X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasias wrote:
    dzień doberek dziewczyny :)
    mam do was pytanko. dzisiaj wstałam jakoś wcześnie o 5.30 i wtedy też zmierzyłam tempke i miałam 36,20. później przysnęłam i o 6 jak wstałam też zmierzyłam i miałam 36,50. powiedzcie mi która temperaturę zapisać?
    zawsze mierze o godz. 6 :)

    a robiłaś coś chodziłaś piłaś byłaś w łazience? jeżeli tak to z 5,30 a jeżeli nie to chyba z 6 :)

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    a jaką zawsze masz faze lut4eralna?

    jeśli to do mnie pytanko to nie wiem bo to pierwszy cykl z pełnymi obserwacjami, wcześniej bardzo na luzie do tego podchodziliśmy.wiem tylko, że najdłuższy mój cykl to 31 dni a zazwyczaj mam 25-26, dzisiaj jest 31 dzień więc czekam do niedzieli...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia28:( wrote:
    dziewczynki proszę odpowiedzcie mi :)

    ja niestety też nie wiem, nigdy nie robiłam...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • kasias Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 24 maja 2013, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam cały czas byłam w łożeczku, po prostu przebudziłam się wykonałam pomiar i zasnęłam.o 6 drugi raz zmierzyłam ( jak zawsze ). kurcze sama nie wiem....

    svchrjjgts5qn5ev.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika ja to bym chyba osiwiała i nie wytrzymała :) i już dziś albo jutro zrobiła :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, troszkę późno się dopisuję, ale co tam. Staramy się od kwietnia o dzidzie, ale od maja z pełnymi obserwacjami, no i zostało mi w sumie 4-6 dni do destowania, może się załapię :)

    Eunika, a ztego co w ovu czytałam, to przy ciąży jest po owulacji 2 skok temperatury i spadek na jeden dzień, także objawy miałaś książkowe. Zyczę zielonej kropeczki i dwóch kreseczek w niedzielę. :)

    eunika, Miriam lubią tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    eunika ja to bym chyba osiwiała i nie wytrzymała :) i już dziś albo jutro zrobiła :D

    no wiem ale zrobiłam przedwczoraj i nic i teraz wolę dłużej poczekać bo uwierz mi- już wiele razy widziałam 1 kreskę a w ten sam dzień @. byłabym przeszczęśliwa jakby się udało ale jak ma się udać to jak zrobię test dzień później to dzidzia poczeka :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulia wrote:
    Hej dziewczynki, troszkę późno się dopisuję, ale co tam. Staramy się od kwietnia o dzidzie, ale od maja z pełnymi obserwacjami, no i zostało mi w sumie 4-6 dni do destowania, może się załapię :)

    Eunika, a ztego co w ovu czytałam, to przy ciąży jest po owulacji 2 skok temperatury i spadek na jeden dzień, także objawy miałaś książkowe. Zyczę zielonej kropeczki i dwóch kreseczek w niedzielę. :)

    bardzo bardzo dziękuję, wszystko mi się zawsze udaje ale wiem, że z maleństwem to jest trochę loteria :) poczekam i obym się doczekała :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika w sumie racja jak jest dzidzia to i jeden dzień później test wyjdzie na plus w sumie to zdrowe podejście :)

    eunika lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika to twój pierwszy cykl ? no to czuję że będzie moc gratulacji :)

    eunika lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    eunika to twój pierwszy cykl ? no to czuję że będzie moc gratulacji :)

    z owu pierwszy i tak ogólnie liczę go jako pierwszy cykl starań bo wcześniej nie było żadnej obserwacji i mężuś nie był gotowy, czasami tylko udało mi się go przekonać do 'ryzyka' a teraz zdecydował, że chce i staramy się tak poważnie :) gdyby się udało to by był cud, dlatego właśnie staram się nie zapominać o rozsądku bo szanse nie są takie duże...

    Miriam lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może akurat są
    :) bo jeszcze mało się stresujecie :D

    eunika lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunika, super, ze masz zdrowe podejsie i jeszcze sie nie nakręcasz, dwa dni w jedną czy drugą stronę nie zmienią twojego szcześcia jeśli będą 2 kreseczki.

    eunika lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    a może akurat są
    :) bo jeszcze mało się stresujecie :D

    no w sumie... mój mężuś to się w ogóle nie stresuje, on już myśli, że jeden raz wystarczy, hehe :) jesteśmy z dwóch różnych światów i za bardzo go nie wtajemniczam w te wszystkie obserwacje, wie, że mierzę tempkę ale o nic nie pyta i ja się cieszę bo nie chcę żeby było co miesiąc wielkie oczekiwanie, chcę żeby miał niespodziankę, najlepiej jak najszybciej bo jestem niecierpliwa :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulia wrote:
    Eunika, super, ze masz zdrowe podejsie i jeszcze sie nie nakręcasz, dwa dni w jedną czy drugą stronę nie zmienią twojego szcześcia jeśli będą 2 kreseczki.

    może w końcu mój rozsądek się przyda :) moje koleżanki szalały przed ciążą i w trakcie a ja oczywiście z nimi przeżywałam ale już wiem że to nie do końca dobra metoda więc staram się zachować zimną krew tym bardziej, że z natury bardzo się wszystkim przejmuję a jak będę w ciąży to trzeba się będzie uspokoić(ostatnio powiedziałam mężowi że w ciąży nie jeżdżę z nim autem bo mi dzidzia ze strachu wyskoczy z brzucha :) )

    Miriam lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mój ma zupełnie odwrotnie przez dwa ostatnie lata był załamany w grudniu sam kazał mi robić testy bo wiedział że jestem w ciąży bo miałam okres jak w zegarku chociaż ja mówiłam mu że boli mnie wszystko jak na @ a on dalej swoje że jestem on dokładnie wiedział kiedy mam dostać @ jak ja czasem się zapomniałam kiedy to wystarczyło go zapytać :D teraz to sam wpisuje mi tempkę na owu i przypomina o kwasie foliowym i mierzeniu temperatury zwariował po prostu jak by mógł to sam był by w ciąży teraz mu się ubździło że "seksualny rozkład jazdy od mojego gin wchodzi w życie od czerwca czyli do 10 dc zero sexu no trochę go zmodyfikował bo gin powiedział że od 11 dc już kiedy tylko chcemy a on ze co dwa dni i koniec mam go nawet nie prosić po prostu załamka z nim jak ze starą babą która tylko jęczy i ma zawsze racje :D

    eunika, Eavonne lubią tę wiadomość

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 24 maja 2013, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny , a ja 8 dzien cyklu i plamię , nigdy tak nie miałam , testy dwa wyszły negatywnie wiec mam głupie pytanie czy jest możeliwosc przy testach negatywnych żebym miała ciaze biochemiczną . Nigdy tyle czasu nie plamiłam...
    pozdrawiam i przepraszam za głupie pytanko

    lecę do dentysty paaa

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    no mój ma zupełnie odwrotnie przez dwa ostatnie lata był załamany w grudniu sam kazał mi robić testy bo wiedział że jestem w ciąży bo miałam okres jak w zegarku chociaż ja mówiłam mu że boli mnie wszystko jak na @ a on dalej swoje że jestem on dokładnie wiedział kiedy mam dostać @ jak ja czasem się zapomniałam kiedy to wystarczyło go zapytać :D teraz to sam wpisuje mi tempkę na owu i przypomina o kwasie foliowym i mierzeniu temperatury zwariował po prostu jak by mógł to sam był by w ciąży teraz mu się ubździło że "seksualny rozkład jazdy od mojego gin wchodzi w życie od czerwca czyli do 10 dc zero sexu no trochę go zmodyfikował bo gin powiedział że od 11 dc już kiedy tylko chcemy a on ze co dwa dni i koniec mam go nawet nie prosić po prostu załamka z nim jak ze starą babą która tylko jęczy i ma zawsze racje :D

    każdy ma to co lubi, nam pasuje taki układ, że mężuś robi swoje a ja obserwuję i czekam. on i tak ma sporo na głowie; jak już mi się uda to będzie oczywiście wspólne oczekiwanie na maleństwo ale na razie ja przejęłam stery :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika ja czasami mam już tego dosyć :D ale cóż on tak bardzo chce mieć dziecko :D powiedział że jak do 30stki się nie uda to on się załamie zosta nam rok i 3 miesiące czasami się zastanawiam czy to nie jest moja wina że nie mogę zajść a jak już się udało to nie mogę donosić :/ no ale niby badania ok i każdy lekarz mi powtarza że 23 lata to młody wiek i mam jeszcze czas ale nie biorą pod uwagę że mój m jest starszy od emnie o 6 lat a jak wiadomo plemniki też się starzeją nie tylko jajeczka

    eunika lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca wrote:
    hej dziewczyny , a ja 8 dzien cyklu i plamię , nigdy tak nie miałam , testy dwa wyszły negatywnie wiec mam głupie pytanie czy jest możeliwosc przy testach negatywnych żebym miała ciaze biochemiczną . Nigdy tyle czasu nie plamiłam...
    pozdrawiam i przepraszam za głupie pytanko

    lecę do dentysty paaa

    Czym jest ciąża biochemiczna?

    Ciążą biochemiczną nazywamy wczesne poronienie, czyli obumarcie jaja płodowego i wydalenie go z ciała kobiety. O poronieniu mówimy do ok. 20 tygodnia ciąży. Po tym czasie płód jest już zdolny do samodzielnego życia poza organizmem matki. O ciąży biochemicznej mówimy wtedy, gdy testy potwierdzają informację o zapłodnieniu, jest jeszcze jednak zbyt wcześnie, aby zaobserwować ją podczas badania ginekologicznego lub ultrasonografem.

    wiec raczej nie

‹‹ 209 210 211 212 213 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ