z dziewuszkami z pracy potańczyć i na arbuzowego drinka - wypiję za Wasze zdrowie i by się zazieleniło u Was wszystkich <3
    Emilka mi w tym miesiącu załatwiła bliźniaków więc mogę komuś je oddać :*
    Buziaki :* lece się szykować

ps. Domi81 my też dziękujemy że z nami jesteś :*

deJzi lubi tę wiadomość

f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Asi Autorytet

Wysłany: 17 maja 2013, 16:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki

HCG+b 146,5 4 TYDZIEŃ CIĄŻY ( 9,5 - 750 )

Domi81, mamuleska, aga83 lubią tę wiadomość

2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • juicca Autorytet

Wysłany: 17 maja 2013, 16:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję fasolinek ;)

Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)

3jvz3e5ek8iil2ca.png

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 maja 2013, 16:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi to już teraz głośno GRATULUJE :)

• adzia Autorytet

Wysłany: 17 maja 2013, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Asi!!!!!Tak się cieszę że Ci się udało!!!!

3i49df9hy5b5npd4.png
  • Asi Autorytet

Wysłany: 17 maja 2013, 16:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki i naprawdę teraz myślę o Was z całego serducha <3 będę zaglądać i kibicować cały czas ... no i zaraze rozsiewać ;)

2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • adzia Autorytet

Wysłany: 17 maja 2013, 17:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny musiałybyscie mnie wczoraj widzieć,tak jak przypuszczałam że tak będzie wyłam wczoraj podwójnie.Najpierw wczesnym rankiem kiedy odprowadzałam synka pod szkołę,wyjeżdzał na zieloną szkołę.Pierwsza tak długa rozłąka i jak się żegnał to szepnął mi do ucha że jak przyjedzie to mam mu powiedzieć żę w końcu będzie miał rodzeństwo.Musiałam być twarda przy nim żeby sie nie rozkleić ale jak już odjechali, w samochodzie rozkleiłam się na maksa.Pojechałam na tą betę miałam nadzieję że w końcu się udało,ale jak odebrałam wyniki to już załamka totalna,ciąży brak,kurcze jak ja mu powiem żę znowu tym razem nic z tego:(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2013, 17:02

3i49df9hy5b5npd4.png
  • Emilka WSK Autorytet

Wysłany: 17 maja 2013, 17:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ASI gratulujemy!!!! :) mi już (?) brzuszek wywaliło... 7 tydzień... wstyd...

Asi lubi tę wiadomość

Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • adzia Autorytet

Wysłany: 17 maja 2013, 17:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już tak się kochane poswięcam ,dbam o siebie,paliłam papierosy tyle lat od tygodnia nie palę kupiułam sobie e papierosa i tym się oszukuję na razie mi to wychodzi.Kurcze nie rozumie tylko jednego jedne piją imprezują i mają wszystko w du..e ,mam kontakt z takimi kobietami,czasami mi się serce kraje na widok tych biednych dzieci.Mój M nie wie jak ma już mi pomóć,chociaż sama widzę że jemu też jest ciężko.Sorry dziewczynki że tak się rozkleiłam ale jak się wygadałam to jest mi ciut lepiej.DZIEKUJĘ ZE JESTEŚCIE!!!!!

;oniqa lubi tę wiadomość

3i49df9hy5b5npd4.png
  • Klif Autorytet

Wysłany: 17 maja 2013, 17:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi teraz już mogę oficjalnie pogratulować :)
    Adzia, jak jesteś wierząca to możesz mu powiedzieć że to bozia w niebie przydziela maluszki i na pewno Wam też przydzieli, tylko musi wybrać dla Was odpowiedniego dzidziusia. I jak już wybierze, to Bozia na pewno wtedy Wam go przyśle i będzie rósł w Twoim brzuszku :)I Ty też musisz w to wierzyć. Ja wierzę, że dla każdej z nas będzie przydzielona mała fasolka :) Jak tak myślę, to robi mi się lepiej wtedy. Wiem, może to głupie ale tak mam

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2013, 17:24

adzia, Nusia, aisa lubią tę wiadomość

ug37px9iyhvbmwqv.png
  • adzia Autorytet

Wysłany: 17 maja 2013, 17:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Asi teraz już mogę oficjalnie pogratulować :)
    Adzia, jak jesteś wierząca to możesz mu powiedzieć że to bozia w niebie przydziela maluszki i na pewno Wam też przydzieli, tylko musi wybrać dla Was odpowiedniego dzidziusia. I jak już wybierze, to Bozia na pewno wtedy Wam go przyśle i będzie rósł w Twoim brzuszku :)I Ty też musisz w to wierzyć. Ja wierzę, że dla każdej z nas będzie przydzielona mała fasolka :) Jak tak myślę, to robi mi się lepiej wtedy. Wiem, może to głupie ale tak mam

Dziękuję Klif!!!:)

3i49df9hy5b5npd4.png
  • Klif Autorytet

Wysłany: 17 maja 2013, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :) Na pewno nam się wszystkim uda.

ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 maja 2013, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasaaaaaasne :)

kiedys musi się udać ... musi ...

Klif, Asi lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 maja 2013, 17:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Nie ma za co :) Na pewno nam się wszystkim uda.

musi się udać :)

Klif, Asi lubią tę wiadomość

• adzia Autorytet

Wysłany: 17 maja 2013, 17:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj musi się udać :)

Klif, Asi, maximka84, deJzi lubią tę wiadomość

3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 maja 2013, 18:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, lece na Barwy szczęścia :P potem rodzinka.pl :)

relaxik :)

udanego wieczorku Kochane Staraczki i szczęściary - które mają mdłości, nudności i te które mają wszelkie mozliwe objawy - od bólu sutków do wszystkiego naraz :P odpoczywajmy ... weekend przed nami ;)

adzia lubi tę wiadomość

• Asi Autorytet

Wysłany: 17 maja 2013, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    ASI gratulujemy!!!! :) mi już (?) brzuszek wywaliło... 7 tydzień... wstyd...

Ale muszę Ci powiedzieć ,że ja też jestem wzdęta i sie nie dopinam :( ale gin powiedziała,że tak może być ,że zaraz po zaplodnieniu zaczyna "wywanać" bo miejsce na dzidzie się robi :) ale ja się boję ,że znowu 30 kg przytyję... o zgrozo . Będę się mocno pilnować ale u mnie to chyba rodzinne. Z córką byłam jak czołg a potem szybko schudłam do 52 kg i to tylko na zdrowym jedzeniu pod kontem maluszka , karmieniu piersią i bujaniu przy muzyce :)

2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet

Wysłany: 17 maja 2013, 18:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Asi GRATULUJE :) masz taka sama obsesje jak ja latam do kibla i sprawdzam czy wszytko ok i na pewno tak bedzie przez ten trudny pierwszy czy nawet drugi miesiac... :( czuje radosc a zarazem strach... ale tak jak juz ktos tu napisal cziszmy sie dzisiejszym dniem a jutro bedzie kolejny.. nie myslmy o tym co moze sie przytrafic.. poprostu sie czieszmy.

Tak ...nie ukrywam ,że obawy są ale i duża radość ...jestem wyczulona bo chciałabym szybko zareagować gdyby coś się działo...

2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • HOPE83 Autorytet

Wysłany: 17 maja 2013, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi -gratulacje!
    Widzę,że wszystkie jesteśmy wyczulone, bo tak bardzo pragnęłyśmy tego dzieciątka..
    Ja też jestem wzdęta od 4 tc i nie dopinam żadnych spodni!Chodzę albo w getrach a teraz jak jest gorąco w sukienkach-innej opcji nie ma..na jesień będę musiała se kupić jakieś spodnie ciążowe, bo w poprzedniej ciąży brzuch mi wyskoczył dopiero w kwietniu i było ciepło a urodziłam 30 czerwca więc nie musiałam tak naprawdę nic kupować prócz kilku tunik:)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2013, 18:18

82doi09kxiyf6x26.png
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego