X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2013, 05:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam z rana kto dzis testuje laseczki ??
    <3 <3 wszystkim mamusiom i przyszłym mamusiom życzę wszystkiego dobrego !!! <3 <3

    wlasnnie sie dowiedzialam ze we wloszech dzien matki obchodzony jest 8 maja! O.o
    kurde przespalam... ale wiecie co mialam niezly prezent bo 8 maja zrobilam pierwszego testa sikanego II dowiedzialam sie o ciazy :) ... ale mialam prezent.

    wkurza mnie to traszke co kraj to w inne dni te siwieta.. juz nie jedno w ten sposob przespalam..
    co kraj to obyczaj a mi sie wszystko juz miesza..

    no i wlasnie teraz sie dowiedzialam ze dzien dziecka jest 6 stycznia :(

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2013, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eunika, odpoczywaj, ale w sumie nie ma co panikować. sprawdź sobie wykresy dziewczyn, które zaszły w ciążę, no to bywa to róźnie i tempka może się obniżyć na jeden dwa dni. Jeśli nie masz jeszcze @, to szansa jeszcze jest. Też lubię mieć wszystko pod kontrolą, no i w sumie ovu daje tę kontrolę, przynajmniej można poznać swój organizm. :) Nie poddawaj się.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2013, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, świetna z was para. Raczej też się nie rozstajemy i nie nocujemy osobno, ale z pojawieniem się córki, to wyjścia na nocne imprezy są osobne. Ale widzę w tym też sporo plusów, to jest szansa poszaleć tylko w babskim gronie i odpocząć. Przynajmniej ja tak mam. :D

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2013, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny przespałam ten okropny wieczór kto mi dziś humor poprawi i napiszę że ujrzał dwie kreski :D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2013, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wklejam liste :)

    15.05 - Patii22
    20.05 - ash
    21.05 - Nusia
    23.05 - Matylda36
    23.05 - madzialenka
    24.05 - eunika
    25.05 - madzia123
    25.05 - samira
    26.05 - ninka
    26.05 - carolina84
    27.05 - Brava
    30.05 - Miriam
    30.05 - zielarka
    30.05 - Gośśśka
    31.05 - Klif
    31.05 - Eavonne
    32.05 - maximka84 :) 27

    Miriam, Gośśśka lubią tę wiadomość

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 26 maja 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kobietki wpadłam tylko powiedzieć że @ nadal nie ma więc jutro z rana testuję jak dziś nie przyjdzie ;):):)miłej niedzieli

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • marzenurek Debiutantka
    Postów: 11 14

    Wysłany: 26 maja 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich!Jestem tu nowa i też jestem majową staraczką,to mój 1 cykl starań :D (dziś 22dc) I korzystając z dzisiejszego święta życzę Wam kobietki i sobie aby w przyszłym roku to święto było już też naszym świętem czyli "Dniem Matki"!!!:) Pozdrawiam!

    Iwka lubi tę wiadomość

    marzenurek
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 26 maja 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj marzenurek :) Ale tu cisza chyba wszystkie na czerwcowe po uciekały:) Mi właśnie wczoraj koleżanka zaczęła opowiadać że piersi ją bolą i żyły jej na piersiach wyszły i że to przez tabletki na tarczyce, potem się okazało że 6 dni jej już się okres spóźnia. Więc zaczęłam jej gratulować <3 byście widziały jej minę jak zdała sobie sprawę :) za dwa tygodnie ma swoje wesele :)
    A dzisiaj rano zapomniała testu zrobić aż mam ochotę jej krzywdę zrobić!!

    A jak u Was dziewczynki sielankowa niedziela mija? Ja zaraz ze storczykiem do mamusi biegnę tylko jeszcze czekam aż ciasto marchewkowe skończy się piec.

    Zero kreseczek?? :(

    basiulkaa_89, Gośśśka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 26 maja 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja z mamuśką obleciałam cmentarze dziś a teraz chwile odpoczywam i mężowi trzeba obiadek podszykować na wieczór.a jutro wielki dzień

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 26 maja 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia123 wrote:
    a ja z mamuśką obleciałam cmentarze dziś a teraz chwile odpoczywam i mężowi trzeba obiadek podszykować na wieczór.a jutro wielki dzień

    cóż to za wielki dzień :) czyżby testowanie ?? :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś cały dzień przespalam. Ciężko mi się podnieść z łóżka. MOja mała dziś złożyła mi życzenia, ale ona jeszcze nie ma skończonych 4 lat, a więc to trochę inaczej wygląda niż się wyobraża, bo po chwili zapomniała, hehe.

    Dziś do tego są imieniny Magdy, a ja nie mogę się pozbierać...
    Miriam, jak tam Ci dzień mija, kiedy mąż już wraca?

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 26 maja 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też śpię na stojąco i właśnie zastanawiam się jak sprzedać córę mężowi i iść w kimono...

    Magdulia, Gośśśka lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 26 maja 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mojego M coś zbiera a wiec póki jeszcze nie jest mocno przeziębiony to wykorzystam go wieczorem i dam mu spokuj na kilka dni aż sie troche lepiej będzie czuł

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaczynam wariować...

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 26 maja 2013, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak testowanie bo nie zbiera się na @ wg moich obliczeń w czwartek powinna być

    ;oniqa lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    ja też śpię na stojąco i właśnie zastanawiam się jak sprzedać córę mężowi i iść w kimono...

    Mi się udało sprzedać i kilka godzin miałam dla siebie :))

    zielarka lubi tę wiadomość

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 26 maja 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też :D nie było to może parę godzin ale spałam z 40 min i jest mi lepiej.

    FITop1.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 26 maja 2013, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ;) kobietki kupiłam 1 opakowanie testów owulacyjnych test negatywny ale ta druga kreseczka niby jasniejsza ale jest może jutro coś bedzie mocniejsza , zaczynam walkę o moje szczęście :))

    ;oniqa, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 26 maja 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepszego dla wszystkich mam!! Niech wasze pociechy sa waszym oparciem, troszczą się o WAs. A kiedy przyjdą lata starości by się Wami opiekowaly a nie zaapominaly ..

    Jaga lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto latek wszystkim zakreseczkowanym podwojnie :D Mamom,mamusiom i najwazniejsze PRZYSZLYM MAMUSIOM :*

    Dla mnie ciezki dzien lecz milo spedzony,jeszcze kiedys i ja bede swietowac 26 maja :*

    Jaga, Gośśśka lubią tę wiadomość

‹‹ 217 218 219 220 221 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ