X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi81 wrote:
    a ja czuję, że @ blisko :( odkąd biorę dostinex moje cykle się jakoś dziwnie skróciły do ok 26dc. byłam na monitoringu w 11 dc i lekarz powiedział mi że już po owu, a normalnie zawsze między 14 - 17 dc i bądź tu mądra :)

    moze za duza dawka dostinexu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak masz racje trzeba sie odstresowac i naładowac baterie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    kaarolaa wrote:
    nom juz dzis jedziemy do rodzicow jesli oczywiscie beta bedzie niska, bo inaczej szpital mnie przywita na długim weekendzie. wierze jednak ze wszystko jest ok i nie mam sie czego bac. a po niedzieli jesli wszystko bedzie cacy to zaczne starania :)

    a dostalas okres poronilas? sorki ze tak brutalnie pisze ale jezeli poronilas powinno to juz z ciebie wyjsc z okresem bo ciaza byla bardzo malutka.

    tak cały czas krwawie od czwartku ale lekarza nie pokoi moje endometrium bo juz powinno sie obkurczyc a ono nadal jest duze i dlatego boi sie zeby to nie była ciaza pozamaciczna i stad tez ta krew.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    deJzi wrote:
    kaarolaa wrote:
    nom juz dzis jedziemy do rodzicow jesli oczywiscie beta bedzie niska, bo inaczej szpital mnie przywita na długim weekendzie. wierze jednak ze wszystko jest ok i nie mam sie czego bac. a po niedzieli jesli wszystko bedzie cacy to zaczne starania :)

    a dostalas okres poronilas? sorki ze tak brutalnie pisze ale jezeli poronilas powinno to juz z ciebie wyjsc z okresem bo ciaza byla bardzo malutka.

    tak cały czas krwawie od czwartku ale lekarza nie pokoi moje endometrium bo juz powinno sie obkurczyc a ono nadal jest duze i dlatego boi sie zeby to nie była ciaza pozamaciczna i stad tez ta krew.

    ja jak poronilam krwawilam 2 tyg :( ale wylazlo wszytko oczywiscie zrobilam bete spadala wiec bylam spokojna... kochana trzymam kciuki badz dobrej mysli :)

    jak ja czytam was kobietki to jest tu nas wiele co utracilo swoje aniolki :( nie martw sie bedzie dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    kaarolaa wrote:
    deJzi wrote:
    kaarolaa wrote:
    nom juz dzis jedziemy do rodzicow jesli oczywiscie beta bedzie niska, bo inaczej szpital mnie przywita na długim weekendzie. wierze jednak ze wszystko jest ok i nie mam sie czego bac. a po niedzieli jesli wszystko bedzie cacy to zaczne starania :)

    a dostalas okres poronilas? sorki ze tak brutalnie pisze ale jezeli poronilas powinno to juz z ciebie wyjsc z okresem bo ciaza byla bardzo malutka.

    tak cały czas krwawie od czwartku ale lekarza nie pokoi moje endometrium bo juz powinno sie obkurczyc a ono nadal jest duze i dlatego boi sie zeby to nie była ciaza pozamaciczna i stad tez ta krew.

    ja jak poronilam krwawilam 2 tyg :( ale wylazlo wszytko oczywiscie zrobilam bete spadala wiec bylam spokojna... kochana trzymam kciuki badz dobrej mysli :)

    jak ja czytam was kobietki to jest tu nas wiele co utracilo swoje aniolki :( nie martw sie bedzie dobrze

    kurcze to długo mam nadzieje ze ja tak długo nie bede krwawiła bo jesli bedzie ok to po niedzieli chce znow zaczac probowac...

    tak duzo nas jest, ale nic na to nie poradzimy taki nasz los kochane. wazne zeby nigdy nie tracic nadziji i walczyc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    deJzi wrote:
    kaarolaa wrote:
    deJzi wrote:
    kaarolaa wrote:
    nom juz dzis jedziemy do rodzicow jesli oczywiscie beta bedzie niska, bo inaczej szpital mnie przywita na długim weekendzie. wierze jednak ze wszystko jest ok i nie mam sie czego bac. a po niedzieli jesli wszystko bedzie cacy to zaczne starania :)

    a dostalas okres poronilas? sorki ze tak brutalnie pisze ale jezeli poronilas powinno to juz z ciebie wyjsc z okresem bo ciaza byla bardzo malutka.

    tak cały czas krwawie od czwartku ale lekarza nie pokoi moje endometrium bo juz powinno sie obkurczyc a ono nadal jest duze i dlatego boi sie zeby to nie była ciaza pozamaciczna i stad tez ta krew.

    ja jak poronilam krwawilam 2 tyg :( ale wylazlo wszytko oczywiscie zrobilam bete spadala wiec bylam spokojna... kochana trzymam kciuki badz dobrej mysli :)

    jak ja czytam was kobietki to jest tu nas wiele co utracilo swoje aniolki :( nie martw sie bedzie dobrze

    kurcze to długo mam nadzieje ze ja tak długo nie bede krwawiła bo jesli bedzie ok to po niedzieli chce znow zaczac probowac...

    tak duzo nas jest, ale nic na to nie poradzimy taki nasz los kochane. wazne zeby nigdy nie tracic nadziji i walczyc :)

    a odstawilas juz dupka czy inne wspomagacze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak bo nie było sensu go brac dłuzej

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, ale na dobrą sprawę, tak myślałam o tym pcos.... ja teraz tylko te pęcherzyki mam liczne i maleńkie, jak patrzę po usg starych (tzn. sprzed 2 lat) to zawsze wielki jeden dojrzewał, ale wtedy to się nie starałam az tak :) teraz tylko te 2 m-ce cienko przędą, czy pcos jest od zawsze czy może sie zrobić nagle? od tak

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem kochana, bys musiała poczytac o tym...

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    nie wiem kochana, bys musiała poczytac o tym...

    no własnie nigdzie tak jakoś nie ma napisane... :(

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napewno problem tkwi w hormonach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wejdz w starajace sie za pomoca medyczna i poszukaj moze tam jest to forum.

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a wejdz w starajace sie za pomoca medyczna i poszukaj moze tam jest to forum.

    już weszłam, dzięki Myszko :* poszukam..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Emilka WSK wrote:
    jestem, dawno mnie nie było bo liczylam na kwiecień wciąż :) ale cóż- maj moim miesiącem :)

    dejZi
    Nishi- to gdzie wy w tropikach mieszkacie?? Oddawać nam tu temperaturę :D

    bardzo chetnie bo u mnie za niedlugo wskoczy do 45 upal i skwar powietrze afrykanskie blllle czasami pada ale piaskiem okropnosc.. kochanie wlochy obok sycylii. na samym dole.

    Ja też chętnie oddam trochę temperatury. Słońce pali, bez wiatraka albo klimy nie wysiedzisz. Jak mam coś gotować to kąpię się w pocie, bo w kuchni prawie 40 stopni, oczywiście zanim włączę gaz. Do tego ten wszechobecny kurz. Wytrę meble i za godzinę jest znowu tak samo.
    Fajnie było jakoś miesiąc temu, kiedy było około 25 stopni i lekki wiaterek. teraz czekam na monsun jak na zbawienie. mam nadzieję tylko, że nas nie podtopi, bo u teściowej w piwnicy zawsze w porze deszczowej jest mała powódź.

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    deJzi wrote:
    Emilka WSK wrote:
    jestem, dawno mnie nie było bo liczylam na kwiecień wciąż :) ale cóż- maj moim miesiącem :)

    dejZi
    Nishi- to gdzie wy w tropikach mieszkacie?? Oddawać nam tu temperaturę :D

    bardzo chetnie bo u mnie za niedlugo wskoczy do 45 upal i skwar powietrze afrykanskie blllle czasami pada ale piaskiem okropnosc.. kochanie wlochy obok sycylii. na samym dole.

    Ja też chętnie oddam trochę temperatury. Słońce pali, bez wiatraka albo klimy nie wysiedzisz. Jak mam coś gotować to kąpię się w pocie, bo w kuchni prawie 40 stopni, oczywiście zanim włączę gaz. Do tego ten wszechobecny kurz. Wytrę meble i za godzinę jest znowu tak samo.
    Fajnie było jakoś miesiąc temu, kiedy było około 25 stopni i lekki wiaterek. teraz czekam na monsun jak na zbawienie. mam nadzieję tylko, że nas nie podtopi, bo u teściowej w piwnicy zawsze w porze deszczowej jest mała powódź.

    a gdzie dokładnie mieszkasz i jak sie tam znalazłaś? :) bajeczne sa indie :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Emilka WSK wrote:
    jestem, dawno mnie nie było bo liczylam na kwiecień wciąż :) ale cóż- maj moim miesiącem :)

    dejZi
    Nishi- to gdzie wy w tropikach mieszkacie?? Oddawać nam tu temperaturę :D

    bardzo chetnie bo u mnie za niedlugo wskoczy do 45 upal i skwar powietrze afrykanskie blllle czasami pada ale piaskiem okropnosc.. kochanie wlochy obok sycylii. na samym dole.

    zazdroszczę:) może nie kocham upałów ale po tej dłuuuugiej zimie chętnie bym się do Ciebie przeniosła:)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też urzekły te Indie .... hmn ... bajka ...

    tzn. nie byłam ale się rozmarzyłam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi wrote:
    deJzi wrote:
    Emilka WSK wrote:
    jestem, dawno mnie nie było bo liczylam na kwiecień wciąż :) ale cóż- maj moim miesiącem :)

    dejZi
    Nishi- to gdzie wy w tropikach mieszkacie?? Oddawać nam tu temperaturę :D

    bardzo chetnie bo u mnie za niedlugo wskoczy do 45 upal i skwar powietrze afrykanskie blllle czasami pada ale piaskiem okropnosc.. kochanie wlochy obok sycylii. na samym dole.

    Ja też chętnie oddam trochę temperatury. Słońce pali, bez wiatraka albo klimy nie wysiedzisz. Jak mam coś gotować to kąpię się w pocie, bo w kuchni prawie 40 stopni, oczywiście zanim włączę gaz. Do tego ten wszechobecny kurz. Wytrę meble i za godzinę jest znowu tak samo.
    Fajnie było jakoś miesiąc temu, kiedy było około 25 stopni i lekki wiaterek. teraz czekam na monsun jak na zbawienie. mam nadzieję tylko, że nas nie podtopi, bo u teściowej w piwnicy zawsze w porze deszczowej jest mała powódź.

    o kurcze znam to uczucie zimne prysznice po 4 razy na dzien :( do dupy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a teraz powiem co czuje :) cos mnie ukuło w brzuchu mocno !!! hmmmm... sluzu to wogole nie mam chyba jak sobie wygrzebie to jest bialy.. suchosci i suchosci a o sexsie to mi sie nawet nie chce myslec.

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 30 kwietnia 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, patrzcie co mi wykres zrobił, wczesniej sama zaznaczyłam sobie owu, a teraz zlikwidowałam to własnoręcznie zaznaczone i wykres sam na pewniaka mi wyznaczył. W 25 dc... ???

    samira lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ