Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • ash Autorytet

Wysłany: 22 maja 2013, 08:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wmawiam sobie, że raczej @ się spóźnia. Wolę się miło zaskoczyć niż rozczarować.
    Dziś też mnie mdli i kręci mi się w głowie!
    Dziś kupię test.

ug3715nmrb0zdbvc.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 22 maja 2013, 08:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka TY TEZ !!!

• Brava Ekspertka

Wysłany: 22 maja 2013, 08:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif- nie martw sie, poczekaj na rozwój sytuacji :) a mnie i tak sie wydaje ze to fasolinka- bo na @ to za wczesnie!
    Madzialenka-witaj kochana-trzymam kciuki za Ciebie i za Twoj jutrzejszy dzien :)
    ja testuje w niedziele. oby @ nie przyszla!!!

km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • eunika Autorytet

Wysłany: 22 maja 2013, 08:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    eunika wrote:
    madzianka wrote:
    Hej dziwczynki z rana u mni @ tez jszcze nie ma i na razie nie czuje zeby miala dzis przyjsc a zawsze z rana przychodzila. Wczoraj mnie mdlilo i wieczorem milam zgage. Poczekam do wieczora i jak nie przyjdzie ta wredna @ to jutro z rana zrobie test ale sie boje. Nawet piersi mnie nie bola jak zawsze tylko sutki chyba sie za bardzo nakrecam.

chyba tak :) poczekaj i jutro zrób test, chyba że chcesz zobaczyć 1 kreskę tak jak ja dzisiaj :)

Eunika a Ty dzis mialas dostac ta wredna @?

ja mam nieregularne cykle i nawet wczoraj mogłam dostać ale w tym roku miałam jeden długi cykl i wg niego może to być też w piątek... dlatego nie do końca wiedziałam kiedy testować. poczekam spokojnie bo możliwe że @ się zjawi

1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Brava Ekspertka

Wysłany: 22 maja 2013, 08:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash- trzymam kciuki za jutrzejszy ++++

deJzi, ash lubią tę wiadomość

km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Iwka Autorytet

Wysłany: 22 maja 2013, 08:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was :) Ale Wy się nawzajem nakręcacie normalnie widzę podniecenie w waszych postach :)

No trzeba mieć nadzieję kochane <3 mój cykl stracony i przebimbany nawet się nie łudzę. M jakiś markotny i serduszkować nie chce aż płakać mi się chce...no nic głowa do góry :)

I trzymam mocno kciuki <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2013, 08:45

f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • juicca Autorytet

Wysłany: 22 maja 2013, 08:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    witam sie dziewczynki
    jak samopoczucie z rana?? sa jakies nowinki ktora testowala dzis
    zycze duzo duzo bardzo duzo szczescia..
    oczywiscie posylam fluidki i trzymam kciuki
    dis 22, jeszcze tydzien i maj sie skonczy oby zakonczyl sie dla niektorych dobra nowinka :)

wklejam liste dla przypomnienia

20.05 - ash
    21.05 - Nusia
    22.05 - madzianka
    22.05 - mikusia
    23.05 - Matylda36
    23.05 - madzialenka
    24.05 - eunika
    25.05 - madzia123
    25.05 - samira
    26.05 - ninka
    26.05 - carolina84
    27.05 - Brava
    30.05 - Miriam
    30.05 - zielarka
    30.05 - Gośśśka
    31.05 - Klif
    31.05 - Eavonne
    32.05 - maximka84 :) 27

TRZYMAM KCIUKI laseczki :)

a co tam u ?????
    15.05 - Konwalia
    15.05 - Patii22
    18.05 - Juicca

hej , ja juz jestem w 6 dniu nowego cyklu , test robiłam i jedna krecha była ( wydawało mi się że cos tam jest, ale to chyba moja paranoja ) czekam na owulke i działamy ;)

ja troszkę ograniczyłam wpisy na forum żeby się nie nakręcać , ale cały czas Was podczytuję ;)

szczęśliwym mamusiom gratuluję :*

Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)

3jvz3e5ek8iil2ca.png

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • madzianka Autorytet

Wysłany: 22 maja 2013, 08:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    Klif- nie martw sie, poczekaj na rozwój sytuacji :) a mnie i tak sie wydaje ze to fasolinka- bo na @ to za wczesnie!
    Madzialenka-witaj kochana-trzymam kciuki za Ciebie i za Twoj jutrzejszy dzien :)
    ja testuje w niedziele. oby @ nie przyszla!!!

Wole poczekac do jutra bo moze sie po prostu spoznic na wredna @ a nie chce znowu sie rozczarowac jestem realistka a moze bedzie cudowna niespodzianka jutro tylko musze w koncu kupic test.

2grdxgdsv8in25va.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 maja 2013, 08:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca ok powodzenia w <3 :)

Iwka dlaczego stracony i przebimbany co sie stało ????

• Mikusia2 Autorytet

Wysłany: 22 maja 2013, 08:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tak dużo dziewczyn jest ZAFASOLKOWANYCH w tym miesiącu :) ja może będę mieć szczęście w czerwcu :) jak tylko dostanę @ od razu idę do czerwcowych !

Iwka, ash lubią tę wiadomość

oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 maja 2013, 08:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co ide sie ogolic bo obrosłam jak niedźwiedź :)

a laseczki nie depilujcie sie w ciazy podobno pozniej hormonki buzuja i moze odrzucic płód.

• Mikusia2 Autorytet

Wysłany: 22 maja 2013, 08:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    wiecie co ide sie ogolic bo obrosłam jak niedźwiedź :)

a laseczki nie depilujcie sie w ciazy podobno pozniej hormonki buzuja i moze odrzucic płód.

ja przy pierwszej ciazy sie duzo goliłam i nic mi nie było :)

oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 maja 2013, 08:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    depilacja woskiem albo depilatorem nie golenie maszynka

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2013, 08:27

• Iwka Autorytet

Wysłany: 22 maja 2013, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:
    Iwka wrote:
    deJzi a Ty kiedy masz wizytę u gin? I jak się czujesz? mąż szczęśliwy?

ja jak sie czuje.... hmmmm katastrofalne wory pod oczami czuje ze puchne na dloniach i w nogach... chodze jak zombi mmimo ze sie wysypiam... brzuszek juz czyje ze mi rosnie jest taki wydymany i rozciaga sie.. i samopoczucie takie do dupy.. rano i wieczorami mam jakies problemy z cisnieniem bo w glowie sie kreci.. ale to sa tylko momenty.. mdli czasami, troszke brakuje powietrza,
    o dziwo nie wisze nad sedesem ale ja nie mam tendencji do wymiotow.. za to mam codziennie rano rozwolnienie to mnie troszke martwi :( w ciagu dnia nic tylko rano.. nic sie nie chce ...
    niby mam jutro isc na ta bete zobaczymy bo naprawde musze bardzo wczesnie wstac i daleko mam... zastanowie sie... cycuchy nie bola, czuje ze sa wieksze..

a mezus narazie normalka nie schizuje .... moze dlatego ze bo bardzo bardzo mocno prosilam o to... ale wiecie co wykrzyczal sie na swojego szwagra .... hihihi :) chlop mial pecha nawilol sie i oberwal :) a w domu luzik.
    czekam na tego ginka mam w przyszlym tyg isc, czyli zadzwonic pod koniec tyg i umówić sie na wizyte...

I trymestr szybko zleci i objawy pójdą sobie zobaczysz :) A na spuchnięte dłonie i nogi to najlepsze co może być to trzeba pić dużo wody mineralnej :)

Kochana ciesz się <3 bo widzę że jeszcze bardzo sceptycznie podchodzisz to swojej ciąży :)

f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
  • Iwka Autorytet

Wysłany: 22 maja 2013, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:

No serduszkować M nie chciał...ja już go nie rozumiem najpierw mi piszczy że chce potomka a teraz kiedy lekarz pomaga to on zmęczony, ząbek go boli albo focha ma na mnie ...jesteśmy razem 10 lat a czasami mam wrażenie że w ogóle go nie znam... ostatnie dni mam takie że aż serce mi się kraja. A jak go przytulam to mnie odpycha bo mówi że jestem za gorąca i mu duszno...już nie krzyczeć mi się chce ale płakać...nie mam sił.

f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
  • Mikusia2 Autorytet

Wysłany: 22 maja 2013, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    depilacja woskiem albo depilatorem nie golenie maszynka

aaa no to racja myslalam ze chodzilo o maszynke ja nie moge uzywac ani tego ani tego :(

oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
  • Mikusia2 Autorytet

Wysłany: 22 maja 2013, 09:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:

No serduszkować M nie chciał...ja już go nie rozumiem najpierw mi piszczy że chce potomka a teraz kiedy lekarz pomaga to on zmęczony, ząbek go boli albo focha ma na mnie ...jesteśmy razem 10 lat a czasami mam wrażenie że w ogóle go nie znam... ostatnie dni mam takie że aż serce mi się kraja. A jak go przytulam to mnie odpycha bo mówi że jestem za gorąca i mu duszno...już nie krzyczeć mi się chce ale płakać...nie mam sił.

z tymi chłopami to tak jest! Ci mówię nie tylko ty tak masz, oj my kobiety to mamy przerąbane z tymi facetami!!!!!!

deJzi, Iwka lubią tę wiadomość

oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 maja 2013, 09:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:

jak ja jestem goraca a moj czuje to go odgonic nie moge od siebie :)

a moze grzeroslo go to moj tez mial takie momenty ze uciekal bo sex na zawolanie

kochana seksi bielizna :) gorsecik robia cuda przelec mu kolo nosa w takim czyms no i szpileczki to zobaczysz jak go ruszy :)

• HOPE83 Autorytet

Wysłany: 22 maja 2013, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam:
    https://ovufriend.pl/forum-posty,533.html
    Mam nadzieję,że jeszcze trochę szczęśliwych mam do nas dojdzie w tym miesiącu :)

82doi09kxiyf6x26.png
  • Mikusia2 Autorytet

Wysłany: 22 maja 2013, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:

jak ja jestem goraca a moj czuje to go odgonic nie moge od siebie :)

a moze grzeroslo go to moj tez mial takie momenty ze uciekal bo sex na zawolanie

kochana seksi bielizna :) gorsecik robia cuda przelec mu kolo nosa w takim czyms no i szpileczki to zobaczysz jak go ruszy :)

ja kiedys kupiłam taki prezent dla mojego M na walentynki dokładnie jakies 5 lat temu, kupuiłam seksowna bieliznę w kol. czerwonym wieczorem włożyłam to na sibie M się pyta a gdzie mój prezent? ja mówię kochanie to dla Ciebie ja jestem twoim prezentem a on do mnie-- to ty cwana jestes specjalnie to kupilas zeby miec cos dla siebie, i sie obrazil! potem z doswiadczenie wiedzialam ze nawet jak probowalam takie rzeczy na niego nie dzialaja... szkoda :( taki to juz typ :(

oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego