X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do lipca daje sobie czas..jesli sie nie uda to ten rok sobie odpuszczam..
    Troche mnie załamał ten cykl kwietniowy, myślałam ze chociaz bede miala ta owulke..a ona nawet sie nie zapowiada..:( Ale jeszcze wierze że w koncu sie uda!

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuję się na maj! Trzymam za nas wszystkie kciuki!

    Emilka WSK lubi tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowe kobietki :) Może temat nam się ruszy ,ale oczywiście mam nadzieje że chociaż kilka kobietek przeniesie się na działy o ciąży. Ja sama pewnie odpadnę pierwsza ponieważ ostatnia @ była 2 kwietnia. Teraz jestem od wtorku na Luteinie i tak przez 15 dni.

    Emilka WSK lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza: ja tez odpadnę, mam hiperprolatynemię i leczenie zacznę dopiero 29.04, chyba że uda mi się wizytę wcześniej wcisnąć..ale kwiecień odpada na dobre, witajcie nowe Majóweczki :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAJCIE MAJÓWKI jestem w staraniach kwietniowych ale coś czuję że przejdę na maj czekam ciągle na @ i tak mam nadzieje że zaraz będzie i wtedy piszę się na maj ...

    ash lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H30 wrote:
    WITAJCIE MAJÓWKI jestem w staraniach kwietniowych ale coś czuję że przejdę na maj czekam ciągle na @ i tak mam nadzieje że zaraz będzie i wtedy piszę się na maj ...

    nie rozpędzaj się tak z tym majem kochana :) Ty lepiej poczekaj :) Wczoraj wieczorem mówię do męża , że może odpuścimy staraniom, bo teraz leczenie itp itd, a on na to : no co Ty? ja idąc o lasce syna nie będę na rowerku uczył jeździć.. :)

    samira lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK- podlecz się to najważniejsze, Maj też piękny miesiąc :)
    H30- może jednak nie będzie @ ,a jeśli jednak to zapraszamy.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilka WSK- podlecz się to najważniejsze, Maj też piękny miesiąc :)
    H30- może jednak nie będzie @ ,a jeśli jednak to zapraszamy.

    a tak a'propo-podczas brania Bromka można sie starać czy nie? jak to z Wami bylo? :) Maj-piękny :) Poród luty-miesiąć miłości :) a wynik testu miałabym w czerwcu- w urodzinki może :D

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK- głupio napisać ale nie mam pojęcia o co chodzi , o Brom? Jeśli tak to i tak nie orientuje się :) To życzę Ci żebyś na urodzinki dostała ten miły prezent tylko nie dziękuj !
    Napisze wam że i tak macie fajnie że rozmawiacie z swoimi mężczyznami o staraniach ,dla mojego to temat "drażliwy". Jakaś męska duma czy co , więc tak tu spamuje bo nie mam nawet z kim pogadać :)

    samira lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja mysłałam ze sie tez dopisze do majowych, ale dzisiaj robiłam test i wyszła druga blada kreska :) mam nadzieje ze to zwiastun ciazy...
    nie mozna za szybko tracic nadzieji bo robiłam pierwszy test wyszedł negatywny a trzy dni pozniej juz jakas kreska jest i to mi daje nadzieje.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa- myślałam że tu nam się nie pochwalisz ,więc złożyłam gratulacje na kwietniowym :) Nie denerwuj się ,tylko czekaj na potwierdzenie.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilka WSK- głupio napisać ale nie mam pojęcia o co chodzi , o Brom? Jeśli tak to i tak nie orientuje się :) To życzę Ci żebyś na urodzinki dostała ten miły prezent tylko nie dziękuj !
    Napisze wam że i tak macie fajnie że rozmawiacie z swoimi mężczyznami o staraniach ,dla mojego to temat "drażliwy". Jakaś męska duma czy co , więc tak tu spamuje bo nie mam nawet z kim pogadać :)

    o bromergon Rybuniu, spamuj spamuj, mój mąż początkowo podchodził do tego po męsku, nazwijmy to tak. Uda się, bo jak miałoby sie nie udać, on jest zdrowy, silny, i juz. A tu miesiąc, dwa, pól roku, dalej, dalej, rok...No i mąż się zaczął martwić, to on mnie siłą wysłał do gin i to nie w sprawie nieregularnych @ ale z powodem braku ciąży. 3 lata szukalam jakiegokolwiek lekarza który mi wyleczy te @ aby w końcu byly równo po 28-30 dniach a nie co kilka miesięcy..nic, aż do ubiegłego m-ca, tam lekarz nowy, znawac ciążowych bolączek zabrał się za mnie i pozapisywał badania, jeśli jeszcze coś nie pójdzie to i mąż pojdzie w obroty :) Dlatego z nim o tym rozmawiam, jego poczucie męskości cierpi i chce jak najszybciej udowodnić światu że jest Tatą, że się udało, a on- z kim ma rozmawiać jak nie ze starającą się żoną :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo wczesniej pisałam, ze sie dopisuje do majowych staraczek a tu niesodzianka :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    bo wczesniej pisałam, ze sie dopisuje do majowych staraczek a tu niesodzianka :)

    i ja się dopisałam juz do majówek...hmmm czyżby jednak była szansa....? :) gratuluję kaarolaa po cichu !!! :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK- chyba właśnie chodzi o to o czym piszesz... Mężczyzni jednak myślą że ciąża będzie przy 1 próbie. Póki co nie będę go jeszcze molestowała w tym temacie -widzę jak reaguje.Jeszcze te głupie śmiechy znajomych " nie wiesz jak to ja Cie nauczę " Oczywiście udajemy że się nie staramy, tylko jednej znajomej się wygadałam i mam spokój.
    kaarolaa- my jak najbardziej się cieszymy że nie dojdziesz do nas ,oczywiscie nie odbieraj tego zle.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem i nie obrazam sie :)
    kochana wam tez tego zycze, ja czekałam dłubie 18 miesiecy zeby zobaczyc te dwie kreski.
    teraz tylko wizyta u lekarza zeby to potwierdził i wtedy juz na 100% bede sie cieszyła :)

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa- dziękujemy i trzymamy za Ciebie kciuki :)
    Ok,czas się trochę wziąć za prace , czeka mnie dziś przemeblowanie a ja usiadłam i siedzę.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarola będąc w pracy myslałam o tym czy wyjdą Ci te 2 kreseczki, w sumie to byłam tego pewna;P teraz to składam gratulację ;)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • MomToBe Przyjaciółka
    Postów: 73 36

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ! Wlasnie sie wpisalam w kietniowe starania bo przeciez kwiecien a tu patrze majowe starania , hihi ju nie wiem ktory ja jestem ale sie wpisuje i tu :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    atdci09k96uspmjm.png
    e790355cf3.png
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 20 kwietnia 2013, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ovu przwiduje tak, ze może być kwiecień, może być maj. No ale ewentualny test bankowo będzie majowy, więc i ja się dopisuję :)

    Kaarola, jeszcze nie gratuluję, ale na pewno trzymam kciuki, żeby się potwierdziło!!!

    Gośśśka, kaarolaa lubią tę wiadomość

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ