Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie martwi wszystko bo bole jak na @ sluz kremowy wybuchy goraca a test negatywny dzis wyszedl a @ sie drugi dzien spoznia....

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ba tylko czemu 2 raz w tym miesiącu hihihi,nie no spoko mam luźnego szefa,ale nie chcę przeginać więc dziś nastawiam dwa budziki :P :P

    Mikusia2 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    mnie martwi wszystko bo bole jak na @ sluz kremowy wybuchy goraca a test negatywny dzis wyszedl a @ sie drugi dzien spoznia....

    tylko spokój może cię uratować :) już ci pisałyśmy, że nawet tydzień po @ może dopiero test wyjść, spokojnie czekaj...

    Mikusia2 lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pierwszy pozytywny test wyszedł 5 dni po spodziewanym okresie. u kążde j kobiety inaczej przyrasta beta

    Mikusia2, eunika lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdybym mogła to bym się uśpiła jakimś winkiem i nie słyszała jego wiercenia itd ale nie ma pewności jeszcze to sobie odpuszczę

    Mikusia2 lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika i madzia123 dzieki za pocieszenie :) uwielbiam te forum :)

    eunika lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gośśka to co ty w nocy robisz!!!!!!!! spać grzecznie a nie przez e charce z roboty wylecieć hihihhi

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia2 wrote:
    eunika i madzia123 dzieki za pocieszenie :) uwielbiam te forum :)

    ja też się wkręciłam w pisanie na forum :) pewnie przejdzie mi jak już będę w ciąży bo się bardzo wszystkim i wszystkimi przejmuję a w ciąży potrzeba spokoju ale na razie stąd nie znikam :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    Mikusia2 wrote:
    eunika i madzia123 dzieki za pocieszenie :) uwielbiam te forum :)

    ja też się wkręciłam w pisanie na forum :) pewnie przejdzie mi jak już będę w ciąży bo się bardzo wszystkim i wszystkimi przejmuję a w ciąży potrzeba spokoju ale na razie stąd nie znikam :)

    mam tak samo ja Ty :) (miasto moje, a wnim... -jakoś mi się tak skojażyło :) :) :) )

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potrzebne takie fora bo kto zrozumie kobietę tak jak inna kobieta. A tak swoją drogą to czasem więcej można się tu dowiedzieć niż u lekarza mądrych lub mniej mądrych wiadomości hih

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia123 wrote:
    gośśka to co ty w nocy robisz!!!!!!!! spać grzecznie a nie przez e charce z roboty wylecieć hihihhi

    hahhahahh kurczę te planowanie Rodzinki.pl mnie rzeczywiście wykończy następnym razem biorę wolne w dni około owulacyjne ...... jak myślicie przejdzie to w podaniu o urlop? :P hihiih

    Mikusia2 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ba jeszcze premia powinna być na jakieś sexy gadżety ;p trzeba podnosić przyrost

    Mikusia2, Gośśśka lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uciekam kochane mąż wrócił trzeba mi obiadek podgrzać jak mnie przy kompie zobaczy to znów ta sama gadka będzie;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pa :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia123 wrote:
    uciekam kochane mąż wrócił trzeba mi obiadek podgrzać jak mnie przy kompie zobaczy to znów ta sama gadka będzie;)

    do zobaczenia i miłego wieczorku życzę :D

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Mikusia2 Autorytet
    Postów: 439 402

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez uciekam ze smutkiem bo ani w jedna strone nie poszlo ani w druga jutro z rana sie odezwe pa

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    oeuak0s3wt902skk.png
    9ltfxzdvyikp4icy.png
    km5scwa1m8wagzpl.png[/url
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to w takim razie ja też się pożegnam chociaż jestem chyba trochę uzależniona :) jak jutro przyjdzie @ to pewnie będę rozpaczać, na razie jestem w miarę spokojna :) do jutra :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do jutra dziewczynki :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    no to w takim razie ja też się pożegnam chociaż jestem chyba trochę uzależniona :) jak jutro przyjdzie @ to pewnie będę rozpaczać, na razie jestem w miarę spokojna :) do jutra :)

    nie przyjdzie nie przyjdzie :)

    eunika lubi tę wiadomość

  • Sasza20 Autorytet
    Postów: 461 240

    Wysłany: 23 maja 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to w takim razie ja też się pożegnam chociaż jestem chyba trochę uzależniona :) jak jutro przyjdzie @ to pewnie będę rozpaczać, na razie jestem w miarę spokojna :) do jutra :)



    hehe tak idzie się od was uzależnić ja czasami do 23 nadrabiam wasze posty :) mi jeszcze 11 dni zostało tej nie cierpliwość

    dqprwn157lxgtd53.png

    f2w3dqk3rpqq6iab.png
‹‹ 206 207 208 209 210 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ