X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 22 maja 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie widzę po Twoich ostatnich wpisach :) u mnie za to spadek ochoty, czekam sobie spokojnie na @ lub na zielną kropeczkę, mam jakieś pojedyncze objawy, najbardziej to silne kucie jajnika ale nie nastawiam się, jakoś nie czuję, że to to... też robię obiadek i sprzątam a co chwilę oczywiście do komputera zaglądam :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 maja 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    tak, ja i oczywiście negatywny. chyba za wcześnie i dodatkowo po 5 godzinach spania więc pewnie zbyt rozrzedzony mocz...

    Kochana poczekaj jeszcze 2 dni i powtórz test

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 maja 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    właśnie widzę po Twoich ostatnich wpisach :) u mnie za to spadek ochoty, czekam sobie spokojnie na @ lub na zielną kropeczkę, mam jakieś pojedyncze objawy, najbardziej to silne kucie jajnika ale nie nastawiam się, jakoś nie czuję, że to to... też robię obiadek i sprzątam a co chwilę oczywiście do komputera zaglądam :)

    Kochana też mam silne bóle jajnika, oczywiście w Twoim jak i w moim i wszystkich innych kobitek będzie ta zielona kropeczka :)

    eunika lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 maja 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie naszło na kurczaka z pieczarkami w sosie smietanowym :) zobaczymy co wyjdzie

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 22 maja 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo, smacznego :) mój M ma troszkę problemy z wagą więc robię rybę z piekarnika w ziołach i masełku i warzywka na parze :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 maja 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    ooo, smacznego :) mój M ma troszkę problemy z wagą więc robię rybę z piekarnika w ziołach i masełku i warzywka na parze :)

    też bardzo smakowicie brzmi no i również życze smacznego :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 22 maja 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję :) wpadnę później chyba że niespodziewanie @ przyjdzie to wtedy się pewnie załamię i zniknę do jutra...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 maja 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaki ;)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam testowac ale czuje sie jak na @ wiec na pewno dzis dostane @ testowalam w poniedzialek ale nie z porannego moczu tylko kolo 15:00 jak od rana sobie troszke tego moczu uzbieralam i nic negatywny wiec na pewno bede miec dzis @

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 maja 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    Mikusia2 wrote:
    deJzi wrote:
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:
    juicca ok powodzenia w <3 :)

    Iwka dlaczego stracony i przebimbany co sie stało ????

    No serduszkować M nie chciał...ja już go nie rozumiem najpierw mi piszczy że chce potomka a teraz kiedy lekarz pomaga to on zmęczony, ząbek go boli albo focha ma na mnie ...jesteśmy razem 10 lat a czasami mam wrażenie że w ogóle go nie znam... ostatnie dni mam takie że aż serce mi się kraja. A jak go przytulam to mnie odpycha bo mówi że jestem za gorąca i mu duszno...już nie krzyczeć mi się chce ale płakać...nie mam sił.

    jak ja jestem goraca a moj czuje to go odgonic nie moge od siebie :)

    a moze grzeroslo go to moj tez mial takie momenty ze uciekal bo sex na zawolanie

    kochana seksi bielizna :) gorsecik robia cuda przelec mu kolo nosa w takim czyms no i szpileczki to zobaczysz jak go ruszy :)

    ja kiedys kupiłam taki prezent dla mojego M na walentynki dokładnie jakies 5 lat temu, kupuiłam seksowna bieliznę w kol. czerwonym wieczorem włożyłam to na sibie M się pyta a gdzie mój prezent? ja mówię kochanie to dla Ciebie ja jestem twoim prezentem a on do mnie-- to ty cwana jestes specjalnie to kupilas zeby miec cos dla siebie, i sie obrazil! potem z doswiadczenie wiedzialam ze nawet jak probowalam takie rzeczy na niego nie dzialaja... szkoda :( taki to juz typ :(

    Też tek miałam...gbury jedne!!!

    deJzi lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:
    Mikusia2 wrote:
    deJzi wrote:
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:
    juicca ok powodzenia w <3 :)

    Iwka dlaczego stracony i przebimbany co sie stało ????

    No serduszkować M nie chciał...ja już go nie rozumiem najpierw mi piszczy że chce potomka a teraz kiedy lekarz pomaga to on zmęczony, ząbek go boli albo focha ma na mnie ...jesteśmy razem 10 lat a czasami mam wrażenie że w ogóle go nie znam... ostatnie dni mam takie że aż serce mi się kraja. A jak go przytulam to mnie odpycha bo mówi że jestem za gorąca i mu duszno...już nie krzyczeć mi się chce ale płakać...nie mam sił.

    jak ja jestem goraca a moj czuje to go odgonic nie moge od siebie :)

    a moze grzeroslo go to moj tez mial takie momenty ze uciekal bo sex na zawolanie

    kochana seksi bielizna :) gorsecik robia cuda przelec mu kolo nosa w takim czyms no i szpileczki to zobaczysz jak go ruszy :)

    ja kiedys kupiłam taki prezent dla mojego M na walentynki dokładnie jakies 5 lat temu, kupuiłam seksowna bieliznę w kol. czerwonym wieczorem włożyłam to na sibie M się pyta a gdzie mój prezent? ja mówię kochanie to dla Ciebie ja jestem twoim prezentem a on do mnie-- to ty cwana jestes specjalnie to kupilas zeby miec cos dla siebie, i sie obrazil! potem z doswiadczenie wiedzialam ze nawet jak probowalam takie rzeczy na niego nie dzialaja... szkoda :( taki to juz typ :(

    nie wieze a jak gola przelecisz obok niego to co robi ???

    nic ;(

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:
    to ja dam ci rade seksik tylko kiedy ovu.. zglodnieje nabierze apetytu :)
    moze za duzo sexu i bokami wychodzi ???

    też próbowałam właśnie tego teraz i co ostatnie serduszkowanie 5 maja było dlatego cykl stracony.....BOŻE !!!! 17 dni bez seksu chyba kupie sobie wibrator :P

    ;oniqa, maximka84 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    HOPE83 wrote:
    Ja mam na odwrót dziewczyny... mój by mógł non stop!Czasami to ja już wymiękam..czasem brakuje już mi sił i wówczas jest w domu problem i foch..

    Zamienimy się :P

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sluchajcie uwaznie! dopiero od dzis zaczynam mierzyc tempke tzn od 3 dni dopiero to robie, dzisiaj mialam 36,8 a w poprzednie dni mialam 36,5 ovu mi pokazuje ze @ miala byc wczoraj... niech ktoras spojzy na moj wykres co? dla wlasnej ciekawosci wpisalam cala tempke wymyslona prez siebie w wykres i ovu mi pokazal ze @ ma byc dzsiaj a jak ta tempke usunelam to pokazuje ze miala byc wczoraj ja mam zawsze od 12 roku zycia cykle 28 nigdy mi sie nic nie zmienia.... teraz ta tempke usunelam bo i tak nie bylo to potrzebne, sama nie wiem co myslec

    samira lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na moje @ się zbliża...

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    ;oniqa wrote:
    mnie naszło na kurczaka z pieczarkami w sosie smietanowym :) zobaczymy co wyjdzie

    Ale mi smaka na robiłaś :P

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny u mnie niby ma byc dzisiaj @, ale narazie mam tylko leciutenkie plamienie. z jednej strony to tak mam przed @, ale z drugiej w poprzednim cyklu po plamieniu wyszła ciaza. moze jednak mam jeszcze jakas szanse :)

    Iwka, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    witam dziewczyny u mnie niby ma byc dzisiaj @, ale narazie mam tylko leciutenkie plamienie. z jednej strony to tak mam przed @, ale z drugiej w poprzednim cyklu po plamieniu wyszła ciaza. moze jednak mam jeszcze jakas szanse :)

    ja mam miec @ i tak sie czuje ale brzuch mnie slabo pobolewa a powninen naper.... za przeproszeniem :) pewnie i tak dostane... :(

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    na moje @ się zbliża...

    pewnie masz racje

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie nigdy brzuch nie boli ja opieram sie tylko na długosci cyklu i bolu biersi...no i normalnie powinien byc dzisiaj...

‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ