X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira dzięki za informacje. Dobrze, że nie pije tych ziółek w połączeniu z bromocornem ;) Czekam aż mi się ta kuracja skończy, choć bliźniaki mogłabym mieć :D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki! Mam podły nastrój... 23 dzień cyklu , jeszcze 12 tabletek luteiny.
    Ja już mam te uczucie że coś ze mnie wyleci ,ale nie wiem czy ten @ przyjdzie dopiero jak skończę brać tabletki czy w jaki sposób to się odbywa?

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej słoneczka
    Marny dzisiaj dzień,zaczynam brać dupka od dzisiaj i mam nadzieje, że nie będę miała żadnych objawów ubocznych bo się wściekne :D .
    Pogoda u mnie nie zaciekawa, głowa mnie boli, więc ide strzele sobie kawęcje.
    Któraś chętna?

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Hej słoneczka
    Marny dzisiaj dzień,zaczynam brać dupka od dzisiaj i mam nadzieje, że nie będę miała żadnych objawów ubocznych bo się wściekne :D .
    Pogoda u mnie nie zaciekawa, głowa mnie boli, więc ide strzele sobie kawęcje.
    Któraś chętna?

    Jeśli nie spóźniłam się za mocno to i ja strzelę :) bo pochmuro dosyć i duszno, a tak mnie rano zawroty wzięły że ho ho :/ @ nadchodzi bo bęben boli i plecki :/


    Trzymam kciuki (nawet u stóp) za ten cykl Jaguś :)

    Jaga lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane doloaczam do staran majowych :) mam 3 dzien cyklu,a 23 cykl staran :) moze w koncu wystaram bejbisia ;) Pozdrawiam kochane :* buziol milego dnia

    ann21, kaarolaa, maximka84 lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    witajcie kochane doloaczam do staran majowych :) mam 3 dzien cyklu,a 23 cykl staran :) moze w koncu wystaram bejbisia ;) Pozdrawiam kochane :* buziol milego dnia

    na pewno kochana :) dzięki pogodzie też ma się inne nastawienie do tych spraw :) :) ja mam w tym miesiącu raczej bezowulacyjny cykl bo lecę na strasznie niskiej temp szkoda :( ale za Was trzymam kciuki kochane :) :) :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • ann21 Autorytet
    Postów: 254 160

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Cześć kobietki! Mam podły nastrój... 23 dzień cyklu , jeszcze 12 tabletek luteiny.
    Ja już mam te uczucie że coś ze mnie wyleci ,ale nie wiem czy ten @ przyjdzie dopiero jak skończę brać tabletki czy w jaki sposób to się odbywa?

    Ja jak brałam luteine to po 3dniach odstawienia dostałąm @.Ale mi to zapisała na wspomaganie zagnieżdzenia się jajeczka co i tak nie pomogło. Najpierw brałam clostybeger od 3dc przez 5dni a póżniej po pęknięciu jajeczka czyli 19dc (ustalone przez monitorowanie cyklu) luteine. A Ty kochana na co bierzesz?

    relgh371so6h0sbh.png
    90a75cce97132d97.png
  • Merida Debiutantka
    Postów: 13 18

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Chciałam się przyłączyć do Was. Od maja zaczynamy starania o dziecko. Muszę odczekać 3 miesiące po porodzie i może się jakoś uda... Przyjmiecie mnie??

    Gośśśka, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merida wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Chciałam się przyłączyć do Was. Od maja zaczynamy starania o dziecko. Muszę odczekać 3 miesiące po porodzie i może się jakoś uda... Przyjmiecie mnie??

    Pewnie że tak, gratuluję bobaska :) po 3 miesiącach następny? Mamusia pełną parą :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Merida Debiutantka
    Postów: 13 18

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko niestety nie, moja córka umarła...

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merida wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Chciałam się przyłączyć do Was. Od maja zaczynamy starania o dziecko. Muszę odczekać 3 miesiące po porodzie i może się jakoś uda... Przyjmiecie mnie??

    pewnie że przyjmujemy kochana i gratuluje zaangażowania i energii :) :) oraz narodzin dzidziusia i trzymam kciuki za 2 kreseczki w maju,podobno od razu po porodzie bardzo szybciutko można zajść kolejny raz w ciąże czego i Tobie życzę :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Merida wrote:
    Emilko niestety nie, moja córka umarła...

    ojej nie widziałam postu przepraszam i trzymam kochana za Ciebie mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Merida lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann21- dziękuję :) ja również raczej na zagniezdzenie się jajeczka, tzn. byłam na pierwszej wizycie u Pani D. 9 dnia cyklu i już na tej wizycie przepisała mi tabletki które biorę od 15 dnia cyklu+ zrobiła badanie hormonów(są ok). Domyślam się więc że na to,a co dalej dowiem się jak skończę opakowanie i po @ zgłoszę się na wizytę.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    ann21- dziękuję :) ja również raczej na zagniezdzenie się jajeczka, tzn. byłam na pierwszej wizycie u Pani D. 9 dnia cyklu i już na tej wizycie przepisała mi tabletki które biorę od 15 dnia cyklu+ zrobiła badanie hormonów(są ok). Domyślam się więc że na to,a co dalej dowiem się jak skończę opakowanie i po @ zgłoszę się na wizytę.

    a długo już się starasz o małego brzdąca?u mnie niby też wszystko jest ok ale jakoś nie mogę zajść w ciąże,zastanawiam się czy nie mam problemu z tym zagnieżdżeniem,owulacje mam,mojego męża testy wyszły dobrze,a z jajnikami też u mnie wszystko w porządku,nie wiem o co chodzi :P :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Jaga wrote:
    Hej słoneczka
    Marny dzisiaj dzień,zaczynam brać dupka od dzisiaj i mam nadzieje, że nie będę miała żadnych objawów ubocznych bo się wściekne :D .
    Pogoda u mnie nie zaciekawa, głowa mnie boli, więc ide strzele sobie kawęcje.
    Któraś chętna?

    Jeśli nie spóźniłam się za mocno to i ja strzelę :) bo pochmuro dosyć i duszno, a tak mnie rano zawroty wzięły że ho ho :/ @ nadchodzi bo bęben boli i plecki :/


    Trzymam kciuki (nawet u stóp) za ten cykl Jaguś :)

    Kochana mnie już kciukasy i paluchy bolą tak zaciskam za owocne cykle u Nas wszystkich:*
    @ się nie pojawi bo jej nie wolno.... zakaz odgórny od BabyJagi :D. Na wykresiku widzę , że tempka się u Ciebie wspina ku górze,

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Merida Debiutantka
    Postów: 13 18

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. W poprzednich ciążach nie miałam problemu z zajściem to mam nadzieję, że i tym razem pójdzie szybko. Trzymam za Was wszystkie kciuki również.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również witam nowe majóweczki! Ten miesiąc będzie nasz!

    Ja biorę luteinę od 20 do 26 dc aby wspomóc zagnieżdżenie. Czasami @ przychodzi 26 dnia, a czasami 29 - nie jest to zależne od luteiny. Przynajmniej ja nie zauważyłam takiej zależności.

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja czekam zeby w tym maju ladnie zaskoczylo no w koncu to maj :) w maju jak w gaju.. heh...
    Kto się to w maju urodzi, dobrze mu się powodzi :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Jaga wrote:
    Hej słoneczka
    Marny dzisiaj dzień,zaczynam brać dupka od dzisiaj i mam nadzieje, że nie będę miała żadnych objawów ubocznych bo się wściekne :D .
    Pogoda u mnie nie zaciekawa, głowa mnie boli, więc ide strzele sobie kawęcje.
    Któraś chętna?

    Jeśli nie spóźniłam się za mocno to i ja strzelę :) bo pochmuro dosyć i duszno, a tak mnie rano zawroty wzięły że ho ho :/ @ nadchodzi bo bęben boli i plecki :/


    Trzymam kciuki (nawet u stóp) za ten cykl Jaguś :)

    Kochana mnie już kciukasy i paluchy bolą tak zaciskam za owocne cykle u Nas wszystkich:*
    @ się nie pojawi bo jej nie wolno.... zakaz odgórny od BabyJagi :D. Na wykresiku widzę , że tempka się u Ciebie wspina ku górze,

    cicho...sza... :D Kochana ta Baba Jaga :)

    zapodaję tu link i proszę mi to czytać!!! lektura obowiązkowa :D

    http://misjaciaza.blogspot.com/2013/04/artyku-goscinny-jak-spenic-marzenie-o.html

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same stare znajome :) niestety:/ a dla mnie stety :D Damy rade kochane moje :D musimy niemamy wyjscia :D

    CEL: ZAJSCIE W CIAZE :D
    PRZEWIDYWALNY TERMIN : TERAZNIEJSZY CYKL
    CZY SIE UDA : MUUUSSSIIIIIIIIIIIIIIII :P
    NASTEPNY CYKL : ZA 9 MIESIECY :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2013, 20:18

    deJzi, maximka84 lubią tę wiadomość

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ