Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 maja 2013, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    mamuleska GRATULACJE!!! <3 beto rośnij
    Klif też tak myślę idź po luteinę.
    Witam Was w ponury środowy poranek.
    Maj sie jeszcze nie skończył więc ja mam nadzieje że jeszcze 3 teściki pozytywne będą:) Więc majóweczki trzymam kciuki <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2013, 07:03

    mamuleska lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 maja 2013, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi a Ty kiedy masz wizytę u gin? I jak się czujesz? mąż szczęśliwy?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 22 maja 2013, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Iwka. Zresztą wszystkim dziewczynom, które trzymały kciuki. Zainteresowanym i potrzebującym maść na odciski na łapkach wysyłam gratis.
    Teraz byle zdrowo do przodu.
    Miłego dzionka życzę wszystkim.
    Będę zaglądać, byczę się w domciu.

    Iwka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :) oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test- negatywny. ale się nie załamuję bo dopiero 11d po i wróciłam po północy z kina a test robiłam o 5.30 więc może miał prawo nie wyjść... ale skusiłam się bo nagle tempka podskoczyła :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    witajcie :) oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test- negatywny. ale się nie załamuję bo dopiero 11d po i wróciłam po północy z kina a test robiłam o 5.30 więc może miał prawo nie wyjść... ale skusiłam się bo nagle tempka podskoczyła :)

    Było za wcześnie. Pewnie coś w nocy piłaś, a mocz musi być mocno zagęszczony, żeby stężenie hormonu było wysokie. Nie wpadaj w negatywne emocje. Ja bym powtórzyła po 2 dniach.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Mamuleska, ja taką temperaturę to mam w każdym cyklu :) Ja się tym denerwuję dlatego, że wyjeżdżam i nie chciałabym na wyjeździe niespodzianek. Gdybym nie wyjeżdżała to by mnie to nic nie robiło. Nie sądzę żebym była w ciąży i nie uważam żeby to ciąża była przyczyną tych plamień. Objawy mam takie jak zawsze przed @. Zobaczymy, co będzie. Teraz uciekam i zajrzę do Was wieczorem

    Nie mam już do ciebie siły. Absolutnie.
    Buźki

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    eunika wrote:
    witajcie :) oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam test- negatywny. ale się nie załamuję bo dopiero 11d po i wróciłam po północy z kina a test robiłam o 5.30 więc może miał prawo nie wyjść... ale skusiłam się bo nagle tempka podskoczyła :)

    Było za wcześnie. Pewnie coś w nocy piłaś, a mocz musi być mocno zagęszczony, żeby stężenie hormonu było wysokie. Nie wpadaj w negatywne emocje. Ja bym powtórzyła po 2 dniach.

    tak zrobię. teoretycznie jeszcze za 2 dni może przyjść @ więc poczekam. ale dziwnie jestem spokojniejsza po tym teście :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mierzyłam dziś temp i miałam 36,8 a wczoraj 36,5 ale to pewnie nic nie znaczy dzis mam dostac @ i tak się czuje....

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no troszkę ciężko coś stwierdzić... ale skoro się tak czujesz- nie wejdę w Twoją skórę :) ja właśnie w ogóle nie mam bolących piersi ani brzucha jak zwykle ale to nie musi być znak...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie nie nastawiam na + bo za bardzo mnie krzyż boli brzuch nigdy mnie nie boli ale za to dół pleców bardzo mocno a szkoda ,myslalam, że maj bedzie moim szczęśliwym miesiącem :)

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to wszystkie dziewczyny mówią: póki @ nie ma, jest nadzieja i ja się tego trzymam :)

    mamuleska lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ nadal nie ma!
    Zawroty głowy i mdłości wczoraj wieczorem zwaliły mnie z nóg!
    Jeśli jutro nie pojawi się @ to powtórzę test.
    Eh!

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a na kiedy miałaś termin? może może się udało... :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziwczynki z rana u mni @ tez jszcze nie ma i na razie nie czuje zeby miala dzis przyjsc a zawsze z rana przychodzila. Wczoraj mnie mdlilo i wieczorem milam zgage. Poczekam do wieczora i jak nie przyjdzie ta wredna @ to jutro z rana zrobie test ale sie boje. Nawet piersi mnie nie bola jak zawsze tylko sutki chyba sie za bardzo nakrecam.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka mamy te samy objawy!!!!!

    eunika, @ powinien być w niedzielę.

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Hej dziwczynki z rana u mni @ tez jszcze nie ma i na razie nie czuje zeby miala dzis przyjsc a zawsze z rana przychodzila. Wczoraj mnie mdlilo i wieczorem milam zgage. Poczekam do wieczora i jak nie przyjdzie ta wredna @ to jutro z rana zrobie test ale sie boje. Nawet piersi mnie nie bola jak zawsze tylko sutki chyba sie za bardzo nakrecam.

    chyba tak :) poczekaj i jutro zrób test, chyba że chcesz zobaczyć 1 kreskę tak jak ja dzisiaj :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    deJzi a Ty kiedy masz wizytę u gin? I jak się czujesz? mąż szczęśliwy?

    ja jak sie czuje.... hmmmm katastrofalne wory pod oczami czuje ze puchne na dloniach i w nogach... chodze jak zombi mmimo ze sie wysypiam... brzuszek juz czyje ze mi rosnie jest taki wydymany i rozciaga sie.. i samopoczucie takie do dupy.. rano i wieczorami mam jakies problemy z cisnieniem bo w glowie sie kreci.. ale to sa tylko momenty.. mdli czasami, troszke brakuje powietrza,
    o dziwo nie wisze nad sedesem ale ja nie mam tendencji do wymiotow.. za to mam codziennie rano rozwolnienie to mnie troszke martwi :( w ciagu dnia nic tylko rano.. nic sie nie chce ...
    niby mam jutro isc na ta bete zobaczymy bo naprawde musze bardzo wczesnie wstac i daleko mam... zastanowie sie... cycuchy nie bola, czuje ze sa wieksze..

    a mezus narazie normalka nie schizuje .... moze dlatego ze bo bardzo bardzo mocno prosilam o to... ale wiecie co wykrzyczal sie na swojego szwagra .... hihihi :) chlop mial pecha nawilol sie i oberwal :) a w domu luzik.
    czekam na tego ginka mam w przyszlym tyg isc, czyli zadzwonic pod koniec tyg i umówić sie na wizyte...

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 22 maja 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    madzianka wrote:
    Hej dziwczynki z rana u mni @ tez jszcze nie ma i na razie nie czuje zeby miala dzis przyjsc a zawsze z rana przychodzila. Wczoraj mnie mdlilo i wieczorem milam zgage. Poczekam do wieczora i jak nie przyjdzie ta wredna @ to jutro z rana zrobie test ale sie boje. Nawet piersi mnie nie bola jak zawsze tylko sutki chyba sie za bardzo nakrecam.

    chyba tak :) poczekaj i jutro zrób test, chyba że chcesz zobaczyć 1 kreskę tak jak ja dzisiaj :)

    Eunika a Ty dzis mialas dostac ta wredna @?

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie coraz bardziej boli wiec mysle ze jeszcze z 2-3 godz i bedzie @
    ash ty na pewno masz fasolke! :)

    ash lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash RÓB TESCIORA :) jutro z rana chce uslyszec wesołą nowinkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2013, 08:05

    ash, mamuleska lubią tę wiadomość

‹‹ 184 185 186 187 188 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ