X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez was teraz siedze i myślę jak to będzie...w tym kryzysie... :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Sprawdziłam teraz i Iwka nie,a basiulka nic nie zaznaczyła

    co to znaczy iwka nie

    na wykresie miała @ kilka dni temu...czy nie? :( cos pomieszałam?

    Iwka lubi tę wiadomość

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    deJzi wrote:
    a tu zafasolkowane z tego co wiem

    <3 - basiulkaa_89
    <3 - anika
    <3 - Iwka
    <3 - jooo
    <3 - AnMi
    <3 - deJzi
    <3 - ecencia
    <3 - AnMi
    <3 - anna21
    <3 - Emilka WSK

    A która czeka na betę oprócz mnie? :)

    ann21 dzis poszla zrobic

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekanie jest najgorsze, ciekawe czy wszędzie każą czekać...chyba tak..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 10 maja 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska dobrze wiedzieć w sprawach z praca:-))) Ja tez ciagle szukam pracy jest tragedia żeby znaleźć dobrze platna!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolina84 wrote:
    Dejzi proszę dopisz mnie na testowanie na 26.05. Przepraszam, że tak późno odpisuje ale praca do późnego wieczora i ciężko mi się rano z łóżka zwlec:) Ja jestem w UK. Tutaj kiepsko o dobrego lekarza dlatego co jakies 4 miesiace staram się lecieć do Polski do mojego gin i dentystki i oczywiście rodzinke odwiedzic. W grudniu jak byłam na kontroli w 8-9dc miałam dominujący pęcherzyk chyba 22mm i lekarz az sie zdziwił ze juz taki duzy i przepisał luteine w razie gdyby nie mógł pęknąć i brzuch bolał... Ale nic nie bolało wiec luteina zostala nieruszona... Wtedy sie jeszcze nie staralismy, zaczelismy w marcu, teraz 3 cykl... I zastanawiam sie czy sprobowac z luteina bo mam zapas i do czerwca do kolejnej wizyty by starczylo w razie gdyby sie udalo zajsc w tym cyklu.... Poradzcie prosze.

    a to duze masz te pecherzyki w sam raz na pekniecie ... a masz pewnosc ze pekaja??

    bierz lutka bo ty moze jestes w ciazy ale jeszcze nie iwesz o tym i ci to idzie z okresem :/
    no to nie wygladasz na to co ci napisalam wczesniej o tej fazie lutealnej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra babeczki schodzę do kuchni narka :)

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 maja 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Emilka WSK wrote:
    ;oniqa wrote:
    a gdzie dokładnie masz tą rodzinkę w tychach Emilka

    Ja nie, Skarbie, tylko dejzi :)

    Tychy Stare ale ciateczka tak mieszka bo kuzyneczki juz duze i powyjezdzaly do Kanady...

    cos ty za granica kryzys ja wszędzie lipa nie mam roboty :/

    czyli niedaleko mnie :)

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 10 maja 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja ucioekam do pracy udanego popołudnia życze będe dopiero jutro bo wieczorkiem chcę męża wykorzystać :)

    maximka84, deJzi lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 3 rozstępy na piersi...

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • carolina84 Koleżanka
    Postów: 41 28

    Wysłany: 10 maja 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak wlasnie pomyslalam w ostatnim cyklu bo w 9 dniu fazy lutealnej (23dc) jednorazowo poleciała mi taka zywa czerwona krew i pomyslalam ze to moze byc zagniezdzenie ale pozniej juz zaczelam brudzic i okres sie rozkrecil:( Sprobuje od owulacji z luteiną w tym cyklu, może sie uda...

    http://ovufriend.pl/graph/c6697f81f68f3eeddc4cfa6e742dd7ab
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 10 maja 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to czekam na wiadomości w sprawie zafasolkowanych , co i jak z betą , ah te moje czekanie z testowaniem do 18 tego

    a co do pracy , dokładnie cięzko znaleść dobrze płatną prace , mam wyzsze wykształcenie a i tak pracuję za 1600 brutto masakra ehh

    no cóż mykam pracować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2013, 11:10

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 10 maja 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Przez was teraz siedze i myślę jak to będzie...w tym kryzysie... :)

    Nie martw się. Będzie co będzie. Karta się odwróci. A branża odrodzi.
    Czasem trzeba upaść na samo dno, żeby się podnieść...

    deJzi lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 10 maja 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Mam 3 rozstępy na piersi...

    Jak mnie nikt tu nie przekrzyczy, bo są różne preparaty i metody, ze swojej strony mogę polecić oliwkę Hipp. Naturalny olej sezamowy z olejkiem ze słodkich migdałów. Zero parafiny. U mnie zero rozstępów w pierwszej ciąży. Małego do 3 miesiąca życia też nią smarowałam. Dla mnie rewelacja.

    deJzi lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 10 maja 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybieram się na 16 do ginekologa. Idę się robić na bóstwo....

    Konwalia lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 10 maja 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    Mam 3 rozstępy na piersi...

    Emilka ja mam rozstępy na piersiach cały brzuch wewnętrzna strona ud przy pachwinach i na łydkach. Smarowałam się mustellą i innymi preparatami w ciąży i nikt mi nie powie że to nie jest genetyczne. Moja siostra nie ma ni jednego po ciązy ja zorana jestem jak ruskie pole :D

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Mam 3 rozstępy na piersi...

    Emilka ja mam rozstępy na piersiach cały brzuch wewnętrzna strona ud przy pachwinach i na łydkach. Smarowałam się mustellą i innymi preparatami w ciąży i nikt mi nie powie że to nie jest genetyczne. Moja siostra nie ma ni jednego po ciązy ja zorana jestem jak ruskie pole :D

    No jak tylko zobaczę betę to lece chyba po tą oliwkę Hipp, myślałam juz o niej.. Jak mi juz teraz wylazlo to co potem, fakt, zauważylam ze sa większe ale jak byłam teraz sutki schłodzić to patrzę a tam kreski... u mnie w rodzinie też same sklonności, i do nadwagi i rozstępów, zawsze bylam odmienna- chudzielec ale wiesz jak jest..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Mam 3 rozstępy na piersi...

    Jak mnie nikt tu nie przekrzyczy, bo są różne preparaty i metody, ze swojej strony mogę polecić oliwkę Hipp. Naturalny olej sezamowy z olejkiem ze słodkich migdałów. Zero parafiny. U mnie zero rozstępów w pierwszej ciąży. Małego do 3 miesiąca życia też nią smarowałam. Dla mnie rewelacja.

    Skoro na Ciebie podziałało to tez spróbuję :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • ann21 Autorytet
    Postów: 254 160

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkich po pierwsze dziękuje wszystkich za gratulacje :-) po drugie test robiłam dzisiaj czyli w dniu spodziewanej@@@ której nie będzie przez najbliższe 9miechów ;-) na bete nie poszłam bo zaspałam ;-) a u nas pobierają do 9 w pon. idę. Obecnie dobrze się czyje mam większe cycki obwódki wokół nich powiększone śluż mam taki serka koloru dosyć mało uczucie ciężkości w brzuszku i ciągle chce mi się pić nawet w nocu i ciągle spać w dzień drzemka obowiązkowa. I strasznie mi duszno w kolejce nie moge stać bo bym zemdlała a tak to mam deliikatne ciągnięcie w brzuchu tak jak na @ ale bardziej delikatne. Mój M zareagował strasznie myślałam że będzie się cieszyć to zamiast tego powiedział że musi sobie wszystko przemyśleć najpierw chcą dziecka a co do czego to jakby nie wiedzieli skąd się tworzą. brak słów przesyłam wszystkim zielone kropeczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    deJzi, kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

    relgh371so6h0sbh.png
    90a75cce97132d97.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann21 wrote:
    witam wszystkich po pierwsze dziękuje wszystkich za gratulacje :-) po drugie test robiłam dzisiaj czyli w dniu spodziewanej@@@ której nie będzie przez najbliższe 9miechów ;-) na bete nie poszłam bo zaspałam ;-) a u nas pobierają do 9 w pon. idę. Obecnie dobrze się czyje mam większe cycki obwódki wokół nich powiększone śluż mam taki serka koloru dosyć mało uczucie ciężkości w brzuszku i ciągle chce mi się pić nawet w nocu i ciągle spać w dzień drzemka obowiązkowa. I strasznie mi duszno w kolejce nie moge stać bo bym zemdlała a tak to mam deliikatne ciągnięcie w brzuchu tak jak na @ ale bardziej delikatne. Mój M zareagował strasznie myślałam że będzie się cieszyć to zamiast tego powiedział że musi sobie wszystko przemyśleć najpierw chcą dziecka a co do czego to jakby nie wiedzieli skąd się tworzą. brak słów przesyłam wszystkim zielone kropeczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    hej Ann :) może termin bedziemy mieć ten sam :)
    ja bylam na krwi dzisiaj :) test tez + z moczu, co do cycuszkow i pragnienia oraz senności to w 100 % potwierdzam, ze i ja je mam :) A mój D. po moim oznajmieniu ciąży...zasnął :) a po pobudce cieszył się jak szalony i snuł plany :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ