X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gossska- troche pozno odp. ale mialam sporo pracy. Staramy sie od wrzesnia 2012,ogolnie jestesmy razem +6 lat i do tej pory nic. Ty chociaz masz juz jak na talerzu co i jak :-) ja bylam pierwszy miesiac u lekarza , maz jeszcze nie. Pewnie napisalam troche nie skladnie ale odp. z komorki. Dobranoc kobietki!

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Patii22 Koleżanka
    Postów: 58 113

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się do majowych staraczek. Mam nadzieję, że w końcu się nam uda. Bo ja świra dostanę jak nie będę miała dzidziusia.

    [link=https://www.suwaczki.com/]34bwugpjlw1uov6q.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wzrosła tempka mam 36,5 przed owulkom test owu negat jeszcze :) sluzik bialawy, a dziś już jest 13 dzień cyklu. ale czuje ze zaraz pęknie bo tak się czuje napompowana.
    a ja juz pisze troche tu troche jeszcze na kwietniowych.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zróbcie liste kto w maju kiedy testuje :) ja 13 MAJA !!! a wlasciwie wpisze to w podpis :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2013, 05:33

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się rannie z kawka w ręku i bólem pleców 9 cholerne korzonki). Patrze na wykres i mam wrażenie , że owulki nie będze w tym miesiącu....
    Ja testować będe dopiero po terminie @ a ta ma się niby pokazać 7 maja lub 14 jak nie wróci mi cykl do normy. Nie będe się rozczarowywać beznadziejnie jedną kreseczką na teście....
    Emi lektura przeczytana a ja ide zrobić śniadanie młodemu bo właśnie wstał. Do później:*

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki te "stare" i "nowe" !
    Ja wpadłam również jak zwykle na kawę.
    deJzi- za chwile musicie brać się za prace:) Co do @ nie wiem dokładnie jak mi wypadnie ,ostatni był 2 kwietnia więc tak : 29 kwietnia -2 maja odpadnę.
    Jaga- wracaj do zdrowia ,na wszystko przyjdzie czas(wiem głupia gadka)
    Wrr myszka mi pada i sobie kasuje to co ja napisze.

    deJzi lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę tez testować dopiero ponad tydzien po @ a mam miec mniej wiecej 1 maja..bo ostatnio sobie zrobilam nie potrzebnie nadzieje a @ opoznila sie 6 dni..i zamiast 28 dnia pojawila sie 34..No i juz myslalam ze ten cykl przepada bo nie mam owu, a tu niespodzianka owu 20 dnia dopiero sie pojawila..tak pokazal mi wykresik uff:D

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia89- u mnie dwa cykle temu też 7 dni pózniej przyszedł @ ,ale czułam się jak na @ więc testów nie robiłam.
    Czuję się przy was ciemna , bo nie mierze temperatury itp:)
    Teraz mam męczarnie już 3 dni czuje mokro w środku , na zewnątrz tylko malutko białego śluzu. Czytałam że @ przyjdzie dopiero jak skończę te tabletki,ale ciągle chodzę do łazienki i wypatruje tej @.
    Od przyszłego cyklu chyba kupie termometr,chociaż nie bardzo mi to pasuje bo mam wyjazd.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej hej ... ja już jednym krokiem u Was ... tempka w dół, objawy typowo na @@@@ :(

    Ale w maju bez wykresu, bez tempki, za bardzo mnie to stresuje ... jakie ja miałam dziś sny , o matko z córką, non stop wykres przeplatany z termometrem, paranoja :P

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84- lepiej myśl że przyjdzie @ , a grom może będzie niespodzianka :)
    To kobietki napiszcie mi żebym tego termometru nie kupowała ,jak mam mieć takie sny jak Ty Maximko :D

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    maximka84- lepiej myśl że przyjdzie @ , a grom może będzie niespodzianka :)
    To kobietki napiszcie mi żebym tego termometru nie kupowała ,jak mam mieć takie sny jak Ty Maximko :D

    no dajże spokój, jakaś paranoja z tymi snami :P poważnie, podświadomośc działa i to cholernie, nawet jak człowiek nie chce ;)
    a Ty rób jak uważasz, ja chciałam 1 cykl od początku do końca zobaczyc jak to jest z ta temperaturą w całym cyklu :)
    i faktycznie fajnie to wygląda, mam chyba to książkowe :P dobrze wiedzieć że wsio ok ... że jest tak jak powinno ... mimo że dzidzi jak nie było tak nie ma ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe maximka :) wez urlop i odpocznij od wykresu bo masakra :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby zajsc trzeba wyluzowac tak???a na tym ovu kazdy sie stresuje i niewiadomo co.bez sensu!!!

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, dołączam do Was. Mam przeczucie, że to będzie dobry miesiąc ;)

    Merida, Gośśśka lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    hehehe maximka :) wez urlop i odpocznij od wykresu bo masakra :)

    Hej Baaaasiu :***

    Tak zrobię :)
    idzie dosłownie zwariować :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Zeby zajsc trzeba wyluzowac tak???a na tym ovu kazdy sie stresuje i niewiadomo co.bez sensu!!!

    RACJA !!!!

    Fajnie tu jest baaardzo, ja się duuużo nauczyłam, ale też i niepotrzebnie nakręciłam :P i mysli tylko o jednym ... tak jak piszesz ... bez sensu :\

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiula a co ty masz tak mało tego okresu??

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki to ja jeszcze ten następny cykl dalej tak na amatora wole :) W czerwcu się wezmę za siebie.
    Makak Witamy!

    maximka84, Gośśśka lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koza wrote:
    Kobietki to ja jeszcze ten następny cykl dalej tak na amatora wole :) W czerwcu się wezmę za siebie.
    Makak Witamy!

    hehehe ... ''na amatora'' ... chyba to lepiej ... oczywiście jak masz wsio ok i zdrowiuśka jesteś :) ja mojego musze wysłać na badanie nasienia ...
    od maja ja tez 'na amatora' :P bardzo poddboa mi się to określenie :P hahaha

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka- cieszę się że się podoba,ale serio się przy was tak czuję :D
    Nie wiem czy jestem do końca zdrowa , niby hormony ok i tarczyca tez.
    Ja to wole z moim nie rozmawiać jeszcze o tych jego badaniach ,niech się u mnie wyjaśni do końca.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ