X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 23 maja 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    to wiem :D ale chodzi mi o to ze jak klikacie na basiulkaa_89 to tam pisze BIEZACY WYKRES NA TABLICY i u mnie pisze nie a jak mam zmienic zeby bylo tak???

    ja zrobiłam tak: pod wykresem kliknęłam udostępnij wykres i w zakładce wykresy na tablicy zaznaczasz komu chcesz udostępnić i czy <3 i notatki też i klikasz ok. u mnie zadziałało :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 23 maja 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia123 wrote:
    nio ja testuje w niedziele jeśli małpa nie przyjdzie;):)

    nie przyjdzie :) do mnie już się szykuje więc ciebie oszczędzi :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sie tak szykuje 3 dzien na @ i narazie nic, tylko te głupie plamienie mam i dobija mnie to. zeby sie tylko sytuacja sprzed miesiaca nie powtorzyła. mam jeszcze kilka tabletek dupka i tak sie zastanawiam czy moze wziac.

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 23 maja 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teoretycznie chciałam testować 7 ale w sumie mogłabym już 1

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 23 maja 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika obys miaął racje;)żadnych objawów nie ma tylko śluz inny jakiś przestałam się nakręcać więc jeden sukces

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 23 maja 2013, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki czy któraś miała dużo wodnistego śluzu przed @ ? bo kilka godzin temu mi się pojawił i jest go sporo w porównaniu do tego co zwykle czyli suszy lub niewielkiej ilości gęstego. chyba mi się cykl zmienia całkiem...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 23 maja 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia123 wrote:
    eunika obys miaął racje;)żadnych objawów nie ma tylko śluz inny jakiś przestałam się nakręcać więc jeden sukces

    hehe :) my kobietki to już tak mamy że nie możemy wytrzymać ale co się dziwić- piękne marzenie to i starania wzmożone :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 23 maja 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może powinnam kupić sobie dupaston co myślicie

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ijeeeeee :d juz mam :) dzieki za pomoc :D wylecialo mi z glowy kaj i jak sie to robi :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 2 opakowania z poprzedniej ciąży i recepty na chyba 4 opakowania wiec jak jesteś gdzieś z warszawy mogę Ci oddać :)

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 23 maja 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    ja mam 2 opakowania z poprzedniej ciąży i recepty na chyba 4 opakowania wiec jak jesteś gdzieś z warszawy mogę Ci oddać :)

    jeżeli o mnie chodzi niestety mieszkam w Tychach

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a widzieliscie dzisiaj moja temperature? wysoka jak diabli :)

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 23 maja 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    a widzieliscie dzisiaj moja temperature? wysoka jak diabli :)

    właśnie jakiś "szalony" ten dwudniowy wykres :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    basiulkaa_89 wrote:
    a widzieliscie dzisiaj moja temperature? wysoka jak diabli :)

    właśnie jakiś "szalony" ten dwudniowy wykres :)

    hehehhe mialam juz takie wysokie ale nie tak szybko :D

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 23 maja 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh nieźle :) u mnie tempka też w góre juz jest 37.4

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Miriam wrote:
    ja mam 2 opakowania z poprzedniej ciąży i recepty na chyba 4 opakowania wiec jak jesteś gdzieś z warszawy mogę Ci oddać :)

    jeżeli o mnie chodzi niestety mieszkam w Tychach

    tak o Ciebie a masz recepty na dupka? jak coś to listem moge ci recepte wysłać :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    kurde niby mówiłam i dostałam duomox na ulotce jest napisane "Lek Duomox można stosować w czasie ciąży jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności" no już sama nie wiem czy to jest konieczność czy ewentualnie poczekać kilka dni :/

    nie czekaj, bierz bo gorsze są powikłania po nieleczonym zapaleniu oskrzeli niż antybiotyk w takim przypadku jakby była dzidzia a duomox jest właśnie przepisywany w ciąży lub przy staraniach ...w przypadku choroby !!

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 23 maja 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    ;oniqa wrote:
    Miriam wrote:
    ja mam 2 opakowania z poprzedniej ciąży i recepty na chyba 4 opakowania wiec jak jesteś gdzieś z warszawy mogę Ci oddać :)

    jeżeli o mnie chodzi niestety mieszkam w Tychach

    tak o Ciebie a masz recepty na dupka? jak coś to listem moge ci recepte wysłać :D

    moja teściowa jest położnąa więc w każdej chwili może mi załatwić :) ale dziękuje za dobre chęci :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Miriam wrote:
    kurde niby mówiłam i dostałam duomox na ulotce jest napisane "Lek Duomox można stosować w czasie ciąży jedynie w przypadku zdecydowanej konieczności" no już sama nie wiem czy to jest konieczność czy ewentualnie poczekać kilka dni :/

    nie czekaj, bierz bo gorsze są powikłania po nieleczonym zapaleniu oskrzeli niż antybiotyk w takim przypadku jakby była dzidzia a duomox jest właśnie przepisywany w ciąży lub przy staraniach ...w przypadku choroby !!

    jak coś to jutro bo dzisiejszą dawke spuściłam w wc przed obawą że mój M będzie krzyczał że się nie lecze a jak łykne teraz to że mam głupie pomysły dostane po uszach a nie chce mi się słuchac jego mendolenia :D

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eno no to widzę że teściowa położna wiec wrazie co masz wtyki podczas porodu pozazdrościć :D

    ;oniqa lubi tę wiadomość

‹‹ 204 205 206 207 208 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ