X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Ale implantacja to chyba dobrze?

    Gdyby nie doświadczenia poprzedniej cp to pewnie bym się cieszyła. W poprzedniej zaczęłam plamic właśnie 10 dpo.

    Na pewno test wychodzi po implantacji? Na 100%?

  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 12 maja 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej.

    Sung tak bo bhcg dopiero po implantacji zarodka jest wydzielane :) plamienia sie zdarzają na początku moze podejdz do gina jak Cie to uspokoi? Chociaz chyba na tym etapie niewiele to da.

    Klaudyś w zdrowym cyklu plamien nie powinno być raczej..bylas z tym u lekarza? Moze coś trzeba zasuplementować albo masz nadżerke?

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 12 maja 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Gdyby nie doświadczenia poprzedniej cp to pewnie bym się cieszyła. W poprzedniej zaczęłam plamic właśnie 10 dpo.

    Na pewno test wychodzi po implantacji? Na 100%?

    Mi pozytywny wyszedł dokładnie 1 dnia krwawienia, gdzie byłam pewna, że to okres, ale i tak musiałam się upewnić testem :D Krwawiłam potem do 16 tygodnia.

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 12 maja 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Hej hej.

    Sung tak bo bhcg dopiero po implantacji zarodka jest wydzielane :) plamienia sie zdarzają na początku moze podejdz do gina jak Cie to uspokoi? Chociaz chyba na tym etapie niewiele to da.

    Klaudyś w zdrowym cyklu plamien nie powinno być raczej..bylas z tym u lekarza? Moze coś trzeba zasuplementować albo masz nadżerke?
    Nadzerka nie bo miałam robiona cytologie w tamtym cyklu a 1.05 bylam u gienekologa na monitoringu i nie widziała nic niepokojacego.
    Dzwoniłam do niej 4 maja ze zaczęłam plamic powiedziała ze to okołoowulacyjne i mam się nie przejmować. Potem dzwoniłam po tym plamieniu 7.05 ze minęło i kazała się zjawić w terminie miesiączki i będziemy działac dalej .
    w poniedziałek zadzwonię do niej żeby mnie umówiła na czwartek i od razu powiem jej o tym plamieniu,być może każe mi przyjść w wtorek

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 12 maja 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Mój tak samo :D
    Grzechotka ty to pewnie już zaciazona :*
    Masz pewnie groszka w brzuszku.
    Kiedy masz wizytę?

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ! Ja dziś byłam na monicie bo ten cykl byłam na clo. Mam 4 jajka. Sporo :p dziś 11dc. 2 jajeczka po 20 mm I 2x po 17,5mm.
    Nie brałam zastrzyku na pęknięcie ani nic na drugą fazę. Jestem w trakcie zmiany pracy i nawet nie wiem czy się starać teraz. :p zostawię to chyba losowi. Moj M jest i tak tylko dziś i jutro wiec co ma być to będzie.
    Za Was trzymam kciuki :*

    Isaura81, Ikulinka29, Klamka82 lubią tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 12 maja 2018, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Hej dziewczyny ! Ja dziś byłam na monicie bo ten cykl byłam na clo. Mam 4 jajka. Sporo :p dziś 11dc. 2 jajeczka po 20 mm I 2x po 17,5mm.
    Nie brałam zastrzyku na pęknięcie ani nic na drugą fazę. Jestem w trakcie zmiany pracy i nawet nie wiem czy się starać teraz. :p zostawię to chyba losowi. Moj M jest i tak tylko dziś i jutro wiec co ma być to będzie.
    Za Was trzymam kciuki :*
    4 jajka :o
    To teraz CZEKAM na rozwój sytuacji :)

    Hugolina87 lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 12 maja 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Grzechotka ty to pewnie już zaciazona :*
    Masz pewnie groszka w brzuszku.
    Kiedy masz wizytę?

    Nie mam nikogo w brzuchu. Nic o tym nie świadczy :(

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 12 maja 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Nie mam nikogo w brzuchu. Nic o tym nie świadczy :(
    Jak to nic brak okresu :*
    Kiedy idziesz do lekarza?

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Upragniona niunia Ekspertka
    Postów: 215 112

    Wysłany: 12 maja 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja niestety ale wypisuje się z testowania w tym miesiącu. Byłam dzisiaj na monitoringu. Z poprzedniego miesiąca została torbiel jeszcze. To mój 13 dc a pęcherzyki mają tylko po 6mm w tamtym miesiącu juz w 10 dc pęcherzyk miał 20mm. Podejrzewam że cykl będzie dłuższy no napewno jutro nie będzie owulacji. Nie wiem tylko co z ta torbielka zrobić. Myślałam że wchłonie się podczas okresu a ona tylko trochę zmalała. Wizytę u doktor mam dopiero na 11 czerwca wcześniej się do niej nie dostane.

    Zaczynamy starania od nowa. To jest ten czas.
    12.2017 - cp
    Starania od 10.06.2017

    Nadzczynnosc GB.
    Zielone światło.
    06.22- 5cykl starań na nowo.
  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 12 maja 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Jak to nic brak okresu :*
    Kiedy idziesz do lekarza?

    Obstawiam,że w poniedziałek powinnam dostać okres. Jak sięnie pojawi do wtorkowego ranka to będę dzwonić. Ciążę wykluczają testy, takze z krwi.

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 12 maja 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Obstawiam,że w poniedziałek powinnam dostać okres. Jak sięnie pojawi do wtorkowego ranka to będę dzwonić. Ciążę wykluczają testy, takze z krwi.
    To rzeczywiście ten twój cykl jest wyjątkowo uparty i nie chce odpuścić :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki czy któraś z was zażywa tabletki Progynova na polepszenie endometrium??Mi lekarz zapisał od tego cyklu bo wydało mu się że mam za cienkie a miało 8mm. Mam brać od 4dc .A jak jest z waszym endo??

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 12 maja 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung ale ekstra :D!!! Caly czas kibicowala i mocno kciuki trzymalam. Jak test wyszedl to juz musialo byc po implantacji, bo beta hcg dopiero po zaczyna rosnac. Trzymam kciuko zeby kropek zadomowil sie tam gdzie trzeba! Tym rwzem musi sie udac, bedzie dobrze <3

    Sung lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ikulinka29 wrote:
    Hej kobietki czy któraś z was zażywa tabletki Progynova na polepszenie endometrium??Mi lekarz zapisał od tego cyklu bo wydało mu się że mam za cienkie a miało 8mm. Mam brać od 4dc .A jak jest z waszym endo??

    JA dziś byłam na usg. Moje endo przed owu 6,5 mm i powiedział ze okej. Czytałam ze przy clo jest słabe często ale gin mówił ze moje nie jest jescze żeby brać estrogeny. Ale vo lekarz to inna opinia. Ostatnio po owu mialam 1cm endo terax przypuszczam że będzie słabsze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane, u mnie rozkręca się @ więc żegnam się z majem.
    Będę Wam mocno kibicować oczywiście!
    Zaczynam 15cs.

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 13 maja 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka być może do ciebie tez dołączę.
    Temperatura powoli bardziej powoli i minimalnie spada

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie test - @ jeszcze nie ma ale to już chyba kwestia czasu, także ja również się żegnam, jeszcze raz ogromne gratulacje tym dziewczynom co już się udało i mocne kciuki za pozostałe które oczekują na pozytywne testy w maju <3



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2018, 08:20

  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 13 maja 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zaczęłąm 40 dzień cyklu, temperatura nieco spadła, liczę, że będzie kontynuowała spadanie i w końcu przyjdzie @.

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jest 31 dc, mam 30 dniowe i regularne ale @ jeszcze nie ma od wczoraj lekkie bóle okresowe ustały, nie wiem może to już kwestia czasu zanim @ przyjdzie, ale jak przyglądam się testowi jakbym wzrokiem miała wyczarować tą drugą kreskę to widzę cień cienia, czekam na męża niech sam obiektywnie zobaczy, jak do jutra nie przyjdzie @ zrobię ostatni raz test... co sądzicie robić betę? w poprzednich ciążach widoczny pozytywny test wychodził mi jeszcze przed @ może to kwestia testów, kupiłam zwykłe marketówki...sama nie wiem chyba się nakręciłam nie potrzebnie.

    Olaa86 lubi tę wiadomość

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ