X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a do mnie jednak przyszła i bardzo dobrze juz na 100% wiem ze to małpa bo nawet lekko brzuch pobolewa. troche za szybko sie cieszyłam...ale to nic.

    teraz czerwiec sobie ładnie odpuszczam w starankach, ale od lipca znow akcja dziecko sie zacznie :) hehe. nie ma to jak odpowiednie podejscie. dobra teraz robie badania hormonow, 10 czerwca do lekarza i zobaczymy co bedzie dalej :)

    michaela, Gośśśka lubią tę wiadomość

  • Sasza20 Autorytet
    Postów: 461 240

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa trzymam kciuki za ciebie :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    dqprwn157lxgtd53.png

    f2w3dqk3rpqq6iab.png
  • Domi81 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 23 maja 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) no i ja zapiszę się na czerwcowe starania, bo już mnie brzuch zaczyna mocniej boleć, znowu dostałam małpę werdnotę jedną okrutną w innym terminie, dziewczyny ja nie wiem, dziś mam 23dc!!!!!!!! biorę ten dostinex i co miesiąc dostaję @ o jeden dzień wcześniej, masakra..........ale za resztę 3mam mocno kciuki :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]2grddn3jc1wed86g.png[/link]
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Witam się przedostatni lub ostatni raz przed wyjazdem. Mam nadzieję, że plamienie minie mi w końcu, choć dziś prawie go nie było. Na 4 dni oderwę się od myślenia, czy @ przyjdzie a później to już fiku mik i termin @ nadejdzie lub sama @.
    Trzymajcie się dziewczynki i czekam na dobre wieści :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki żeby test był pozytywny to taki piękny prezent troszkę spóźniony ale na dzień matki

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam mamy testować w tym samym dniu, także mam nadzieję że obie będziemy mieć prezent na dzień matki i dzień dziecka :)

    Miriam, Gośśśka lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde to jeszcze cały długi tydzień nie wiem czy wytrzymam :D

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrzymasz, wytrzymasz po co masz robić test wczesniej, jak i tak jak Ci nie wyjdzie to stwierdzisz, ze na pewno zrobiłaś za wcześnie i będziesz czekać dalej i jeszcze bardziej się niepokoić. Dlatego ja nigdy nie robie testów wcześniej. teraz uciekam bo strasznie chce mi się spać. Do poniedziałku wieczorem, lub wtorku rano :)

    Miriam, Gośśśka lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    kurde to jeszcze cały długi tydzień nie wiem czy wytrzymam :D

    Dasz radę trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się pożegnam bo usypiam wiec kolorowych snów życzę :)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 24 maja 2013, 03:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rańca:)
    U mnie po jednym dniu spokoju plamienie znów się pojawiło. Znów zawitało do mnie z samego rana razem z bólem w podbrzuszu. Wygląda to tak, jakby szyjka się otwierała wyrzucała troszkę krwi i się zamykała. Nie wiem, może to taki okres jest... Umówię się jak wrócę do ginekologa, niech zajrzy i powie co tam, chyba że to hormony szaleją. W każdym bądź razie dziś wyjeżdżam i nie będę Wam przez najbliższe dni smucić o moich plamieniach.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Witam z rańca:)
    U mnie po jednym dniu spokoju plamienie znów się pojawiło. Znów zawitało do mnie z samego rana razem z bólem w podbrzuszu. Wygląda to tak, jakby szyjka się otwierała wyrzucała troszkę krwi i się zamykała. Nie wiem, może to taki okres jest... Umówię się jak wrócę do ginekologa, niech zajrzy i powie co tam, chyba że to hormony szaleją. W każdym bądź razie dziś wyjeżdżam i nie będę Wam przez najbliższe dni smucić o moich plamieniach.

    na pewno wszystko jest dobrze Kochana a forum jest od tego żeby czasem się wyżalić :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj musiałam wziąć nospę na ogromny ból jak na @, potem mi trochę przeszło ale za to jajniki tak kuły jakby mi ktoś wbijał szpilę i nie mogłam przez to spać .nigdy tak nie miałam... :( dzisiaj tempka już 3 dzień 36,8, szyjki na razie nie badam bo boję się rozczarować a moja pora badania jest trochę później. na razie jest dziwnie ale jakoś nie mogę uwierzyć, że to mogłaby być ciąża... już sama nie wiem :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunika trzymam kciuki i jestem dobrej myśli co do Ciebie :)
    Tak sie zastanawiam czy nie spróbować własnie łykać nospy np. wieczorem i rano. Bo te plamienia wiążą się z bólem w dole brzucha takim okresowym. Może jak wezmę rozluźniający lek to trochę przejdzie.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Eunika trzymam kciuki i jestem dobrej myśli co do Ciebie :)
    Tak sie zastanawiam czy nie spróbować własnie łykać nospy np. wieczorem i rano. Bo te plamienia wiążą się z bólem w dole brzucha takim okresowym. Może jak wezmę rozluźniający lek to trochę przejdzie.

    nie wiem Kochana, co do tego to ci nie doradzę niestety bo ja nigdy nie miałam plamień, w ciąży też jeszcze nie byłam... wszystko przede mną :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak ja :) Ja też nie miałam nigdy takich plamień i też nigdy jeszcze w ciąży nie byłam :)

    eunika lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    To tak jak ja :) Ja też nie miałam nigdy takich plamień i też nigdy jeszcze w ciąży nie byłam :)

    no to teraz już koniecznie na nas pora, hehe :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam jak na razie bez @ ale pogoda beznadziejna nie chce mi sie isc do pracy ale chociaż się wyspałam dziś

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja się zbieram.
    Trzymam za Was kciuki. We wtorek chcę czytać wyłącznie o dwóch kreskach na Waszych testach :)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 04:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Dziewczynki ja się zbieram.
    Trzymam za Was kciuki. We wtorek chcę czytać wyłącznie o dwóch kreskach na Waszych testach :)

    papa :) oby moje 2 kreski też tam były :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ