X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Insidia89 wrote:
    U mnie to dluga historia..W sumie to dosc dlugo..Mam corcie ma 3 latka,chcialam mala roznice wieku a wyjdzie duza, a wiec jestem po II poronieniach(luty 2011rok- 8tc, czerwiec 2012rok-5tc, mialam po II poronieniu problem z @ bo nie mialam prawie 3 miesiace..i od listopada dalej sie staramy..teraz posatnowilam ze bede mierzyc tempke, i pojde do gina na monitoring cyklu..bo juz trace nadzieje..

    po pierwsze nie waż sie tracić nadzieje a po drugie ja uważam dziewczyny że trzeba spasować ja np: mam regularne cykle owulacje co miesiąc mężowi badania na nasienie wyszły super i co i nic od sierpnia zeszłego roku się staramy dlatego postanowiłam wyluzować bo tęsknie po pierwsze za spontanicznym sexem a po drugie kojarzę się mężowi tylko z termometrem w dziobie hihihi co zaczyna podchodzić pod chorobę psychiczną ....myślę że trzeba zacząć korzystać na nowo z uroków małżeństwa :P a będzie co ma być, życie mamy jedno i nie warto go przeżywać wciąż się stresując :)

    O taaak :) nie wiem czy jesteście konserwatywne, ale idzie wiosna...wycieczki za miasto, spacery, auto..może warto wrócic do czasów mlodzieńczych szaleństw tyle że z mężem? Mój np zaproponował mi dziś...numerek w lesie, wracając z giełdy samochodowej... wieczorkiem gdzieś, adrenalina rośnie, uczucia wracają.. wogóle czas teraz na spacery, czemu miłość nie moze kwitnąć jak kwitnie wszystko inne? Ja mojego d chyba codzień na nowo pokochuję, od 6 lat codziennie mam motylki w brzuchu ( no-poza dniami sprzeczek hi hi )... Macie propozycje jak tu odkurzyć nasze związki? W ramach wiosennych porządkow :)

    Gośśśka, samira lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Gośśśka wrote:
    Insidia89 wrote:
    U mnie to dluga historia..W sumie to dosc dlugo..Mam corcie ma 3 latka,chcialam mala roznice wieku a wyjdzie duza, a wiec jestem po II poronieniach(luty 2011rok- 8tc, czerwiec 2012rok-5tc, mialam po II poronieniu problem z @ bo nie mialam prawie 3 miesiace..i od listopada dalej sie staramy..teraz posatnowilam ze bede mierzyc tempke, i pojde do gina na monitoring cyklu..bo juz trace nadzieje..

    po pierwsze nie waż sie tracić nadzieje a po drugie ja uważam dziewczyny że trzeba spasować ja np: mam regularne cykle owulacje co miesiąc mężowi badania na nasienie wyszły super i co i nic od sierpnia zeszłego roku się staramy dlatego postanowiłam wyluzować bo tęsknie po pierwsze za spontanicznym sexem a po drugie kojarzę się mężowi tylko z termometrem w dziobie hihihi co zaczyna podchodzić pod chorobę psychiczną ....myślę że trzeba zacząć korzystać na nowo z uroków małżeństwa :P a będzie co ma być, życie mamy jedno i nie warto go przeżywać wciąż się stresując :)

    O taaak :) nie wiem czy jesteście konserwatywne, ale idzie wiosna...wycieczki za miasto, spacery, auto..może warto wrócic do czasów mlodzieńczych szaleństw tyle że z mężem? Mój np zaproponował mi dziś...numerek w lesie, wracając z giełdy samochodowej... wieczorkiem gdzieś, adrenalina rośnie, uczucia wracają.. wogóle czas teraz na spacery, czemu miłość nie moze kwitnąć jak kwitnie wszystko inne? Ja mojego d chyba codzień na nowo pokochuję, od 6 lat codziennie mam motylki w brzuchu ( no-poza dniami sprzeczek hi hi )... Macie propozycje jak tu odkurzyć nasze związki? W ramach wiosennych porządkow :)

    mój uwielbia różnego typu fatałaszki i obowiązkowo szpilki polecam mojemu oczy się wtedy błyszczą jak pięciozłotówki hehhehehhe :) ......emilka to leć dzis na spontana tylko żeby Was nie zamknęli hihiihiih bo do teściów będzie trza dzwonić :P (mały żarcik dla rozweselenia).....już widzę swoją teściową ona by tego nie ogarnęła :P :)hihiihihi

    Konwalia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry Majóweczki! Życzę, żeby majówki stosunkowo się udały. Mam nadzieję, że nie będę musiała do Was dołączyć ;-) A jeżeli dołączę, to nic się nie stało.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Dzień Dobry Majóweczki! Życzę, żeby majówki stosunkowo się udały. Mam nadzieję, że nie będę musiała do Was dołączyć ;-) A jeżeli dołączę, to nic się nie stało.

    kochana nie dołączysz tylko się nie stresuj i żyj pełnią życia że tak dam inną rade dnia niż na owulce :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Gośśśka wrote:
    Insidia89 wrote:
    U mnie to dluga historia..W sumie to dosc dlugo..Mam corcie ma 3 latka,chcialam mala roznice wieku a wyjdzie duza, a wiec jestem po II poronieniach(luty 2011rok- 8tc, czerwiec 2012rok-5tc, mialam po II poronieniu problem z @ bo nie mialam prawie 3 miesiace..i od listopada dalej sie staramy..teraz posatnowilam ze bede mierzyc tempke, i pojde do gina na monitoring cyklu..bo juz trace nadzieje..

    po pierwsze nie waż sie tracić nadzieje a po drugie ja uważam dziewczyny że trzeba spasować ja np: mam regularne cykle owulacje co miesiąc mężowi badania na nasienie wyszły super i co i nic od sierpnia zeszłego roku się staramy dlatego postanowiłam wyluzować bo tęsknie po pierwsze za spontanicznym sexem a po drugie kojarzę się mężowi tylko z termometrem w dziobie hihihi co zaczyna podchodzić pod chorobę psychiczną ....myślę że trzeba zacząć korzystać na nowo z uroków małżeństwa :P a będzie co ma być, życie mamy jedno i nie warto go przeżywać wciąż się stresując :)

    O taaak :) nie wiem czy jesteście konserwatywne, ale idzie wiosna...wycieczki za miasto, spacery, auto..może warto wrócic do czasów mlodzieńczych szaleństw tyle że z mężem? Mój np zaproponował mi dziś...numerek w lesie, wracając z giełdy samochodowej... wieczorkiem gdzieś, adrenalina rośnie, uczucia wracają.. wogóle czas teraz na spacery, czemu miłość nie moze kwitnąć jak kwitnie wszystko inne? Ja mojego d chyba codzień na nowo pokochuję, od 6 lat codziennie mam motylki w brzuchu ( no-poza dniami sprzeczek hi hi )... Macie propozycje jak tu odkurzyć nasze związki? W ramach wiosennych porządkow :)

    mój uwielbia różnego typu fatałaszki i obowiązkowo szpilki polecam mojemu oczy się wtedy błyszczą jak pięciozłotówki hehhehehhe :) ......emilka to leć dzis na spontana tylko żeby Was nie zamknęli hihiihiih bo do teściów będzie trza dzwonić :P (mały żarcik dla rozweselenia).....już widzę swoją teściową ona by tego nie ogarnęła :P :)hihiihihi

    hahahaha moja też :) będziemy sie pilnować :) w okolicy sporo zieleni :D A ty wskakuj w szpilki, niech ma :D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to nasi będą dzisiaj chodzić z uśmiechami na twarzy od ucha do ucha ;D

    Konwalia lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka ponownie :) ja już mam jedno dziecko, syna 17 lat z byłym mężem a teraz z obecnym partnerem staramy się o kolejne dziecko. Obecnie jesteśmy w 19 miesiącu starań, cykle nieregularne ,przy tym problemy z kręgosłupem i WZJG...

    @ wg. term. na wczoraj czyli 10.04 ale znając życie przylezie po czasie ,test robiłam wczoraj paskowy niby negatyw ale potem widziałam dosłownie mgłę drugiej kreski ,muśnięcie w miejscu testowej albo widziałam co chciałabym widzieć ;)

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    hejka ponownie :) ja już mam jedno dziecko, syna 17 lat z byłym mężem a teraz z obecnym partnerem staramy się o kolejne dziecko. Obecnie jesteśmy w 19 miesiącu starań, cykle nieregularne ,przy tym problemy z kręgosłupem i WZJG...

    @ wg. term. na wczoraj czyli 10.04 ale znając życie przylezie po czasie ,test robiłam wczoraj paskowy niby negatyw ale potem widziałam dosłownie mgłę drugiej kreski ,muśnięcie w miejscu testowej albo widziałam co chciałabym widzieć ;)

    kochana to trzymam kciuki :) :) :) za dwa dni powtórz test bo może jeszcze za wcześnie,super!!!!!!!!!! :) :)

    samira lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 11 kwietnia 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za wszytskie staraczki trzymam kciuki:)A ja w tym miesiacu nie kusze meza:D Co bedzie to bedzie..najwazniejsze zeby byla owu..gorzzej jak nie bedzie..

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny mam skromne pytanko?? Moze glupio to zabrzmi..ale Czy mierzac tempke w ustach jest tak samo wiarygodna mierzac tempke w pochwie?? Bo tak sie zastanawiam..czy dobrze robie mierzac w ustach??

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia- wiem tyle, że najlepiej mierzyć między językiem a jedynkami na dole- w tym jednym stałym miejscu, ale w pochwie myślę że dokładniejsze pomiary, zawsze to samo miwjsce, blisko narządów rodnych, ale nie każdy lubi :)

    samira, Insidia89 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://blog.zapytajpolozna.pl/porod/7-najbardziej-emocjonujacych-zdjec-z-narodzin-dziecka/


    Jak tu sie nie wzruszać :)

    Insidia89 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Insidia- wiem tyle, że najlepiej mierzyć między językiem a jedynkami na dole- w tym jednym stałym miejscu, ale w pochwie myślę że dokładniejsze pomiary, zawsze to samo miwjsce, blisko narządów rodnych, ale nie każdy lubi :)

    A mierysz zwyklym termometrem czy tym owulacyjnym?, bo ja mierze zwyklym elektronicznym..wiem ze owulacyjny lepszy bo 2 cyfry po przecinku..no ale nie pomyslalam wczesniej i mierze tym co mialam w domku..

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    http://blog.zapytajpolozna.pl/porod/7-najbardziej-emocjonujacych-zdjec-z-narodzin-dziecka/


    Jak tu sie nie wzruszać :)

    Zdjecia przepiekne i cudna pamiatka:) Ja tylko mam jedna fotke z porodu tylko i wylacznie Pauli 40 min po porodzie, byla jeszcze od wod zawinieta w pieluszki tetrowe po same uszy i becik:)Nawet bym niepomyslala zeby zrobic jej fotke, maz zrobil fotke i od razu wszystkim musial sie pochwalic:P A w dniu porodu mielismy isc na wesele z tego co najlepsze..:)
    A to nasz skarb:

    file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Nowy/Pulpit/moto_0090.jpg

    córcia:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2013, 11:49

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia89 wrote:
    Emilka WSK wrote:
    http://blog.zapytajpolozna.pl/porod/7-najbardziej-emocjonujacych-zdjec-z-narodzin-dziecka/


    Jak tu sie nie wzruszać :)

    Zdjecia przepiekne i cudna pamiatka:) Ja tylko mam jedna fotke z porodu tylko i wylacznie Pauli 40 min po porodzie, byla jeszcze od wod zawinieta w pieluszki tetrowe po same uszy i becik:)Nawet bym niepomyslala zeby zrobic jej fotke, maz zrobil fotke i od razu wszystkim musial sie pochwalic:P A w dniu porodu mielismy isc na wesele z tego co najlepsze..:)
    A to nasz skarb:

    file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/Nowy/Pulpit/moto_0090.jpg

    córcia:)

    pliku nie widać :) pokaż córcię :) mierzę temp zwykłym elektronicznym, wiesz tu chodzi głównie o wzrosty i spadki temp a przecinki...e tam :) ile juz córcia ma lat? Długo sie starasz?

    Insidia89 lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcie 40 min po porodzie ustawilam na swoim avatarze:)
    A tu my dorosłe heh-
    http://cdn-benc.pullit.pl/gallery/412/14/21/15/218974.jpg
    Moja córcia 2 stycznia skonczyla 3 latka, a staram sie w sumie pol roku liczac od poronienia..a liczac z zajsciem w ciaze to dluzej..mam nadzieje ze maj bedzie dla mnie pomyslny:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2013, 14:21

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cukiereczek z niej :) zazdroszczę ze juz jeden taki skarb masz <3

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Ale cukiereczek z niej :) zazdroszczę ze juz jeden taki skarb masz <3

    Ten cukiereczek teraz broi i pyskuje :D Tez sie ciesze ze wczesnie sie zdecydowalam na macierzynstwo..nie powiem ze bylo łatwo z malenstwem bo nie wiedzialam dokladnie na co sie pisze, ale teraz nie zaluje nic a nic..Kocham ja najbardziej na swiecie i nie wyobrazam sobie zycia bez niej to MOJA DRUGA MILOSC..a porod nie jest taki zly jak go pisza:)

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 12 kwietnia 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia89 wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Ale cukiereczek z niej :) zazdroszczę ze juz jeden taki skarb masz <3

    Ten cukiereczek teraz broi i pyskuje :D Tez sie ciesze ze wczesnie sie zdecydowalam na macierzynstwo..nie powiem ze bylo łatwo z malenstwem bo nie wiedzialam dokladnie na co sie pisze, ale teraz nie zaluje nic a nic..Kocham ja najbardziej na swiecie i nie wyobrazam sobie zycia bez niej to MOJA DRUGA MILOSC..a porod nie jest taki zly jak go pisza:)

    A ile masz lat? mała ma 3 a ty? Jeśli nick to rocznik to urodziłaś w wieku 21 lat tak? To normalny wiek :D

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Insidia89 wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Ale cukiereczek z niej :) zazdroszczę ze juz jeden taki skarb masz <3

    Ten cukiereczek teraz broi i pyskuje :D Tez sie ciesze ze wczesnie sie zdecydowalam na macierzynstwo..nie powiem ze bylo łatwo z malenstwem bo nie wiedzialam dokladnie na co sie pisze, ale teraz nie zaluje nic a nic..Kocham ja najbardziej na swiecie i nie wyobrazam sobie zycia bez niej to MOJA DRUGA MILOSC..a porod nie jest taki zly jak go pisza:)

    A ile masz lat? mała ma 3 a ty? Jeśli nick to rocznik to urodziłaś w wieku 21 lat tak? To normalny wiek :D

    Tak..nick to rocznik, ale dopiero w lipcu skoncze 24..
    Ja sie smieje ze chodzilam 3 lata w ciazy:D Zaszlam w ciaze majac jeszcze 19, bedac w 4 miesiacu skonczylam 20, a w 2010 rocznikowo urodzilam majac 21:P
    I tak nie mialam na co czekac..Bylismy z mezem ze soba 3 lata, kochalismy sie a Paula to byl nasz owoc milosci, dopelnienie naszego zwiazku..:) I jeszcze co najlepsze..jak jeszcze nie wiedzialam ze rosnie mi w brzuszku fasolinka, to odwiedzil nas bocian, az moja mama sie smiala ze chyba tu ktos w ciazy jest..jak nas odwiedzil no i sie sprawdzilo:D

    Gośśśka, Miriam lubią tę wiadomość

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ