X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką nadzieje :(

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dlaczego mój mąż tak zareagował? Ja się spodziewałam czego innego... :(

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Dziewczyny dlaczego mój mąż tak zareagował? Ja się spodziewałam czego innego... :(

    wiesz moze on po prostu nie chce sie za bardzo nakrecac, a jesli sie okaze ze znow nie ma ciazy, oczywiscie wg mnie jest...
    to nie chce sie rozczarowac, mysle ze jak lekarz potwierdzi ciaze wtedy napewno sie ucieszy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anika wrote:
    Mam taką nadzieje :(

    zobaczysz bedzie dobrze, temp jest super :) dzidzia napewno siedzi juz w srodku tylko po prostu musi znalezc sobie odpowiednia miejscowke :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Dziewczyny dlaczego mój mąż tak zareagował? Ja się spodziewałam czego innego... :(

    wiesz moze on po prostu nie chce sie za bardzo nakrecac, a jesli sie okaze ze znow nie ma ciazy, oczywiscie wg mnie jest...
    to nie chce sie rozczarowac, mysle ze jak lekarz potwierdzi ciaze wtedy napewno sie ucieszy :)

    Powiedział jeszcze że " chyba jakoś się w 9 m-cy poukladamy.."... Oszaleję :(

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Dziewczyny dlaczego mój mąż tak zareagował? Ja się spodziewałam czego innego... :(

    Emilka nie znam Twojego męża ale znam swojego i być może będzie to samo... Niektórzy faceci już tak mają, mój na pewno będzie się cieszył ale po pierwsze nie jest najlepszy w okazywaniu uczuć a po drugie to tylko facet więc on nie czuje tego co Ty, nie ma maleństwa pod sercem więc dla niego to na pewno abstrakcja.
    Na Twoim miejscu pewnie bym się wkurzyła ale też mu wybaczyła :)

    deJzi lubi tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    kaarolaa wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Dziewczyny dlaczego mój mąż tak zareagował? Ja się spodziewałam czego innego... :(

    wiesz moze on po prostu nie chce sie za bardzo nakrecac, a jesli sie okaze ze znow nie ma ciazy, oczywiscie wg mnie jest...
    to nie chce sie rozczarowac, mysle ze jak lekarz potwierdzi ciaze wtedy napewno sie ucieszy :)

    Powiedział jeszcze że " chyba jakoś się w 9 m-cy poukladamy.."... Oszaleję :(

    Jak typowy mężczyzna, myśli o stronie praktycznej, identyko co mój... To nie znaczy, że się nie cieszy :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    kaarolaa wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Dziewczyny dlaczego mój mąż tak zareagował? Ja się spodziewałam czego innego... :(

    wiesz moze on po prostu nie chce sie za bardzo nakrecac, a jesli sie okaze ze znow nie ma ciazy, oczywiscie wg mnie jest...
    to nie chce sie rozczarowac, mysle ze jak lekarz potwierdzi ciaze wtedy napewno sie ucieszy :)

    Powiedział jeszcze że " chyba jakoś się w 9 m-cy poukladamy.."... Oszaleję :(

    bedzie dobrze kochana i nie przejmuj sie jego gadaniem :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Dziewczyny dlaczego mój mąż tak zareagował? Ja się spodziewałam czego innego... :(

    Emilka nie znam Twojego męża ale znam swojego i być może będzie to samo... Niektórzy faceci już tak mają, mój na pewno będzie się cieszył ale po pierwsze nie jest najlepszy w okazywaniu uczuć a po drugie to tylko facet więc on nie czuje tego co Ty, nie ma maleństwa pod sercem więc dla niego to na pewno abstrakcja.
    Na Twoim miejscu pewnie bym się wkurzyła ale też mu wybaczyła :)

    Wybaczam, jasne że tak, ale pomyślałam, że może on już nie chce.. bo przecież wszystko się zmieni.. Oby to były tylko moje urojenia a on się z tym prześpi i obudzi inny.

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Emilka WSK wrote:
    kaarolaa wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Dziewczyny dlaczego mój mąż tak zareagował? Ja się spodziewałam czego innego... :(

    wiesz moze on po prostu nie chce sie za bardzo nakrecac, a jesli sie okaze ze znow nie ma ciazy, oczywiscie wg mnie jest...
    to nie chce sie rozczarowac, mysle ze jak lekarz potwierdzi ciaze wtedy napewno sie ucieszy :)

    Powiedział jeszcze że " chyba jakoś się w 9 m-cy poukladamy.."... Oszaleję :(

    bedzie dobrze kochana i nie przejmuj sie jego gadaniem :)

    :* teraz jeszcze chciałbym iść do pracy i komplet :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych spokojnych 9 miesiecy dbajcie o siebie

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak kazdy facet ... moj mi mowi tak ... ja mam dwie glowy i nie potrafe nie sluchac tego drugiego heheheh....
    moze on mysli ze teraz bedzie nie dopieszczany czyli koniec baraszkowania itd... mniej uwagi bedzie poswiecona jemu... a moze czeka az uslyszy bicie serduszka .. koniecznie musisz go zabrac niech uslyszy ..
    jak tak samo wypiol sie na dwie kreski a jak poszlam do ginka w 7 tyg z M i uslyszal to straszne bicie serduszka to wmurowalo go ze zapoczatkowal zycie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2013, 16:41

    eunika lubi tę wiadomość

  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znam to :) ja też czasem mówię o czymś baaaaaaaaaaaardzo ważny a mój M. po prostu zaczyna zupełnie z innej beczki mówić o jakiś głupotach. Już się przyzwyczaiłam przez niecałe 3 lata :) Ty też najlepiej tak zrób, życie jest wtedy łatwiejsze, hihi :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiecie co, udzieliło mi się, przeciez ja tego chciałam najmocniej na świecie, a teraz znowu myślę nad finansami, czy damy radę, nad większym mieszkaniem, nad ciałem, sexem gdzie sie tylko da...czy znajde teraz pracę..nie wiem skąd te myśli...2 godziny temu z dumy pękałam..

    eunika lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam mam do was dziweczyny pytanie w poprzednim cyklu który zaczełam meirzyć za późno skok tem wystapił w 26 dniu i się utrzymał przy 32-dniowym cyklu, w tym juz sama nie wiem co myślec skoku nie bło, tzn był jeden ale muszę go zignorować czy któraś może miała tak że ovu była 25-26 dnia cyklu prz 32 dniowych cyklach?? help juz nie wiem co myślć czy ja jakias lewa jestem, w sumei staramy się od niedawna wieć...0ee11602114412a4eeaa9a06d7027616.png

    sylwia1808
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz :) tak to już jest, jednak uczucia są silne ale bez tych wszystkich mniej ważnych rzeczy byłoby ciężko...dlatego niech sobie faceci o tym myślą, my trochę też, ale zgadzam się z deJzi, że mężczyźni dopiero jak zobaczą lub usłyszą to się rozklejają... :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 9 maja 2013, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1808 wrote:
    witam mam do was dziweczyny pytanie w poprzednim cyklu który zaczełam meirzyć za późno skok tem wystapił w 26 dniu i się utrzymał przy 32-dniowym cyklu, w tym juz sama nie wiem co myślec skoku nie bło, tzn był jeden ale muszę go zignorować czy któraś może miała tak że ovu była 25-26 dnia cyklu prz 32 dniowych cyklach?? help juz nie wiem co myślć czy ja jakias lewa jestem, w sumei staramy się od niedawna wieć...0ee11602114412a4eeaa9a06d7027616.png

    trochę dziwnie te tempki wyglądają ale może akurat w tym miesiącu Ci się wydłuży cykl? a poza tym wiesz... wszystko jest możliwe, teoretycznie faza lutealna trwa od 14-16 dni ale róznie to jest...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 9 maja 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, że dziwnie sama jestem zaskoczona a tym barziej jestem zaskoczona śluzem jaki u mnie wystepuje.... dlatego ąż sie pytam o poradę temp mierzę zawsze o tek samej porze dnia ten sam termometr to samo miejsce.. najgorsze jest t że mój gin mówi że zawsze musi wystąpić skok temp, narazie na obsrewację cyklu się ne wybieram ale myśle o teście ovu w następnym cyklu

    sylwia1808
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 9 maja 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to spróbuj ja tak ściśle to jestem na owu od tego cyklu i nagle cudownie pojawił i się śluz płodny, którego nigdy nie miałam :) więc może Tobie też owu się ustabilizuje :) poczekaj do końca cyklu, kup testy a jak nic nie wyjdzie to idź do gina. Na pewno będzie dobrze, czasami są takie szalone cykle a może się tez zdarzyć, że owu nie było wcale...

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 9 maja 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie staram się brac wszytko na spokojnie ale czasem się nie da szczególnie jak się okazuje że coś się dzieje nie tak, a ja od ponad 5 lat pod stała konrtola gin jestem co 3-4 miesiące regulanie wyzyty mialam i nigdy nie myślałam że coś bedzie nie tak, a tu jak człowiek się zdecydował to okazuje sie że to nie tak łatwo w ciązę zajśc:) ale nie ma co narzekać dużo kobiet długo się stara i nic aż w końcu jak nadzieja odchodzi zachodza w ciaże:)Trzymam kciuki za wszytkie staraczki i powidzenia życzę:)
    Nie dziękujcie heeh;)

    sylwia1808
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ