X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niby normalny wiek, ale z tego co zauwazylam to z mojego rocznika malo kto ma dzieci i malo kto jest po slubie:)

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia89 wrote:
    Hej. Dziewczyny mam skromne pytanko?? Moze glupio to zabrzmi..ale Czy mierzac tempke w ustach jest tak samo wiarygodna mierzac tempke w pochwie?? Bo tak sie zastanawiam..czy dobrze robie mierzac w ustach??

    tak mierzenie temperatury w ustach jest tak samo wiarygodna ale jeśli zaczynasz ją mierzyć w ten sposób zawsze mierz ją w jednym miejscu czyli jeśli w pierwszy dzień mierzyłaś ją pod językiem z prawej strony to tak samo rób w inne dni :)

    Insidia89 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się nie do końca zgodzę ,najlepiej mierzyć jednak w pochwie a term. wkładamy na ok.4cm wtedy tempka jest najbardziej optymalna i ja trzymam go jeszcze 30sek. po pikaniu ,natomiast w ustach wystarczy przesunąć termometr i już będzie inna ...(chociaż nie każdy chce mierzyć na dole :P)Ważne zeby w trakcie cyklu nie zmieniać miejsca pomiaru...

  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira jestes na diecie?? Jak Ci idzie?

    samira lubi tę wiadomość

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane najważniejsze jest nie popadać w paranoje czy w ustach czy w pochwie tempka i tak skoczy po owulacji ...... że tak powiem gdzie komu wygodniej ja mierzyłam w ustach i okazywało się że owulacje były potwierdzał to za każdym razem ginekolog,ale chyba się troszkę za bardzo w to wkręciłam i nie wychodzi,dlatego nie idźcie za moim przykładem i podejdźcie do tego na luzie :)

    Insidia89, samira lubią tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba w końcu można przywiatać się wiosennie :D witajcie skarby :)

    samira lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.. Wkoncu mozna poczuc wiosne...Cudna pogoda u nas, tylko wiaterek cos powiewa..Zaraz wyskakuje na podworko korzystac ze slonka:)

    samira lubi tę wiadomość

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy ten program pokazuje owu od razu jak wystapi skok tempki czy po fakcie?? Bo niby mam miesieczny premium..

    samira lubi tę wiadomość

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia89 wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy ten program pokazuje owu od razu jak wystapi skok tempki czy po fakcie?? Bo niby mam miesieczny premium..

    wiesz to zależy od tego jaki śluz zaznaczyłaś, w pierwszym miesiącu sam od siebie tylko orientacyjnie Ci pokaże dni w którym możesz mieć owulacje a po skoku temperatury w górę zaznaczy Ci na podstawie śluzu no i tych skoków czerwoną linią kiedy dokładnie miało to miejsce

    Insidia89 lubi tę wiadomość

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do was bo w kwietniu chyba nic z tego przeczuwam że nawet ovulki nie będzie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia89 wrote:
    No niby normalny wiek, ale z tego co zauwazylam to z mojego rocznika malo kto ma dzieci i malo kto jest po slubie:)

    No ja jestem rok młodsza :) i po ślubie :P o dzidzie staramy się dwa lata i po 2 się udało niestety tylko na chwile od kwietnia staramy się ponownie i życzę wszystkim powodzenia
    :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2013, 19:06

    Insidia89 lubi tę wiadomość

  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Insidia89 wrote:
    No niby normalny wiek, ale z tego co zauwazylam to z mojego rocznika malo kto ma dzieci i malo kto jest po slubie:)

    No ja jestem rok młodsza :) i po ślubie :P o dzidzie staramy się dwa lata i po 2 się udało niestety tylko na chwile od kwietnia staramy się ponownie i życzę wszystkim powodzenia
    :)

    To szybko się staracie..Podziwiam! Ja potrzebuje bynajmniej pol roku zeby sie otrzasnac po stracie..caly miesiac beczalam..:( Miedzy I a II poronieniem byla roznica rok i 4miesiace, a teraz jesli sie uda to bedzie roznica 10-11 miesiecy..Przepraszam ze pytam a jaka mialas przyczyne poronienia??
    Nam stuknie w tym roku 4 rocznica slubu, zlecialo sie jak nie wiem..:)

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyczyna nieznana nic wyniki histopatologiczne nie dały no ja też 3 tyg na L4 przepłakałam codziennie do tej pory płacze tylko tak żeby nikt nie widział ale tak jak ty to napisałaś mam nadzieję że moja Lily przyjdzie do nas po prostu w innym terminie porodu ... my cywilny braliśmy w styczniu 2011 a kościelny w sierpniu 2012 bo zaczęłam wierzyć że nie mogę zajść przez to że nie mamy kościelnego jak to teściowa mi mówiła ale nic to nie dało :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podziwiam Cię ja raz poroniłam i mi ciężko a co mowa o dwóch ale z tego co czytałam to już masz jedną dzidzię :) a ty znasz przyczyny twoich poronień ?

  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    podziwiam Cię ja raz poroniłam i mi ciężko a co mowa o dwóch ale z tego co czytałam to już masz jedną dzidzię :) a ty znasz przyczyny twoich poronień ?

    Wczesne obumarcie"zarodka" tez z niewiadomych przyczyn..
    A ja nawet sie posunelam do tego ze zamowilam od siostr zakonnych pasek sw. Dominika..ma lada dzien przyjsc..moze modlitwa i wiara mi cos dopomoga:)
    Tak mam córcie! Udała się nam bez zdnych długich starań..bez zadnych problemow, ciaza perfekcyjnie donoszona i zdrowa..A porod dosyc szybki silami natury:)
    U mnie owu jak narazie ani nie widac za bardzo, mam tak malo sluzu ani nie czuc..niby mam @ reguralne, ale w ostatnim miesiacu nie wiem dlaczego w 34 dniu przyszla a cykle mam 28-29 dniowe..

    Miriam lubi tę wiadomość

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia89 wrote:
    Samira jestes na diecie?? Jak Ci idzie?

    a średnio na jeża,najgorzej wyzbyć się chęci na słodkości...:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Insidia89 wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy ten program pokazuje owu od razu jak wystapi skok tempki czy po fakcie?? Bo niby mam miesieczny premium..

    mi tam jeszcze wogóle nie pokazał heheh ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Chyba w końcu można przywiatać się wiosennie :D witajcie skarby :)

    no nareszcie :D

  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Insidia89 wrote:
    Samira jestes na diecie?? Jak Ci idzie?

    a średnio na jeża,najgorzej wyzbyć się chęci na słodkości...:P

    Ja mialam problem schudnac po porodzie, sama nie wierze ze w ogole moglam dopuscic sie do takiego stanu ze nie moglam patrzec w lustro..pelno rozstepow, i w 9 miesiacu waga pokazala 93 kg..a jak urodzilam wazylam 87..tylko 6 kg zgubilam..a gdzie reszta..a wystartowalam z waga 73..teraz jak sie uda nie doprowadze sie nigdy do stanu zeby wazyc wiecej niz 80kg..

    samira lubi tę wiadomość

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Insidia89 wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy ten program pokazuje owu od razu jak wystapi skok tempki czy po fakcie?? Bo niby mam miesieczny premium..

    mi tam jeszcze wogóle nie pokazał heheh ...

    W ogóle?? Myslalam ze sprobuje chociaz dzien po owu..

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ