X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika, ja nie chciałam testować tego dnia. Miałam plamienia i pielęgniarka w pracy kazała mi zrobić, a ponieważ wyjeżdżałam daleko od domu powiedziała, że powinnam iść na izbę przyjęć w szpitalu tam, gdzie jechałam. Niestety w tym małym miasteczku szpitala nie mieli i nie mogłam iść sprawdzić przyczyn plamienia. Ja nie mam takiej potrzeby robienia testów, więc sama z siebie nie zrobiłabym tego testu

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no też miałam termin @ jak wy a tu mnie zaskoczyła i przyszła dziś :/ ale w sumie to dobrze jak już miała przyjść to lepiej wcześniej niz później no i do tego serduszka były wczoraj wieczorem wiec spokojnie możemy wprowadzić plan mojego gin na "seksualny rozkład jazdy " czyli kolejne serduszka dopiero 11 dnia cyklu i wiesiołek do owulacji i hmm zioła ks sroki przez cały cykl w tym miesiącu a nie jak do tekj pory do owu może pomoże mąż nadal ma łykać cynk i ja się nad nim zastanawiam

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    A... zapomnialam zapytac...milka co tam u Ciebie? jak sie wogole czujesz?

    :) dzięki, że pytasz słońce :) czuję się dobrze, tylko senność czasem nagle dopada i piersi bolą niemiłosiernie, gdyby nie to, czułabym sie lepiej niż przed ciążą :) Włosy nie wypadają, cera gładziutka, podoba mi się ten stan :) A jak twoje staranka Malutka? Widzę dużo miłości i piękny skok :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha Miriam jeśli mogę doradzić... Zioła naprawdę pomagają! brałam je 1 cykl i tak jak dziewczyny na innych forach mówily- udaje się! Codziennie o tej samej porze, przed snem! Bo co za dużo, to szkodzi... wczesniej faszerowałam sie jak głupia suplementami, na śluz, na męża, na owu...a ten miesiąc odpuściłam i piłam wyłącznie zioła, bo ziółka nie lubią towarzystwa innych dodatków, może warto spróbować tylko nimi...

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka super, że nie masz żadnych mdłości. Byłaś u gina już?

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Aha Miriam jeśli mogę doradzić... Zioła naprawdę pomagają! brałam je 1 cykl i tak jak dziewczyny na innych forach mówily- udaje się! Codziennie o tej samej porze, przed snem! Bo co za dużo, to szkodzi... wczesniej faszerowałam sie jak głupia suplementami, na śluz, na męża, na owu...a ten miesiąc odpuściłam i piłam wyłącznie zioła, bo ziółka nie lubią towarzystwa innych dodatków, może warto spróbować tylko nimi...

    najpierw próbowałam samych ziółek i kwas foliowy i nic teraz dodałam wiesiołka i też nic kochana a jak je piłaś do owu czy cały cykl ? jakie proporcje ?

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Emilka super, że nie masz żadnych mdłości. Byłaś u gina już?

    Tak, już na początku, widzieliśmy pecherzyk i początek maluszka, bo to był ledwie 5t2d.. teraz 17.06 mam wizytę więc zobaczę już wielkiego bobasa ;), mam kupę badań przy okazji ;) mdłości nikt w rodzinie nie miał więc bylam spokojna..gorzej z rozstępami, mam skłonności niestety a cyce tak szybko mi rosną..

    Miriam lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mąż pewnie zadowolony że tak rosna :D

    Emilka WSK, Emilka WSK lubią tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Aha Miriam jeśli mogę doradzić... Zioła naprawdę pomagają! brałam je 1 cykl i tak jak dziewczyny na innych forach mówily- udaje się! Codziennie o tej samej porze, przed snem! Bo co za dużo, to szkodzi... wczesniej faszerowałam sie jak głupia suplementami, na śluz, na męża, na owu...a ten miesiąc odpuściłam i piłam wyłącznie zioła, bo ziółka nie lubią towarzystwa innych dodatków, może warto spróbować tylko nimi...

    najpierw próbowałam samych ziółek i kwas foliowy i nic teraz dodałam wiesiołka i też nic kochana a jak je piłaś do owu czy cały cykl ? jakie proporcje ?

    Piłam calutki cykl, 1 normalną, nie specjalnie czubatą łyżeczkę od herbaty, mąż ma zaparzał 30 minut pod przykryciem, potem odcedzał i piłam. Dzień w dzien identycznie tak samo Miriam. I wiem, ze to ich zasługa na 100%, bo wcześniej różnie u mnie z owu bywało :/

    Miriam lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    to mąż pewnie zadowolony że tak rosna :D

    :) On tak, tylko krzyczę w nocy z bólu jak mnie gdzieś niechcący trąci łokciem :) i nie ma sposobu na ten ból żadnego :P

    Miriam lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to spróbuje twojego sposobu teraz będę chodzić regularnie spać bo wczoraj powiedziałam sąsiadce co sądzę na jej temat i podrzucania kluczy od jej domu po nocach by pilnować jej śpiącego dziecka gdy ona wychodzi " tylko na dwie godzinki spotkać się z koleżanka" a wraca nad ranem a ja nie wyspana chodzę do pracy powiedziałam jej że ja tak bym nie postępowała gdybym miała dziecko a jak już tak bardzo chce wychodzić na noce niech weźmie sobie jakąś opiekunke wynajmnie bo już mam dosyć i też chcę miec swój czas prywatny wiem że przesadziłam ale to przez zbliżającą się @ byłam taka wredna ale w sumie to jest jej dziecko a więcej czasu spedza z sąsiadami niż z nią a ona jest ni odpowiedzialna zostawiając roczne dziecko samo śpiące w domu żeby sasiedzi co chwile do niego zagladali a jak się obudzi 5 min po wyjściu sąsiada i będzie płakać 30 min do kolejnego zajrzenia do niego nie wytrzymałam wybuchłam

    Emilka WSK lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 28 maja 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    no to spróbuje twojego sposobu teraz będę chodzić regularnie spać bo wczoraj powiedziałam sąsiadce co sądzę na jej temat i podrzucania kluczy od jej domu po nocach by pilnować jej śpiącego dziecka gdy ona wychodzi " tylko na dwie godzinki spotkać się z koleżanka" a wraca nad ranem a ja nie wyspana chodzę do pracy powiedziałam jej że ja tak bym nie postępowała gdybym miała dziecko a jak już tak bardzo chce wychodzić na noce niech weźmie sobie jakąś opiekunke wynajmnie bo już mam dosyć i też chcę miec swój czas prywatny wiem że przesadziłam ale to przez zbliżającą się @ byłam taka wredna ale w sumie to jest jej dziecko a więcej czasu spedza z sąsiadami niż z nią a ona jest ni odpowiedzialna zostawiając roczne dziecko samo śpiące w domu żeby sasiedzi co chwile do niego zagladali a jak się obudzi 5 min po wyjściu sąsiada i będzie płakać 30 min do kolejnego zajrzenia do niego nie wytrzymałam wybuchłam

    masz rację, zajmij się teraz sobą, że tak powiem- lej na wszystko, rób to, co dla Ciebie i maluszka byłoby najlepsze i już! Miriam górą!

    Miriam lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 28 maja 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie nieodpowiedzialne zachowanie ze strony Twojej sąsiadki. W głowie się nie mieści, ze można zostawiać takiego malucha samego w domu, bo znajomi są ważniejsi od własnego dziecka. Przykre to strasznie...

    Miriam lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M powiedział że przesadziłam ale cóż mam nadzieję że zrozumiała o co mi chodzi albo przynajmniej się na mnie obraziła :D i będę miała spokój :) ile można po pracy się opiekować dzieckiem sąsiadki ani się przytulić do M ani nic bo non stop dziecko sąsiadki u nas w domu nic nie mam do tego dzieciaka ale jego mama przegina ważniejsze imprezy od dziecka dla mnie jest to nie wyobrażalne ... teraz już się nie dziwie dlaczego mąż kopną ją w 4 litery

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, może postraszyć ją opieką społęczną. Szczerze dla mnie to jest niewyobrażalne, a ona zna dobrze wszystkich sąsiadów i wie, że dziecku nic nie grozi? Strasznie nie odpowiedzalna osoba.

    Miriam, faktycznie skup się lepiej na sobie, odpoczywaj no i przytulaj się z mężem, kiedy tylko masz ochotę, bo jak będzie dzidzia, to będzie inaczej :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalazłam coś takiego co myślicie o tym ? http://www.prenatale.pl/dieta-plodnosci-dla-kobiet,dieta-a-plodnosc-najnowsze-doniesienia-naukowe,dieta-przed-ciaza,planowanie-ciazy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulia wrote:
    Miriam, może postraszyć ją opieką społęczną. Szczerze dla mnie to jest niewyobrażalne, a ona zna dobrze wszystkich sąsiadów i wie, że dziecku nic nie grozi? Strasznie nie odpowiedzalna osoba.

    Miriam, faktycznie skup się lepiej na sobie, odpoczywaj no i przytulaj się z mężem, kiedy tylko masz ochotę, bo jak będzie dzidzia, to będzie inaczej :D

    no tak zna sąsiadów tyle co mnie zna 2 miesiące i od 2 miesięcy podrzuca mi dziecko postraszyłam ją że zadzwonię następnym razem do jej męża są w trakcie rozwodu wiec mam nadzieję że coś przemyśli :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2013, 13:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki :) a ja zrobiłam dzisiaj czesc hormonow i mysle, ze sa ok. za 2 tyg jeszcze prolaktyna i progesteron i sie zobaczy co i jak.

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, no i bardzo dobrze zrobiłaś, a co do diety, to uważam, że na pewno to ma wpływ na stan naszego organizmu, o dalekoidące wnioski trudno. Bo przecież wiemy, jakto niektóre osoby zachodzą w ciąży odżywiając się głównie wysokoprocentowymi trunkami. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde ja już naprawdę nie wiem co mam robić żeby się udało może warto spróbować diety eh

‹‹ 225 226 227 228 229 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ