Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje,ze do Was nie zawita przez najblizsze 9 miesiecy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez bym chciała ale z moimi problemami i szczesciem to nie takie proste niestety :(

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    mam nadzieje,ze do Was nie zawita przez najblizsze 9 miesiecy :D

    boje sie ze jednak zawita ta szyjka mnie martwi...

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola a ty pamietasz moze jak mialas szyjke w ciazy?

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tego nigdy nie sprawdzałam, nawet sie na tym nie znam wiec ci nie pomoge kochana.

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w necie roznie pisza....

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musisz miec nadzieje :* jak my wszystkie :D

    nick nieaktualny, Mikusia2 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A burza chyba bokiem przeszla,bo sloneczko wyszlo :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 maja 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja na chwilkę , bo zmoklam jak pies :/ jest PRACA!!!!! Jest jest jest! :D Jestem już najszczęśliwsza na świecie :D

    Mikusia2, aga83, mamuleska, nick nieaktualny, Iwka, Nishi lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieje mam, musze ja miec ale teraz zero objawow jak na ciaze :)
    a ty basiulka lec zrob ta betke i bedziesz miała pewnosc, ja jak znow tylko plamic bede to w piatek na bete pojde zeby pozniej nie załowac ze znow cos sie stało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Hej :) ja na chwilkę , bo zmoklam jak pies :/ jest PRACA!!!!! Jest jest jest! :D Jestem już najszczęśliwsza na świecie :D

    no to moje gratulacje kochana, juz teraz z gorki bedzie :) super

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z ta szyjka to pewnie kwestia indywidualna nie ma to jak na sile doszukiwac sie problemow

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam wole sobie spokojnie czekac na rozwuj sytuacji i nie szukac jakichkolwiek objawow ciazy ;)

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 22 maja 2013, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa- ja jestem z podlasia, to nie aż tak daleko :)
    emilka- gratulacje!Mówiłam,że się ułoży..

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE83 wrote:
    kaarolaa- ja jestem z podlasia, to nie aż tak daleko :)
    emilka- gratulacje!Mówiłam,że się ułoży..

    a dokładniej skad jesli mozna wiedziec?

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 22 maja 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Hej :) ja na chwilkę , bo zmoklam jak pies :/ jest PRACA!!!!! Jest jest jest! :D Jestem już najszczęśliwsza na świecie :D

    A pochwaliłaś się ciążą szczęśliwemu pracodawcy?

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 22 maja 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Hej :) ja na chwilkę , bo zmoklam jak pies :/ jest PRACA!!!!! Jest jest jest! :D Jestem już najszczęśliwsza na świecie :D

    gratuluję :) teraz już chyba będziesz spokojnie czekać na maleństwo... :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    kaarolaa wrote:
    ;oniqa wrote:
    u mnie zaraz popada ja mieszkam w Tychach :)

    drugi koniec polski :) ja mam rodzinke w tychach :)

    Kochana ja w centrum katowic :D

    ja mieszkalam rok czasu w katowicach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka gratulacje :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 maja 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie pochwaliłam się pracodawcy, ale on pytał i mówił że jest pro-rodzinny, jeśli będzie, to będzie i już :) wiara dużo daje, nastawienie też.. Mamuleska-gratulacje tak wogole!!!! A Wam dziewczyny baaaardzo mocno dziękuję <3

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
‹‹ 190 191 192 193 194 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ