X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nawidze czekania jak ma byc @ niech przylazi a nie robi fauszywe nadzieje! i przez to mam dzis takiego nerwa ze hej!!!!!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz pracę kończę !! Buziaki papapap

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziweczyny odebrałam bete wynik bardzo nicki 0,10 a ciąza zaczyna się od 5,80 wiec pozotaje mi czekać na @ bo mam cały czas objawy, trzymam za to za was kciuki

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    sylwia1808
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    mnie nigdy brzuch nie boli ja opieram sie tylko na długosci cyklu i bolu biersi...no i normalnie powinien byc dzisiaj...

    kaarolaa ! kochana a jak wygladalo to plamienie co pozniej okazalo sie ze to ciaza???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie ja tez tego nienawidze :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha Kaarolaa ! A te plamienie to mialas w dniu planowanej miesiaczki?

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Sylwia :(

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    kaarolaa wrote:
    mnie nigdy brzuch nie boli ja opieram sie tylko na długosci cyklu i bolu biersi...no i normalnie powinien byc dzisiaj...

    kaarolaa ! kochana a jak wygladalo to plamienie co pozniej okazalo sie ze to ciaza???

    mi sie zaczeło w dniu spodziewanej @ wiec myslałam ze to zaczyna sie własnie małpa. takie lekko brazowo-pomaranczowe plamienie, zero zywej krwi. po 2 dniach zrobiłam test, negatywny, pozniej po kolejnuch 3 znow zrobiłam bo dalej pkresu brak tylko plamienie i wyszła druga kreska. jak sie pozniej okazało plamienie to było zwiastunem poronienia. nie zdazyłam isc do lekarza bo wizyte miałam 29 a 25 kwietnia poroniłam. z czasem plamienie było coraz mocniejsze.

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    Mikusia2 wrote:
    deJzi wrote:
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:
    juicca ok powodzenia w <3 :)

    Iwka dlaczego stracony i przebimbany co sie stało ????

    No serduszkować M nie chciał...ja już go nie rozumiem najpierw mi piszczy że chce potomka a teraz kiedy lekarz pomaga to on zmęczony, ząbek go boli albo focha ma na mnie ...jesteśmy razem 10 lat a czasami mam wrażenie że w ogóle go nie znam... ostatnie dni mam takie że aż serce mi się kraja. A jak go przytulam to mnie odpycha bo mówi że jestem za gorąca i mu duszno...już nie krzyczeć mi się chce ale płakać...nie mam sił.

    jak ja jestem goraca a moj czuje to go odgonic nie moge od siebie :)

    a moze grzeroslo go to moj tez mial takie momenty ze uciekal bo sex na zawolanie

    kochana seksi bielizna :) gorsecik robia cuda przelec mu kolo nosa w takim czyms no i szpileczki to zobaczysz jak go ruszy :)

    ja kiedys kupiłam taki prezent dla mojego M na walentynki dokładnie jakies 5 lat temu, kupuiłam seksowna bieliznę w kol. czerwonym wieczorem włożyłam to na sibie M się pyta a gdzie mój prezent? ja mówię kochanie to dla Ciebie ja jestem twoim prezentem a on do mnie-- to ty cwana jestes specjalnie to kupilas zeby miec cos dla siebie, i sie obrazil! potem z doswiadczenie wiedzialam ze nawet jak probowalam takie rzeczy na niego nie dzialaja... szkoda :( taki to juz typ :(

    Też tek miałam...gbury jedne!!!

    A ja mam na odwrót. Nie jeden raz dostałam na jakąś okaję "uroczy" komplecik albo do bólu seksowne majtki na jeden raz. I kto tu komu prezent zrobił??? Wiem o co chodzi i uważam, że to głupie prezenty, bez względu kto komu kupuje.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z jednej strony to dobrze podelczę kolano bo tak by było mu za ciezko i ryzykowanie pewnie musiała bym dużo leżęc, a taknabirę wigoru z męzem prze okres leczenia i do dzieła, w między czasie zrobie sobie mnitoring cyklu itp by meisc pewnść że wszytko ok z przeczucia schowaąłm już dzisiaj nawet femibion, jak to sie mówi nie ma tego zlego co na dobrze by nei wyszło

    basiulkaa_89, ;oniqa lubią tę wiadomość

    sylwia1808
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    Mikusia2 wrote:
    deJzi wrote:
    Iwka wrote:
    bg-blockquote.jpg
    deJzi wrote:
    juicca ok powodzenia w <3 :)

    Iwka dlaczego stracony i przebimbany co sie stało ????

    No serduszkować M nie chciał...ja już go nie rozumiem najpierw mi piszczy że chce potomka a teraz kiedy lekarz pomaga to on zmęczony, ząbek go boli albo focha ma na mnie ...jesteśmy razem 10 lat a czasami mam wrażenie że w ogóle go nie znam... ostatnie dni mam takie że aż serce mi się kraja. A jak go przytulam to mnie odpycha bo mówi że jestem za gorąca i mu duszno...już nie krzyczeć mi się chce ale płakać...nie mam sił.

    jak ja jestem goraca a moj czuje to go odgonic nie moge od siebie :)

    a moze grzeroslo go to moj tez mial takie momenty ze uciekal bo sex na zawolanie

    kochana seksi bielizna :) gorsecik robia cuda przelec mu kolo nosa w takim czyms no i szpileczki to zobaczysz jak go ruszy :)

    ja kiedys kupiłam taki prezent dla mojego M na walentynki dokładnie jakies 5 lat temu, kupuiłam seksowna bieliznę w kol. czerwonym wieczorem włożyłam to na sibie M się pyta a gdzie mój prezent? ja mówię kochanie to dla Ciebie ja jestem twoim prezentem a on do mnie-- to ty cwana jestes specjalnie to kupilas zeby miec cos dla siebie, i sie obrazil! potem z doswiadczenie wiedzialam ze nawet jak probowalam takie rzeczy na niego nie dzialaja... szkoda :( taki to juz typ :(

    Też tek miałam...gbury jedne!!!

    A ja mam na odwrót. Nie jeden raz dostałam na jakąś okaję "uroczy" komplecik albo do bólu seksowne majtki na jeden raz. I kto tu komu prezent zrobił??? Wiem o co chodzi i uważam, że to głupie prezenty, bez względu kto komu kupuje.

    Kochana to ja ci wspolczuje !!! Jak ja ubieram takie sexi ciuszki to nawet nie zdaze ich zalozyc bo juz leza na ziemi :D Ale jak sex byl NA ZAWOLANIE w dni plodne musial byc bo inaczej tragedia to go nic nie ruszalo :( Przeroslo Go to wszystko jak w zegarku :/ zreszta mnie tez dlatego sex tylko jak mamy ocote a ostatnio duzo jej mamy :D

    ;oniqa, Iwka lubią tę wiadomość

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1808 wrote:
    z jednej strony to dobrze podelczę kolano bo tak by było mu za ciezko i ryzykowanie pewnie musiała bym dużo leżęc, a taknabirę wigoru z męzem prze okres leczenia i do dzieła, w między czasie zrobie sobie mnitoring cyklu itp by meisc pewnść że wszytko ok z przeczucia schowaąłm już dzisiaj nawet femibion, jak to sie mówi nie ma tego zlego co na dobrze by nei wyszło

    Dobre podejście. Na wszystko jest pora, przyjdzie i twoja kolej. A teraz nie będziesz musiała wybierać między swoim a dziecka zdrowiem.
    Sciskam

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokłądnie, a jeśli chodzi o mojego M i jego podejscie to nie musze sie bardzo wysliać:) szczególnie z rana:) to moment i jest mój:)

    ;oniqa, maximka84, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    sylwia1808
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na mojego działają kabaretki i nic więcej nie trzeba :) :P

    deJzi lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na kadego jednego pewnie przede wszytkim brak niczego hehe:)

    ;oniqa, maximka84, basiulkaa_89, mamuleska lubią tę wiadomość

    sylwia1808
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na mojego nawet krotkie spodenki, szczerze to wszystko na niego działa, nawet za bardzo nie musze sie stroic :) hehe on to mam ochote 24/7. czasem ja mam juz dosc tego...

    basiulkaa_89, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe ja tez obojetnie co mam na sobie to na niego dziala :P :D Non stop jest GOTOWY :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale dzisiaj chociaz sobie od mojego odpoczne bo jest w delegacji i wraca dopiero jutro po poludniu :) powiem Wam ze dobrze jest czasem tak odpoczac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie burza sie rozszalala. ale to nic niech sobie jest ja sie jej nie boje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane ;)
    Podczytuję Was ciągle ;) Trzymam kciukasy ...
    U mnie objawy jak przed @ ... menda idzie ... :(

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ