X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    A ja mam coś meeeega doła :(
    :(
    Brzuch już zaczyna pobolewać jak na @, a ONA na weekend pewnie przylezie ... wiem wiem ... nadzieja ble ble ble ... ale z każdą @ mam dość ... to forum fajna rzecz, ale jak co chwilę którejś wychodzi pozytywny test to jakoś żal ... nie zrozumcie mnie źle - oczywiście każdej tego życzę ale jest smutek że mi jakoś nie wychodzi ... już 1,5roku ... a niby zdrowa jestem ...

    bez sensu ...

    od następnego cyklu chyba już nie będę tu zaglądać, nie wiem sama, ciągnie mnie tu ale i przeżywam za bardzo to wszystko chyba ...

    :(

    Rozumiem. Forum czasem pomaga, często jednak wzmaga negatywne emocje. Pozdrawiam i ściskam mocno. Zrób sobie koniecznie urlop od komputera.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam betę. I bukiet kwiatów.
    Mąż przywiózł.
    Wynik 66 a kwiaty przepiękne.

    Asi, deJzi, basiulkaa_89, ;oniqa, Emilka WSK, Gośśśka, kasiaks, Iwka, aga83 lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane...mam 30 stron do nadrobienia....chyba się poddaje. Ktoś może mi pomóc i jakieś streszczenie podesłać ;]

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Mam betę. I bukiet kwiatów.
    Mąż przywiózł.
    Wynik 66 a kwiaty przepiękne.

    super kochana gratulacje :)

    mamuleska lubi tę wiadomość

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje:):):):):)

    mamuleska lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki a mi wszystkie objawy @ jak i ciąży ustąpiły, no trochę miałam dzisiaj mdłości i nieustający apetyt ale brzuszek nie boli wcale tylko zrobił się twardy... myślę czy jutro (11dni po) mogę już robić test? chcę już wiedzieć czy tak czy nie i nie myśleć o tym ciągle bez sensu jeśli się nie udało...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Mam betę. I bukiet kwiatów.
    Mąż przywiózł.
    Wynik 66 a kwiaty przepiękne.

    GRATULUJE ;)

    mamuleska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRATULACJE KOCHANA :*

  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 21 maja 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska napisała:


    Mam betę. I bukiet kwiatów.
    Mąż przywiózł.
    Wynik 66 a kwiaty przepiękne.
    Grtaulacje:)
    ja jutro jak @ nie przyjdzie zatesuje z rana ale po dzsiejszym spadku myślę że nadzejdzie. Trzymam za was kciuki. kusi mnie zeby dzsiaj pojsć jeszcze sikanca zrobic ale bojeę się rozczarowania bo z racjonalego punktu widzenia temp jest za niska. Ale psychika ludza skompliowana jest logika mówi prawde ale probuje sobie wkrecic ze jest szansa na 2 kreseczki:)

    sylwia1808
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1808 wrote:
    mamuleska napisała:


    Mam betę. I bukiet kwiatów.
    Mąż przywiózł.
    Wynik 66 a kwiaty przepiękne.
    Grtaulacje:)
    ja jutro jak @ nie przyjdzie zatesuje z rana ale po dzsiejszym spadku myślę że nadzejdzie. Trzymam za was kciuki. kusi mnie zeby dzsiaj pojsć jeszcze sikanca zrobic ale bojeę się rozczarowania bo z racjonalego punktu widzenia temp jest za niska. Ale psychika ludza skompliowana jest logika mówi prawde ale probuje sobie wkrecic ze jest szansa na 2 kreseczki:)

    mam tak samo jak Ty :) ale może jeszcze wytrzymam bo po co patrzeć na 1 krechę a potem na @ ? ja chyba wolę poczekać, jeśli dam radę oczywiście :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 21 maja 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ;oniqa wrote:
    dziewczyny boje się że jakby dzidzia się zagnieżdżała a mam przeziębiony pęcherz to nici z tego będą i się nie uda miała któraś tak z Was :(

    ja się starałam i brałam antybiotyk a testuje może w niedzielę,a z tego co wiem to nawet lepiej coś wziąć żurawinę a nawet do lekarza po antybiotyk jak bardzo dokucza bo nie wyleczone zapalenie pęcherza jest groźniejsze dla ewentualnej ciąży niż tabsy...

    Samirka włąśnie jem żurawinke kupiłam sobie pół kilo i jem co jakiś czas jak mam ochote :) mam nadzieje że pomoże :)

    samira lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 21 maja 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    sylwia1808 napisała:


    mamuleska napisała:


    Mam betę. I bukiet kwiatów.
    Mąż przywiózł.
    Wynik 66 a kwiaty przepiękne.
    Grtaulacje:)
    ja jutro jak @ nie przyjdzie zatesuje z rana ale po dzsiejszym spadku myślę że nadzejdzie. Trzymam za was kciuki. kusi mnie zeby dzsiaj pojsć jeszcze sikanca zrobic ale bojeę się rozczarowania bo z racjonalego punktu widzenia temp jest za niska. Ale psychika ludza skompliowana jest logika mówi prawde ale probuje sobie wkrecic ze jest szansa na 2 kreseczki:)


    mam tak samo jak Ty ale może jeszcze wytrzymam bo po co patrzeć na 1 krechę a potem na @ ? ja chyba wolę poczekać, jeśli dam radę oczywiście

    tylko ja juz 4 dzień czekam norlanie cykl u mnie trawał 32 dni dziś jest 36 i nic wiec zaryzykuje najbardziej jak mowię boje sie że cos jest nie tak, nigdy nie mialam prolemu z @ a tu zaczeliśmy się starac i masz ci los, boje sie że bede miaął problemy z fasolą jak jutro nie bedzie @ i 2 kresek to po południu wyskocze na bete i w czwartek pobiegne do gin po południu uprosze go żeby mnie przyjął bo następny cały tydzień go nie bedzie...myslicie że możle jest by fasolka była przy 36,67? raczej nie bardzi:/

    0ee11602114412a4eeaa9a06d7027616.png

    sylwia1808
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 21 maja 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możliwe Kochana :) niektóre dziewczyny takie mają, moja koleżanka na przykład. ważne jest czy jest spory spadek czy nie, moim zdaniem u Ciebie jest jeszcze ładnie :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 21 maja 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to się okaże:) trzymam za ciebie i za was wszytkie kciuki:) ja uciekam do nauki na egazminy:) trzymajcie sie cieliutko i wasze fasolki też:*

    sylwia1808
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 maja 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wieczorkiem :)
    Plamienie ustało całkowicie i bóle w podbrzuszu też. Zobaczymy, czy jutro rano coś się będzie działo. Mam nadzieję, że @ jeśli ma przyjść przyjdzie tak jako powinna 30-31 maja.
    Mamuleska, no przecież mówiłam że będzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2013, 18:08

    mamuleska lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 21 maja 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, a mi się znowu nie udało. Przylazła wredota. Dzisiaj bym tak o to zła, że aż na szefa nakrzyczałam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2013, 18:11

    Domi81, Gośśśka, Iwka lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 maja 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak w nowym cyklu na pewno się uda :)

    Makak, Gośśśka, Iwka lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 21 maja 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, że się uda. Wszystkim nam się uda. Ja wiem, że gdzieś tam czeka na mnie małe makaczątko ;)

    ;oniqa, Gośśśka, Iwka lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 21 maja 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to myślenie mi się podoba :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 21 maja 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Mam betę. I bukiet kwiatów.
    Mąż przywiózł.
    Wynik 66 a kwiaty przepiękne.

    mój by się nie domyslił ze ma kwiaty kupic nawet pierścionka zaręczynowego nie dostałam :( a h..u... bogaty jest!

    Gośśśka, mamuleska, samira lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
‹‹ 181 182 183 184 185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ