X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki nie fiksujcie bo same nerwowa atmosfere stwarzacie :P

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak Ash ale ostatni sikacz robiłaś 5 dni temu może to za wcześnie po prostu było dziś 41 dc jakie masz cykle?

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    Miriam wrote:
    ja to bym nie wytrzymała i bym pobiegła albo sikacza zrobiła jeszcze raz z rana
    :D

    Tak:) Chcemy sikacza!!!!!

    Miriam, ash lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też piękna pogoda i ta myśl że już weekend za rogiem mnie wita :D

    Miriam lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u nas też się rozpogodziło dziś wyjeżdżamy wiec niech tak będzie mamy wesele u przyjaciół którzy u nas na weselu złapali welon i krawat :D w sobotę wiec niech będzie piękna pogoda <3

    Iwka lubi tę wiadomość

  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam cykle miałam zawsze 28-30 dni.
    Dziś mam 41 dc i nadal nic.
    Dobra, dzwonię do przychodni i zapytam czy mogę w piątek rano przyjść i odebrać wynik tego samego dnia.

    Miriam, Iwka lubią tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    weronika86 wrote:
    A... zapomnialam zapytac...milka co tam u Ciebie? jak sie wogole czujesz?

    :) dzięki, że pytasz słońce :) czuję się dobrze, tylko senność czasem nagle dopada i piersi bolą niemiłosiernie, gdyby nie to, czułabym sie lepiej niż przed ciążą :) Włosy nie wypadają, cera gładziutka, podoba mi się ten stan :) A jak twoje staranka Malutka? Widzę dużo miłości i piękny skok :)

    Emilka dzisiaj moja tempka znow do gory i cyce bola jak nigdy, wiec mam jeszcze nadzieje...serduszek bylo mnostwo...nawet wiecej niz potrzebne i wiecej niz mozna zaznaczyc...haha

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    znalazłam coś takiego co myślicie o tym ? http://www.prenatale.pl/dieta-plodnosci-dla-kobiet,dieta-a-plodnosc-najnowsze-doniesienia-naukowe,dieta-przed-ciaza,planowanie-ciazy

    Miriam ta dieta jest ladnie dopracowana...duzo bialka i zboz. Moze pomoc a jesli nie to na pewno bedziesz zdrowsza...a to tez juz jakis krok.

    Miriam lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do Lux Medu.
    Jak zrobię rano w piątek to powinnam mieć wynik tego samego dnia on-line.
    Bez skierowania płatne 60zł! Ździercy! :/

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki ash. Oby bylo dobrze!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tu za bete płaciłam chyba 32zł http://www.diag.pl/Nasze-placowki.17.0.html zadzwoń może tam :)

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 29 maja 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanie dzis podczas badan wyczytalam na tablicy cos takiego : proba ciazowa za 9 zl i nic wiecej i sie zastanawiam jak wy takie kwoty podajecie od chyba 16 do 60 zl czy to te same badanie ?? nie mam pojecia/

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Miriam wrote:
    znalazłam coś takiego co myślicie o tym ? http://www.prenatale.pl/dieta-plodnosci-dla-kobiet,dieta-a-plodnosc-najnowsze-doniesienia-naukowe,dieta-przed-ciaza,planowanie-ciazy

    Miriam ta dieta jest ladnie dopracowana...duzo bialka i zboz. Moze pomoc a jesli nie to na pewno bedziesz zdrowsza...a to tez juz jakis krok.

    kochana też tak myślę tylko nie wiem czy aż tak jestem zdesperowana żeby łapać się diet a tym bardziej że ja mięsa nie jem od 6 lat i nie jestem pewna czy będę wstanie się przełamać bo raz się przełamałam w styczniu jak byłam w ciąży to gin kazała mi jeść a i tak nic z tego nie wyszło ... zaczynam się zastanawiać czy to może właśnie mam takie problemy z zajściem przez to że nie jem miesa eh sama nie wiem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    weronika86 wrote:
    Miriam wrote:
    znalazłam coś takiego co myślicie o tym ? http://www.prenatale.pl/dieta-plodnosci-dla-kobiet,dieta-a-plodnosc-najnowsze-doniesienia-naukowe,dieta-przed-ciaza,planowanie-ciazy

    Miriam ta dieta jest ladnie dopracowana...duzo bialka i zboz. Moze pomoc a jesli nie to na pewno bedziesz zdrowsza...a to tez juz jakis krok.

    kochana też tak myślę tylko nie wiem czy aż tak jestem zdesperowana żeby łapać się diet a tym bardziej że ja mięsa nie jem od 6 lat i nie jestem pewna czy będę wstanie się przełamać bo raz się przełamałam w styczniu jak byłam w ciąży to gin kazała mi jeść a i tak nic z tego nie wyszło ... zaczynam się zastanawiać czy to może właśnie mam takie problemy z zajściem przez to że nie jem miesa eh sama nie wiem

    a jak z żelazem u ciebie?? moze masz nie dobór

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 29 maja 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tylko ostatnio czytam waasze posty ... nie udzelam się w tym miesiącu ... nie chce sie nakrecać bo w ubiegłym jak dostałam @ to był zgrzyt i płacz. W sumie przeniosłam sie na czerwiec już bo ovu wyznaczyło mi @ na 03.06.....ale w tym miesiacu dzieje się coś dziwnego i tempa mi spadła i chyba przyjdzie jutro ta wredna @ ;/ Faza mi L mi sie chyba skrócila może po costagnusie ? nie wiem.
    Pozdrawoiam wszystkie zafasolkowane ... czytam Was .. trzymam kciuki za przyszłe mamusie ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Miriam wrote:
    weronika86 wrote:
    Miriam wrote:
    znalazłam coś takiego co myślicie o tym ? http://www.prenatale.pl/dieta-plodnosci-dla-kobiet,dieta-a-plodnosc-najnowsze-doniesienia-naukowe,dieta-przed-ciaza,planowanie-ciazy

    Miriam ta dieta jest ladnie dopracowana...duzo bialka i zboz. Moze pomoc a jesli nie to na pewno bedziesz zdrowsza...a to tez juz jakis krok.

    kochana też tak myślę tylko nie wiem czy aż tak jestem zdesperowana żeby łapać się diet a tym bardziej że ja mięsa nie jem od 6 lat i nie jestem pewna czy będę wstanie się przełamać bo raz się przełamałam w styczniu jak byłam w ciąży to gin kazała mi jeść a i tak nic z tego nie wyszło ... zaczynam się zastanawiać czy to może właśnie mam takie problemy z zajściem przez to że nie jem miesa eh sama nie wiem

    a jak z żelazem u ciebie?? moze masz nie dobór

    w tym miesiącu nie robiłam badań krwi wiec nie wiem ogólie wszystko z żelazem ok było w kwietniu dodatkowo zaczełam łykać takie tabletki z buraka wiec powinno być ok już sama nie wiem może po prostu dać sobie siana z tym dzieckiem to samo przyjdzie :) świruje już masakrycznie

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 29 maja 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobitki :) jak samopoczucie u mnie jak widze słoneczko to całkiem całkiem niestety na 14 do pracy autobus mam po 12 a do tego czasu trzeba ogarnąć dom aż mi się nie chce , ja też trochę przesadzam i sie nakręcam musze wyluzować bo później będzie płakanie i smutek a więc co będzie to będzie 1 test może zrobie 1 tak na dzień dziecka a następny zrobie 7 :)

    Miriam lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 maja 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    weronika86 wrote:
    Miriam wrote:
    znalazłam coś takiego co myślicie o tym ? http://www.prenatale.pl/dieta-plodnosci-dla-kobiet,dieta-a-plodnosc-najnowsze-doniesienia-naukowe,dieta-przed-ciaza,planowanie-ciazy

    Miriam ta dieta jest ladnie dopracowana...duzo bialka i zboz. Moze pomoc a jesli nie to na pewno bedziesz zdrowsza...a to tez juz jakis krok.

    kochana też tak myślę tylko nie wiem czy aż tak jestem zdesperowana żeby łapać się diet a tym bardziej że ja mięsa nie jem od 6 lat i nie jestem pewna czy będę wstanie się przełamać bo raz się przełamałam w styczniu jak byłam w ciąży to gin kazała mi jeść a i tak nic z tego nie wyszło ... zaczynam się zastanawiać czy to może właśnie mam takie problemy z zajściem przez to że nie jem miesa eh sama nie wiem

    Miriam to jest prawdopodobne. Poronilas w 12 tyg? A bierzesz dodatkowo suplementy np b12? zeby nie jesc miesa, musisz naprawde tak rozplanowc jadlospis, zeby cos zastepowalo to mieso. Sama z swojego doswiadczenia wiem, ze czuje sie dobrze dopiero teraz- kiedy jem duzo miesa i zamienilam oleje rafinowane na odzwierzece. popatrz czym odzywialy sie nasze babki? kapucha kiszona. miecho, zboza i smalec...a rodzily po 7-12 dzieciakow a my teraz na jedzeniu typu LIGHT nie mozemy wogole...teraz od miesiaca uzywam oliwy z oliwek a do mies tluszczu odzwierzecego.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 29 maja 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laseczki a powiedzcie mi czy zawsze jak jest zagnieżdźenie to jest wysoka temperatura czy może występować troche niższa bo ja miałam przez jakiś okrts podwyższoną później spadła a teraz znów pomalutku rośnie ale nigdy nie spadła poza kreske owulki

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak biorę B12 cynk kwas foliowy wit.E wit.C żelazo B1, B6 Biotyne jod to co zaleciła mi dietetyczka ale chyba powoli zaczne jesc mieso chociaż nie wiem czy mi przez gardło przejdzie ale to muszę się skonsultować z dietetykiem bo tak z dnia na dzień nie wolno bo organizm szoku może dostać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2013, 09:01

‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ