X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde właśnie mam wątpliwości do tego czy łykac ten antybiotyk a jak się udało to żebym nie zaszkodziła :/ nie wiem co robic :/

    samira lubi tę wiadomość

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 23 maja 2013, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Hej dziewczyny ja dziś wolne bo chora dostałam L4 i antybiotyki znowu złapałam w żłobku chorobę :( zapalenie oskrzeli mam wiec pewnie nici z fasolki w tym miesiącu :(

    moja kuzynka przez zapalenie oskrzeli wlasnie maial ovu uwaga! dzien po miesiaczce, tak, tak to jest mozliwe i zaszla w ciaze ze swoja julka ktora teraz ma 5 lat i broi niesamowicie :)

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 23 maja 2013, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam a mówiłaś lekarce, że się starasz o dzidziusia i że nie jest wykluczone, że możesz być w ciąży? Jeśli nie, to może podejdź do przychodni i zapytaj lekarki, czy możesz brać ten lek

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 23 maja 2013, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze moglabys sprobowac na razie nie brac antybiotyku, ja w ciazy mialam polpasiec na lewej stronie glowyzero lekow a sie nacierpialam...!

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 23 maja 2013, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Miriam a mówiłaś lekarce, że się starasz o dzidziusia i że nie jest wykluczone, że możesz być w ciąży? Jeśli nie, to może podejdź do przychodni i zapytaj lekarki, czy możesz brać ten lek

    własnie zgadzam sie w 100 %

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde niby mówiłam i dostałam duomox na ulotce jest napisane "Lek Duomox można stosować w czasie ciąży jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności" no już sama nie wiem czy to jest konieczność czy ewentualnie poczekać kilka dni :/

    samira lubi tę wiadomość

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 23 maja 2013, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klif dzisiaj budzilam sie od 3.00 w nocy co godzine i nie moglam zasnac potem znowu za godzine i tak do 7.00 do mierzenia tempki i w zasadzie bylam bardzo nie wyspana w nocy o 3.00 z ciekawosci mialam 37,2 a o siodmej mialam 36,4... a wczoraj o tej samej godz mialam 36,8...

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 23 maja 2013, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    kurde niby mówiłam i dostałam duomox na ulotce jest napisane "Lek Duomox można stosować w czasie ciąży jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności" no już sama nie wiem czy to jest konieczność czy ewentualnie poczekać kilka dni :/

    trudno powiedziec, jesli nie czujesz sie az tak tragicznie to moze poczekaj kilka dni...

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 23 maja 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam musisz sama zdecydować. Ja bym się wstrzymała chyba.
    Wydaje mi się, że znów zaczyna się jakieś gówniane plamienie. Ono jest na tyle małe, że nie wypływa na wkładkę, tylko tam w środku się zatrzymuje.
    Muszę lecieć do sklepu, wrócę niebawem :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kup test może po drodze :)

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 23 maja 2013, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam przemyśl dobrze bo gorzej będzie jak ci się to zapalenie rozwinie i jakieś powikłania się pojawią...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde poczytałam na forach i tam dziewczyny piszą które brały duomox że jest bezpieczny ale wstrzymam się do jutra albo po jutrze zobacze jak tempka będzie chociaż przez to zapalenie pewnie nie bedzie wiarygodna :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek moje panie :D
    Miłego dnia wszystkim życzę :D
    A zafasolkowanym ZERO MDŁOŚCI :D

    Duomox jest antybiotykiem i to dosc silnym,ja bym sie powstrzymala Mikusia na Twoim miejscu.

    Emilka WSK lubi tę wiadomość

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 23 maja 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mam obolale piersi mam wrazenie ze brzuch jest pelny nabrzmialy boli i bola plecy tak jakbym zaraz miala dostac mega okres

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 maja 2013, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Skarbeńki, dostałam dziś zakaz od męża na wyjścia z domu... Hmm szlaban jak w młodości :P i zorientowałam się już jak to jest z tym zatrudnianiem kobiety będącej w ciąży, a nie mówiącej o tym od razu :) źle nie jest :)


    Wczoraj na kolację mialam taaaaaaką chęć na hamburgery... no więc M poszedł do sklepu i kupił 12 bułek do hamburgera i 12 kotletów :D majonez, pomidorek, ogórek, serek, sałata..... Rano musialam się toczyć do łazienki :D


    Mikusia- typowe ciążowe objawy ;)

    Miriam lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane ? jak humoreczki ? któraś testowała ?:)

    Ja mam kolejny dzień typowych objawów @ ... jeszcze dzień najwyżej dwa ... i przyjdzie meeeeeenda ...

  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 23 maja 2013, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emilka ty mnie nie nakrecaj :) ja tak sie denerwuje tak mi zalezy tym bardziej ze mi sie nigdy nic nie spoznia a tu wczoraj mialo byc i nic dzisiaj tez jeszcze nic tylko na prawde mam wrazenie jak na @ ze dostane zaraz takiego silnego krwawienia bo brzuch pelen jak balon z woda uczucie ciezkosci i ból..

    Emilka WSK lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 23 maja 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupie dzisj test jak do 15:00 nie dostane bo potem nie bede miala gdzie i rano jutro zrobie jak nie dostane oczywiscie....

    Emilka WSK lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 23 maja 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam na test za wcześnie. Nie będę na razie zaznaczać dziś plamienia na wykresie, bo jest ono tak małe, że jedynie w środku mam "nieczysto" i jest nawet mniejsze niż przez ostatnie 3 dni. Czekam na rozwój wydarzeń. Przez następne 4 dni nie będę tu zaglądać i chyba umrę z ciekawości co u Was :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 23 maja 2013, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Miriam na test za wcześnie. Nie będę na razie zaznaczać dziś plamienia na wykresie, bo jest ono tak małe, że jedynie w środku mam "nieczysto" i jest nawet mniejsze niż przez ostatnie 3 dni. Czekam na rozwój wydarzeń. Przez następne 4 dni nie będę tu zaglądać i chyba umrę z ciekawości co u Was :)

    ja ci mówie TO PLAMIENIE IMPLANTACYJNE :)

    Emilka WSK lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ