X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi81 ja mam rowna polowke z Ciebie :D czyli 24 cykl :) mam nadzieje ale czasami juz brak mi sil :/ Ale nie poddam sie :* mileo dnia dziewczynki

    Domi81 lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 25 maja 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, u mnie spory spadek a objawów @ brak... raczej nic z tego :(

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • carolina84 Koleżanka
    Postów: 41 28

    Wysłany: 25 maja 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunika to tak jak u mnie. Dzis termin @, spadek temp ale na chwilę obecną brzuch nie boli wogóle...

    http://ovufriend.pl/graph/c6697f81f68f3eeddc4cfa6e742dd7ab
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 25 maja 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już nie wiem o co chodzi, tempka była taka piękna, narobiła nadziei a wystarczy jeden dzień i klapa :( czy to w ogóle jest sens?

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • carolina84 Koleżanka
    Postów: 41 28

    Wysłany: 25 maja 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zawsze trzeba mieć nadzieję. Jak to mówią "niech sie dzieje wola nieba". Przyjdzie to trudno, będę smutna ale już się na nią nastawiłam i czekam ciepliwie. Nie przyjdzie to potraktuje to w kategorii cudu bo zupełnie nie spodziewam sie pozytywnego testu szczegolnie po tylu dniach plamienia....

    http://ovufriend.pl/graph/c6697f81f68f3eeddc4cfa6e742dd7ab
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 25 maja 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiadomo nie ma co się załamywać kiedyś w końcu trafi się taki cykl który 9mcy będzie trwał u każdej.:):)są większe tragedie w życiu ja sobie tłumacze że jak raz już zaszłam to prędzej czy później to się stanie. Ale bardzo podziwiam za wytrwałość kobirty które po kilka lat się starają i z każdej z osobna jestem dumna bo wiem ile siły potrzeba

    basiulkaa_89, Iwka lubią tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 25 maja 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Wiecie może co może oznaczać ból jajników (obu) po owulacji? Mnie juz tak bolą któryś dzień. Martwi mnie to:/

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 25 maja 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia123 wrote:
    wiadomo nie ma co się załamywać kiedyś w końcu trafi się taki cykl który 9mcy będzie trwał u każdej.:):)są większe tragedie w życiu ja sobie tłumacze że jak raz już zaszłam to prędzej czy później to się stanie. Ale bardzo podziwiam za wytrwałość kobirty które po kilka lat się starają i z każdej z osobna jestem dumna bo wiem ile siły potrzeba

    właśnie o to chodzi, że ja jeszcze nie byłam w ciąży i bardzo mnie to męczy bo wszystkie moje przyjaciółki już mają dzieciaczki a ja nadal jestem tylko ciocią, wkurza mnie to... oby jak najszybciej się udało, w następnym cyklu chyba nie będę mierzyć tempki od owu bo to nie ma sensu, oszukuje jak nie wiem a człowiek sobie tylko niepotrzebnie robi nadzieję...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 25 maja 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika natura jest przewrotna,my przez 4 miesiące z mężęm się nie zabezpieczaliśmy w ogóle, potem stwierdziliśmy że jednak musimy sytuacje materialną ustabilizować więć gumeczki poszły w ruch. i co??? zaszłam przy nie pękniętych gumkach w dni teoretycznie nie płodne!!!!!

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 25 maja 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i to właśnie jest dla mnie najgorsze bo ja lubię mieć wszystko zaplanowane na czas, nie lubię żadnych nieprzewidzianych sytuacji a tu nagle taki spadek dzisiaj kiedy już wszystko wyglądało pięknie... mówi się, że póki @ nie ma to nadzieja jest ale kurcze niepewność mnie zżera a nie zatestowałam bo stwierdziłam, że z taką tempką nie ma sensu...

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 25 maja 2013, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki ja na jakiś czas się żegnam, będę wpisywać tempkę i czytać wpisy na forach ale na kilka dni muszę się wyciszyć bo za dużo mam w głowie i za bardzo się nakręcam a nie chcę się stresować. papa :)

    Miriam, Gośśśka lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 25 maja 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika to odpoczywaj wycisz się pozdrawiam:)i trzymam nadal kciuki za 2 kreski

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika odpoczywaj odpoczywaj ja nadal wieżę że już za klika dni wyskoczy Ci zielona kropka na owu <3


    ja po szkole jakiś taki humor do d... mam mąż uciekł na kawalerskie przyjaciela aż do lublina jakby w warszawie nie mogli zrobić wrrr wieczór samotny nie lubie tego ogólnie to nie pamiętam kiedy rozstawaliśmy się tak na noc od 4 lat jak mieszkamy ze sobą to może ze 3-4 razy nie lubie tego bardzo :( i właśnie uznałam że jestem uzależniona od niego <3

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Dream Debiutantka
    Postów: 16 3

    Wysłany: 25 maja 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miriam widze ze jestescie swietna pra z mezem, bardzo ze soba zwiazana. tak wiec bedziecie wspanialymi rodzicami;) bo musi sie udac!;)

    Miriam lubi tę wiadomość

    warto mieć marzenia doczekać ich spełnienia..
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 25 maja 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niedobrze mi, bolą mnie piersi, są wrażliwe, gorące, kłują jajniki...albo sobie całkowicie wszytko wkręcam albo coś jednak się dzieje...

    FITop1.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 25 maja 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja miałam jutro testować ale pokłóciłam się z mężem i nie pojechaliśmy do apteki po test chyba że popołudniu zrobię humorki mam niezłe;P

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dream wrote:
    miriam widze ze jestescie swietna pra z mezem, bardzo ze soba zwiazana. tak wiec bedziecie wspanialymi rodzicami;) bo musi sie udac!;)

    ja wyje jak bóbr w domu przed chwila dzwonił do mnie i tez wyb jak bóbr my chyba nie potrafimy się rozstawać ogólnie mam dola

    basiulkaa_89, carolina84, Gośśśka lubią tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 25 maja 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój tez mial pod wieczor dziwny humorek az mnie zdenerwowal!!! Ale udało mi się go uspokoić i wyjasnic o co mu chodzi?.. Dobrej nocki ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2013, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam to super ze tak do siebie lgniecie :* Rzadko sie zdazaja takie pary jak Wy :* Ale czasami dobrze jest "od siebie odpoczac"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bylam na pogotowiu bo mnie szyja tak od rana bolala ze lohohohohoho :( wylam z bolu i mam Kręcz Karku,szyji :( przez 4 dni bede lazi jak pokraka :(

‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ