X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! My staraliśmy się 8 miesięcy na zasadzie " będzie to będzie". W tym miesiącu wybrałam się do lekarza- hormony itp. są ok. Od wczoraj biorę luteinę, raczej wątpię że na maja się załapie :)

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Witam! My staraliśmy się 8 miesięcy na zasadzie " będzie to będzie". W tym miesiącu wybrałam się do lekarza- hormony itp. są ok. Od wczoraj biorę luteinę, raczej wątpię że na maja się załapie :)

    I napewno i Tobie się uda :) a luteinka na co? na @ czy na podtrzymanie ciąży?

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka-WSK : dziękuje, a luteina raczej na podtrzymanie ponieważ @ są jak należy. Jeszcze nie bardzo się znam na tym wszystkim.Lekarka również mówiła że coś nie tak z prawym jajnikiem (może to chce sprawdzić po tych tabletkach ,ponieważ zaraz po @ mam się zgłosić do niej). Po tych słowach stwierdziłam że w tym miesiącu nic z tego :)

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    kaarolaa wrote:
    witam dziewczyny to ja tez sie juz moge dołaczyc do majowych, co prawda owulke mam dopiero pod koniec kwietnia ale testowac bede w maju. kolejny cykl nieudany:(

    ojejku kochana tak mi przykro :( mam nadzieje że tym razem Ci się uda będę za Ciebie trzymać mocno kciuki ....... ten pierwszy dzień jest zawsze okropny,ale z dnia nadzień jest coraz lepiej,a później przynajmniej zostaje nam przyjemność korzystania z kolejnego cyklu, wiem co mówię mam tak już od 8 miesięcy :P :/

    wiem jak to jest bo ja zaczynam juz 19 cykl. bede tak walczyła az mi sie uda. kurcze tylko czemu to jest takie trudne? w pierwsza ciaze zaszłam za druga proba, niestety nie udało sie jej utrzymac, a teraz? zaraz 2 lata miną a ja dalej czekam. widocznie tak musi byc...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilka-WSK : dziękuje, a luteina raczej na podtrzymanie ponieważ @ są jak należy. Jeszcze nie bardzo się znam na tym wszystkim.Lekarka również mówiła że coś nie tak z prawym jajnikiem (może to chce sprawdzić po tych tabletkach ,ponieważ zaraz po @ mam się zgłosić do niej). Po tych słowach stwierdziłam że w tym miesiącu nic z tego :)

    kochana nie poddawaj sie, ja mam wodniaki na obu jajowodach i cos nie tak z macica, ale nie chce sie poddawac, lekarz kazał cały czas sie starac i nie odpuszczac :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilka-WSK : dziękuje, a luteina raczej na podtrzymanie ponieważ @ są jak należy. Jeszcze nie bardzo się znam na tym wszystkim.Lekarka również mówiła że coś nie tak z prawym jajnikiem (może to chce sprawdzić po tych tabletkach ,ponieważ zaraz po @ mam się zgłosić do niej). Po tych słowach stwierdziłam że w tym miesiącu nic z tego :)

    Podtrzymanie- ale jestes w ciąży? jeśli nie jesteś to na coś innego musiala dać..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Koza wrote:
    Emilka-WSK : dziękuje, a luteina raczej na podtrzymanie ponieważ @ są jak należy. Jeszcze nie bardzo się znam na tym wszystkim.Lekarka również mówiła że coś nie tak z prawym jajnikiem (może to chce sprawdzić po tych tabletkach ,ponieważ zaraz po @ mam się zgłosić do niej). Po tych słowach stwierdziłam że w tym miesiącu nic z tego :)

    Podtrzymanie- ale jestes w ciąży? jeśli nie jesteś to na coś innego musiala dać..

    Pewnie po to, aby mogło się jajeczko zagnieździć prawidłowo :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa- kiedyś musi się udać :) u mnie to jeszcze świeża sprawa,kto wie co tam jeszcze lekarka znajdzie. Najlepsze że od początku wiedziałam że nie będzie to proste , sama urodziłam się po 5 latach i rodzeństwa nie mam. Tylko to były inne czasy i z mamą nie rozmawiałam o tym co i jak , ba nawet nie wie że my się staramy.
    Emilka WSK- nie jestem w ciąży ,myślałam że chodzi Ci o to żebym w razie co nie poroniła. Tak jak piszesz żeby jajeczko się zagniezdziło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2013, 08:35

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza-a moja mama urodziła nas 6 w tym blizniaki, nie miała zadnych problemow, wiec i ja myslalam ze pojdzie łatwo. niestety tak nie jest. dlatego u ciebie moze byc inaczej a noz uda sie szybko. tego własnie ci zycze :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    kaarolaa- kiedyś musi się udać :) u mnie to jeszcze świeża sprawa,kto wie co tam jeszcze lekarka znajdzie. Najlepsze że od początku wiedziałam że nie będzie to proste , sama urodziłam się po 5 latach i rodzeństwa nie mam. Tylko to były inne czasy i z mamą nie rozmawiałam o tym co i jak , ba nawet nie wie że my się staramy.
    Emilka WSK- nie jestem w ciąży ,myślałam że chodzi Ci o to żebym w razie co nie poroniła. Tak jak piszesz żeby jajeczko się zagniezdziło.

    Ja myślałam że pójdę za moja mamą- ja-po roku brat-przerwa 7 lat-siostra-rok i znów brat...Babcia? Dwójka dzieci rok po roku... ale od strony męża- on sam jeden, jego matka miala 16 lat w dniu porodu i potem poronienia... Może to ich geny takie słabe- nie wiem, mąż się jeszcze nie badał, ja mam cykle do d**y ale kto wie :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa- czyli nie ma reguły :) Mnie sąsiadka wysłała do lekarza , ponieważ mieszkamy w DE stwierdziła że głupia jestem że nie korzystam. Dziękuje i również życzę Ci żeby poszło wszystko jak najszybciej.
    Emilka WSK- u mnie mama ma rodzeństwa 7 ,tata jeszcze więcej, teściowa 3 synów. Co najlepsze zauważyłam że mąż zaczyna myśleć że z nim coś nie tak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2013, 08:43

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK-u mojego meża tez ich sporo jest bo 5 i tez praktycznie rok po roku. nasi dziadkowie tez zero problemow, tylko moja ciotka trzy razy poroniła i raz miała ciaze pozamaciczna, nie ma dzieci. moze gdzies te geny sa? nie wiem, nie mam zamiaru sie poddac, teraz sa lepsze metody leczenia i bede probowała :)

  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    ja tak nie miałam ale może to zależy czy było łyżeczkowanie czy poronienie samoistne ja miałam łyżeczkowanie bo nie oczyszczałam się od 4 tyg tzn płód obumarł w 8 tyg a na wizycie byłam w 12tyg i od razu trafiłam do szpitala na potwierdzenie diagnozy i zabieg

    Ja I poronienie mialam łyżeczkownie, a II nie chcieli niszczyc macicy no i bardzo wczesna ciaza wiec Gin dawal mi 6 tabsow dopochwowo i sie oczyscilo samo..

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przewiduje ze nie bede miec owulki w tym miesiacu, smieszna ta temperatura moja raz nizej raz troszke wyzej ale zeby skoczyla tak wysoko to ani drgnie, nawet sluzu mam tyle jakby kot napłakał..:(
    Ja tez myslalam ze zadnych problemow nie bede miala skoro pierwsze dziecko bez zadnych komlikacji, moja mama I poroniła ze wzgledu na konflikt krwi..i wtedy dopiero ze mna zaszla w ciaze po 8 latach, jak tylko zaszla szpital i zastrzyki..jak sie urodzilam to po 3 miesiacach zaszla w ciaze z moim bratem i juz zadnych problemow nie miala, a potem po 3 latach z moja sis..
    No i moja mama ma 7 rodzenstwa, a tata w sumie 4..

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam konflikt serologiczny ale lekarze powiedzieli ze to nie od tego poroniłam, oczywiscie od razu dostałam zastrzyk.

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo czynników składa się na problemy z zajsciem w ciaze i jej utrzymaniem, wiem że stres to robi swoje , praca jak ma sie fizyczną na to też trzeba uważać a jesli chodzi o te typowe medyczne to można szukać igły w stogu siana eh...

    Trzeba sie zrelaksować i nie mysleć uporczywie o ciazy ,
    bo chyba ta psychika robi figle z Naszych marzeń.

    Działajmy i starajmy się w miare na luzie :P wiem że łatwo się mówi jak niektóre z Was tyyle czekają o ten Dar Niebios
    Wierze że się UDA :*

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja az kupilam sobie dzisiaj olej z wiesiolka w tabsach na polepszenie sluzu ale zaczne go brac od nastepnego cyklu do owu(o ile wystapi)
    Ja w koncu relaksik, wykapalam mala, polozyla sie i teraz oglada baje..pewnie zaraz usnie:)

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś przyszła @ , mam nadzieję ze ten cykl będzie szczęsliwy ;)

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juicca napewno bedzie:) ja tez bym chciała zeby dla mnie był szczesliwy...

    juicca lubi tę wiadomość

  • Karolil Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,
    za wszystkie trzymam kciuki że w końcu się uda, też mam taka nadzieje że maj będzie najlepszym miesiącem :)

    juicca, Insidia89 lubią tę wiadomość

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ