Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w sumie tak ok dziewczyn zbieram się na uczelnie wiec życzę miłego popołudnia buziaki :)

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wzajemnie :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    no w sumie tak ok dziewczyn zbieram się na uczelnie wiec życzę miłego popołudnia buziaki :)

    a to nie masz wolnego? u mnie Juwenalia i dzień rektorski a od wczoraj godziny rektorskie od 13 i dlatego tak leniuchuję :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :oniqa fajnie,ze nie tylko ja dzisia tak pozno z wyrka sie pozbieralam :D ale ja nie pracuje na nocki :D w ogole nie mam pracy :/ szlak mnie juz trafia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie dzisiaj wkurzylam z rana :/ wzielam termometra a tu . . . dupa :/ zepsuty uhhh :/

  • diablica1985 Przyjaciółka
    Postów: 82 33

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki wróciłam...od mamy.. nie było mnie pare dni na owu.

    uśmiałam sie bo wyobraźcie sobie że tak dużo dziewczyn zaciązyło w maju i teraz forum poprostu śpi -o fasole kobitki usypiają.

    nick nieaktualny, eunika lubią tę wiadomość

    bo miłość to bezinteresowna radość z czyjegoś istnienia...


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje kochana :D chodzace zombii :D spia na stojaco :D bez obrazy dla zaciazonych :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to dobrze że ja już 1,5 po studiach :D mam nadzieje że ten skok wdół to nie zły znak :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze kochana :* musisz wierzyc to jest najwazniejsze :D
    no to kiedy testujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    Miriam wrote:
    no w sumie tak ok dziewczyn zbieram się na uczelnie wiec życzę miłego popołudnia buziaki :)

    a to nie masz wolnego? u mnie Juwenalia i dzień rektorski a od wczoraj godziny rektorskie od 13 i dlatego tak leniuchuję :)

    niestety sesja :( w tamtym tyg coś było i taki luźniejszy a w tym już nie :( tym bardziej że ja zaocznie w piątki i soboty tylko niedziele wolne więc każą chodzić :/

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny żle spojrzałam na termometr jest 37,0 ja chyba naprawde zaspana byłam :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teoretycznie 7.06 ale mogłabymm spróbować już 1 może taki mały prezencik na dzień dziecka :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka a jak u Ciebie ??

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojjj chtba serio zaspana bylas :D heheheh

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    eunika wrote:
    Miriam wrote:
    no w sumie tak ok dziewczyn zbieram się na uczelnie wiec życzę miłego popołudnia buziaki :)

    a to nie masz wolnego? u mnie Juwenalia i dzień rektorski a od wczoraj godziny rektorskie od 13 i dlatego tak leniuchuję :)

    niestety sesja :( w tamtym tyg coś było i taki luźniejszy a w tym już nie :( tym bardziej że ja zaocznie w piątki i soboty tylko niedziele wolne więc każą chodzić :/

    biedactwo... u mnie w poniedziałek już zerówki piszemy ale jakoś nie chcę mi się uczyć, zaliczę :) powodzonka :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie kierunki ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2013, 11:54

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem dlaczego ale od jakiś 6 dni mam codziennie mega bój prawego jajnika

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Japiernicze ale na dworze zimno normalnie pogoda jesienna:-(((( GdZie to słoneczko majowe??!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pedagogika kochana :D oj pogoda straszna brrr a ja na drugi koniec warszawy musze jechac brrr i to komunikacja miejska wrrr :(

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja filologia angielska nauczycielska :) mój uwielbiany angielski :) ;oniqa ja też od wczoraj mam mega silne kucia jajników...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ