X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wogóle to: dzien dobry! :) mam dziś dziwne przeczucia... kręci mnie w brzuchu, aż mam rewolucję.. Czuję, jakby coś sie miało wydarzyć, znacie to uczucie? takie lekkie poddenerwowanie jakby... Oszaleję dziś.. aż chyba będę do m co chwilę dzwonić czy wszystko ok..

    samira lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK- czyli wszystko dobrze , chodzę kurcze i się macam a stanika zakładać się aż nie chce :D
    Może będzie jakaś rewolucja ale oby pozytywna!
    Jeszcze dodam że macie bardzo solidne wykresy ,ja w tej chwili to tylko zaznaczam początek @ , współżycie , luteinę i wapno(te ostatnie to biorę prawie ciągle bo mam alergie)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2013, 08:13

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilka WSK- czyli wszystko dobrze , chodzę kurcze i się macam a stanika zakładać się aż nie chce :D
    Może będzie jakaś rewolucja ale oby pozytywna!
    Jeszcze dodam że macie bardzo solidne wykresy ,ja w tej chwili to tylko zaznaczam początek @ , współżycie , luteinę i wapno(te ostatnie to biorę prawie ciągle bo mam alergie)

    A propo alergii- coś mi się dzieje z buzią, pod oczami i wokół nich schodzi skóra, puchną, jak ide do lekarza to znika..i sama sobie jako farmaceuta nie umiem pomóc, nic nie pomaga, mam to raz namiesiąc, dwa przez kilka dni... :(

    No wlaśnie wykres mam za solidny :) nie miałam mierzyć temo w tym cyklu ale lekarz wolał, żeby obserwować co sie dzieje przy tej prolaktynie wysokiej.

    Naprawdę coś sie dzisiaj stanie, czuje to :(

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc Majóweczki :)
    jeszcze oficjalnie jestem w kwietniówkach ale zajrzałam do Was :*
    Moja @@@@ ma przyjść w granicach 29tego , ale jestem na podobnym etapie jak EMILKA :) Emilka - czemu Ty już w majóweczkach, wykresik ładniuteńki :)
    Mnie od 3 dni rwą jajniki i podbrzusze nawala, wczoraj umierałam :( nie wiem, chyba raz tylko miałam takie aż bóle przed @ jakiś rok temu ,,, tak to nigdy aż takich rwań :(
    Wczoraj już zaczełam się niepokoić czy wsio ok ... :(
    Która chce może zajrzeć na mój wykresik, może coś mądrego powie :)

    https://ovufriend.pl/graph/2a755106abaf3df6bf83bdd23ec1786b

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK- zrób dokładne testy co tam Cię uczula, u mnie to samo całą sobotę męczył mnie katar ,jak już wybieram się do lekarza przechodzi.
    Ja nie chce za bardzo się nakręcać tymi temperaturami itp. ale bardzo mnie korci kupić coś takiego : http://www.clearblue.com/pl/cyfrowe-testy-owulacji-clearblue.php
    Sama nie wiem czy jest sens to kupić czy też nie...
    Emilko bez stresów ,może takie przeczucia biorą się z tego że nie lubimy poniedziałków :)
    Emilka, maximka- ja również miałam ostatnią @ 2 kwietnia ,więc wszystkie jesteśmy na podobnym etapie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2013, 08:40

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nio podobny etap :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilka WSK- zrób dokładne testy co tam Cię uczula, u mnie to samo całą sobotę męczył mnie katar ,jak już wybieram się do lekarza przechodzi.
    Ja nie chce za bardzo się nakręcać tymi temperaturami itp. ale bardzo mnie korci kupić coś takiego : http://www.clearblue.com/pl/cyfrowe-testy-owulacji-clearblue.php
    Sama nie wiem czy jest sens to kupić czy też nie...
    Emilko bez stresów ,może takie przeczucia biorą się z tego że nie lubimy poniedziałków :)
    Emilka, maximka- ja również miałam ostatnią @ 2 kwietnia ,więc wszystkie jesteśmy na podobnym etapie.

    Jakie to fajne :) ile kosztuje? http://allegro.pl/clearblue-test-owulacyjny-7szt-test-ciazowy-1szt-i3149104218.html to ten sam? :) Ale ja lubię poniedzialki bo sie nie różnią od innych dni u mnie :) prowadze dom teraz więc nie stresuje mnie moja stresujaca praca, wstaję jak chcę... nie wiem skąd to, ale biegunka daje popalić.. Wrr... Zaczęłyśmy razem...czy razem skończymy? :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK- ten który ja wstawiłam jest elektroniczny ale też ma chyba wkłady. Znalazłam go ponieważ widziałam coś podobnego w Polsce "Afrodyta" się prawdopodobnie nazywał. Ja mieszkam w Niemczech więc ten ClearBlue widziałam w drogerii za 24,99 euro.
    Czasem się ma takie głupie przeczucia.
    Ponieważ do 3 razy sztuka -niech któraś będzie szczęśliwą sztuką :)

    samira lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśńie, niech 1 zajdzie a my za nią zgodnie pójdziemy :) a może chce któraś sie wymienić Fb?

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko ja nie mam Nk i FB.
    Dziś poniedziałek,są i nowe promocje w sklepach -więc lecę na miasto :)
    Trzymajcie się.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilko ja nie mam Nk i FB.
    Dziś poniedziałek,są i nowe promocje w sklepach -więc lecę na miasto :)
    Trzymajcie się.

    Udanych zakupow :D

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa a jak plamisz na czerwono czy na beżowo?? bierzesz luteinę??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilka WSK- ten który ja wstawiłam jest elektroniczny ale też ma chyba wkłady. Znalazłam go ponieważ widziałam coś podobnego w Polsce "Afrodyta" się prawdopodobnie nazywał. Ja mieszkam w Niemczech więc ten ClearBlue widziałam w drogerii za 24,99 euro.
    Czasem się ma takie głupie przeczucia.
    Ponieważ do 3 razy sztuka -niech któraś będzie szczęśliwą sztuką :)

    z tego co wiem Afrodyta jest na ślinę i ,potem wzór paproci musi być bardzo intensywny jak ma być owulacja...;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Wogóle to: dzien dobry! :) mam dziś dziwne przeczucia... kręci mnie w brzuchu, aż mam rewolucję.. Czuję, jakby coś sie miało wydarzyć, znacie to uczucie? takie lekkie poddenerwowanie jakby... Oszaleję dziś.. aż chyba będę do m co chwilę dzwonić czy wszystko ok..

    Emi przestań myśleć o takich rzeczach bo przywołasz ...

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira- możliwe ,tak do końca jeszcze się w tym nie orientowałam ale podobno ten ClearBlue jest prostszy w interpretacji.
    Emilka WSK- spóznione ale dziękuje :) Trochę mieszkanie dopinam na ostatni guzik , myślałam że krócej w nim pomieszkam ale że się nie zapowiada to trzeba się wziąć za "kosmetykę"

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry w popołudnie:)
    Dziewczyny nie wiem jak mam interpretować testy owulacyjne.Robie je od 10 dnia cyklu i zawsze wychodziła mi albo jedna kreska albo słabiutka kontrolna. Wczoraj miałam 2 kreske mocno widoczną i wyglądała prawie że tak jak ta porównawcza,więc powtórzyłam o 17 test jeszcze raz i już kontrolna była blada. Dzisiaj jest jeszcze bledsza, więc wnioskuję , że jestem tuż przed owulką ale ja nie mam żadnego śluzu... jestem suchutka :( Możliwe , że źle pokazał mi test owulacyjny?

    samira lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może masz owu wcześniej niż 10 dc? Hmm....?

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka 10, 11 i 12 dc miałam testy negatywne 13 pozytywny rano dzisiaj jest 14 dc i jest negatywny. Zawsze miałam 28 dniowe cykle jednakże ostatni cykl był 35 dniowy. Biorąc 28 dniowe cykle pod uwage , teraz mogłabym mieć owulacje , biorąc pod uwage 35 dniowe powinnam mieć za tydzień.
    Chodzi mi o to czy nie mając żadnego innego pkt zaczepienia niż test owulacyjny (brak śluzu , teperatura od 3 dni stała) mogę liczyć , że ten test się nie mylił? Może poczekać na skok tempki a do tego czasu męczyć męża?
    Kogiel mogiel z tego co pisze ehh:/

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, poczekaj na skok, czasem cykle tak się przestawiają, wystarczy jakiś mały impuls i bach- cykl się zmienia. Wiem bo mój ostatni trwal ok 80 dni, w tym ok 70 dc wykazało u mnie ciążę ( wg lekarza był to 7-8 tydz)

    Jaga lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to będe czekać na skok tempki. Za 2 dni mam zacząc brać duphason, gdzieś wyczytałam , żeby go brać po owulce po skoku tempki i teraz to nie wiem ....

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ