X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam.To i ja dołącze...co prawda jestem dopiero co po kwietniowej ovu ale i tak wiem ze nic z tego:(a w maju mam urodziny to moze mi mój marny los sprawi prezent w postaci II kreseczek:)

    Miriam lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy:)
    Miriam a jakie masz cykle długie?

    Miriam lubi tę wiadomość

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia89 wrote:
    Witamy:)
    Miriam a jakie masz cykle długie?

    A a'propo paska- mam i noszę :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirka- jakie pięne foto!!! no no no :)

    samira lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ale się stracham przed jutrzejszym testem :O myślę ze dziś jeszcze @ zawita albo jutro z rana i zrobi mi na złość ehhh...aż się trzęsę w środku...i idę z G na spacer bo ładna pogoda ,odstresuję się troszkę...a jeszcze test w taki dzień...kurcze może go nie robić jutro :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Samirka- jakie pięne foto!!! no no no :)

    aa dziękuję :*

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selena wrote:
    witam.To i ja dołącze...co prawda jestem dopiero co po kwietniowej ovu ale i tak wiem ze nic z tego:(a w maju mam urodziny to moze mi mój marny los sprawi prezent w postaci II kreseczek:)

    Cześć Selena ja też mam urodziny w maju :P 29 a ty którego? :)

    Selena lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    dziewczyny ale się stracham przed jutrzejszym testem :O myślę ze dziś jeszcze @ zawita albo jutro z rana i zrobi mi na złość ehhh...aż się trzęsę w środku...i idę z G na spacer bo ładna pogoda ,odstresuję się troszkę...a jeszcze test w taki dzień...kurcze może go nie robić jutro :P

    Kochana trzymam kciuki :) mam nadzieje że będzie dobrze :) daj nam tu jutro znać szybciutko :) :) :) :)

    samira lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny to ja tez sie juz moge dołaczyc do majowych, co prawda owulke mam dopiero pod koniec kwietnia ale testowac bede w maju. kolejny cykl nieudany:(

    ann21, ann21 lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    witam dziewczyny to ja tez sie juz moge dołaczyc do majowych, co prawda owulke mam dopiero pod koniec kwietnia ale testowac bede w maju. kolejny cykl nieudany:(

    ojejku kochana tak mi przykro :( mam nadzieje że tym razem Ci się uda będę za Ciebie trzymać mocno kciuki ....... ten pierwszy dzień jest zawsze okropny,ale z dnia nadzień jest coraz lepiej,a później przynajmniej zostaje nam przyjemność korzystania z kolejnego cyklu, wiem co mówię mam tak już od 8 miesięcy :P :/

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam tez się dołączam co prawda dzisiaj mam dopiero pierwszy dzień mały i jestem tu od niedawna @

    sylwia1808
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1808 wrote:
    witam tez się dołączam co prawda dzisiaj mam dopiero pierwszy dzień mały i jestem tu od niedawna @

    hej kochana witamy :) :) :) i trzymam kciuki żeby maj okazał się szczęśliwy dla Nas wszystkich :)

    ann21 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia89 wrote:
    Witamy:)
    Miriam a jakie masz cykle długie?

    przed poronieniem miałam 29 dni a teraz nie wiem jak to bedzie zabieg miałam 02.03.2013 a @ przyszła 04.04.2013 tylko 02.04.2013 przy sprawdzaniu szyjki zobaczyłam brudzenie nie wiem jak to teraz będzie

  • ann21 Autorytet
    Postów: 254 160

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Gośśśka wrote:
    Emilka WSK wrote:
    http://forum.gazeta.pl/forum/w,191,61606855,,komu_sie_udalo_wpisujcie_sie_.html?s=2&v=2

    znalazłam ten link tu na forum :) czytałam i plakałam!

    no rzeczywiście niesamowite są te historie ja uważam że to wszystko leży w naszej psychice jak za bardzo się chce to czasami nie wychodzi i tak jest ze wszystkim :) a ty długo się starasz o małego brzdąca? :)

    Hmm...z owu to juz od listopada, bez owu...z 1,5 roku metodą "uda-nie uda", bez obserwacji i innych pomocy medycznych, moi wcześńiejsi lekarze kazali czekać, bom mloda to sie uda... Jak widać mloda ale nie jara :)

    mi również lekarze mówili młoda pani jest i też zmieniam lekarza bo jak słysze to to mam chęć ich wyzwać co ma wiek jeśli przez 1,5 roku nic nie ma

    relgh371so6h0sbh.png
    90a75cce97132d97.png
  • ann21 Autorytet
    Postów: 254 160

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również dołączam do majowych owu mam pod koniec kwietnia ale testy początek maja.

    relgh371so6h0sbh.png
    90a75cce97132d97.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , dołaczam sie i ja do majowych staraczek , dzis zaczęłam brudzić więc nici... dzis z męzem stwierdzilismy że zaczynamy starac sie ponownie o dzidzie.

    Miriam lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Insidia89 wrote:
    Witamy:)
    Miriam a jakie masz cykle długie?

    przed poronieniem miałam 29 dni a teraz nie wiem jak to bedzie zabieg miałam 02.03.2013 a @ przyszła 04.04.2013 tylko 02.04.2013 przy sprawdzaniu szyjki zobaczyłam brudzenie nie wiem jak to teraz będzie

    Mi po ostatnim poronieniu w ogole nie przyszla @..Poroniłam w czerwcu zeszlego roku a @ dostalam dopiero 17 wrzesnia, a wszystko bo nie mialam owulacji. Dostalam luteine rano i wieczorem po 1tabletce przez 10 dni i mialam doastac @ a nie dostalam aa gin mowil ze od pojawienia sie brudzenia trzeba odczekac 35dni..na szczescie przyszlo po 28 dniach od brudzenia..

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak nie miałam ale może to zależy czy było łyżeczkowanie czy poronienie samoistne ja miałam łyżeczkowanie bo nie oczyszczałam się od 4 tyg tzn płód obumarł w 8 tyg a na wizycie byłam w 12tyg i od razu trafiłam do szpitala na potwierdzenie diagnozy i zabieg

  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Selena wrote:
    witam.To i ja dołącze...co prawda jestem dopiero co po kwietniowej ovu ale i tak wiem ze nic z tego:(a w maju mam urodziny to moze mi mój marny los sprawi prezent w postaci II kreseczek:)

    Cześć Selena ja też mam urodziny w maju :P 29 a ty którego? :)

    Ja 27 maja:)

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety negatywny :( :( :( :( :(

    mam przerąbane urodziny ,po prostu super ,ręczę ,i mam dość ..to wszystko nie ma sensu

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ