X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    maximka84 wrote:
    eunika wrote:
    maximka84 wrote:
    hehe, rozumiem Cię ... ja mam dziś 28dc ... i czuje mendę, brzuch już mniej boli ale głowa - jak zazwyczaj w przed dzień @ boli tak że jutro penie dostanę ...

    głowa to pewnie przez pogodę :) u mnie 31dc i to już jest max jeśli chodzi o długość moich cykli... mi nadzieję robią jajniki bo od wieczora strasznie kują, nigdy tak nie miałam jeszcze, nawet mąż się zmartwił. ale równie dobrze mogą to być zmiany w cyklu i teraz tak będę miała przed @...

    różnie to jest ... mnie w zeszłym cyklu tak kuły - jakoś tydzień przed @ że masakra, a w tym zas też kłują ale zaś inaczej ... no ja jakoś w 99% wiem że jutro dostanę ;) po prostu znam juz siebie na tyle że wiem :)

    a ja z kolei mam wszystko inaczej w tym cyklu, piersi tylko urosły ale nie bolą jak zawsze i zawsze bolał mnie brzuch a nie jajniki... no zobaczymy :)

    czyli wszystko idzie w dobrą stronę ;)

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewuszki będzie dobrze ide coś przygotować na obiad bo M wraca za godzinkę :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    eunika wrote:
    maximka84 wrote:
    eunika wrote:
    maximka84 wrote:
    hehe, rozumiem Cię ... ja mam dziś 28dc ... i czuje mendę, brzuch już mniej boli ale głowa - jak zazwyczaj w przed dzień @ boli tak że jutro penie dostanę ...

    głowa to pewnie przez pogodę :) u mnie 31dc i to już jest max jeśli chodzi o długość moich cykli... mi nadzieję robią jajniki bo od wieczora strasznie kują, nigdy tak nie miałam jeszcze, nawet mąż się zmartwił. ale równie dobrze mogą to być zmiany w cyklu i teraz tak będę miała przed @...

    różnie to jest ... mnie w zeszłym cyklu tak kuły - jakoś tydzień przed @ że masakra, a w tym zas też kłują ale zaś inaczej ... no ja jakoś w 99% wiem że jutro dostanę ;) po prostu znam juz siebie na tyle że wiem :)

    a ja z kolei mam wszystko inaczej w tym cyklu, piersi tylko urosły ale nie bolą jak zawsze i zawsze bolał mnie brzuch a nie jajniki... no zobaczymy :)

    czyli wszystko idzie w dobrą stronę ;)

    jasne, jak nie w tym to w następnym cyklu :)

    maximka84 lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    dziewuszki będzie dobrze ide coś przygotować na obiad bo M wraca za godzinkę :)

    ja na szczęście mam już wszystko gotowe :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam tak w środe i czwartek ale robie sałatke a więc szybko pójdzie

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 24 maja 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    ja miałam tak w środe i czwartek ale robie sałatke a więc szybko pójdzie

    smacznego :) u mnie M będzie za pół godzinki także też powoli się żegnam bo trzeba się ogarnąć :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 24 maja 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewuszki nie wiecie jak mi umilacie czas jak siedze sama w domku i czekam na M :) :D

    Miriam lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 24 maja 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki przeżyłam ten dzień w pracy normalnie masakra oczy mi się same zamykają ale co tam sobota z mężem:)mnie czeka

    Miriam, Gośśśka, ;oniqa lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju jakie te wykłady nudne wrr tak sobie czytam o obiadkach aż się glodna zrobiłam ;-)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 24 maja 2013, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miriam to co dobrego jutro na obiadek?;p

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    dziewuszki nie wiecie jak mi umilacie czas jak siedze sama w domku i czekam na M :) :D

    No dokładnie mam to samo

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 maja 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) ja jak zawsze na chwilkę :) Bo M zaraz z pracy wróci i obiadzik trzeba podać ja dzisiaj na łatwiznę poszłam i pomidorówkę zrobiłam. A zaraz uciekam bo mam babskie wyjście z okazji wczorajszym imienin :)

    ps: czy ja dobrze doczytałam że od 2-3 dni nikt nie miał 2 kreseczek? :(

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 24 maja 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze doczytałaś ale mam nadzieje że to się szybko zmieni;)

    Miriam, Iwka lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 24 maja 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test zrobiłam dziś rano i niestety negatywny.
    @ nie ma, ciąży też :(

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • oczekuje Znajoma
    Postów: 27 6

    Wysłany: 24 maja 2013, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash a ktory to dzien cyklu? i ktory po ovu?

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 24 maja 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka jak dzionek mija? u mnie w tej chwili leniwie,ale obiecałam mojemu miśkowi naleśniki więc chyba trzeba się zaraz ruszyć :P :P :P

    Miriam lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro na obiadek hm ja w szkole na wykładach więc coś mój M musi mi wyczarowac naszczescie dobrze gotuje :-D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 24 maja 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Jutro na obiadek hm ja w szkole na wykładach więc coś mój M musi mi wyczarowac naszczescie dobrze gotuje :-D

    mój też ale naleśniki to jednak dalej nie jego konik,więc uciekam bo patrzy na mnie jak kotek z shreka hihihi:P

    Miriam, ;oniqa, Iwka lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też już jestem w domku, na szczęście. Ciężko mi się skupić, jak się licze dni do testowania :) Kolację musimy wykombinować wspólnie z mężem.

    Gośśśka, a naleśniki, to też moja specjalność, Córcia nawet w przedszkolu się nimi chwali :)

    Miriam, ;oniqa, Iwka lubią tę wiadomość

‹‹ 214 215 216 217 218 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ