X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed chwilką

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Mikusia2 wrote:
    ja jestem bardzo dociekliwa i powiem wam ze grzebałam w internecie i wszystkie pseudo kalkulatory miesiaczkowo-owulacujne pokazuja tak ja ja mysle ze @ powinna byc jutro bo cykl ma 28 dni dzis jest 28 dc a jutro pierwszy dzien nowego cyklu i pierwszy dzien @ więc nic mi się nie spóźnia a szkoda...

    poczekasz cierpliwie na jutro i bedzie wszystko wiadomo, trzymam bardzo mocno kciukin za Ciebie :)

    ooooooooo tylko jak tu czekac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    przed chwilką

    a to się liczy ? bo ja mam np. teraz 37,2 i przez ostatnie dni się to utrzymuje

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    Mikusia2 wrote:
    ja jestem bardzo dociekliwa i powiem wam ze grzebałam w internecie i wszystkie pseudo kalkulatory miesiaczkowo-owulacujne pokazuja tak ja ja mysle ze @ powinna byc jutro bo cykl ma 28 dni dzis jest 28 dc a jutro pierwszy dzien nowego cyklu i pierwszy dzien @ więc nic mi się nie spóźnia a szkoda...

    ovu sie pomylil i stracil wiare w moich oczach

    Kochana to tylko komputer, jeden dzień pomyłki czasem się zdarza :) nie ma co zbytnio ufać maszynie :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    Mikusia2 wrote:
    Mikusia2 wrote:
    ja jestem bardzo dociekliwa i powiem wam ze grzebałam w internecie i wszystkie pseudo kalkulatory miesiaczkowo-owulacujne pokazuja tak ja ja mysle ze @ powinna byc jutro bo cykl ma 28 dni dzis jest 28 dc a jutro pierwszy dzien nowego cyklu i pierwszy dzien @ więc nic mi się nie spóźnia a szkoda...

    ovu sie pomylil i stracil wiare w moich oczach

    Kochana to tylko komputer, jeden dzień pomyłki czasem się zdarza :) nie ma co zbytnio ufać maszynie :)

    racja!!!

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale świrujecie laseczki... no niezle :)

    Emilka piekna foteczka kropeczki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tak sobie zmierzyłam tez przed chwila i w pochwie mam 37,56 a pod pacha 37,22 i tez sie zastanawiam czy cos to moze znaczyc. wiem, ze temparatury nie mierzy sie tak w ciagu dnia ale to tylko tak orientacyjnie było.

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    ;oniqa wrote:
    przed chwilką

    a to się liczy ? bo ja mam np. teraz 37,2 i przez ostatnie dni się to utrzymuje

    nie wiem ja od tego tygodnia mierze popołudnuiami ze względu na prace ale zawsze po conajmniej 3 godzinach snu

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    kaarolaa wrote:
    Mikusia2 wrote:
    ja jestem bardzo dociekliwa i powiem wam ze grzebałam w internecie i wszystkie pseudo kalkulatory miesiaczkowo-owulacujne pokazuja tak ja ja mysle ze @ powinna byc jutro bo cykl ma 28 dni dzis jest 28 dc a jutro pierwszy dzien nowego cyklu i pierwszy dzien @ więc nic mi się nie spóźnia a szkoda...

    poczekasz cierpliwie na jutro i bedzie wszystko wiadomo, trzymam bardzo mocno kciukin za Ciebie :)

    ooooooooo tylko jak tu czekac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ja tez czekam ale bardzo cierpliwie, nawet testu nie mam pod reka bo mi nie potrzebny narazie, spokoj kochana, to tylko jeden dzien :)

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    przed chwilką

    po południu i bez snu to się nie liczy :) ja tez mam sporo wyższą po południu :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny boje się że jakby dzidzia się zagnieżdżała a mam przeziębiony pęcherz to nici z tego będą i się nie uda miała któraś tak z Was :(

    samira lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    ;oniqa wrote:
    przed chwilką

    po południu i bez snu to się nie liczy :) ja tez mam sporo wyższą po południu :)

    1 mierzyłam o 12 i to było zaraz po śnie i była 36.7

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masakra jakie ja mam zachcianki zjadłam sos czosnkowy a teraz jem czekoladowe cukierki a za niedługo pewnie mnie będzie mulić

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    ;oniqa wrote:
    przed chwilką

    po południu i bez snu to się nie liczy :) ja tez mam sporo wyższą po południu :)

    aha bo ja np od kilku dni mierze rano ale nie zaznaczam jej nigdzie bo chce zaczac mierzyc od nowego cyklu aby byl zachowany poczatek i wtedy bede miec porownanie, ale... @ ma byc jutro czyli w srode a temp mierze od poprzedniej srody zawsze o 7.00 rano i mam 36,5 wiec to pewnie nic nie oznacza....

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wierzyłam naprawdę wierzyłam że maj bedzie dla mnie szczesliwy! to nie było nakrecanie czysta wiara! jest zla na caly swiat a najbardziej na siebie

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    eunika wrote:
    ;oniqa wrote:
    przed chwilką

    po południu i bez snu to się nie liczy :) ja tez mam sporo wyższą po południu :)

    aha bo ja np od kilku dni mierze rano ale nie zaznaczam jej nigdzie bo chce zaczac mierzyc od nowego cyklu aby byl zachowany poczatek i wtedy bede miec porownanie, ale... @ ma byc jutro czyli w srode a temp mierze od poprzedniej srody zawsze o 7.00 rano i mam 36,5 wiec to pewnie nic nie oznacza....

    kochana napewno w jakimś stopniu sie liczy nie trać nadzieji

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    masakra jakie ja mam zachcianki zjadłam sos czosnkowy a teraz jem czekoladowe cukierki a za niedługo pewnie mnie będzie mulić

    spokojnie, ja już mam mdłości drugi cykl i jem za troje ale staram się uspokoić... jak maleństwo się zagnieździ to pewnie nie będziesz tyle objawów widzieć :) najważniejsze to nie wariować :) a ten pęcherz... myślę, że to nie ma nic wspólnego z dzidzią dopóki nie bierzesz jakichś silnych leków...

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Domi81 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kobietki :) u mnie 21dc, pobolewają mnie piersiuchy, ale raczej to standardowy ból, chociaż od trzech miesięcy go nie miałam przed @. Oczekuję na @ i z nadzieją patrzę w przyszłość, chcę Wam powiedzieć, że ostsnio uczestniczyłam z M w rekolekcjach, które baaaaaaaaaaaaaardzo mnie umocniły i przyniosły wiarę w cud poczęcia pomimo lat starań i kłopotów zdrowotnych :) wierzę, że na Każdą z nas przyjdzie ten czas, kiedy zobaczymy upragnione dwei tłuściutkie krechy, a potem po czujnym czasie oczekiwania - z miłością i spełnieniem przytulimy nasze Maleństwa.

    ;oniqa, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]2grddn3jc1wed86g.png[/link]
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    ;oniqa wrote:
    masakra jakie ja mam zachcianki zjadłam sos czosnkowy a teraz jem czekoladowe cukierki a za niedługo pewnie mnie będzie mulić

    spokojnie, ja już mam mdłości drugi cykl i jem za troje ale staram się uspokoić... jak maleństwo się zagnieździ to pewnie nie będziesz tyle objawów widzieć :) najważniejsze to nie wariować :) a ten pęcherz... myślę, że to nie ma nic wspólnego z dzidzią dopóki nie bierzesz jakichś silnych leków...

    zawsze brałam furagine ale nie wzięłam jej dzisiaj wolę się pomęczyć zaraz pójde sie położyc to teżpomaga nie myśli sie o tym tak a po 2 zmęczona jestem bardzo

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewuszki ide sie położyć troche kręci mi sie w głowie do usłyszenia później :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 179 180 181 182 183 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ