X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to niestety nie pomogę CI ja byłam na zarządzaniu i na przedsiębiorczości

    Iwka lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana jakos normalnie sie czuje,tylko spiaca chodze i zmeczona,i mniej jem,niewiem co robic,

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja o 17 jade na zakupy trezba coś kubić i teściowej i mamie na ich święto najlepiej dałabym im w pudełeczkach malutkie buciki no ale jeszcze nie moge :(

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok uciekam na autobus miłego popołudnia kobitki <3 :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    ok uciekam na autobus miłego popołudnia kobitki <3 :)

    wzajemnie :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ohaaa :D juz widze moje tesciowej jak daje jej male buciki ahahahhahahahahhaha :O :O :O :D przerazenie ahahahha :D
    A moja mama by sie ucieszyla :D

    eunika lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    ohaaa :D juz widze moje tesciowej jak daje jej male buciki ahahahhahahahahhaha :O :O :O :D przerazenie ahahahha :D
    A moja mama by sie ucieszyla :D

    u mnie na szczęście obie by się ucieszyły i są super bo w ogóle nie naciskają i w nic się nie wtrącają :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie by skakali z radości oby dwie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2013, 12:13

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najważniejsze żebyśmy my skakały z radości a reszta niech się godzi z sytuacją :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    pedagogika kochana :D oj pogoda straszna brrr a ja na drugi koniec warszawy musze jechac brrr i to komunikacja miejska wrrr :(

    hehehe...ja po pedagogice jestem ... pracuję w lombardzie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    ohaaa :D juz widze moje tesciowej jak daje jej male buciki ahahahhahahahahhaha :O :O :O :D przerazenie ahahahha :D
    A moja mama by sie ucieszyla :D

    u mnie na szczęście obie by się ucieszyły i są super bo w ogóle nie naciskają i w nic się nie wtrącają :)

    to tak jak u mnie ;) mamusia super, teściowa też ok ;)

    ;oniqa, eunika lubią tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    eunika wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    ohaaa :D juz widze moje tesciowej jak daje jej male buciki ahahahhahahahahhaha :O :O :O :D przerazenie ahahahha :D
    A moja mama by sie ucieszyla :D

    u mnie na szczęście obie by się ucieszyły i są super bo w ogóle nie naciskają i w nic się nie wtrącają :)

    to tak jak u mnie ;) mamusia super, teściowa też ok ;)

    jak będą się cieszyć to niech potem pomagają :)

    maximka84 lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    maximka84 wrote:
    eunika wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    ohaaa :D juz widze moje tesciowej jak daje jej male buciki ahahahhahahahahhaha :O :O :O :D przerazenie ahahahha :D
    A moja mama by sie ucieszyla :D

    u mnie na szczęście obie by się ucieszyły i są super bo w ogóle nie naciskają i w nic się nie wtrącają :)

    to tak jak u mnie ;) mamusia super, teściowa też ok ;)

    jak będą się cieszyć to niech potem pomagają :)

    dokłądnie :)

    wykresik no no no ... kiedy teścik ? :)

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    eunika wrote:
    maximka84 wrote:
    eunika wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    ohaaa :D juz widze moje tesciowej jak daje jej male buciki ahahahhahahahahhaha :O :O :O :D przerazenie ahahahha :D
    A moja mama by sie ucieszyla :D

    u mnie na szczęście obie by się ucieszyły i są super bo w ogóle nie naciskają i w nic się nie wtrącają :)

    to tak jak u mnie ;) mamusia super, teściowa też ok ;)

    jak będą się cieszyć to niech potem pomagają :)

    dokłądnie :)

    wykresik no no no ... kiedy teścik ? :)

    właśnie boję się zrobić, nie wiem czy coś z tego będę i nie chcę się rozczarować, najchętniej zrobiłabym jutro ale może poczekam do niedzieli...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, rozumiem Cię ... ja mam dziś 28dc ... i czuje mendę, brzuch już mniej boli ale głowa - jak zazwyczaj w przed dzień @ boli tak że jutro penie dostanę ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi cykl się kończy z końcem miesiąca, wiec fajny byłby prezent dla nas na dzień dziecka, no i dla naszej córki. :)

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    hehe, rozumiem Cię ... ja mam dziś 28dc ... i czuje mendę, brzuch już mniej boli ale głowa - jak zazwyczaj w przed dzień @ boli tak że jutro penie dostanę ...

    głowa to pewnie przez pogodę :) u mnie 31dc i to już jest max jeśli chodzi o długość moich cykli... mi nadzieję robią jajniki bo od wieczora strasznie kują, nigdy tak nie miałam jeszcze, nawet mąż się zmartwił. ale równie dobrze mogą to być zmiany w cyklu i teraz tak będę miała przed @...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulia wrote:
    A mi cykl się kończy z końcem miesiąca, wiec fajny byłby prezent dla nas na dzień dziecka, no i dla naszej córki. :)

    oby Wam się udało :) ja jeszcze nie mam dzieci i marzę o córeczce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2013, 12:55

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    maximka84 wrote:
    hehe, rozumiem Cię ... ja mam dziś 28dc ... i czuje mendę, brzuch już mniej boli ale głowa - jak zazwyczaj w przed dzień @ boli tak że jutro penie dostanę ...

    głowa to pewnie przez pogodę :) u mnie 31dc i to już jest max jeśli chodzi o długość moich cykli... mi nadzieję robią jajniki bo od wieczora strasznie kują, nigdy tak nie miałam jeszcze, nawet mąż się zmartwił. ale równie dobrze mogą to być zmiany w cyklu i teraz tak będę miała przed @...

    różnie to jest ... mnie w zeszłym cyklu tak kuły - jakoś tydzień przed @ że masakra, a w tym zas też kłują ale zaś inaczej ... no ja jakoś w 99% wiem że jutro dostanę ;) po prostu znam juz siebie na tyle że wiem :)

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    eunika wrote:
    maximka84 wrote:
    hehe, rozumiem Cię ... ja mam dziś 28dc ... i czuje mendę, brzuch już mniej boli ale głowa - jak zazwyczaj w przed dzień @ boli tak że jutro penie dostanę ...

    głowa to pewnie przez pogodę :) u mnie 31dc i to już jest max jeśli chodzi o długość moich cykli... mi nadzieję robią jajniki bo od wieczora strasznie kują, nigdy tak nie miałam jeszcze, nawet mąż się zmartwił. ale równie dobrze mogą to być zmiany w cyklu i teraz tak będę miała przed @...

    różnie to jest ... mnie w zeszłym cyklu tak kuły - jakoś tydzień przed @ że masakra, a w tym zas też kłują ale zaś inaczej ... no ja jakoś w 99% wiem że jutro dostanę ;) po prostu znam juz siebie na tyle że wiem :)

    a ja z kolei mam wszystko inaczej w tym cyklu, piersi tylko urosły ale nie bolą jak zawsze i zawsze bolał mnie brzuch a nie jajniki... no zobaczymy :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ