X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 21 maja 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann21 wrote:
    wróciłam od lekarza następna wizyta 11.06 narazie jest ciało żółte czy jakoś tak nazywała 0,36cm dostałam skierowanie na morfologie toksoplazmoze mocz grupe krwi icoś jeszcze tylko rozczytać się nie mogę. Ciąża rozwija się prawidłowo narazie serduszka nie ma bo niby za wcześnie ale przy następnej wizycie już napewno już będzie troche się uspokoiłam może ktoś robił już takie badania prywatnie? nie wiem ile to będzie kosztowało.

    ja mam też na wzw b- vdrl i kiłę- to ma skrót hbsag i glukoza do tego plus czynnik rh i tak na oko u mnie 100 zł poleci..oby tylko. też miałam ciałko żółte- bo ono początkowo odżywia zarodek i zarodeczek w pęcherzyku był długości ok. 7 mm, ale malutki, na zdjęciu nieuchwytny

    samira lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 21 maja 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zlecone badania: mocz,morfologia,choroby weneryczne,wzwb, tokosplazmoza,glukoza i zapłaciłam za to wszystko 70zł

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Nishi- trzymam za was kciuki :D ja zmieniam suwak, bo według gina jestem w 6 tyg dopiero :) i widziałam pęcherzyk ładny z zaczątkiem maluszka, bo za szybko na więcej :) na tym rupieciowym sprzęcie :)

    to super ,następnym razem już na pewno będzie biło serduszko <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    ann21 wrote:
    wróciłam od lekarza następna wizyta 11.06 narazie jest ciało żółte czy jakoś tak nazywała 0,36cm dostałam skierowanie na morfologie toksoplazmoze mocz grupe krwi icoś jeszcze tylko rozczytać się nie mogę. Ciąża rozwija się prawidłowo narazie serduszka nie ma bo niby za wcześnie ale przy następnej wizycie już napewno już będzie troche się uspokoiłam może ktoś robił już takie badania prywatnie? nie wiem ile to będzie kosztowało.

    ja mam też na wzw b- vdrl i kiłę- to ma skrót hbsag i glukoza do tego plus czynnik rh i tak na oko u mnie 100 zł poleci..oby tylko. też miałam ciałko żółte- bo ono początkowo odżywia zarodek i zarodeczek w pęcherzyku był długości ok. 7 mm, ale malutki, na zdjęciu nieuchwytny

    ja tez mam cała litanie badań, ale pójdę do lekarza na nfz żeby mi przepisał skierowanie. Dziewczyny na następnej na pewno zobaczycie serducho, mnie się udało już usłyszeć wczoraj :)

    za wszystkie testujące mega mocne kciuki :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 22 maja 2013, 04:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam porannie:) u mnie wredoty jeszcze nie ma ale sutki przestaja boleć wiec pewnie przyjdzie jutro

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 04:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    Mikusia2 wrote:
    mamuleska wrote:
    Mam betę. I bukiet kwiatów.
    Mąż przywiózł.
    Wynik 66 a kwiaty przepiękne.

    mój by się nie domyslił ze ma kwiaty kupic nawet pierścionka zaręczynowego nie dostałam :( a h..u... bogaty jest!

    i oczywiscie gratulacje :)

    haha... moj tez mi nie kupił sama sobie kupiłam pierścionek zaręczynowy
    o dio....... co za faceci

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 04:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Karola, ja też liczę na to że się załapię za nim limit się wyczerpie :)

    haha dobre ... limit wyczerpie ;)

    kachana tu nie ma limitów jest ful wypas :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 05:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie dziewczynki
    jak samopoczucie z rana?? sa jakies nowinki ktora testowala dzis
    zycze duzo duzo bardzo duzo szczescia..
    oczywiscie posylam fluidki i trzymam kciuki
    dis 22, jeszcze tydzien i maj sie skonczy oby zakonczyl sie dla niektorych dobra nowinka :)

    wklejam liste dla przypomnienia

    20.05 - ash
    21.05 - Nusia
    22.05 - madzianka
    22.05 - mikusia
    23.05 - Matylda36
    23.05 - madzialenka
    24.05 - eunika
    25.05 - madzia123
    25.05 - samira
    26.05 - ninka
    26.05 - carolina84
    27.05 - Brava
    30.05 - Miriam
    30.05 - zielarka
    30.05 - Gośśśka
    31.05 - Klif
    31.05 - Eavonne
    32.05 - maximka84 :) 27

    TRZYMAM KCIUKI laseczki :)

    a co tam u ?????
    15.05 - Konwalia
    15.05 - Patii22
    18.05 - Juicca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2013, 05:01

    Asi lubi tę wiadomość

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 22 maja 2013, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja z ciekawości zaczęłam mierzyć mierzyć temp.nie wpisuje bo zacznę od następnego cyklu żeby był porządek na razie utrzymuje się 37.03.ciekawe jak to będzie wyglądało w nowym cyklu

    Asi lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 22 maja 2013, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś temperatura wzrosła o jeden stopień, ale znów mam plamienie. Tym razem to jest taka żywo czerwona krew, jest jej nie dużo. Tyle co wczoraj i przedwczoraj :( Mam nadzieję, że rozwinie się z tego okres, bo martwię się że może coś mi dolega?Nie wiem, co się dzieje. Rano plamię i pobolewa mnie ból brzucha, a później plamienie zanika wieczorem. Do lekarza nie zdążę pójść przed wyjazdem :( Jak tak będzie do poniedziałku to pójdę do gina, bo może mi się tam coś zrobiło :(

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 22 maja 2013, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli się nie rozkręci okres to koniecznie leć do lekarza i oszczędzaj się jak tak boli brzuch

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Dziewczyny dziś temperatura wzrosła o jeden stopień, ale znów mam plamienie. Tym razem to jest taka żywo czerwona krew, jest jej nie dużo. Tyle co wczoraj i przedwczoraj :( Mam nadzieję, że rozwinie się z tego okres, bo martwię się że może coś mi dolega?Nie wiem, co się dzieje. Rano plamię i pobolewa mnie ból brzucha, a później plamienie zanika wieczorem. Do lekarza nie zdążę pójść przed wyjazdem :( Jak tak będzie do poniedziałku to pójdę do gina, bo może mi się tam coś zrobiło :(

    nie pnikuj jesli cos ci sie tam porobilo to napewno rosnie pecherzyk :) obym sie nie mylila :)
    idz do lekaza dla sw. spokoju, mysle ze ci powie czekac na @ bo nic ci kochanie nie dolega :) zycze nie doczekania @ :)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 22 maja 2013, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak tak będzie, że nie ustanie i się nie rozkręci, to pójdę we wtorek nawet prywatnie. Martwię się, czy to może jakaś torbiel się zrobiła. Nigdy w życiu nie miałam nic takiego. Brzuch mnie mocno przy tym nie boli. Troszkę tak w podbrzuszu. Mam wrażenie, że plamienie się nie zwiększa i się tak jakby zatrzymało, ale zobaczymy w ciągu dnia. Tam w środku jestem tak jakby napuchnięta, nie wiem jak to inaczej określić. Kurcze :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2013, 05:44

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 22 maja 2013, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lecę do pracy zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień albo noc

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    No jak tak będzie, że nie ustanie i się nie rozkręci, to pójdę we wtorek nawet prywatnie. Martwię się, czy to może jakaś torbiel się zrobiła. Nigdy w życiu nie miałam nic takiego. Brzuch mnie mocno przy tym nie boli. Troszkę tak w podbrzuszu. Mam wrażenie, że plamienie się nie zwiększa i się tak jakby zatrzymało, ale zobaczymy w ciągu dnia. Tam w środku jestem tak jakby napuchnięta, nie wiem jak to inaczej określić. Kurcze :(

    a moze ty masz nie dobor w drugiej fazie idz do tego ginka po lutka... nie sadze zeby to byl torbiel ale nigdy nie wiadomo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia123 wrote:
    lecę do pracy zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień albo noc

    dopiero sie zaczął dzisiejszy dzien a ty juz o jutrzejszym :)

    mile spędzonego dnia życzę :) nie krzyczec na ludzi w pracy !!!! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2013, 06:17

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 22 maja 2013, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    No jak tak będzie, że nie ustanie i się nie rozkręci, to pójdę we wtorek nawet prywatnie. Martwię się, czy to może jakaś torbiel się zrobiła. Nigdy w życiu nie miałam nic takiego. Brzuch mnie mocno przy tym nie boli. Troszkę tak w podbrzuszu. Mam wrażenie, że plamienie się nie zwiększa i się tak jakby zatrzymało, ale zobaczymy w ciągu dnia. Tam w środku jestem tak jakby napuchnięta, nie wiem jak to inaczej określić. Kurcze :(

    Znów szukasz dziury w całym Klif. Coś się dzieje, inaczej niż zwykle i czekaj na rozwój wypadków.
    Ja w pierwszej ciąży, przy implantacji, krwawiłam tak, że byłam 100% pewna, że to @. Więc po 4 dniach krwawienia postanowiłam ambitnie zacząć temp. mierzyć, żeby sprawdzić, czy mam owulację. I wiesz co, jak przez 2 pierwsze dni tego "cyklu" wyszła mi temp powyżej 37,0, dopiero się zorientowałam i zrobiłam test.
    Wiesz a teraz jak mnie sponiewierało przez 3 oststnie miesiące. Owszem ciąży przez pierwsze 2 nie było ale jak poszłam do lekarza i sprawdził, że nie mam tam jakichś torbieli itp cudów, stwierdził z uśmiechem, że czeka, aż się zgłoszę jak mi się @ zatrzyma, bo to tylko kwestia czasu. Podobno jest 30% szansy na implantację zarodka i kurcze ja się w statystyce prawie zmieściłam.
    Trzymam kciuki, żebyś się teraz nie nacierpiała i nie stresowała na darmo. Ja czekam na twoje testowanie z niecierpliwością.

    deJzi lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 22 maja 2013, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif, no temperaturkę to ty masz wzorcową. Trzymam bardzo mocno kciuki.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 22 maja 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuleska, ja taką temperaturę to mam w każdym cyklu :) Ja się tym denerwuję dlatego, że wyjeżdżam i nie chciałabym na wyjeździe niespodzianek. Gdybym nie wyjeżdżała to by mnie to nic nie robiło. Nie sądzę żebym była w ciąży i nie uważam żeby to ciąża była przyczyną tych plamień. Objawy mam takie jak zawsze przed @. Zobaczymy, co będzie. Teraz uciekam i zajrzę do Was wieczorem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2013, 06:48

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Klif wrote:
    No jak tak będzie, że nie ustanie i się nie rozkręci, to pójdę we wtorek nawet prywatnie. Martwię się, czy to może jakaś torbiel się zrobiła. Nigdy w życiu nie miałam nic takiego. Brzuch mnie mocno przy tym nie boli. Troszkę tak w podbrzuszu. Mam wrażenie, że plamienie się nie zwiększa i się tak jakby zatrzymało, ale zobaczymy w ciągu dnia. Tam w środku jestem tak jakby napuchnięta, nie wiem jak to inaczej określić. Kurcze :(

    Znów szukasz dziury w całym Klif. Coś się dzieje, inaczej niż zwykle i czekaj na rozwój wypadków.
    Ja w pierwszej ciąży, przy implantacji, krwawiłam tak, że byłam 100% pewna, że to @. Więc po 4 dniach krwawienia postanowiłam ambitnie zacząć temp. mierzyć, żeby sprawdzić, czy mam owulację. I wiesz co, jak przez 2 pierwsze dni tego "cyklu" wyszła mi temp powyżej 37,0, dopiero się zorientowałam i zrobiłam test.
    Wiesz a teraz jak mnie sponiewierało przez 3 oststnie miesiące. Owszem ciąży przez pierwsze 2 nie było ale jak poszłam do lekarza i sprawdził, że nie mam tam jakichś torbieli itp cudów, stwierdził z uśmiechem, że czeka, aż się zgłoszę jak mi się @ zatrzyma, bo to tylko kwestia czasu. Podobno jest 30% szansy na implantację zarodka i kurcze ja się w statystyce prawie zmieściłam.
    Trzymam kciuki, żebyś się teraz nie nacierpiała i nie stresowała na darmo. Ja czekam na twoje testowanie z niecierpliwością.

    ja również :) czekam na final tego cyklu :) pozytywny :) heh

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ