Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed chwilką

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Mikusia2 wrote:
    ja jestem bardzo dociekliwa i powiem wam ze grzebałam w internecie i wszystkie pseudo kalkulatory miesiaczkowo-owulacujne pokazuja tak ja ja mysle ze @ powinna byc jutro bo cykl ma 28 dni dzis jest 28 dc a jutro pierwszy dzien nowego cyklu i pierwszy dzien @ więc nic mi się nie spóźnia a szkoda...

    poczekasz cierpliwie na jutro i bedzie wszystko wiadomo, trzymam bardzo mocno kciukin za Ciebie :)

    ooooooooo tylko jak tu czekac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    przed chwilką

    a to się liczy ? bo ja mam np. teraz 37,2 i przez ostatnie dni się to utrzymuje

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    Mikusia2 wrote:
    ja jestem bardzo dociekliwa i powiem wam ze grzebałam w internecie i wszystkie pseudo kalkulatory miesiaczkowo-owulacujne pokazuja tak ja ja mysle ze @ powinna byc jutro bo cykl ma 28 dni dzis jest 28 dc a jutro pierwszy dzien nowego cyklu i pierwszy dzien @ więc nic mi się nie spóźnia a szkoda...

    ovu sie pomylil i stracil wiare w moich oczach

    Kochana to tylko komputer, jeden dzień pomyłki czasem się zdarza :) nie ma co zbytnio ufać maszynie :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    Mikusia2 wrote:
    Mikusia2 wrote:
    ja jestem bardzo dociekliwa i powiem wam ze grzebałam w internecie i wszystkie pseudo kalkulatory miesiaczkowo-owulacujne pokazuja tak ja ja mysle ze @ powinna byc jutro bo cykl ma 28 dni dzis jest 28 dc a jutro pierwszy dzien nowego cyklu i pierwszy dzien @ więc nic mi się nie spóźnia a szkoda...

    ovu sie pomylil i stracil wiare w moich oczach

    Kochana to tylko komputer, jeden dzień pomyłki czasem się zdarza :) nie ma co zbytnio ufać maszynie :)

    racja!!!

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale świrujecie laseczki... no niezle :)

    Emilka piekna foteczka kropeczki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tak sobie zmierzyłam tez przed chwila i w pochwie mam 37,56 a pod pacha 37,22 i tez sie zastanawiam czy cos to moze znaczyc. wiem, ze temparatury nie mierzy sie tak w ciagu dnia ale to tylko tak orientacyjnie było.

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    ;oniqa wrote:
    przed chwilką

    a to się liczy ? bo ja mam np. teraz 37,2 i przez ostatnie dni się to utrzymuje

    nie wiem ja od tego tygodnia mierze popołudnuiami ze względu na prace ale zawsze po conajmniej 3 godzinach snu

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    kaarolaa wrote:
    Mikusia2 wrote:
    ja jestem bardzo dociekliwa i powiem wam ze grzebałam w internecie i wszystkie pseudo kalkulatory miesiaczkowo-owulacujne pokazuja tak ja ja mysle ze @ powinna byc jutro bo cykl ma 28 dni dzis jest 28 dc a jutro pierwszy dzien nowego cyklu i pierwszy dzien @ więc nic mi się nie spóźnia a szkoda...

    poczekasz cierpliwie na jutro i bedzie wszystko wiadomo, trzymam bardzo mocno kciukin za Ciebie :)

    ooooooooo tylko jak tu czekac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ja tez czekam ale bardzo cierpliwie, nawet testu nie mam pod reka bo mi nie potrzebny narazie, spokoj kochana, to tylko jeden dzien :)

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    przed chwilką

    po południu i bez snu to się nie liczy :) ja tez mam sporo wyższą po południu :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny boje się że jakby dzidzia się zagnieżdżała a mam przeziębiony pęcherz to nici z tego będą i się nie uda miała któraś tak z Was :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    ;oniqa wrote:
    przed chwilką

    po południu i bez snu to się nie liczy :) ja tez mam sporo wyższą po południu :)

    1 mierzyłam o 12 i to było zaraz po śnie i była 36.7

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masakra jakie ja mam zachcianki zjadłam sos czosnkowy a teraz jem czekoladowe cukierki a za niedługo pewnie mnie będzie mulić

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    ;oniqa wrote:
    przed chwilką

    po południu i bez snu to się nie liczy :) ja tez mam sporo wyższą po południu :)

    aha bo ja np od kilku dni mierze rano ale nie zaznaczam jej nigdzie bo chce zaczac mierzyc od nowego cyklu aby byl zachowany poczatek i wtedy bede miec porownanie, ale... @ ma byc jutro czyli w srode a temp mierze od poprzedniej srody zawsze o 7.00 rano i mam 36,5 wiec to pewnie nic nie oznacza....

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wierzyłam naprawdę wierzyłam że maj bedzie dla mnie szczesliwy! to nie było nakrecanie czysta wiara! jest zla na caly swiat a najbardziej na siebie

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    eunika wrote:
    ;oniqa wrote:
    przed chwilką

    po południu i bez snu to się nie liczy :) ja tez mam sporo wyższą po południu :)

    aha bo ja np od kilku dni mierze rano ale nie zaznaczam jej nigdzie bo chce zaczac mierzyc od nowego cyklu aby byl zachowany poczatek i wtedy bede miec porownanie, ale... @ ma byc jutro czyli w srode a temp mierze od poprzedniej srody zawsze o 7.00 rano i mam 36,5 wiec to pewnie nic nie oznacza....

    kochana napewno w jakimś stopniu sie liczy nie trać nadzieji

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    masakra jakie ja mam zachcianki zjadłam sos czosnkowy a teraz jem czekoladowe cukierki a za niedługo pewnie mnie będzie mulić

    spokojnie, ja już mam mdłości drugi cykl i jem za troje ale staram się uspokoić... jak maleństwo się zagnieździ to pewnie nie będziesz tyle objawów widzieć :) najważniejsze to nie wariować :) a ten pęcherz... myślę, że to nie ma nic wspólnego z dzidzią dopóki nie bierzesz jakichś silnych leków...

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Domi81 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kobietki :) u mnie 21dc, pobolewają mnie piersiuchy, ale raczej to standardowy ból, chociaż od trzech miesięcy go nie miałam przed @. Oczekuję na @ i z nadzieją patrzę w przyszłość, chcę Wam powiedzieć, że ostsnio uczestniczyłam z M w rekolekcjach, które baaaaaaaaaaaaaardzo mnie umocniły i przyniosły wiarę w cud poczęcia pomimo lat starań i kłopotów zdrowotnych :) wierzę, że na Każdą z nas przyjdzie ten czas, kiedy zobaczymy upragnione dwei tłuściutkie krechy, a potem po czujnym czasie oczekiwania - z miłością i spełnieniem przytulimy nasze Maleństwa.

    ;oniqa, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]2grddn3jc1wed86g.png[/link]
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    ;oniqa wrote:
    masakra jakie ja mam zachcianki zjadłam sos czosnkowy a teraz jem czekoladowe cukierki a za niedługo pewnie mnie będzie mulić

    spokojnie, ja już mam mdłości drugi cykl i jem za troje ale staram się uspokoić... jak maleństwo się zagnieździ to pewnie nie będziesz tyle objawów widzieć :) najważniejsze to nie wariować :) a ten pęcherz... myślę, że to nie ma nic wspólnego z dzidzią dopóki nie bierzesz jakichś silnych leków...

    zawsze brałam furagine ale nie wzięłam jej dzisiaj wolę się pomęczyć zaraz pójde sie położyc to teżpomaga nie myśli sie o tym tak a po 2 zmęczona jestem bardzo

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewuszki ide sie położyć troche kręci mi sie w głowie do usłyszenia później :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 179 180 181 182 183 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ