X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a do mnie jednak przyszła i bardzo dobrze juz na 100% wiem ze to małpa bo nawet lekko brzuch pobolewa. troche za szybko sie cieszyłam...ale to nic.

    teraz czerwiec sobie ładnie odpuszczam w starankach, ale od lipca znow akcja dziecko sie zacznie :) hehe. nie ma to jak odpowiednie podejscie. dobra teraz robie badania hormonow, 10 czerwca do lekarza i zobaczymy co bedzie dalej :)

    michaela, Gośśśka lubią tę wiadomość

  • Sasza20 Autorytet
    Postów: 461 240

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa trzymam kciuki za ciebie :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    dqprwn157lxgtd53.png

    f2w3dqk3rpqq6iab.png
  • Domi81 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 23 maja 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) no i ja zapiszę się na czerwcowe starania, bo już mnie brzuch zaczyna mocniej boleć, znowu dostałam małpę werdnotę jedną okrutną w innym terminie, dziewczyny ja nie wiem, dziś mam 23dc!!!!!!!! biorę ten dostinex i co miesiąc dostaję @ o jeden dzień wcześniej, masakra..........ale za resztę 3mam mocno kciuki :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]2grddn3jc1wed86g.png[/link]
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Witam się przedostatni lub ostatni raz przed wyjazdem. Mam nadzieję, że plamienie minie mi w końcu, choć dziś prawie go nie było. Na 4 dni oderwę się od myślenia, czy @ przyjdzie a później to już fiku mik i termin @ nadejdzie lub sama @.
    Trzymajcie się dziewczynki i czekam na dobre wieści :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki żeby test był pozytywny to taki piękny prezent troszkę spóźniony ale na dzień matki

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam mamy testować w tym samym dniu, także mam nadzieję że obie będziemy mieć prezent na dzień matki i dzień dziecka :)

    Miriam, Gośśśka lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde to jeszcze cały długi tydzień nie wiem czy wytrzymam :D

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrzymasz, wytrzymasz po co masz robić test wczesniej, jak i tak jak Ci nie wyjdzie to stwierdzisz, ze na pewno zrobiłaś za wcześnie i będziesz czekać dalej i jeszcze bardziej się niepokoić. Dlatego ja nigdy nie robie testów wcześniej. teraz uciekam bo strasznie chce mi się spać. Do poniedziałku wieczorem, lub wtorku rano :)

    Miriam, Gośśśka lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    kurde to jeszcze cały długi tydzień nie wiem czy wytrzymam :D

    Dasz radę trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się pożegnam bo usypiam wiec kolorowych snów życzę :)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 24 maja 2013, 03:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rańca:)
    U mnie po jednym dniu spokoju plamienie znów się pojawiło. Znów zawitało do mnie z samego rana razem z bólem w podbrzuszu. Wygląda to tak, jakby szyjka się otwierała wyrzucała troszkę krwi i się zamykała. Nie wiem, może to taki okres jest... Umówię się jak wrócę do ginekologa, niech zajrzy i powie co tam, chyba że to hormony szaleją. W każdym bądź razie dziś wyjeżdżam i nie będę Wam przez najbliższe dni smucić o moich plamieniach.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Witam z rańca:)
    U mnie po jednym dniu spokoju plamienie znów się pojawiło. Znów zawitało do mnie z samego rana razem z bólem w podbrzuszu. Wygląda to tak, jakby szyjka się otwierała wyrzucała troszkę krwi i się zamykała. Nie wiem, może to taki okres jest... Umówię się jak wrócę do ginekologa, niech zajrzy i powie co tam, chyba że to hormony szaleją. W każdym bądź razie dziś wyjeżdżam i nie będę Wam przez najbliższe dni smucić o moich plamieniach.

    na pewno wszystko jest dobrze Kochana a forum jest od tego żeby czasem się wyżalić :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj musiałam wziąć nospę na ogromny ból jak na @, potem mi trochę przeszło ale za to jajniki tak kuły jakby mi ktoś wbijał szpilę i nie mogłam przez to spać .nigdy tak nie miałam... :( dzisiaj tempka już 3 dzień 36,8, szyjki na razie nie badam bo boję się rozczarować a moja pora badania jest trochę później. na razie jest dziwnie ale jakoś nie mogę uwierzyć, że to mogłaby być ciąża... już sama nie wiem :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunika trzymam kciuki i jestem dobrej myśli co do Ciebie :)
    Tak sie zastanawiam czy nie spróbować własnie łykać nospy np. wieczorem i rano. Bo te plamienia wiążą się z bólem w dole brzucha takim okresowym. Może jak wezmę rozluźniający lek to trochę przejdzie.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Eunika trzymam kciuki i jestem dobrej myśli co do Ciebie :)
    Tak sie zastanawiam czy nie spróbować własnie łykać nospy np. wieczorem i rano. Bo te plamienia wiążą się z bólem w dole brzucha takim okresowym. Może jak wezmę rozluźniający lek to trochę przejdzie.

    nie wiem Kochana, co do tego to ci nie doradzę niestety bo ja nigdy nie miałam plamień, w ciąży też jeszcze nie byłam... wszystko przede mną :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak ja :) Ja też nie miałam nigdy takich plamień i też nigdy jeszcze w ciąży nie byłam :)

    eunika lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    To tak jak ja :) Ja też nie miałam nigdy takich plamień i też nigdy jeszcze w ciąży nie byłam :)

    no to teraz już koniecznie na nas pora, hehe :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam jak na razie bez @ ale pogoda beznadziejna nie chce mi sie isc do pracy ale chociaż się wyspałam dziś

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja się zbieram.
    Trzymam za Was kciuki. We wtorek chcę czytać wyłącznie o dwóch kreskach na Waszych testach :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Dziewczynki ja się zbieram.
    Trzymam za Was kciuki. We wtorek chcę czytać wyłącznie o dwóch kreskach na Waszych testach :)

    papa :) oby moje 2 kreski też tam były :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ