X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • ann21 Autorytet
    Postów: 254 160

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dostałam się właśnie na staż do biura na 6miesięcy nie wiem jak to będzie od środy zaczynam ze wszystkim sobie damy radę mam nadzieje. Zawsze kasa będzię na łóżeczko ;-) No właśnie chciałam iść do gin. ale nie wiem czy się nie wstrzymać bo jeśli nie będzie widać to dopiero 5tydz. dziś kupiłam kwas foliowy obowiązkowy biorę . Nie chce żeby strachu mi nie zrobiła i się okazało że zarodka nie ma. sama nie wiem co począć.

    relgh371so6h0sbh.png
    90a75cce97132d97.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann21 wrote:
    Ja też dostałam się właśnie na staż do biura na 6miesięcy nie wiem jak to będzie od środy zaczynam ze wszystkim sobie damy radę mam nadzieje. Zawsze kasa będzię na łóżeczko ;-) No właśnie chciałam iść do gin. ale nie wiem czy się nie wstrzymać bo jeśli nie będzie widać to dopiero 5tydz. dziś kupiłam kwas foliowy obowiązkowy biorę . Nie chce żeby strachu mi nie zrobiła i się okazało że zarodka nie ma. sama nie wiem co począć.

    zaczekaj na betę :) i zadzwon, ona ci juz wtedy powie co dalej :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • ann21 Autorytet
    Postów: 254 160

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    ann21 wrote:
    witam wszystkich po pierwsze dziękuje wszystkich za gratulacje :-) po drugie test robiłam dzisiaj czyli w dniu spodziewanej@@@ której nie będzie przez najbliższe 9miechów ;-) na bete nie poszłam bo zaspałam ;-) a u nas pobierają do 9 w pon. idę. Obecnie dobrze się czyje mam większe cycki obwódki wokół nich powiększone śluż mam taki serka koloru dosyć mało uczucie ciężkości w brzuszku i ciągle chce mi się pić nawet w nocu i ciągle spać w dzień drzemka obowiązkowa. I strasznie mi duszno w kolejce nie moge stać bo bym zemdlała a tak to mam deliikatne ciągnięcie w brzuchu tak jak na @ ale bardziej delikatne. Mój M zareagował strasznie myślałam że będzie się cieszyć to zamiast tego powiedział że musi sobie wszystko przemyśleć najpierw chcą dziecka a co do czego to jakby nie wiedzieli skąd się tworzą. brak słów przesyłam wszystkim zielone kropeczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    hej Ann :) może termin bedziemy mieć ten sam :)
    ja bylam na krwi dzisiaj :) test tez + z moczu, co do cycuszkow i pragnienia oraz senności to w 100 % potwierdzam, ze i ja je mam :) A mój D. po moim oznajmieniu ciąży...zasnął :) a po pobudce cieszył się jak szalony i snuł plany :)

    wg. owu który wyznaczył to na 21 stycznia dzień babci czy dziadka teraz to nie wiem które jest pierwsze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2013, 12:11

    relgh371so6h0sbh.png
    90a75cce97132d97.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolina84 wrote:
    Ja tak wlasnie pomyslalam w ostatnim cyklu bo w 9 dniu fazy lutealnej (23dc) jednorazowo poleciała mi taka zywa czerwona krew i pomyslalam ze to moze byc zagniezdzenie ale pozniej juz zaczelam brudzic i okres sie rozkrecil:( Sprobuje od owulacji z luteiną w tym cyklu, może sie uda...

    ale wiesz ja cie nie kumam lekarz dal ci lutka a ty nie brałaś dlaczego??? no naj wazniejsze zeby teraz bylo ok :) trzymam kciuki
    a jak nie masz dostepu do ginka w UK to niech ci wypisze wiecej tego lutka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2013, 12:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Wybieram się na 16 do ginekologa. Idę się robić na bóstwo....

    a gdzie na bóstwo bedziesz robila :) hihihihi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Mam 3 rozstępy na piersi...

    Emilka ja mam rozstępy na piersiach cały brzuch wewnętrzna strona ud przy pachwinach i na łydkach. Smarowałam się mustellą i innymi preparatami w ciąży i nikt mi nie powie że to nie jest genetyczne. Moja siostra nie ma ni jednego po ciązy ja zorana jestem jak ruskie pole :D

    ja w ciazy pilam bardzo duzo wody i smarowalam sie cala olejkiem dla dzieci :) 0 rozstepow brzuszek ladnie plaski i sie wchlonol :)

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszędzie hi hi
    Wyszłam spod prysznica. Teraz pazury. Bez lakieru u stóp z domu nie wychodzę.
    Chłop mi mówi, że szykuję się jak na randkę...

    Iwka lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Wszędzie hi hi
    Wyszłam spod prysznica. Teraz pazury. Bez lakieru u stóp z domu nie wychodzę.
    Chłop mi mówi, że szykuję się jak na randkę...

    Zazdrosny :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann21 wrote:
    Emilka WSK wrote:
    ann21 wrote:
    witam wszystkich po pierwsze dziękuje wszystkich za gratulacje :-) po drugie test robiłam dzisiaj czyli w dniu spodziewanej@@@ której nie będzie przez najbliższe 9miechów ;-) na bete nie poszłam bo zaspałam ;-) a u nas pobierają do 9 w pon. idę. Obecnie dobrze się czyje mam większe cycki obwódki wokół nich powiększone śluż mam taki serka koloru dosyć mało uczucie ciężkości w brzuszku i ciągle chce mi się pić nawet w nocu i ciągle spać w dzień drzemka obowiązkowa. I strasznie mi duszno w kolejce nie moge stać bo bym zemdlała a tak to mam deliikatne ciągnięcie w brzuchu tak jak na @ ale bardziej delikatne. Mój M zareagował strasznie myślałam że będzie się cieszyć to zamiast tego powiedział że musi sobie wszystko przemyśleć najpierw chcą dziecka a co do czego to jakby nie wiedzieli skąd się tworzą. brak słów przesyłam wszystkim zielone kropeczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    hej Ann :) może termin bedziemy mieć ten sam :)
    ja bylam na krwi dzisiaj :) test tez + z moczu, co do cycuszkow i pragnienia oraz senności to w 100 % potwierdzam, ze i ja je mam :) A mój D. po moim oznajmieniu ciąży...zasnął :) a po pobudce cieszył się jak szalony i snuł plany :)

    wg. owu który wyznaczył to na 21 stycznia dzień babci czy dziadka teraz to nie wiem które jest pierwsze

    Mi ovu dał na 16 stycznia, ale kto tam wie :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann21 wrote:
    witam wszystkich po pierwsze dziękuje wszystkich za gratulacje :-) po drugie test robiłam dzisiaj czyli w dniu spodziewanej@@@ której nie będzie przez najbliższe 9miechów ;-) na bete nie poszłam bo zaspałam ;-) a u nas pobierają do 9 w pon. idę. Obecnie dobrze się czyje mam większe cycki obwódki wokół nich powiększone śluż mam taki serka koloru dosyć mało uczucie ciężkości w brzuszku i ciągle chce mi się pić nawet w nocu i ciągle spać w dzień drzemka obowiązkowa. I strasznie mi duszno w kolejce nie moge stać bo bym zemdlała a tak to mam deliikatne ciągnięcie w brzuchu tak jak na @ ale bardziej delikatne. Mój M zareagował strasznie myślałam że będzie się cieszyć to zamiast tego powiedział że musi sobie wszystko przemyśleć najpierw chcą dziecka a co do czego to jakby nie wiedzieli skąd się tworzą. brak słów przesyłam wszystkim zielone kropeczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    brawo a my tu siedzimy i czekamy na ta bete .... no to nas zalatwilas... ja tez w Pn ide :)

    a facetem sie nie przejmuj NORMA .. jak zacznie brzuszek rosnac z dnia na dzien sie oswoi z mysla ze bedzie TATUSIEM

    ja nie wiem faceci jakieś mozgi maja wyprane.. wiedza co robia a jak juz jest to wtedy O rany swiat sie wali..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Wszędzie hi hi
    Wyszłam spod prysznica. Teraz pazury. Bez lakieru u stóp z domu nie wychodzę.
    Chłop mi mówi, że szykuję się jak na randkę...

    hahaha ... moj to samo

  • ann21 Autorytet
    Postów: 254 160

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    ann21 wrote:
    witam wszystkich po pierwsze dziękuje wszystkich za gratulacje :-) po drugie test robiłam dzisiaj czyli w dniu spodziewanej@@@ której nie będzie przez najbliższe 9miechów ;-) na bete nie poszłam bo zaspałam ;-) a u nas pobierają do 9 w pon. idę. Obecnie dobrze się czyje mam większe cycki obwódki wokół nich powiększone śluż mam taki serka koloru dosyć mało uczucie ciężkości w brzuszku i ciągle chce mi się pić nawet w nocu i ciągle spać w dzień drzemka obowiązkowa. I strasznie mi duszno w kolejce nie moge stać bo bym zemdlała a tak to mam deliikatne ciągnięcie w brzuchu tak jak na @ ale bardziej delikatne. Mój M zareagował strasznie myślałam że będzie się cieszyć to zamiast tego powiedział że musi sobie wszystko przemyśleć najpierw chcą dziecka a co do czego to jakby nie wiedzieli skąd się tworzą. brak słów przesyłam wszystkim zielone kropeczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    brawo a my tu siedzimy i czekamy na ta bete .... no to nas zalatwilas... ja tez w Pn ide :)

    a facetem sie nie przejmuj NORMA .. jak zacznie brzuszek rosnac z dnia na dzien sie oswoi z mysla ze bedzie TATUSIEM

    ja nie wiem faceci jakieś mozgi maja wyprane.. wiedza co robia a jak juz jest to wtedy O rany swiat sie wali..

    Potwierdzam z facetami pamiętam jak siostra urodziła i jak zobaczył mała to jak wróciliśmy powiedział wiesz ja też chce takiego szkraba żeby biegał po domu a dzisiaj ja się cieszyłam jak mu mówiłam a on a z czego się tak cieszysz zero radości myślałam że powie super kochanie w końcu się udało a tu nic zero radości. tak myśle że się oswoi z myślą że 30urodziny przywita ze szkrabem mój M ma w lutym urodzinki

    relgh371so6h0sbh.png
    90a75cce97132d97.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze miałam lekarkę i nie było tematu.
    Po urodzeniu synka okropnie się zacięłam. Bo jak co do czego przyszło, pełno lekarzy, a jeden droższy od drugiego, nikt mi nie umiał pomóc.
    Każdy szuka tylko łatwych pacjentek. Od tej pory nie mam zaufania. U ginekologa byłam ostatni raz w grudniu, po .... trzyletniej przerwie.
    I tylko dlatego, że mnie koleżanka, położna, zmusiła. Właśnie idę dziś do tego samego. Bez entuzjazmu, chociaż ostatnio był dość miły i rzeczowy.
    Więc mój mąż niech się raczej cieszy, że w ogóle idę... Ale chyba jest trochę nieprzyzwyczajony, że będę się przed facetem rozbierać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2013, 12:45

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann21 wrote:
    deJzi wrote:
    ann21 wrote:
    witam wszystkich po pierwsze dziękuje wszystkich za gratulacje :-) po drugie test robiłam dzisiaj czyli w dniu spodziewanej@@@ której nie będzie przez najbliższe 9miechów ;-) na bete nie poszłam bo zaspałam ;-) a u nas pobierają do 9 w pon. idę. Obecnie dobrze się czyje mam większe cycki obwódki wokół nich powiększone śluż mam taki serka koloru dosyć mało uczucie ciężkości w brzuszku i ciągle chce mi się pić nawet w nocu i ciągle spać w dzień drzemka obowiązkowa. I strasznie mi duszno w kolejce nie moge stać bo bym zemdlała a tak to mam deliikatne ciągnięcie w brzuchu tak jak na @ ale bardziej delikatne. Mój M zareagował strasznie myślałam że będzie się cieszyć to zamiast tego powiedział że musi sobie wszystko przemyśleć najpierw chcą dziecka a co do czego to jakby nie wiedzieli skąd się tworzą. brak słów przesyłam wszystkim zielone kropeczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    brawo a my tu siedzimy i czekamy na ta bete .... no to nas zalatwilas... ja tez w Pn ide :)

    a facetem sie nie przejmuj NORMA .. jak zacznie brzuszek rosnac z dnia na dzien sie oswoi z mysla ze bedzie TATUSIEM

    ja nie wiem faceci jakieś mozgi maja wyprane.. wiedza co robia a jak juz jest to wtedy O rany swiat sie wali..

    Potwierdzam z facetami pamiętam jak siostra urodziła i jak zobaczył mała to jak wróciliśmy powiedział wiesz ja też chce takiego szkraba żeby biegał po domu a dzisiaj ja się cieszyłam jak mu mówiłam a on a z czego się tak cieszysz zero radości myślałam że powie super kochanie w końcu się udało a tu nic zero radości. tak myśle że się oswoi z myślą że 30urodziny przywita ze szkrabem mój M ma w lutym urodzinki

    poprostu my baby liczymy na CUDA

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Zawsze miałam lekarkę i nie było tematu.
    Po urodzeniu synka okropnie się zacięłam. Bo jak co do czego przyszło, pełno lekarzy, a jeden droższy od drugiego, nikt mi nie umiał pomóc.
    Każdy szuka tylko łatwych pacjentek. Od tej pory nie mam zaufania. U ginekologa byłam ostatni raz w grudniu, po .... trzyletniej przerwie.
    I tylko dlatego, że mnie koleżanka, położna, zmusiła. Właśnie idę dziś do tego samego. Bez entuzjazmu, chociaż ostatnio był dość miły i rzeczowy.
    Więc mój mąż niech się raczej cieszy, że w ogóle idę... Ale chyba jest trochę nieprzyzwyczajony, że będę się przed facetem rozbierać.

    moj tez na poczatku.. ale to w koncu lekarz, mezus chodzi ze mna na wizyte bo daleko i trzeba autem wiec sobie jezdzimy razem i nie ma mowy o czekaniu na zewnatrz... nasz bejbik nasze problemy ten "krzyz" nosimy razem.. koniec kropka. hihihi do szkoly rodzenia tez chodził ze mną..

    a po porodzie powiedzial ze juz ma dosc bab nie ma ani ochoty na nie patrzec.. na sluchal sie chorób kobiecych i innych zeczy ze mu to juz zwisa i powiewa dla niego sa teraz wszytkie jednakowe cytuje " dziura jak dziura" ale tak serio odechcialo mu sie po tym wszystkim ogladania za kobietami....
    nie mowie ze jest kobieciarzem ale jak kazdy facet lubi popatrzec na ladne laski.. no i sie skonczylo :)
    ja sie balam ze po porodzie mnie nie tknie... ale luzik :)

    ja pierdziele ale ja byki wale, eh co tam wazna jest tresc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2013, 12:59

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 10 maja 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann21 wrote:
    deJzi wrote:
    ann21 wrote:
    witam wszystkich po pierwsze dziękuje wszystkich za gratulacje :-) po drugie test robiłam dzisiaj czyli w dniu spodziewanej@@@ której nie będzie przez najbliższe 9miechów ;-) na bete nie poszłam bo zaspałam ;-) a u nas pobierają do 9 w pon. idę. Obecnie dobrze się czyje mam większe cycki obwódki wokół nich powiększone śluż mam taki serka koloru dosyć mało uczucie ciężkości w brzuszku i ciągle chce mi się pić nawet w nocu i ciągle spać w dzień drzemka obowiązkowa. I strasznie mi duszno w kolejce nie moge stać bo bym zemdlała a tak to mam deliikatne ciągnięcie w brzuchu tak jak na @ ale bardziej delikatne. Mój M zareagował strasznie myślałam że będzie się cieszyć to zamiast tego powiedział że musi sobie wszystko przemyśleć najpierw chcą dziecka a co do czego to jakby nie wiedzieli skąd się tworzą. brak słów przesyłam wszystkim zielone kropeczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    brawo a my tu siedzimy i czekamy na ta bete .... no to nas zalatwilas... ja tez w Pn ide :)

    a facetem sie nie przejmuj NORMA .. jak zacznie brzuszek rosnac z dnia na dzien sie oswoi z mysla ze bedzie TATUSIEM

    ja nie wiem faceci jakieś mozgi maja wyprane.. wiedza co robia a jak juz jest to wtedy O rany swiat sie wali..

    Potwierdzam z facetami pamiętam jak siostra urodziła i jak zobaczył mała to jak wróciliśmy powiedział wiesz ja też chce takiego szkraba żeby biegał po domu a dzisiaj ja się cieszyłam jak mu mówiłam a on a z czego się tak cieszysz zero radości myślałam że powie super kochanie w końcu się udało a tu nic zero radości. tak myśle że się oswoi z myślą że 30urodziny przywita ze szkrabem mój M ma w lutym urodzinki

    Nie martw się. Rodzicielstwo to huśtawka różnych uczuć. Zanim urodzisz, nawet ty będziesz mieć takie dni, że sytuacja cię zaskoczy, przerośnie, będziesz mieć wątpliwości.
    Tak to już jest. Mój mąż chciał dziecka, ja nie bardzo. Zaszłam w ciążę. Byłam szczęśliwa. On się ucieszył ale na tym się skończyło. Przez 9 miesięcy zero ekscytacji.
    Aż mnie serce bolało. Był na każdym usg (zmuszony przeze mnie zresztą) ale dla niego to była abstrakcja. Jak się dziecko urodziło mnie przeszło. On od pierwszych chwil się wzruszał,
    płakał, i do dziś twierdzi, że małego pokochał od razu jak go tylko zobaczył. Mnie dziecko było obojętne. (Gdzieś ok 7 miesiąca ciąży wpadłam w depresję i leczyłam ją jeszcze rok po porodzie.)
    Nie chciałam widzieć dziecka, nie mogłam z nim sama zostawać... I wielka radość i miłość obróciły się u mnie w wielką pustkę... Tak na prawdę mamą zostałam jak mój syn miał jakieś 8 miesiący
    ale to przykra historia, która nie powinna się powtórzyć.
    A twój mąż jak się z pierwszego szoku otrząśnie, pokaże jak potrafi się cieszyć. I tego ci życzę. Radosnych i spokojnych miesięcy ciąży.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska ale ty slicznie sklejasz te wyrazy no jestem wzruszona.. przepieknie piszesz..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak widac kazdy ma jakies upadki, nie ma co narzekać.. problemy sa po to zeby je rozwiązywać :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 10 maja 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    mamuleska ale ty slicznie sklejasz te wyrazy no jestem wzruszona.. przepieknie piszesz..

    hmmmmm?

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 10 maja 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jake kolory są teraz na topie??? Pazurów oczywiście.
    Robię turkus. Bedzie ok?

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ