X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    eunika ja czasami mam już tego dosyć :D ale cóż on tak bardzo chce mieć dziecko :D powiedział że jak do 30stki się nie uda to on się załamie zosta nam rok i 3 miesiące czasami się zastanawiam czy to nie jest moja wina że nie mogę zajść a jak już się udało to nie mogę donosić :/ no ale niby badania ok i każdy lekarz mi powtarza że 23 lata to młody wiek i mam jeszcze czas ale nie biorą pod uwagę że mój m jest starszy od emnie o 6 lat a jak wiadomo plemniki też się starzeją nie tylko jajeczka

    ja też mam 23 lata, mój M 26 :) będzie dobrze i powiedz swojemu, żeby Cie nie stresował bo wcale w ciążę nie zajdziesz :) chyba najgorsze co może być to presja: od rodziców, teściów albo.... męża. uspokój go trochę to może sama też nie będziesz się tym stresować tak bardzo :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no chyba tak muszę zrobić powiedzieć że może czerwiec odpuścimy tak na luzie co ma być to będzie :D

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 24 maja 2013, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten mój to jest kochany!!! Nie musze mu nawet przypomninac żeby zazyl ANDROVIT sam się pilnuje. Mam nadzieje ze ten specyfik nam pomoze.. Jeśli macie jakies opinie na temat tego leku to proszę o nie..
    Jestem wyluzowana:-))))
    Milego weekendu moje staraczki!!!!!

    Iwka lubi tę wiadomość

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 24 maja 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Wczoraj mnie nie było. Coś ciekawego mnie ominęło? Poproszę ślicznie o skrypt.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Domi81 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 24 maja 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć koleżanki pragnące fasoleczki :P :) u mnie na chwilę obecną cisza, wczoraj bolał mnie brzuch więc myślałam, że wredota lada moment mnie nawiedzi, ale póki co...........u mnie 25dc oststnio tak dotałam @, sama nie wiem cycoszki bolą normalnie, nie powiększyły się - niestety :P wiem, że WY akurat wiecie jak trudno tę nadzieję pielęgnować........ale wszystkie trzymamy kciuki :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]2grddn3jc1wed86g.png[/link]
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi81 wrote:
    cześć koleżanki pragnące fasoleczki :P :) u mnie na chwilę obecną cisza, wczoraj bolał mnie brzuch więc myślałam, że wredota lada moment mnie nawiedzi, ale póki co...........u mnie 25dc oststnio tak dotałam @, sama nie wiem cycoszki bolą normalnie, nie powiększyły się - niestety :P wiem, że WY akurat wiecie jak trudno tę nadzieję pielęgnować........ale wszystkie trzymamy kciuki :)

    mnie wczoraj strasznie bolał brzuch i kuły jajniki aż wzięłam nospę, brzuch przestał a jajniki nic a nic, spać nie mogłam. dzisiaj brzuch troszkę boli, jajniki nadal kują i ciągle czuję jakby zaraz miała być @ a na razie nic...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, fajnie, że twój mąż tak się zaangażował, ale niech trochę wyluzuję i czerpi przyjemnosć z procesu tworzenia :D

    Też boli mi brzuch, tak jakby przed okresem i temperatura wyższa niż standardowo mam, natomiast juz nie wiem, czy sama siebie nie nakręcam. Jeszcze tylko 4 dni i będę wiedziała...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam 2 testy i się zszokowałam bo kosztowały tylko po 6,20 !! mam testować w niedzielę ale jak @ nie przyjdzie to mogę nie wytrzymać i jutro zrobić :)

    Miriam, Domi81, Magdulia lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Domi81 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 24 maja 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku ja już tyle razy kupowałam w życiu swym testy, które mnie dołowały, że teraz postanowiłam nie kupować, co ma być to będzie, oczywiście z nastawieniem że nie będzię @ :P ale trzymam kciuki Eunika :)

    eunika lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]2grddn3jc1wed86g.png[/link]
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi81 wrote:
    jejku ja już tyle razy kupowałam w życiu swym testy, które mnie dołowały, że teraz postanowiłam nie kupować, co ma być to będzie, oczywiście z nastawieniem że nie będzię @ :P ale trzymam kciuki Eunika :)

    dzięki, ja też już kilka razy się zawiodłam... może się wstrzymam do niedzieli a jak przyjdzie @ to test przyda się na następny cykl :)

    Domi81 lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejciu, znowu się zaczyna szaleństwo :) nie mogę się skupić, miałam zamiar wysprzątać mieszkanko zanim M wróci o 16 a wcale mi się nie chce...

    Magdulia lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 24 maja 2013, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    juicca wrote:
    hej dziewczyny , a ja 8 dzien cyklu i plamię , nigdy tak nie miałam , testy dwa wyszły negatywnie wiec mam głupie pytanie czy jest możeliwosc przy testach negatywnych żebym miała ciaze biochemiczną . Nigdy tyle czasu nie plamiłam...
    pozdrawiam i przepraszam za głupie pytanko

    lecę do dentysty paaa

    Czym jest ciąża biochemiczna?

    Ciążą biochemiczną nazywamy wczesne poronienie, czyli obumarcie jaja płodowego i wydalenie go z ciała kobiety. O poronieniu mówimy do ok. 20 tygodnia ciąży. Po tym czasie płód jest już zdolny do samodzielnego życia poza organizmem matki. O ciąży biochemicznej mówimy wtedy, gdy testy potwierdzają informację o zapłodnieniu, jest jeszcze jednak zbyt wcześnie, aby zaobserwować ją podczas badania ginekologicznego lub ultrasonografem.

    wiec raczej nie

    dzięki za info ;) też tak myslałam ale wolałam zasięgnąć Waszej opinii

    ;)

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunika, bardzo dobrze cie rozumiem, podziwiam wytrzymalosc. Ja jestem z tych, co robia testy kilka rasy w miesiacu.:D jestem w pracy, a dokładnie na spotkaniu i też mi się nie chce..

    eunika lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulia wrote:
    Eunika, bardzo dobrze cie rozumiem, podziwiam wytrzymalosc. Ja jestem z tych, co robia testy kilka rasy w miesiacu.:D jestem w pracy, a dokładnie na spotkaniu i też mi się nie chce..

    ja bym mogła co chwilę robić testy ale po co skoro czuję, że nic z tego... jedna kreską już widziałam, teraz chcę 2 :) jak będę w ciąży to sobie narobię testów i będę je podziwiać :)

    juicca, Miriam, Magdulia lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 24 maja 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mam pytanko do was:) Jeśli nie mam wykupionego abonamentu premiuim to czu ovu wyznaczy mi owulację jeśli bedę prowadziła wykres?? bO Teraz wpisując pomiary wszystko wyswietla się na szaro i nie wiem :)

    atdc8iikup31msj2.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Hej dziewczyny mam pytanko do was:) Jeśli nie mam wykupionego abonamentu premiuim to czu ovu wyznaczy mi owulację jeśli bedę prowadziła wykres?? bO Teraz wpisując pomiary wszystko wyswietla się na szaro i nie wiem :)

    tak Kochana, ja też nie mam wykupionego, wyznacza owu normalnie tylko po owu nie ma tych cyferek liczących dni od owulacji :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 24 maja 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje :) To dobrze, że wyznacza ovu a cyferki jak dla mnie juz są mniej ważne:) w tym cyklu nie chce się starać ale chcę tylko sprawdzić czy występuje u mnie owulacja:) to bedzie mój pierwszy wykres w życiu :) Pozdrawiam wszystkich i życze uśmiechu w ten brzydki dzień :))

    eunika lubi tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    dziękuje :) To dobrze, że wyznacza ovu a cyferki jak dla mnie juz są mniej ważne:) w tym cyklu nie chce się starać ale chcę tylko sprawdzić czy występuje u mnie owulacja:) to bedzie mój pierwszy wykres w życiu :) Pozdrawiam wszystkich i życze uśmiechu w ten brzydki dzień :))

    powodzenia w prowadzeniu, trzeba trochę samozaparcia ale warto poznać swój organizm. mój wykres taki porządny też jest pierwszy, dziś 31dc także zbliżam się do końca...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    Ofelaine wrote:
    dziękuje :) To dobrze, że wyznacza ovu a cyferki jak dla mnie juz są mniej ważne:) w tym cyklu nie chce się starać ale chcę tylko sprawdzić czy występuje u mnie owulacja:) to bedzie mój pierwszy wykres w życiu :) Pozdrawiam wszystkich i życze uśmiechu w ten brzydki dzień :))

    powodzenia w prowadzeniu, trzeba trochę samozaparcia ale warto poznać swój organizm. mój wykres taki porządny też jest pierwszy, dziś 31dc także zbliżam się do końca...

    do jakiego ko}ca jeszcze 9 miesięcy przed tobą z zielona kropka :)

    eunika, Domi81 lubią tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    eunika wrote:
    Ofelaine wrote:
    dziękuje :) To dobrze, że wyznacza ovu a cyferki jak dla mnie juz są mniej ważne:) w tym cyklu nie chce się starać ale chcę tylko sprawdzić czy występuje u mnie owulacja:) to bedzie mój pierwszy wykres w życiu :) Pozdrawiam wszystkich i życze uśmiechu w ten brzydki dzień :))

    powodzenia w prowadzeniu, trzeba trochę samozaparcia ale warto poznać swój organizm. mój wykres taki porządny też jest pierwszy, dziś 31dc także zbliżam się do końca...

    do jakiego ko}ca jeszcze 9 miesięcy przed tobą z zielona kropka :)

    jejciu, ale mnie podkręcasz :) ja tu się staram opanować a Ty co? :) jak nic z tego nie wyjdzie to jadę do Ciebie i duszę! :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ