X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wmawiam sobie, że raczej @ się spóźnia. Wolę się miło zaskoczyć niż rozczarować.
    Dziś też mnie mdli i kręci mi się w głowie!
    Dziś kupię test.

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka TY TEZ !!!

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif- nie martw sie, poczekaj na rozwój sytuacji :) a mnie i tak sie wydaje ze to fasolinka- bo na @ to za wczesnie!
    Madzialenka-witaj kochana-trzymam kciuki za Ciebie i za Twoj jutrzejszy dzien :)
    ja testuje w niedziele. oby @ nie przyszla!!!

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    eunika wrote:
    madzianka wrote:
    Hej dziwczynki z rana u mni @ tez jszcze nie ma i na razie nie czuje zeby miala dzis przyjsc a zawsze z rana przychodzila. Wczoraj mnie mdlilo i wieczorem milam zgage. Poczekam do wieczora i jak nie przyjdzie ta wredna @ to jutro z rana zrobie test ale sie boje. Nawet piersi mnie nie bola jak zawsze tylko sutki chyba sie za bardzo nakrecam.

    chyba tak :) poczekaj i jutro zrób test, chyba że chcesz zobaczyć 1 kreskę tak jak ja dzisiaj :)

    Eunika a Ty dzis mialas dostac ta wredna @?

    ja mam nieregularne cykle i nawet wczoraj mogłam dostać ale w tym roku miałam jeden długi cykl i wg niego może to być też w piątek... dlatego nie do końca wiedziałam kiedy testować. poczekam spokojnie bo możliwe że @ się zjawi

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash- trzymam kciuki za jutrzejszy ++++

    deJzi, ash lubią tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was :) Ale Wy się nawzajem nakręcacie normalnie widzę podniecenie w waszych postach :)

    No trzeba mieć nadzieję kochane <3 mój cykl stracony i przebimbany nawet się nie łudzę. M jakiś markotny i serduszkować nie chce aż płakać mi się chce...no nic głowa do góry :)

    I trzymam mocno kciuki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2013, 08:45

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    witam sie dziewczynki
    jak samopoczucie z rana?? sa jakies nowinki ktora testowala dzis
    zycze duzo duzo bardzo duzo szczescia..
    oczywiscie posylam fluidki i trzymam kciuki
    dis 22, jeszcze tydzien i maj sie skonczy oby zakonczyl sie dla niektorych dobra nowinka :)

    wklejam liste dla przypomnienia

    20.05 - ash
    21.05 - Nusia
    22.05 - madzianka
    22.05 - mikusia
    23.05 - Matylda36
    23.05 - madzialenka
    24.05 - eunika
    25.05 - madzia123
    25.05 - samira
    26.05 - ninka
    26.05 - carolina84
    27.05 - Brava
    30.05 - Miriam
    30.05 - zielarka
    30.05 - Gośśśka
    31.05 - Klif
    31.05 - Eavonne
    32.05 - maximka84 :) 27

    TRZYMAM KCIUKI laseczki :)

    a co tam u ?????
    15.05 - Konwalia
    15.05 - Patii22
    18.05 - Juicca

    hej , ja juz jestem w 6 dniu nowego cyklu , test robiłam i jedna krecha była ( wydawało mi się że cos tam jest, ale to chyba moja paranoja ) czekam na owulke i działamy ;)

    ja troszkę ograniczyłam wpisy na forum żeby się nie nakręcać , ale cały czas Was podczytuję ;)

    szczęśliwym mamusiom gratuluję :*

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava wrote:
    Klif- nie martw sie, poczekaj na rozwój sytuacji :) a mnie i tak sie wydaje ze to fasolinka- bo na @ to za wczesnie!
    Madzialenka-witaj kochana-trzymam kciuki za Ciebie i za Twoj jutrzejszy dzien :)
    ja testuje w niedziele. oby @ nie przyszla!!!

    Wole poczekac do jutra bo moze sie po prostu spoznic na wredna @ a nie chce znowu sie rozczarowac jestem realistka a moze bedzie cudowna niespodzianka jutro tylko musze w koncu kupic test.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca ok powodzenia w <3 :)

    Iwka dlaczego stracony i przebimbany co sie stało ????

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tak dużo dziewczyn jest ZAFASOLKOWANYCH w tym miesiącu :) ja może będę mieć szczęście w czerwcu :) jak tylko dostanę @ od razu idę do czerwcowych !

    Iwka, ash lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co ide sie ogolic bo obrosłam jak niedźwiedź :)

    a laseczki nie depilujcie sie w ciazy podobno pozniej hormonki buzuja i moze odrzucic płód.

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    wiecie co ide sie ogolic bo obrosłam jak niedźwiedź :)

    a laseczki nie depilujcie sie w ciazy podobno pozniej hormonki buzuja i moze odrzucic płód.

    ja przy pierwszej ciazy sie duzo goliłam i nic mi nie było :)

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    depilacja woskiem albo depilatorem nie golenie maszynka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2013, 08:27

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:
    Iwka wrote:
    deJzi a Ty kiedy masz wizytę u gin? I jak się czujesz? mąż szczęśliwy?

    ja jak sie czuje.... hmmmm katastrofalne wory pod oczami czuje ze puchne na dloniach i w nogach... chodze jak zombi mmimo ze sie wysypiam... brzuszek juz czyje ze mi rosnie jest taki wydymany i rozciaga sie.. i samopoczucie takie do dupy.. rano i wieczorami mam jakies problemy z cisnieniem bo w glowie sie kreci.. ale to sa tylko momenty.. mdli czasami, troszke brakuje powietrza,
    o dziwo nie wisze nad sedesem ale ja nie mam tendencji do wymiotow.. za to mam codziennie rano rozwolnienie to mnie troszke martwi :( w ciagu dnia nic tylko rano.. nic sie nie chce ...
    niby mam jutro isc na ta bete zobaczymy bo naprawde musze bardzo wczesnie wstac i daleko mam... zastanowie sie... cycuchy nie bola, czuje ze sa wieksze..

    a mezus narazie normalka nie schizuje .... moze dlatego ze bo bardzo bardzo mocno prosilam o to... ale wiecie co wykrzyczal sie na swojego szwagra .... hihihi :) chlop mial pecha nawilol sie i oberwal :) a w domu luzik.
    czekam na tego ginka mam w przyszlym tyg isc, czyli zadzwonic pod koniec tyg i umówić sie na wizyte...

    I trymestr szybko zleci i objawy pójdą sobie zobaczysz :) A na spuchnięte dłonie i nogi to najlepsze co może być to trzeba pić dużo wody mineralnej :)

    Kochana ciesz się <3 bo widzę że jeszcze bardzo sceptycznie podchodzisz to swojej ciąży :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:
    juicca ok powodzenia w <3 :)

    Iwka dlaczego stracony i przebimbany co sie stało ????

    No serduszkować M nie chciał...ja już go nie rozumiem najpierw mi piszczy że chce potomka a teraz kiedy lekarz pomaga to on zmęczony, ząbek go boli albo focha ma na mnie ...jesteśmy razem 10 lat a czasami mam wrażenie że w ogóle go nie znam... ostatnie dni mam takie że aż serce mi się kraja. A jak go przytulam to mnie odpycha bo mówi że jestem za gorąca i mu duszno...już nie krzyczeć mi się chce ale płakać...nie mam sił.

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    depilacja woskiem albo depilatorem nie golenie maszynka

    aaa no to racja myslalam ze chodzilo o maszynke ja nie moge uzywac ani tego ani tego :(

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:
    juicca ok powodzenia w <3 :)

    Iwka dlaczego stracony i przebimbany co sie stało ????

    No serduszkować M nie chciał...ja już go nie rozumiem najpierw mi piszczy że chce potomka a teraz kiedy lekarz pomaga to on zmęczony, ząbek go boli albo focha ma na mnie ...jesteśmy razem 10 lat a czasami mam wrażenie że w ogóle go nie znam... ostatnie dni mam takie że aż serce mi się kraja. A jak go przytulam to mnie odpycha bo mówi że jestem za gorąca i mu duszno...już nie krzyczeć mi się chce ale płakać...nie mam sił.

    z tymi chłopami to tak jest! Ci mówię nie tylko ty tak masz, oj my kobiety to mamy przerąbane z tymi facetami!!!!!!

    deJzi, Iwka lubią tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:
    juicca ok powodzenia w <3 :)

    Iwka dlaczego stracony i przebimbany co sie stało ????

    No serduszkować M nie chciał...ja już go nie rozumiem najpierw mi piszczy że chce potomka a teraz kiedy lekarz pomaga to on zmęczony, ząbek go boli albo focha ma na mnie ...jesteśmy razem 10 lat a czasami mam wrażenie że w ogóle go nie znam... ostatnie dni mam takie że aż serce mi się kraja. A jak go przytulam to mnie odpycha bo mówi że jestem za gorąca i mu duszno...już nie krzyczeć mi się chce ale płakać...nie mam sił.

    jak ja jestem goraca a moj czuje to go odgonic nie moge od siebie :)

    a moze grzeroslo go to moj tez mial takie momenty ze uciekal bo sex na zawolanie

    kochana seksi bielizna :) gorsecik robia cuda przelec mu kolo nosa w takim czyms no i szpileczki to zobaczysz jak go ruszy :)

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 22 maja 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapraszam:
    https://ovufriend.pl/forum-posty,533.html
    Mam nadzieję,że jeszcze trochę szczęśliwych mam do nas dojdzie w tym miesiącu :)

    82doi09kxiyf6x26.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:
    juicca ok powodzenia w <3 :)

    Iwka dlaczego stracony i przebimbany co sie stało ????

    No serduszkować M nie chciał...ja już go nie rozumiem najpierw mi piszczy że chce potomka a teraz kiedy lekarz pomaga to on zmęczony, ząbek go boli albo focha ma na mnie ...jesteśmy razem 10 lat a czasami mam wrażenie że w ogóle go nie znam... ostatnie dni mam takie że aż serce mi się kraja. A jak go przytulam to mnie odpycha bo mówi że jestem za gorąca i mu duszno...już nie krzyczeć mi się chce ale płakać...nie mam sił.

    jak ja jestem goraca a moj czuje to go odgonic nie moge od siebie :)

    a moze grzeroslo go to moj tez mial takie momenty ze uciekal bo sex na zawolanie

    kochana seksi bielizna :) gorsecik robia cuda przelec mu kolo nosa w takim czyms no i szpileczki to zobaczysz jak go ruszy :)

    ja kiedys kupiłam taki prezent dla mojego M na walentynki dokładnie jakies 5 lat temu, kupuiłam seksowna bieliznę w kol. czerwonym wieczorem włożyłam to na sibie M się pyta a gdzie mój prezent? ja mówię kochanie to dla Ciebie ja jestem twoim prezentem a on do mnie-- to ty cwana jestes specjalnie to kupilas zeby miec cos dla siebie, i sie obrazil! potem z doswiadczenie wiedzialam ze nawet jak probowalam takie rzeczy na niego nie dzialaja... szkoda :( taki to juz typ :(

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ