X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne MAJOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

MAJOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzechotka wrote:
    Ja dzisiaj zaczęłąm 40 dzień cyklu, temperatura nieco spadła, liczę, że będzie kontynuowała spadanie i w końcu przyjdzie @.

    to czekanie jest najgorsze, a w głowie nadzieja nie daje spokoju...

  • Grzechotka Ekspertka
    Postów: 249 99

    Wysłany: 13 maja 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    to czekanie jest najgorsze, a w głowie nadzieja nie daje spokoju...

    Ja nie mam żadnej nadziei. Coś się zepsuło w tym cyklu i chciałabym żeby już się naprawiło i żebym mogła robić sobie nadzieję. Maj miałam odpuścić tu na forum, ale jak, skoro nadal kwiecień dla mnie się nie skończył.

    Maj - 4cs o drugiego maluszka
    marzec 2017 - na świecie zdrowa dziewczynka, małe szczęście <3
    marzec 2018 - ciąża biochemiczna

    11d0d2855efd15b26225b6764aa41fc9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze złych wiadomości: bardzo bolała mnie wieczorem lewa strona (ta bez jajowodu). Promieniowalo na plecy.
    Z dobrych: nie ma plamień. Mam mdłości...

    Isaura81, Skarpeta, Pati88, Magda - mbc lubią tę wiadomość

  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 13 maja 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Blueberry biel to biel, jak widzisz cień to moze cos jest na rzeczy :) ja czekam do 16 :D może wytrzymam :p cycki mnie bolą.

    Sung dobrze że nie ma plamień oby tak dalej :)

    Ktoś jeszcze testuje w 2 polowie maja?

    Isaura81 lubi tę wiadomość

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • Straciatellaa Autorytet
    Postów: 2674 2499

    Wysłany: 13 maja 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung w ciąży bolała mnie kazda rana po operacji, każde złamanie jakie mialam. Nie ma plamien - jest super <3

    Katepr ja wcześniej zatestuje. 19 maj myślę ;)


    oar8ikgn5pgt0ug5.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 13 maja 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Hej. Blueberry biel to biel, jak widzisz cień to moze cos jest na rzeczy :) ja czekam do 16 :D może wytrzymam :p cycki mnie bolą.

    Sung dobrze że nie ma plamień oby tak dalej :)

    Ktoś jeszcze testuje w 2 polowie maja?
    Ja testuje 15 maja :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Beatris1987 Koleżanka
    Postów: 37 1

    Wysłany: 13 maja 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Właśnie wróciłam ze Stanów z trzytygodniowych wakacji. Różnica czasowa wynosi 6 godzin. Do tego podróż w jedną i drugą stronę trzema samolotami, bardzo męcząca. Staraliśmy się podczas wakacji, ale to co pokazuje termometr jest conajmniej dziwne. Co sądzicie? Czy takie temperatury mogą wynikać ze zmian stref czasowych czy z termometrem jest coś nie halo.
    Dodam jeszcze, że mam od owulacji obrzmiałe i bolesne piersi. Do tego kremowy, obfity śluz.

    Wykres udostępniony na tablicy.


    Pozdrawiam

    Asia
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 13 maja 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było. Odpuściłam sobie to całe ciążowe panikowanie. Teraz czekam sobie do @, czuję się różnie, ale nie chcę się nakęcać, bo później rozczarowanie boli jeszcze bardziej... Gratuluję tym, którym się udało ♥️

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 13 maja 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny uwielbiam Wasze wiadomości typu: cycki mnie bolą, albo mam mdłości ;). Oby więcej takich :)

    Sung, Skarpeta lubią tę wiadomość

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straciatellaa wrote:
    Sung w ciąży bolała mnie kazda rana po operacji, każde złamanie jakie mialam. Nie ma plamien - jest super <3

    Serio??
    Dajesz nadzieję

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 13 maja 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka. Ja mam 3 dzień płodnego śluzu (15dc). I mam pytanie. Czy test owu z dziś już jest pozytywny? Wg mnie tak ale oceńcie proszę:) I jeśli przytualnka była wczoraj to dziś można powtorzyć czy raczej w poniedziałek żeby plemniki byly dojrzalsze? Jak to jest przy owulakach.. wczoraj nas poniosło a dziś pozytyw i nie wiemy czy można żeby nie zmarnować niedojrzałych. Mój mąż ma weekend jakiś taki bzykający i widzę że mu oko błyszczy haha
    e58c88e0db1a2842med.jpg

    Katti, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    hejka. Ja mam 3 dzień płodnego śluzu (15dc). I mam pytanie. Czy test owu z dziś już jest pozytywny? Wg mnie tak ale oceńcie proszę:) I jeśli przytualnka była wczoraj to dziś można powtorzyć czy raczej w poniedziałek żeby plemniki byly dojrzalsze? Jak to jest przy owulakach.. wczoraj nas poniosło a dziś pozytyw i nie wiemy czy można żeby nie zmarnować niedojrzałych. Mój mąż ma weekend jakiś taki bzykający i widzę że mu oko błyszczy haha
    e58c88e0db1a2842med.jpg
    Pozytyw...
    To kochajcie sie dzisiaj i jutro jesli macie ochote czemu niby czekac np na jutro ważne jest aby sie kochac kiedy ma sie ochote a nie bo dni plodne ;) Owocnych przyjemnosci życzę

    Pati88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati dawaj ;) to podobno mit z tymi oslabionymi bzykaniem. Ta ciąża jest z bzykania dzień po dniu. A mój mąż tu na pewmo najstarszy.
    Facelle? Raz mi wyszedł pozytyw ciemniejszy, a raz taki.

    Pati88, anusiak5, Magda - mbc lubią tę wiadomość

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 13 maja 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Pati dawaj ;) to podobno mit z tymi oslabionymi bzykaniem. Ta ciąża jest z bzykania dzień po dniu. A mój mąż tu na pewmo najstarszy.
    Facelle? Raz mi wyszedł pozytyw ciemniejszy, a raz taki.
    a można spytac ile ma lat?

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 13 maja 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati88 wrote:
    hejka. Ja mam 3 dzień płodnego śluzu (15dc). I mam pytanie. Czy test owu z dziś już jest pozytywny? Wg mnie tak ale oceńcie proszę:) I jeśli przytualnka była wczoraj to dziś można powtorzyć czy raczej w poniedziałek żeby plemniki byly dojrzalsze? Jak to jest przy owulakach.. wczoraj nas poniosło a dziś pozytyw i nie wiemy czy można żeby nie zmarnować niedojrzałych. Mój mąż ma weekend jakiś taki bzykający i widzę że mu oko błyszczy haha
    e58c88e0db1a2842med.jpg

    Moja ciąża tez jest z bzykania dzień po dniu ;) w dodatku ten maraton zaczęliśmy chyba z tydzień przed podaniem Ovitrelle, wiec to pływaki z ostatnich dni maratonu dały rade :P jak macie ochotę to działajcie, plemniczki i tak nie dojrzewają z dnia na dzień :) A test jak najbardziej pozytywny :)

    ams, Pati88 lubią tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    JA dziś byłam na usg. Moje endo przed owu 6,5 mm i powiedział ze okej. Czytałam ze przy clo jest słabe często ale gin mówił ze moje nie jest jescze żeby brać estrogeny. Ale vo lekarz to inna opinia. Ostatnio po owu mialam 1cm endo terax przypuszczam że będzie słabsze
    Dzienks ze odpisałaś . Ja już zaczelam brac ten P. Bo po owu miałam takie 8mm.To zobaczymy czy bedzie troszke grubsze .Bede informować:_) Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2018, 19:34

  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 13 maja 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    u mnie jest 31 dc, mam 30 dniowe i regularne ale @ jeszcze nie ma od wczoraj lekkie bóle okresowe ustały, nie wiem może to już kwestia czasu zanim @ przyjdzie, ale jak przyglądam się testowi jakbym wzrokiem miała wyczarować tą drugą kreskę to widzę cień cienia, czekam na męża niech sam obiektywnie zobaczy, jak do jutra nie przyjdzie @ zrobię ostatni raz test... co sądzicie robić betę? w poprzednich ciążach widoczny pozytywny test wychodził mi jeszcze przed @ może to kwestia testów, kupiłam zwykłe marketówki...sama nie wiem chyba się nakręciłam nie potrzebnie.

    Ja tez sie zastanawiam kiedy isc na bete... dzis powinna przyjsc @ a jej nie ma, czuje sie inaczej nie liczac ze wszystkich bym rozszarpala naokolo ale chce mi sie bardzooo spac.... jutro zrobie test sikany i jak bedzie cien cienia to bede dzwonic do gina o przepisanie duphastonu bo ja dopiero 10dpo a najwyzej wwynajmij czwartek pojde na bete

    Bluberry lubi tę wiadomość

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 13 maja 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój najmłodszy też nie jest myślę że mógłby rywalizować :p
    Moja poprzednia ciąża jest z bzykania co około 3 dni :p myśle że to raczej bez znaczenia :)

    Tak pomijając temat testowań i ciąż. Znacie jakiś fajny internetowy sklepik z sukienkami? Na zalando nie ma mojego rozmiaru z żadbej co mi się podoba :( potrzebuję na wesele lubię takie w stylu lace &beads gora obcisła dół zwiewny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2018, 21:04

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 13 maja 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katepr wrote:
    Mój najmłodszy też nie jest :p
    Moja poprzednia ciąża jest z bzykania co około 3 dni :p myśle że to raczej bez znaczenia :)
    To ja zostaje przy testowaniu 16, 15 pracuje a w pracy tak średnio mi sie widzi sikać na test hahah
    Tak pomijając temat testowań i ciąż. Znacie jakiś fajny internetowy sklepik z sukienkami? Na zalando nie ma mojego rozmiaru z żadbej co mi się podoba :( potrzebuję na wesele lubię takie w stylu lace &beads gora obcisła dół zwiewny :)

    Lou ma przepiękne sukienki :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ma 47. Ktoś przebije? ;)

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ