X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    no to spróbuj ja tak ściśle to jestem na owu od tego cyklu i nagle cudownie pojawił i się śluz płodny, którego nigdy nie miałam :) więc może Tobie też owu się ustabilizuje :) poczekaj do końca cyklu, kup testy a jak nic nie wyjdzie to idź do gina. Na pewno będzie dobrze, czasami są takie szalone cykle a może się tez zdarzyć, że owu nie było wcale...

    dokladnie tez tak mysle ze owulacji moze nie bylo

  • AnMi Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 9 maja 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Dziewczyny dlaczego mój mąż tak zareagował? Ja się spodziewałam czego innego... :(

    Mój też masakra, ale chociaż kwiaty kupił a to drugie dziecko przy pierwszym nic. A reakcja na test żadna! Coś tam widać... Masakra

    http://ovufriend.pl/graph/548e57ee4bfc4ae42b3f722fde94c5b5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1808 wrote:
    no właśnie staram się brac wszytko na spokojnie ale czasem się nie da szczególnie jak się okazuje że coś się dzieje nie tak, a ja od ponad 5 lat pod stała konrtola gin jestem co 3-4 miesiące regulanie wyzyty mialam i nigdy nie myślałam że coś bedzie nie tak, a tu jak człowiek się zdecydował to okazuje sie że to nie tak łatwo w ciązę zajśc:) ale nie ma co narzekać dużo kobiet długo się stara i nic aż w końcu jak nadzieja odchodzi zachodza w ciaże:)Trzymam kciuki za wszytkie staraczki i powidzenia życzę:)
    Nie dziękujcie heeh;)

    powinien ci sprawdzic ginekolog jak rosna pecherzyki i czy pekaja i kiedy wystepuje owulka dla mnie szkoda kasy w tym momecie na testy bo nie wiesz sama kiedy bedzie ta owulacja ... bus musiala co dziennie robic tesciora ovu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ah ci faceci dlatego ja nic nie mowie mojemu NA RAZIE ciekawe ile wytrzymam. ale jak wytrzymam do bety to mu pozaze betke i sam zadzwoni do ginka pochwalic sie ze znowu zostanie tatusiem ... heheheh.. tzn umówi nas na wizyte :)

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 9 maja 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Ale wiecie co, udzieliło mi się, przeciez ja tego chciałam najmocniej na świecie, a teraz znowu myślę nad finansami, czy damy radę, nad większym mieszkaniem, nad ciałem, sexem gdzie sie tylko da...czy znajde teraz pracę..nie wiem skąd te myśli...2 godziny temu z dumy pękałam..

    Emilka słońce gratuluje ci z z całego serducha!!!!!!!!!!!! super po prostu super.....dawno tu nie byłam a tu lukam i taka wiadomość nie stresuj się będzie dobrze i dbacie tam teraz z fasolką o siebie :) :) :)

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 9 maja 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilko- mój również nie zareagował na wieść,że po raz drugi zostanie tatą..tzn powiedział cyt."fajnie"..na początku dotknęło to mnie, ale tego samego dnia wieczorem usiadłam porozmawiać z nim na ten temat ( w moim małżeństwie na początku było bardzo dużo kłótni i awantur, więc z czasem nauczyliśmy się rozmawiać ze sobą i zawsze mówić sobie o tym co nas boli i dręczy, po to aby nasza córka nie musiała słuchać tych wrzasków i kłótni, które wybuchały jak nagromadzone problemy i fochy się kumulowały)Więc powiedziałam mu,że mnie zabolało jego taka a nie inna reakcja i czegoś innego się spodziewałam po takim długim czasie starań.Mój mąż powiedział,że się naprawdę cieszy ale trudno mu ot tak od razu uwierzyć bo tak długo się staraliśmy, poza tym powiedział,że jak zobaczy na usg maluszka to do niego to tak naprawdę wszystko dotrze. Powiedział,też że teraz musi myśleć o jeszcze lepszym życiu dla nas aby naszym dzieciom niczego nie brakowało. No i powiedział,że żalu mu jest tych naszych starań, bo się do nich przyzywczaił i boi się,że teraz będziemy o wiele rzadziej współżyli. Obiecałam mu,że jak będę się dobrze czuć, to w tej kwesti nic się nie zmieni, bo go naprawdę kocham i mnie pociąga fizycznie i sex z nim jest rewalcyjny. Wówczas mnie przytulił i powiedział,że się naprawdę cieszy i że mnie kocha...
    Więc jak masz jakieś wątpliowści albo coś Ci leży na sercu to powiedz mężowi, na spokojnie porozmawiajcie a wszystko się ułoży...

    Gośśśka, deJzi lubią tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    samira wrote:
    Emilka WSK wrote:
    deJzi wrote:
    Emilka WSK wrote:
    deJzi wrote:
    czy jest juz otwarty watek czerwcowek ????

    Odpoczywam :) a po co Ci czerwcówki kochana?

    kibicowac :)

    Aaaaa :) ja juz mam zwolnione myślenie :D

    Emilka GRATULUJĘ jupi ,tak się ciesze ze mi łzy lecą,dbaj o siebie teraz <3 <3 <3
    (szkoda ze mi eska nie wysłałaś tak jak czarnulce :( )

    Przepraszam Samirka, to z tego wszystkiego... Wiesz co? Powiedzialam D. bo wiedział, ze mam robić test.. I on na to "o, to fajnie"... i tyle.. płakać mi się chcialo...a teraz sobie spi poprostu..

    kurcze troszke dziwna reakcja ,moze boi się co powie na to jego matka !?
    <przytulam> <3

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 maja 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy na spacerze, długim i...cudownym. D. się przespał wcześniej i teraz był już inny, "trzeźwy". Już wybrał wózek :) i mnie pocałował, mówiąc: "zrobiłem to!"... Ulżyło mi :)

    Nusia, HOPE83, Iwka lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 maja 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Emilka WSK wrote:
    samira wrote:
    Emilka WSK wrote:
    deJzi wrote:
    Emilka WSK wrote:
    deJzi wrote:
    czy jest juz otwarty watek czerwcowek ????

    Odpoczywam :) a po co Ci czerwcówki kochana?

    kibicowac :)

    Aaaaa :) ja juz mam zwolnione myślenie :D

    Emilka GRATULUJĘ jupi ,tak się ciesze ze mi łzy lecą,dbaj o siebie teraz <3 <3 <3
    (szkoda ze mi eska nie wysłałaś tak jak czarnulce :( )

    Przepraszam Samirka, to z tego wszystkiego... Wiesz co? Powiedzialam D. bo wiedział, ze mam robić test.. I on na to "o, to fajnie"... i tyle.. płakać mi się chcialo...a teraz sobie spi poprostu..

    kurcze troszke dziwna reakcja ,moze boi się co powie na to jego matka !?
    <przytulam> <3

    Samirka, tego też sie boję.. ale teraz może wiesz co...pogadać.. Ciekawe jak jutro wyjdzie mi sikacz..

    samira lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    samira wrote:
    Emilka WSK wrote:
    samira wrote:
    Emilka WSK wrote:
    deJzi wrote:
    Emilka WSK wrote:
    deJzi wrote:
    czy jest juz otwarty watek czerwcowek ????

    Odpoczywam :) a po co Ci czerwcówki kochana?

    kibicowac :)

    Aaaaa :) ja juz mam zwolnione myślenie :D

    Emilka GRATULUJĘ jupi ,tak się ciesze ze mi łzy lecą,dbaj o siebie teraz <3 <3 <3
    (szkoda ze mi eska nie wysłałaś tak jak czarnulce :( )

    Przepraszam Samirka, to z tego wszystkiego... Wiesz co? Powiedzialam D. bo wiedział, ze mam robić test.. I on na to "o, to fajnie"... i tyle.. płakać mi się chcialo...a teraz sobie spi poprostu..

    kurcze troszke dziwna reakcja ,moze boi się co powie na to jego matka !?
    <przytulam> <3

    Samirka, tego też sie boję.. ale teraz może wiesz co...pogadać.. Ciekawe jak jutro wyjdzie mi sikacz..

    no to super ze już z mężem lepiej :P, a tesciówka musi się z tym pogodzić bo "dokonało się " :D

    Emi a nie wolisz bety zrobić ??

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 maja 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Emilka WSK wrote:
    samira wrote:
    Emilka WSK wrote:
    samira wrote:
    Emilka WSK wrote:
    deJzi wrote:
    Emilka WSK wrote:
    deJzi wrote:
    czy jest juz otwarty watek czerwcowek ????

    Odpoczywam :) a po co Ci czerwcówki kochana?

    kibicowac :)

    Aaaaa :) ja juz mam zwolnione myślenie :D

    Emilka GRATULUJĘ jupi ,tak się ciesze ze mi łzy lecą,dbaj o siebie teraz <3 <3 <3
    (szkoda ze mi eska nie wysłałaś tak jak czarnulce :( )

    Przepraszam Samirka, to z tego wszystkiego... Wiesz co? Powiedzialam D. bo wiedział, ze mam robić test.. I on na to "o, to fajnie"... i tyle.. płakać mi się chcialo...a teraz sobie spi poprostu..

    kurcze troszke dziwna reakcja ,moze boi się co powie na to jego matka !?
    <przytulam> <3

    Samirka, tego też sie boję.. ale teraz może wiesz co...pogadać.. Ciekawe jak jutro wyjdzie mi sikacz..

    no to super ze już z mężem lepiej :P, a tesciówka musi się z tym pogodzić bo "dokonało się " :D

    Emi a nie wolisz bety zrobić ??

    Betę muszę, kochana, bo lekarz kazał, ale zrobię tam w Gorzowie w następnym tygodniu i od razu zabiorę na wizytę, bo gin chce się już widzieć

    samira lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie u Ciebie teraz to gin im wcześniej tym lepiej...

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 maja 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    właśnie u Ciebie teraz to gin im wcześniej tym lepiej...

    zwłaszcza ze boli mnie brzuch, kazał wziąć no-spę i pomogło ale lepiej dmuchać na zimne.. Samirka- ja wciąż nie wierzę... kilka dni temu negatywny, wczoraj cień cienia a dziś.. i żaden nie był z porannego stężonego moczu..

    samira, mikusia lubią tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    samira wrote:
    właśnie u Ciebie teraz to gin im wcześniej tym lepiej...

    zwłaszcza ze boli mnie brzuch, kazał wziąć no-spę i pomogło ale lepiej dmuchać na zimne.. Samirka- ja wciąż nie wierzę... kilka dni temu negatywny, wczoraj cień cienia a dziś.. i żaden nie był z porannego stężonego moczu..

    staraj się zająć czymś innym ,fajnym żeby nie myśleć non stop ,na pewno będzie dobrze ,a kiedy do niego idziesz... bierzesz duphka albo lutekę ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2013, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam chyba zapalenie cewki moczowej tak mnie piecze podczas sikania i nie tylko i ciągnie (aż do podbrzusza ,boli ze lepiej nie mówić ,na razie żurawina i będę piła Fitozylinę jak nie to we wtorek do lekarza bo się zapisałam ,mam parę sztuk Dumoxa (antybiotyk)a potem mi resztę napisze najwyżej ,musiałabym zacząć dopiero w sobotę go brać bo mam tylko 6szt kurcze no...też mi teraz się musiało przyplątać wrrr...

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 9 maja 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Emilka WSK wrote:
    samira wrote:
    właśnie u Ciebie teraz to gin im wcześniej tym lepiej...

    zwłaszcza ze boli mnie brzuch, kazał wziąć no-spę i pomogło ale lepiej dmuchać na zimne.. Samirka- ja wciąż nie wierzę... kilka dni temu negatywny, wczoraj cień cienia a dziś.. i żaden nie był z porannego stężonego moczu..

    staraj się zająć czymś innym ,fajnym żeby nie myśleć non stop ,na pewno będzie dobrze ,a kiedy do niego idziesz... bierzesz duphka albo lutekę ??

    nie, nic nie biorę, chyba we wtorek jadę.

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 9 maja 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    czy jest juz otwarty watek czerwcowek ????

    tak jest :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 9 maja 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Dziewczyny dlaczego mój mąż tak zareagował? Ja się spodziewałam czego innego... :(

    wiesz moze on po prostu nie chce sie za bardzo nakrecac, a jesli sie okaze ze znow nie ma ciazy, oczywiscie wg mnie jest...
    to nie chce sie rozczarowac, mysle ze jak lekarz potwierdzi ciaze wtedy napewno sie ucieszy :)

    dokładnie o tym samym pomyslałam co kaarolaa napisała, napewno sie maz cieszy tylko się boi zeby nic złego się nie stało , a faceci tak mają że nie okazują uczuc gdy się boja poprostu

    Ciaza jest jest ;)

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 9 maja 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka wiedziałam że tak będzie kochana dbaj o siebie a mężem sie nie przejmuj może w szoku jest po tym co usłyszał :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 9 maja 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dzis w pracy tak mnie kuł lewy jajnik był taki moment ze wyprostować sie nie umiałam, a piersi takie ciężkie i trochę bolały

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2013, 21:16

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ