Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to niestety nie pomogę CI ja byłam na zarządzaniu i na przedsiębiorczości

    Iwka lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana jakos normalnie sie czuje,tylko spiaca chodze i zmeczona,i mniej jem,niewiem co robic,

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja o 17 jade na zakupy trezba coś kubić i teściowej i mamie na ich święto najlepiej dałabym im w pudełeczkach malutkie buciki no ale jeszcze nie moge :(

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok uciekam na autobus miłego popołudnia kobitki <3 :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    ok uciekam na autobus miłego popołudnia kobitki <3 :)

    wzajemnie :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ohaaa :D juz widze moje tesciowej jak daje jej male buciki ahahahhahahahahhaha :O :O :O :D przerazenie ahahahha :D
    A moja mama by sie ucieszyla :D

    eunika lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    ohaaa :D juz widze moje tesciowej jak daje jej male buciki ahahahhahahahahhaha :O :O :O :D przerazenie ahahahha :D
    A moja mama by sie ucieszyla :D

    u mnie na szczęście obie by się ucieszyły i są super bo w ogóle nie naciskają i w nic się nie wtrącają :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie by skakali z radości oby dwie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2013, 12:13

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najważniejsze żebyśmy my skakały z radości a reszta niech się godzi z sytuacją :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    pedagogika kochana :D oj pogoda straszna brrr a ja na drugi koniec warszawy musze jechac brrr i to komunikacja miejska wrrr :(

    hehehe...ja po pedagogice jestem ... pracuję w lombardzie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    ohaaa :D juz widze moje tesciowej jak daje jej male buciki ahahahhahahahahhaha :O :O :O :D przerazenie ahahahha :D
    A moja mama by sie ucieszyla :D

    u mnie na szczęście obie by się ucieszyły i są super bo w ogóle nie naciskają i w nic się nie wtrącają :)

    to tak jak u mnie ;) mamusia super, teściowa też ok ;)

    ;oniqa, eunika lubią tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    eunika wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    ohaaa :D juz widze moje tesciowej jak daje jej male buciki ahahahhahahahahhaha :O :O :O :D przerazenie ahahahha :D
    A moja mama by sie ucieszyla :D

    u mnie na szczęście obie by się ucieszyły i są super bo w ogóle nie naciskają i w nic się nie wtrącają :)

    to tak jak u mnie ;) mamusia super, teściowa też ok ;)

    jak będą się cieszyć to niech potem pomagają :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    maximka84 wrote:
    eunika wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    ohaaa :D juz widze moje tesciowej jak daje jej male buciki ahahahhahahahahhaha :O :O :O :D przerazenie ahahahha :D
    A moja mama by sie ucieszyla :D

    u mnie na szczęście obie by się ucieszyły i są super bo w ogóle nie naciskają i w nic się nie wtrącają :)

    to tak jak u mnie ;) mamusia super, teściowa też ok ;)

    jak będą się cieszyć to niech potem pomagają :)

    dokłądnie :)

    wykresik no no no ... kiedy teścik ? :)

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    eunika wrote:
    maximka84 wrote:
    eunika wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    ohaaa :D juz widze moje tesciowej jak daje jej male buciki ahahahhahahahahhaha :O :O :O :D przerazenie ahahahha :D
    A moja mama by sie ucieszyla :D

    u mnie na szczęście obie by się ucieszyły i są super bo w ogóle nie naciskają i w nic się nie wtrącają :)

    to tak jak u mnie ;) mamusia super, teściowa też ok ;)

    jak będą się cieszyć to niech potem pomagają :)

    dokłądnie :)

    wykresik no no no ... kiedy teścik ? :)

    właśnie boję się zrobić, nie wiem czy coś z tego będę i nie chcę się rozczarować, najchętniej zrobiłabym jutro ale może poczekam do niedzieli...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, rozumiem Cię ... ja mam dziś 28dc ... i czuje mendę, brzuch już mniej boli ale głowa - jak zazwyczaj w przed dzień @ boli tak że jutro penie dostanę ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi cykl się kończy z końcem miesiąca, wiec fajny byłby prezent dla nas na dzień dziecka, no i dla naszej córki. :)

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    hehe, rozumiem Cię ... ja mam dziś 28dc ... i czuje mendę, brzuch już mniej boli ale głowa - jak zazwyczaj w przed dzień @ boli tak że jutro penie dostanę ...

    głowa to pewnie przez pogodę :) u mnie 31dc i to już jest max jeśli chodzi o długość moich cykli... mi nadzieję robią jajniki bo od wieczora strasznie kują, nigdy tak nie miałam jeszcze, nawet mąż się zmartwił. ale równie dobrze mogą to być zmiany w cyklu i teraz tak będę miała przed @...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulia wrote:
    A mi cykl się kończy z końcem miesiąca, wiec fajny byłby prezent dla nas na dzień dziecka, no i dla naszej córki. :)

    oby Wam się udało :) ja jeszcze nie mam dzieci i marzę o córeczce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2013, 12:55

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    maximka84 wrote:
    hehe, rozumiem Cię ... ja mam dziś 28dc ... i czuje mendę, brzuch już mniej boli ale głowa - jak zazwyczaj w przed dzień @ boli tak że jutro penie dostanę ...

    głowa to pewnie przez pogodę :) u mnie 31dc i to już jest max jeśli chodzi o długość moich cykli... mi nadzieję robią jajniki bo od wieczora strasznie kują, nigdy tak nie miałam jeszcze, nawet mąż się zmartwił. ale równie dobrze mogą to być zmiany w cyklu i teraz tak będę miała przed @...

    różnie to jest ... mnie w zeszłym cyklu tak kuły - jakoś tydzień przed @ że masakra, a w tym zas też kłują ale zaś inaczej ... no ja jakoś w 99% wiem że jutro dostanę ;) po prostu znam juz siebie na tyle że wiem :)

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    eunika wrote:
    maximka84 wrote:
    hehe, rozumiem Cię ... ja mam dziś 28dc ... i czuje mendę, brzuch już mniej boli ale głowa - jak zazwyczaj w przed dzień @ boli tak że jutro penie dostanę ...

    głowa to pewnie przez pogodę :) u mnie 31dc i to już jest max jeśli chodzi o długość moich cykli... mi nadzieję robią jajniki bo od wieczora strasznie kują, nigdy tak nie miałam jeszcze, nawet mąż się zmartwił. ale równie dobrze mogą to być zmiany w cyklu i teraz tak będę miała przed @...

    różnie to jest ... mnie w zeszłym cyklu tak kuły - jakoś tydzień przed @ że masakra, a w tym zas też kłują ale zaś inaczej ... no ja jakoś w 99% wiem że jutro dostanę ;) po prostu znam juz siebie na tyle że wiem :)

    a ja z kolei mam wszystko inaczej w tym cyklu, piersi tylko urosły ale nie bolą jak zawsze i zawsze bolał mnie brzuch a nie jajniki... no zobaczymy :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ