X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    kurde ja już naprawdę nie wiem co mam robić żeby się udało może warto spróbować diety eh

    najwazniejsze to zachowac spokoj kochana :)diety i leczenie to tylko takie dodatkowe kroki :) powodzenia zycze i w koncu sie uda...

    Miriam lubi tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 28 maja 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cisza tu widzę coraz większa. Dużo osób przeniosło się na czerwiec, inne zafasolkowały i rzadziej tu zaglądają, tylko kilka niedobitków zostało.
    Powiedzcie mi, w którym dniu cyklu bada się progesteron? Bo to on może być przyczyną tych plamień i chciałabym go zrobić przed wizytą u ginekologa.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    kurde ja już naprawdę nie wiem co mam robić żeby się udało może warto spróbować diety eh

    moj gin mi mowil zeby o tym nie myslec... hehe

    ja tam za bardzo w te cale diety nie wierze ale jesli ma to komus sprawic przyjemnosc czemu nie.. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Cisza tu widzę coraz większa. Dużo osób przeniosło się na czerwiec, inne zafasolkowały i rzadziej tu zaglądają, tylko kilka niedobitków zostało.
    Powiedzcie mi, w którym dniu cyklu bada się progesteron? Bo to on może być przyczyną tych plamień i chciałabym go zrobić przed wizytą u ginekologa.

    jak zrobisz sam prog.. to nic ci nie da zrób sobie calom serie badan z pierwszej fazy jaki masz wysokie bo to ona odpowiada pozniej za prog. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2013, 17:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klif ja tak po cichutku myle ze jak to nie ciaza to nie dobor progesteronu ci robi te zarty.. wiec jak nie bedzie ciazy migiem na krew badanka porobic i do ginka z wynikami i monitoring w 11 dniu..
    bo szkoda czasu i nerwow... a starac sie mozna i w miedzy czasie zrobic sobie przesiew czy wszystko wsio... :)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 28 maja 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znów mam plamienie, mam nadzieję że tym razem na @. Już rzygać mi się chce tym wszystkim. Serio! Tsh i prolaktyna jest w normie. Robiłam na początku cyklu.Niech już przyjdzie ta @, bo naprawdę...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2013, 18:54

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziwny wodnisty śluz...i naprawdę nie wiem czy to coś znaczy czy nic nie znaczy...aby tylko nie wkręcać sobie czegoś...

    FITop1.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 28 maja 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam a ja mam zgage i brzuch boli a na dodoatek mam mega obrzęknięte piersi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2013, 20:57

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 28 maja 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczynki:) życzę jutro dwóch kreseczek:) Wszystkim !!! co testują <3

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 29 maja 2013, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, dostałam okres. Powiem wam, że nawet trochę mi kamień z serca spadł. Teraz muszę dowiedzieć się, skąd te plamienia i przenoszę się na czerwiec

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka wrote:
    U mnie dziwny wodnisty śluz...i naprawdę nie wiem czy to coś znaczy czy nic nie znaczy...aby tylko nie wkręcać sobie czegoś...

    kochana trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Znów mam plamienie, mam nadzieję że tym razem na @. Już rzygać mi się chce tym wszystkim. Serio! Tsh i prolaktyna jest w normie. Robiłam na początku cyklu.Niech już przyjdzie ta @, bo naprawdę...

    no tak cieszy mnie to ze prolaktynka oki i tarczyca
    ale reszte mozna zrobic LH/FSH one odpowiadaja za dojrzewanie pecherzykow i progesteron w II fazie :)

    ja mysle ze w tym cyklu mialas za maly pecherzyk i dlatego te plamienia...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash jak betka ??????????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2013, 06:43

    ash lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 maja 2013, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :) ash czekamy :)

    ash lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamy!

    ash lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • kasias Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki, jak myślicie czy z moim wykresem mogę liczyć na happy end? :)

    svchrjjgts5qn5ev.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash jest głupia i stchórzyła!
    No nie poszłam! Mam takie opory, że szok!
    Zawiozłam męża na kontrolę bo jest po operacji przegrody nosowej i zatok.

    Eh! co za beznadzieja!

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to bym nie wytrzymała i bym pobiegła albo sikacza zrobiła jeszcze raz z rana
    :D

    zielarka, Magdulia lubią tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki jak sie dzis czujecie? ja rano bylam na badanich morfologia keratyna cholesteol posiew krwi triglicerydy itd teraz po sniadanku obijam sie a juz mnie z pracy zdazyli podkur... bo sto telefonow dziennie jak sie wkurze wylacze ten tel i tyle...ehhhh nie wiem gdzie niektorzy byli jak bozia mozgi rozdawala... buziaki.. ps u mnie dzis pi´kna pogoda sloneczko i cieplutko

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    ja to bym nie wytrzymała i bym pobiegła albo sikacza zrobiła jeszcze raz z rana
    :D

    a ja się boję, że nic nie będzie.
    Robiłam już w tym cyklu 2 sikacze i były negatywne.

    ug3715nmrb0zdbvc.png

‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ