X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Domi81 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 17 maja 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Babeczki :) u mnie 17 dc i od wczoraj dziwnie kłują, bolą mnie jajniki, albo to jelita, poza tym nerwa i płaczka :P mam rodzaj ciązowej paranoi :) gratuluję zafasolkowanym i liczę, że tam rozrzucacie na nas swoje pozytywne fluidy :) dziękuję, że jesteście!!!!!mam z Wami łatwiej iść w stronę macierzyństwa i przede wszystkim ciągle przekonuję się, że nie jestem nienormalna, tylko spragniona miłości bezwarunkowej :)

    deJzi, Iwka lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]2grddn3jc1wed86g.png[/link]
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 maja 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane ja jak zawsze zabiegana. I wpadłam tylko na chwilę. Przeczytałam więc Asi trzymam kciuki aby wszystko było oki :)Emilka głowa do góry dasz radę będziesz mamą a mamy zawsze dają radę :*
    Ja dzisiaj byłam na obserwacji iii okazało się (jak dejzi podejrzewała) że pęcherzyk nie pękną tylko się zmiejszył z 26 do 18 mm zapadł się i się zassał - endo trochę zmalało z 12 na 11 mm i kazali mi znowu przyjść w poniedziałek. Ogólnie jajo brzydko pofałdowane :( no cóż cykl stracony idę z dziewuszkami z pracy potańczyć i na arbuzowego drinka - wypiję za Wasze zdrowie i by się zazieleniło u Was wszystkich <3
    Emilka mi w tym miesiącu załatwiła bliźniaków więc mogę komuś je oddać :*
    Buziaki :* lece się szykować

    ps. Domi81 my też dziękujemy że z nami jesteś :*

    deJzi lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 17 maja 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki

    HCG+b 146,5 4 TYDZIEŃ CIĄŻY ( 9,5 - 750 )

    Domi81, mamuleska, aga83 lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 17 maja 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję fasolinek ;)

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi to już teraz głośno GRATULUJE :)

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 17 maja 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Asi!!!!!Tak się cieszę że Ci się udało!!!!

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 17 maja 2013, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki i naprawdę teraz myślę o Was z całego serducha <3 będę zaglądać i kibicować cały czas ... no i zaraze rozsiewać ;)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 17 maja 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny musiałybyscie mnie wczoraj widzieć,tak jak przypuszczałam że tak będzie wyłam wczoraj podwójnie.Najpierw wczesnym rankiem kiedy odprowadzałam synka pod szkołę,wyjeżdzał na zieloną szkołę.Pierwsza tak długa rozłąka i jak się żegnał to szepnął mi do ucha że jak przyjedzie to mam mu powiedzieć żę w końcu będzie miał rodzeństwo.Musiałam być twarda przy nim żeby sie nie rozkleić ale jak już odjechali, w samochodzie rozkleiłam się na maksa.Pojechałam na tą betę miałam nadzieję że w końcu się udało,ale jak odebrałam wyniki to już załamka totalna,ciąży brak,kurcze jak ja mu powiem żę znowu tym razem nic z tego:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2013, 17:02

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 maja 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ASI gratulujemy!!!! :) mi już (?) brzuszek wywaliło... 7 tydzień... wstyd...

    Asi lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 17 maja 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już tak się kochane poswięcam ,dbam o siebie,paliłam papierosy tyle lat od tygodnia nie palę kupiułam sobie e papierosa i tym się oszukuję na razie mi to wychodzi.Kurcze nie rozumie tylko jednego jedne piją imprezują i mają wszystko w du..e ,mam kontakt z takimi kobietami,czasami mi się serce kraje na widok tych biednych dzieci.Mój M nie wie jak ma już mi pomóć,chociaż sama widzę że jemu też jest ciężko.Sorry dziewczynki że tak się rozkleiłam ale jak się wygadałam to jest mi ciut lepiej.DZIEKUJĘ ZE JESTEŚCIE!!!!!

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 maja 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi teraz już mogę oficjalnie pogratulować :)
    Adzia, jak jesteś wierząca to możesz mu powiedzieć że to bozia w niebie przydziela maluszki i na pewno Wam też przydzieli, tylko musi wybrać dla Was odpowiedniego dzidziusia. I jak już wybierze, to Bozia na pewno wtedy Wam go przyśle i będzie rósł w Twoim brzuszku :)I Ty też musisz w to wierzyć. Ja wierzę, że dla każdej z nas będzie przydzielona mała fasolka :) Jak tak myślę, to robi mi się lepiej wtedy. Wiem, może to głupie ale tak mam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2013, 17:24

    adzia, Nusia, aisa lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 17 maja 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Asi teraz już mogę oficjalnie pogratulować :)
    Adzia, jak jesteś wierząca to możesz mu powiedzieć że to bozia w niebie przydziela maluszki i na pewno Wam też przydzieli, tylko musi wybrać dla Was odpowiedniego dzidziusia. I jak już wybierze, to Bozia na pewno wtedy Wam go przyśle i będzie rósł w Twoim brzuszku :)I Ty też musisz w to wierzyć. Ja wierzę, że dla każdej z nas będzie przydzielona mała fasolka :) Jak tak myślę, to robi mi się lepiej wtedy. Wiem, może to głupie ale tak mam

    Dziękuję Klif!!!:)

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 17 maja 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :) Na pewno nam się wszystkim uda.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasaaaaaasne :)

    kiedys musi się udać ... musi ...

    Klif, Asi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Nie ma za co :) Na pewno nam się wszystkim uda.

    musi się udać :)

    Klif, Asi lubią tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 17 maja 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj musi się udać :)

    Klif, Asi, maximka84, deJzi lubią tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok, lece na Barwy szczęścia :P potem rodzinka.pl :)

    relaxik :)

    udanego wieczorku Kochane Staraczki i szczęściary - które mają mdłości, nudności i te które mają wszelkie mozliwe objawy - od bólu sutków do wszystkiego naraz :P odpoczywajmy ... weekend przed nami ;)

    adzia lubi tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 17 maja 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    ASI gratulujemy!!!! :) mi już (?) brzuszek wywaliło... 7 tydzień... wstyd...

    Ale muszę Ci powiedzieć ,że ja też jestem wzdęta i sie nie dopinam :( ale gin powiedziała,że tak może być ,że zaraz po zaplodnieniu zaczyna "wywanać" bo miejsce na dzidzie się robi :) ale ja się boję ,że znowu 30 kg przytyję... o zgrozo . Będę się mocno pilnować ale u mnie to chyba rodzinne. Z córką byłam jak czołg a potem szybko schudłam do 52 kg i to tylko na zdrowym jedzeniu pod kontem maluszka , karmieniu piersią i bujaniu przy muzyce :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 17 maja 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Asi GRATULUJE :) masz taka sama obsesje jak ja latam do kibla i sprawdzam czy wszytko ok i na pewno tak bedzie przez ten trudny pierwszy czy nawet drugi miesiac... :( czuje radosc a zarazem strach... ale tak jak juz ktos tu napisal cziszmy sie dzisiejszym dniem a jutro bedzie kolejny.. nie myslmy o tym co moze sie przytrafic.. poprostu sie czieszmy.

    Tak ...nie ukrywam ,że obawy są ale i duża radość ...jestem wyczulona bo chciałabym szybko zareagować gdyby coś się działo...

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 17 maja 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi -gratulacje!
    Widzę,że wszystkie jesteśmy wyczulone, bo tak bardzo pragnęłyśmy tego dzieciątka..
    Ja też jestem wzdęta od 4 tc i nie dopinam żadnych spodni!Chodzę albo w getrach a teraz jak jest gorąco w sukienkach-innej opcji nie ma..na jesień będę musiała se kupić jakieś spodnie ciążowe, bo w poprzedniej ciąży brzuch mi wyskoczył dopiero w kwietniu i było ciepło a urodziłam 30 czerwca więc nie musiałam tak naprawdę nic kupować prócz kilku tunik:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2013, 18:18

    82doi09kxiyf6x26.png
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ