X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kaszlę, ledwo żyję :( byle do 17... i do domu, do łózka ... zaraz zażywam gripex'a . . .

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    A ja kaszlę, ledwo żyję :( byle do 17... i do domu, do łózka ... zaraz zażywam gripex'a . . .

    całuję w czółko :**** u mnie teraz pod chatką koszą trawę, a ja sie rozpływam...kocham zapach trawy :D

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    ja kawki nie piję...ale towarzystwo by się przydało bo u mnie za oknem nie lepiej:( też mnie lenistwo ogarnia i czekanie jeszcze 2 dni do 9dc żeby zacząć walkę:)

    heh ja tez nie pije kawy jest mi zbedna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    A ja kaszlę, ledwo żyję :( byle do 17... i do domu, do łózka ... zaraz zażywam gripex'a . . .

    kuruj sie kochana kuruj i wracaj szybciutko do zdrowia :) dziwne to takie zeby w maju byc chorym szok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    jestem, dawno mnie nie było bo liczylam na kwiecień wciąż :) ale cóż- maj moim miesiącem :)

    dejZi
    Nishi- to gdzie wy w tropikach mieszkacie?? Oddawać nam tu temperaturę :D

    bardzo chetnie bo u mnie za niedlugo wskoczy do 45 upal i skwar powietrze afrykanskie blllle czasami pada ale piaskiem okropnosc.. kochanie wlochy obok sycylii. na samym dole.

    eunika lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Emilka WSK wrote:
    jestem, dawno mnie nie było bo liczylam na kwiecień wciąż :) ale cóż- maj moim miesiącem :)

    dejZi
    Nishi- to gdzie wy w tropikach mieszkacie?? Oddawać nam tu temperaturę :D

    bardzo chetnie bo u mnie za niedlugo wskoczy do 45 upal i skwar powietrze afrykanskie blllle czasami pada ale piaskiem okropnosc.. kochanie wlochy obok sycylii. na samym dole.

    O matko polko, zabierz mnie tam!!! kiedy najbliższy lot do włoch, lecę się pakować!!!! :D

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki :)
    Maximko zdrowiej nam!
    Ja dopiero wstałam , nastrój straszny...Ta @ już jest blisko ,czuje że zaraz ze mnie wyleci i jeszcze brzuch boli. Przykry dzień i tyle- będę trzymała za was kciuki :)

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Witam kobietki :)
    Maximko zdrowiej nam!
    Ja dopiero wstałam , nastrój straszny...Ta @ już jest blisko ,czuje że zaraz ze mnie wyleci i jeszcze brzuch boli. Przykry dzień i tyle- będę trzymała za was kciuki :)

    nie wywołuj @ z lasu!!!!

    deJzi lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko to się czuje ,ostatnia tabletka wieczorem i jutro już wypatruje :( Zrobiłam wczoraj asortyment na @. Jutro będą fajne spodenki na ciąże w promocji ,ale na co mi to... Jeszcze w zimę kupiłam na wyprzedaży kombinezonek.
    A uj mam doła ,myślałam że może na wyjazd do PL będzie dobra nowina.
    Sorki musiałam się wyżalić :)

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilko to się czuje ,ostatnia tabletka wieczorem i jutro już wypatruje :( Zrobiłam wczoraj asortyment na @. Jutro będą fajne spodenki na ciąże w promocji ,ale na co mi to... Jeszcze w zimę kupiłam na wyprzedaży kombinezonek.
    A uj mam doła ,myślałam że może na wyjazd do PL będzie dobra nowina.
    Sorki musiałam się wyżalić :)

    Wyżalaj, ja zawsze posłucham :) ja tez mam już butelkę, smoczusie...dostałam z pracy dla bejbusia ale cóż... Jak nie ten miesiąć, tro gin powiedział -on czekac nie będzie- wytacza moim jajnikom wojne i to on wygra razem z dzieciaczkiem! koniec, kropka! Jeśli do czerwca się nie uda (włącznie) to chyba...nie, nie odpuszczę, ale może znjadę jakąś klinike czy coś :) A gdzie to Koza siedzi że do Pl jedzie? hmmm.....? :) Codo ubran ciążowych to moja kochana Mami juz mi kupiła sukienkę, koszulki....ona chce bardziej niż ktokolwiek :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko fajnego masz lekarza i jeśli tak mu zależy ,to będzie wiedział cóż z Tobą zrobić :) Super że nie jesteś z tym sama , u mnie nikt nie wie o naszych staraniach tzn. wczoraj jak kupowałam te nieszczęsne podpaski to widziałam że mąż też trochę się zasmucił...
    Mieszkamy w Niemczech , byłam tu na 1 wizycie teraz w kwietniu i mam cichą nadzieje że może będą wiedzieli co i ze mną zrobić.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja juz byłam na becie teraz tylko wyniki odebrac i dac znac lekarzowi co wyszło, a potem zobaczymy co dalej lekarz poradzi...

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa - oby się obeszło bez zabiegów ,tylko teraz u was ten długi weekend ,u mnie tylko jutro a ja napisałam że od jutra promocje (ojj nie myślę dziś)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2013, 08:36

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom juz dzis jedziemy do rodzicow jesli oczywiscie beta bedzie niska, bo inaczej szpital mnie przywita na długim weekendzie. wierze jednak ze wszystko jest ok i nie mam sie czego bac. a po niedzieli jesli wszystko bedzie cacy to zaczne starania :)

  • Domi81 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja czuję, że @ blisko :( odkąd biorę dostinex moje cykle się jakoś dziwnie skróciły do ok 26dc. byłam na monitoringu w 11 dc i lekarz powiedział mi że już po owu, a normalnie zawsze między 14 - 17 dc i bądź tu mądra :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]2grddn3jc1wed86g.png[/link]
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi81 wrote:
    a ja czuję, że @ blisko :( odkąd biorę dostinex moje cykle się jakoś dziwnie skróciły do ok 26dc. byłam na monitoringu w 11 dc i lekarz powiedział mi że już po owu, a normalnie zawsze między 14 - 17 dc i bądź tu mądra :)

    a powiedz mi jak wyglądaja twoje jajniki, bo ja teraz myślę...miałaś jeden duży pęcherzyk, czy kilka? a teraz są czy juz nie? byłam wczoraj na wizycie i ja myślałam ze już po owu u mnie a lekarz ze sa pecherzyki tylko bez 1 dominującego i ze albo jest przed owu albo juz po ( tak jakby po @) i sa gotowe na następna owu już...to dziwne, boje się ( bo sie naczytałam)ze to.....pcos, nie daj Boże..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa- musi być dobrze ,już Ci wystarczy tych stresów :) Na majówce naładujecie akumulatory i do dzieła :)
    Domi81- tak to jest z tymi naszymi organizmami po tych medykamentach ,ale może z tą @ fałszywy alarm.
    Ja to już jestem pewna że nie mam co się testować.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam takie cykle po 26 dni i owu jest 10-12 dnia, ale wcale sie tym nie przejmuje bo czas mojego oczekiwania jest krotki, szybko zaczynam starania i szybko wiem czy sie udało czy nie? nawet jesli ten cykl masz stracony to nie poddawaj sie bo kolejny moze byc własnie tym szczesliwym :) powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    nom juz dzis jedziemy do rodzicow jesli oczywiscie beta bedzie niska, bo inaczej szpital mnie przywita na długim weekendzie. wierze jednak ze wszystko jest ok i nie mam sie czego bac. a po niedzieli jesli wszystko bedzie cacy to zaczne starania :)

    a dostalas okres poronilas? sorki ze tak brutalnie pisze ale jezeli poronilas powinno to juz z ciebie wyjsc z okresem bo ciaza byla bardzo malutka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    maximka84 wrote:
    A ja kaszlę, ledwo żyję :( byle do 17... i do domu, do łózka ... zaraz zażywam gripex'a . . .

    kuruj sie kochana kuruj i wracaj szybciutko do zdrowia :) dziwne to takie zeby w maju byc chorym szok.

    no dziwne ... ale ja jestem wrażliwa na to .... zjem loda czy coś , trochę zawieje i już gardło łapie :\

    kuruję się mam nadzieję że mnie nie rozłoży . . .

‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ