X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja miałam nie mierzyć temperatury w tym miesiącu wytrzymałam tylko do owulacji :P a jutro zaczynam mierzyć z powrotem bo jakoś mi się za tym tęskni :P to chyba uzależnienie :P no zobaczymy jak to rano będzie, czy będzie mi się chciało :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia- gdy będę teraz na wizycie u gin to zapytam :) bo też mam ten problem :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super! Będę wdzięczna! Ja do mojej idę za 4 miesiące chyba, że wcześniej fasolka będzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2013, 19:07

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej pozwole się i Ja wpisać do Was na majowy wątek, staram się o 2 berbecia od 4 miesięcy, mam nadzieję , że ten będzie owocnie zakończony, czego i Wam życzę.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak Gosienko nie wytrzymałas!!!I co powracasz do starych nawyków!!!HEHEHE

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adzia starałam się jak mogłam byłam silna 14 dni!!!!!chyba nie dam rady tak drastycznie tego ukrócić hehhehhehe ten termometr mnie normalnie kusi od paru dni hihiihihi :P :P raczej jestem już po owulacji więc trochę tego serduszkowania :P spontanicznego było :P :P ale widzę adzia że u ciebie termometr też dalej w użyciu :) ....... adzia u mnie brak silnej woli się wkradł :P :P :P

    SzłaDzieweczka lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SzłaDzieweczka wrote:
    Cześć dziewczynki :)
    Ja też mam nadzieję na pozytywne testowanie w maju :)
    Na razie czuję bóle owulacyjne, ale nie wiem do końca czy owulacja już się odbyła, bo w tym msc wyjątkowo mało śluzu było :/
    Trzymam kciuki za Was wszystkie :)
    Niech nas boćki odwiedzą !

    witamy i trzymam kciuki kochana :D :)

    SzłaDzieweczka lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    SzłaDzieweczka wrote:
    Cześć dziewczynki :)
    Ja też mam nadzieję na pozytywne testowanie w maju :)
    Na razie czuję bóle owulacyjne, ale nie wiem do końca czy owulacja już się odbyła, bo w tym msc wyjątkowo mało śluzu było :/
    Trzymam kciuki za Was wszystkie :)
    Niech nas boćki odwiedzą !

    witamy i trzymam kciuki kochana :D :)

    dzisiaj u moich tesciow latały bociany to moze w koncu cos mi przyniosa :)

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Gośśśka wrote:
    SzłaDzieweczka wrote:
    Cześć dziewczynki :)
    Ja też mam nadzieję na pozytywne testowanie w maju :)
    Na razie czuję bóle owulacyjne, ale nie wiem do końca czy owulacja już się odbyła, bo w tym msc wyjątkowo mało śluzu było :/
    Trzymam kciuki za Was wszystkie :)
    Niech nas boćki odwiedzą !

    witamy i trzymam kciuki kochana :D :)

    dzisiaj u moich tesciow latały bociany to moze w koncu cos mi przyniosa :)

    ale chyba przyniosły już? przecież wyszły Ci dwie kreseczki więc teraz to już chyba można świętować :) czy może coś się stało,coś jest nie tak ?mam nadzieje że wszystko kochana u ciebie w porządku

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Hej pozwole się i Ja wpisać do Was na majowy wątek, staram się o 2 berbecia od 4 miesięcy, mam nadzieję , że ten będzie owocnie zakończony, czego i Wam życzę.

    kochana witamy i uważaj bo termometr i to forum uzależnia wiem coś o tym :P hihiihihi

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cały czas mam plamienia i to jest nie ok, nie wiem co o tym myslec i troche sie boje ze cos moze byc nie tak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałabym juz swietowac ale to jeszcze za szybko, poki lekarz nie potwierdzi ciazy to sie jeszcze nie ciesze :(

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    Jaga wrote:
    Hej pozwole się i Ja wpisać do Was na majowy wątek, staram się o 2 berbecia od 4 miesięcy, mam nadzieję , że ten będzie owocnie zakończony, czego i Wam życzę.

    kochana witamy i uważaj bo termometr i to forum uzależnia wiem coś o tym :P hihiihihi

    Mnie już uzależniło, także już za późno. Temperaturke mierze co prawda pierwszy cykl i nie bardzo się w tym wszystkim łapie, tak samo z testami owulacyjnymi , czarna masa ze mnie :)

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    cały czas mam plamienia i to jest nie ok, nie wiem co o tym myslec i troche sie boje ze cos moze byc nie tak.

    ojej kochana tylko spokojnie nie stresuj się i wybierz się prywatnie do ginekologa w najbliższym możliwym terminie,by po prostu sprawdził czy wszytko ok,czasami w początkowych dniach plamienia są normalne ale nie jestem lekarzem tylko czytałam na ten temat,daj znać jak będziesz po wizycie,na pewno wszystko będzie dobrze

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośśśka wrote:
    kaarolaa wrote:
    cały czas mam plamienia i to jest nie ok, nie wiem co o tym myslec i troche sie boje ze cos moze byc nie tak.

    ojej kochana tylko spokojnie nie stresuj się i wybierz się prywatnie do ginekologa w najbliższym możliwym terminie,by po prostu sprawdził czy wszytko ok,czasami w początkowych dniach plamienia są normalne ale nie jestem lekarzem tylko czytałam na ten temat,daj znać jak będziesz po wizycie,na pewno wszystko będzie dobrze

    mam wizyte umowiona na 29, ale moze uda mi sie 25 pojsc, szybciej sie nie uda, nie ma szans.

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Gośśśka wrote:
    kaarolaa wrote:
    cały czas mam plamienia i to jest nie ok, nie wiem co o tym myslec i troche sie boje ze cos moze byc nie tak.

    ojej kochana tylko spokojnie nie stresuj się i wybierz się prywatnie do ginekologa w najbliższym możliwym terminie,by po prostu sprawdził czy wszytko ok,czasami w początkowych dniach plamienia są normalne ale nie jestem lekarzem tylko czytałam na ten temat,daj znać jak będziesz po wizycie,na pewno wszystko będzie dobrze

    mam wizyte umowiona na 29, ale moze uda mi sie 25 pojsc, szybciej sie nie uda, nie ma szans.

    no to daj znać kochana co i jak,będzie wszystko dobrze zobaczysz

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje, kurcze nie wiem czy powinnam ale chce zrobic jeszcze jeden test w srode. wtedy troche sie uspokoje... oczywiscie ze dam znac co mi wyszło i co lekarz powiedział.

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 21 kwietnia 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    mam nadzieje, kurcze nie wiem czy powinnam ale chce zrobic jeszcze jeden test w srode. wtedy troche sie uspokoje... oczywiscie ze dam znac co mi wyszło i co lekarz powiedział.

    no to kochana trzymam kciuki i czekam na wiadomość :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki :) kaarolaa- nie stresuj się co będzie to będzie! Czytałam Twój pamiętnik i w Polsce mieszkamy niedaleko siebie- więc pozdrawiam sąsiadko :)
    Mi chyba po tej luteinie piersi spuchły ,któraś ma podobnie?
    Jeszcze jutro do laryngologa na kolejne odpychanie uszu-tak się urządziłam patyczkami, już mam stresa bo to strasznie boli. Mam tylko nadzieje że już nie będę głucha jak młot.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Cześć Kobietki :) kaarolaa- nie stresuj się co będzie to będzie! Czytałam Twój pamiętnik i w Polsce mieszkamy niedaleko siebie- więc pozdrawiam sąsiadko :)
    Mi chyba po tej luteinie piersi spuchły ,któraś ma podobnie?
    Jeszcze jutro do laryngologa na kolejne odpychanie uszu-tak się urządziłam patyczkami, już mam stresa bo to strasznie boli. Mam tylko nadzieje że już nie będę głucha jak młot.

    hahahaha oj tak :) były olbrzymie i nabrzmiałe :) jak arbuzy :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ