X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    maximka- cieszę się że się podoba,ale serio się przy was tak czuję :D
    Nie wiem czy jestem do końca zdrowa , niby hormony ok i tarczyca tez.
    Ja to wole z moim nie rozmawiać jeszcze o tych jego badaniach ,niech się u mnie wyjaśni do końca.

    ja Ci coś powiem ... ja tu dołączyłam w marcu chyba - AMATOR totalny, fajną grupę miałyśmy ... ale jakoś się porozpadała, koleżanka załozyła tez forum i w sumie się duuużo tu nauczyłam ... :) Tak że ekspert też ze mnie żaden :P
    Jeśli o mnie chodzi ponoć wsio u mnie ok ... hormonów nie miałam robionych, ale moja ginekolożka, po badaniu mnie, usg i wywiadzie stwierdziła że wsio u mnie ok - ona to wie :P i powiedziała że jak rok nie idzie to trzeba też faceta zbadać ...
    No a my rok bez parcia się staraliśmy, dopiero tak od marca z tymi wszystkimi dziwacznymi obserwacjami :P Tak wogóle jak powedziałam mojej gince o tych wykresach to stwierdziła :''to już zaszłaś'' :P ona nie bardzo to pochwala, owszem badania, wizyty ok - ale te wykresy nie - stres, stres i jeszcze raz stres - i się nie zajdzie - no np. ja - miałam dziś taką noc że masakra - durne sny o wykresach i termometrze.... paranoja ...

    A Ty ile się starasz ? :) ile masz latek ? Ja jak to mówię stara duuuu#$@$ w listopadzie 29 :\

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam pierwszy raz u Pani D. w tym miesiącu , zaraz pierwszego dnia pobranie krwi na hormony , usg te od środka w pochwie niby prawy jajnik coś nie tak wyglądał. Dała mi Luteinę tzn.wyczytałam że to Luteina bo tabletki nazywają się Progestan (mieszkam w DE google nic mi nie znalazło). Biorę od 15dc i tak przez 15dni x2 dziennie i mam się zgłosić na wizytę jak @ mi się skończy.
    My staramy się od września 2012, tak to rok brałam anty , pózniej tylko stosunek przerywany a jesteśmy razem od września 2007. Cały życiorys napisałam kurczę :D
    Latek mam 23 ,a z Ciebie jaka tam stara D :)
    Masz racje nie będę się nakręcać jeszcze temperaturami , niech zostanie jak jest.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz cio ... jeśli masz jakieś problemiki, coś z jajnikiem czy cuś , to w sumie możesz sobie jeden cykl walnąć z termometrem - dla siebie - zobaczysz jak się to wszystko u Ciebie odbywa, czy jest tak jak powinno ... ja z takim podejściem też mierzyłam tepmkę (no do teraz jak mi się już @ zbliża i panikuję :P )

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximko- w sumie sprawdzę te temperatury ale nie ten kolejny cykl ,mamy wyjazd do PL na urlop więc nie bardzo mi to pasuje.
    Przekonałaś się jak jest z mierzeniem ,skoro dla Ciebie to taki stres to faktycznie lepiej bez.Chociaż może kolejne byłyby już spokojne, bo już wiesz trochę co i jak.
    Idę obiadek przygotuje i pózniej zajrzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2013, 08:50

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć majówki :) widze że każda w maju luzuje już sobie szelki i nie prowadzi wykresu :) i ja też :) tzn. zaznaczę tylko poczatek czyli @ i potem zielona kropke na końcu i tyle :)

    maximka84, Konwalia lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza- Ty rówieśniczko moja :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Cześć majówki :) widze że każda w maju luzuje już sobie szelki i nie prowadzi wykresu :) i ja też :) tzn. zaznaczę tylko poczatek czyli @ i potem zielona kropke na końcu i tyle :)

    racja :)
    luz
    luz
    luz
    i spokój
    i dzidzia będzie :)

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka- Witam ,witam 90? ja jak zaczęłam ten wykres to wstawiłam tylko pierwszy dzień miesiączki i dopiero jak u was zerknęłam coś tam dopisałam więcej :)
    Maximko dokładnie i już bez głupich snów życzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2013, 09:01

    maximka84 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilka- Witam ,witam 90? ja jak zaczęłam ten wykres to wstawiłam tylko pierwszy dzień miesiączki i dopiero jak u was zerknęłam coś tam dopisałam więcej :)
    Maximko dokładnie i już bez głupich snów życzę.

    90' :D w czerwcu urodziny...czyli w maju zachodzę i w czerwcu testuję, mam prezent, mąż urodzinkuje w lipcu więc mu wtedy mówię i ma prezent, koniec tematu. Przecież to proste :)

    każdy nas tu rozpozna, zobaczy pusty wykres, powie "majówka" :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Koza wrote:
    Emilka- Witam ,witam 90? ja jak zaczęłam ten wykres to wstawiłam tylko pierwszy dzień miesiączki i dopiero jak u was zerknęłam coś tam dopisałam więcej :)
    Maximko dokładnie i już bez głupich snów życzę.

    90' :D w czerwcu urodziny...czyli w maju zachodzę i w czerwcu testuję, mam prezent, mąż urodzinkuje w lipcu więc mu wtedy mówię i ma prezent, koniec tematu. Przecież to proste :)

    każdy nas tu rozpozna, zobaczy pusty wykres, powie "majówka" :)

    :D :D :D
    i tak kuźwa będzie jak piszesz :)

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko oczywiście że na urodziny się uda :) hihi
    Oj to moje są aż w styczniu, Maximko a Twoje kiedy ? Chyba że Emilka nas zarazi wcześniej :D

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilko oczywiście że na urodziny się uda :) hihi
    Oj to moje są aż w styczniu, Maximko a Twoje kiedy ? Chyba że Emilka nas zarazi wcześniej :D

    No przecież , że zarażę :) i od tej choroby Wam taaakie bębenki urosną ;)


    Maximka- bo jak mówię - to się dzieje. Mialam babcię z Ukrainy a tam same czarownice są :D

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko ja mam nadzieje na brzuszek od tej choroby , już i tak kurczę mi rośnie na tym jedzeniu i miałam już kilka pytań czy w ciąży jestem-straszne :D Więc czaruj nas.
    Obiadek już mi się robi , posprzątane i co tu robić dalej.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilko ja mam nadzieje na brzuszek od tej choroby , już i tak kurczę mi rośnie na tym jedzeniu i miałam już kilka pytań czy w ciąży jestem-straszne :D Więc czaruj nas.
    Obiadek już mi się robi , posprzątane i co tu robić dalej.

    siedzieć z nami :) mój m ma dzis wolne, będzie oporządzał taras :) a ja dopiero co sie wielce zwlekłam z łóżka... wstyd :)


    czary-mary, czary-mary....boooom!

    ann21, maximka84 lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Emilko oczywiście że na urodziny się uda :) hihi
    Oj to moje są aż w styczniu, Maximko a Twoje kiedy ? Chyba że Emilka nas zarazi wcześniej :D

    ja w listopadzie , nie chcę aż tyyyyle czekać :P

    ann21 lubi tę wiadomość

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko to musisz nadzorować prace męża :D Oj tam ,ja sama wstaje dość pózno w soboty czy niedziele to potrafię o 12... ale to po nocnych seansach filmowych.
    Ruszę raczej te moje 4 litery i wybiorę się na miasto ale muszę pomyśleć za czym.
    Maximka- i tak szybciej niż ja :D Trzeba pomyśleć kto ma wcześniej urodzinki żeby ten prezent wręczyć ale mąż marzec.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2013, 09:36

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Koza :D niech sie sam nadzoruje, jest mechanik-jest :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko- mój jak jak go nie wezmę w obroty to sam to nic nie zrobi ,ale jak Twój pracowity to dobrze :D
    ann21- skrobnij coś ,nie ma co tak ukradkiem.
    Poprawiłyście mi humor kobietki :)

    ann21 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wpierdzieliłam loda koktajlowego Koral co reklamuje Koroniewska :P cóż wg. mnie szału nie ma :P najlepsze Big Milk'i :D

    Gośśśka lubi tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Koza wrote:
    maximka- cieszę się że się podoba,ale serio się przy was tak czuję :D
    Nie wiem czy jestem do końca zdrowa , niby hormony ok i tarczyca tez.
    Ja to wole z moim nie rozmawiać jeszcze o tych jego badaniach ,niech się u mnie wyjaśni do końca.

    ja Ci coś powiem ... ja tu dołączyłam w marcu chyba - AMATOR totalny, fajną grupę miałyśmy ... ale jakoś się porozpadała, koleżanka załozyła tez forum i w sumie się duuużo tu nauczyłam ... :) Tak że ekspert też ze mnie żaden :P
    Jeśli o mnie chodzi ponoć wsio u mnie ok ... hormonów nie miałam robionych, ale moja ginekolożka, po badaniu mnie, usg i wywiadzie stwierdziła że wsio u mnie ok - ona to wie :P i powiedziała że jak rok nie idzie to trzeba też faceta zbadać ...
    No a my rok bez parcia się staraliśmy, dopiero tak od marca z tymi wszystkimi dziwacznymi obserwacjami :P Tak wogóle jak powedziałam mojej gince o tych wykresach to stwierdziła :''to już zaszłaś'' :P ona nie bardzo to pochwala, owszem badania, wizyty ok - ale te wykresy nie - stres, stres i jeszcze raz stres - i się nie zajdzie - no np. ja - miałam dziś taką noc że masakra - durne sny o wykresach i termometrze.... paranoja ...

    A Ty ile się starasz ? :) ile masz latek ? Ja jak to mówię stara duuuu#$@$ w listopadzie 29 :\

    maximka nie pisz stara dupa bo ja teraz w maju kończę 29 hehhehehhe :( masakra :P :P jak lubiłam urodzinki to tak jakoś do tych mi się nie spieszy :P :P :P

    relgl6d8fxp9gav7.png
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ