X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • ann21 Autorytet
    Postów: 254 160

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkich dłuuudo mnie nie było ale jakoś czas leciał i nie było kiedy

    po pierwsze gratuluje tym którzy ujrzeli zieloną kropeczke ;-)
    oraz tym którzy czekają na betę albo test

    ja dzisiaj jadę do lekarza będzie to 1 wizyta 7tydz. to powinno już coś tam widać i mam strasznego stresiora boje się okropnie ;-( co do objawó to mam mdłości rano i wieczorem a i chuśtawki nastrojów w pracy to mam czasami takiego nerwa że musze się potrzymywać żeby komuś czegoś nie palnoć masakra jakaś.

    Asi, ;oniqa lubią tę wiadomość

    relgh371so6h0sbh.png
    90a75cce97132d97.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dzionek zleciał zakupy zrobione teraz trzeba szybko leciec zrobić barszczyk i jeden dzień bliżej do czwartku,zbiera się na burze u mnie

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja juz wiem dlaczego piersi przestały mnie bolec, no oczywiscie @ zawitała, czyli kolejny cykl do niczego i znow sie zaczyna. bede pewnie znow musiała długo czekac na kolejna ciaze :( teraz kolejne starania dopiero gdzies tak w lipcu niestety :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann21 wrote:
    witam wszystkich dłuuudo mnie nie było ale jakoś czas leciał i nie było kiedy

    po pierwsze gratuluje tym którzy ujrzeli zieloną kropeczke ;-)
    oraz tym którzy czekają na betę albo test

    ja dzisiaj jadę do lekarza będzie to 1 wizyta 7tydz. to powinno już coś tam widać i mam strasznego stresiora boje się okropnie ;-( co do objawó to mam mdłości rano i wieczorem a i chuśtawki nastrojów w pracy to mam czasami takiego nerwa że musze się potrzymywać żeby komuś czegoś nie palnoć masakra jakaś.

    to jak wrocisz pochwal sie nowinkami i malenstwem :)

  • ann21 Autorytet
    Postów: 254 160

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napewno to zrobie wizyta o 17.40 mam a ciągle patrze na zegarek kiedy wyruszyć bo 30minut w jedną stronę mam a cykor że szok

    relgh371so6h0sbh.png
    90a75cce97132d97.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a ja juz wiem dlaczego piersi przestały mnie bolec, no oczywiscie @ zawitała, czyli kolejny cykl do niczego i znow sie zaczyna. bede pewnie znow musiała długo czekac na kolejna ciaze :( teraz kolejne starania dopiero gdzies tak w lipcu niestety :(

    nie jestes sama kochana, ja dostaje silnego bolu brzucha czyli standardowo rano wstane i bede miec czerwona niespodzianke 3-majmy sie razem kochana :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    dziewczyny boje się że jakby dzidzia się zagnieżdżała a mam przeziębiony pęcherz to nici z tego będą i się nie uda miała któraś tak z Was :(

    ja się starałam i brałam antybiotyk a testuje może w niedzielę,a z tego co wiem to nawet lepiej coś wziąć żurawinę a nawet do lekarza po antybiotyk jak bardzo dokucza bo nie wyleczone zapalenie pęcherza jest groźniejsze dla ewentualnej ciąży niż tabsy...

  • Stokrotka21 Autorytet
    Postów: 356 354

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że żdana z Was nie chce odpisać na mojego posta:(

    f2w3rjjg5apekm56.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    dziewczyny boje się że jakby dzidzia się zagnieżdżała a mam przeziębiony pęcherz to nici z tego będą i się nie uda miała któraś tak z Was :(

    Ja też obstawiałam na przeziębiony pęcherz pisałam o tym w pamiętniku ale bałam się coś brać bo gdzieś przelatywała myśl a może to ciąża ,bo czemu akurat teraz kiedy zaczeliśmy się starać dopadło mnie zapalenie pęcherza , do tego potrafiłam ryczeć z byle powodu jadłam jak szalona i ten ból podbrzusza...

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka a jak długie masz cykle z reguły? wszystko jest możliwe może się przesunęła owulacja może to ze stresu okres się spóźnia jeśli nie przyjdzie w ciągu 2 dni zrób bete albo sikańca powinno już wyjść

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moze to i dobrze ze małpa przyszła :) jeden dzien szybciej cykl sie zaczał to jeden dzien szybciej owulacja, moze jeszcze cos zdzialamy zanim moje kochanie pojedzie na poligon :)

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa nie ma to jak pozytywne myslenie;):):) tak ekspresowo w drzwiach go jeszcze wykorzystasz i może akurat to zadziała;p

    kaarolaa, mamuleska lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia123 wrote:
    kaarolaa nie ma to jak pozytywne myslenie;):):) tak ekspresowo w drzwiach go jeszcze wykorzystasz i może akurat to zadziała;p

    hehe bardzo dobra rada :) sprobuje ja wcielic w zycie ale dopiero za jakis tydzien :)

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki jak dzionek mija? u Nas dziś ponuro taki dzień do poduchy normalnie :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas zaczęło się pochmurnie ale teraz świeci słońce i generalnie jest cieplutko...ja wiecznie chodzę głodna i biegam do łazienki na siusiu :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka, śliczny pęcherzyk :)

    kaarola, może razem pójdziemy na lipcowe starania, jeśli ja dostanę zielone światło od ginekolog, a Tobie nie poszczęści się przed wyjazdem męża. Oczywiście życzę z całego serducha, żeby jednak się udało :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradzcie mi dostałam skierowanie na prolaktynę. Kiedy robic badanie z rana naczczo????

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 maja 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    u nas zaczęło się pochmurnie ale teraz świeci słońce i generalnie jest cieplutko...ja wiecznie chodzę głodna i biegam do łazienki na siusiu :)

    kochana życzę naj mniej dolegliwości,a tak z innej beczki że zapytm chciałabyś dziewczynkę czy chłopczyka :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba nie ma znaczenia najbardziej bym chciała żeby było zdrowe i grzeczne. Mam córeczkę i co prawda poród był wręcz traumatyczny ale za to córeczke w nocy spać dawała 3 lata na cycu wogóle nie chorowała a teraz moja duma . Grzeczna ,wrażliwa ,pomocna ... Ona chciałaby bardziej siostrę ale powiedziała,że brat też będzie ok. Mąż teraz chciałby synka a ja przyjmuję to co będzie choć czuję ,że to chłopak będzie ;) z córką w ciąży takie przeczucie miałam w 9 tyg i się sprawdziło :)

    Gośśśka, mamuleska lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    Emilka, śliczny pęcherzyk :)

    kaarola, może razem pójdziemy na lipcowe starania, jeśli ja dostanę zielone światło od ginekolog, a Tobie nie poszczęści się przed wyjazdem męża. Oczywiście życzę z całego serducha, żeby jednak się udało :)

    małe szanse ze sie uda, ale trzeba miec nadzieje. jeszcze w czerwcu wizyta u lekarza i moze w koncu jakies konkretne leczenie. a na lipcowych napewno sie zobaczymy kochana...

    Nishi lubi tę wiadomość

‹‹ 180 181 182 183 184 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ