X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie :)
Odpowiedz

Majowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po wizycie :)
    10 dc na cyklu naturalnym, endometrium 7,5 mm i dwa pęcherzyki po 13 mm :)

    Mam też niestety polipa 1cm, ale w takim miejscu, że niekoniecznie przeszkadza, więc jeśli nie zajde w ciążę, to we wrześniu będę go usuwać.

    Dostałam też heparynę, mam stosować od owulacji do testu ciazowego.

    I maz mnie strasznie wkurzył, już dawno nie czułam się tak bardzo sama z tym wszystkim :(

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Cichosza Autorytet
    Postów: 319 139

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Już po wizycie :)
    10 dc na cyklu naturalnym, endometrium 7,5 mm i dwa pęcherzyki po 13 mm :)

    Mam też niestety polipa 1cm, ale w takim miejscu, że niekoniecznie przeszkadza, więc jeśli nie zajde w ciążę, to we wrześniu będę go usuwać.

    Dostałam też heparynę, mam stosować od owulacji do testu ciazowego.

    I maz mnie strasznie wkurzył, już dawno nie czułam się tak bardzo sama z tym wszystkim :(
    No to super trzymam kciuki:)
    A mężem się nie przejmuj oni nie rozumieją jak my to przeżywamy maja swoje emocje i na swój sposób to przechodzą. Ja z moim też mam ostatnio często kose choć na ogół prawie się nie klocimy ale ostatnio jestem przewrazliwiona...

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio wrote:
    Już po wizycie :)
    10 dc na cyklu naturalnym, endometrium 7,5 mm i dwa pęcherzyki po 13 mm :)

    Mam też niestety polipa 1cm, ale w takim miejscu, że niekoniecznie przeszkadza, więc jeśli nie zajde w ciążę, to we wrześniu będę go usuwać.

    Dostałam też heparynę, mam stosować od owulacji do testu ciazowego.

    I maz mnie strasznie wkurzył, już dawno nie czułam się tak bardzo sama z tym wszystkim :(

    Super . Trzymam kciuki za wzrost ♡ A mężem się nie przejmuj. Oni są z innej planety . Ja co miesiąc mam ochotę swojemu patelnią przyfastrygować kiedy mówię mu ,że @ przyszła a mój odpowiada "acha" . Fakt ,że później pociesza ale niekiedy mógłby wpaść na to nieco wcześnie...

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Poproszę na 4.05 ale i tak wiem jaki będzie wynik :D

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej i ja się dołączam jak nieprzyjdzie @ w polowie maja bede testowac;) pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny:)

    Nera1986 lubi tę wiadomość

    j36rxqpk8h26dyg9.png
  • just Przyjaciółka
    Postów: 62 25

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qastera wrote:
    Cykl kwietniowy spisałam na straty raczej, nastawiam się na koniec maja na testowanie dopiero. Aktualnie mam 28dc wiec @ dziś wieczór lub jutro powinna być:) ale ja nawet nigdy testu ciążowego nie robiłam i kusi mnie iść kupić i zrobić :o
    A może jednak nie przyjdzie ✊

    13 CS
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio, ja podobnie, dzis u mnie 11 dzien cyklu i na monitoringu pecherzyki w obu, w lewym (chyba..bo moglam cos pomylic) 15mm. Mam nadzieje ze przyjdzie owu, niestety przez majowke nie mam monitu i nastepny dopiero w poniedzialek 18dc

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Natala1906 Autorytet
    Postów: 656 357

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qastera wrote:
    Cykl kwietniowy spisałam na straty raczej, nastawiam się na koniec maja na testowanie dopiero. Aktualnie mam 28dc wiec @ dziś wieczór lub jutro powinna być:) ale ja nawet nigdy testu ciążowego nie robiłam i kusi mnie iść kupić i zrobić :o

    Ja w tej samej sytuacji. Dziś wieczorem bądź jutro rano

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2019, 13:26

  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuje 10 maja albo pozniej :-)

    Sandra94, Nera1986 lubią tę wiadomość

    j36rxqpk8h26dyg9.png
  • Cichosza Autorytet
    Postów: 319 139

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczyny już też po lekarzu, wszystko prawidłowo w normie, macica pusta nie mam się co martwić, usłyszałam że zostaje nam tylko zbadać nasienie, ale to już jutro. Zmartwilo mnie tylko że organizm potrzebuje ok 2-3 miesiące żeby się "zresetować" i w tym czasie nie mam co liczyć na ciążę...

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za pocieszenie :) Na szczęście już jest ok, ale jeszcze chwilę wcześniej były takie emocje, że sama siebie nie podejrzewałam o ich istnienie :P

    Cichosza nie słyszałam nigdy o czymś takim... Fakt, że gdzie bym nie czytała, to zawsze mówi się np. o stosowaniu nowej terapii, ziół, leków, no słowem wszystkiego co związane z kobiecym układem rozrodczym właśnie przez trzy miesiące, ale nikt nigdy nie tłumaczył dlaczego. Zresztą widzę, że także dla wielu lekarzy te trzy miesiące (trzy cykle) to taki złoty standard.
    Myślę kochana, że nie masz co się martwić na zapas- ilu lekarzy tyle opinii, mi np. żaden nie mówił, że po biochemicznej muszę czekać. Wręcz przeciwnie, zastrzyk i heja, do roboty ;)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Cichosza Autorytet
    Postów: 319 139

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio dziękuję za słowa pociechy, może i racja nie będę o tym myśleć tylko dalej działać:) lekarze czasem potrafią nie potrzebnie zdolowac...

    Dzastina lubi tę wiadomość

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    Pani Ciasio, ja podobnie, dzis u mnie 11 dzien cyklu i na monitoringu pecherzyki w obu, w lewym (chyba..bo moglam cos pomylic) 15mm. Mam nadzieje ze przyjdzie owu, niestety przez majowke nie mam monitu i nastepny dopiero w poniedzialek 18dc

    To idziemy razem :) Owu będziemy miały chyba w tym samym czasie, a następny monitoring też mam w poniedziałek ;) Ja idę na 11:40, a Ty? :)

    Trzymam kciuki za owocną majówkę :D

    Wik89 lubi tę wiadomość

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pani Ciasio ja rowniez zycze owocnych staran :D
    Ide na 7 rano w poniedzialek

    Pani Ciasio lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shas 91, właśnie ja stwierdziłam, że jeśli się nie uda przy kp będzie smutno ale nie chce zachodzić w kolejna ciąże kosztem syna.

    Pani ciasio i Wiki kciuki w takim razie zaciśnięte.

    Pani Ciasio, Wik89, Shas91 lubią tę wiadomość

  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichosza - to takie durne gadanie lekarzy .Każda kobieta ma na swoim koncie ciąże biochemiczne bynajmniej a nawet o tym bladego pojęcia nie ma i dalej się stara aż w końcu się udaje (ponoć nawet szybciej się zachodzi ale nie wiem ile w tym prawdy) Co innego jak jest się po łyżeczkowaniu , lekach , hormonach ,porodzie itp . Nie martw się na zapas i czerp przyjemność z serduszek a jak pisane w gwiazdach - tak będzie <3

    Cichosza, Pani Ciasio, Dzastina lubią tę wiadomość

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Cichosza Autorytet
    Postów: 319 139

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ale mam już chyba dość, jakiś moment załamania przyszedł kazałam mojemu odwołać jutrzejsze badania jestem dziś nie do zniesienia nawet przez samą siebie. Daje sobie trochę czasu aż się pozbieram ale oczywiście za Was wszystkie mocno trzymam kciuki :*

  • kasiakasia11 Autorytet
    Postów: 1313 431

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w kolejnym cyklu po biochemicznej zaszlam w ciążę.

    Pani Ciasio, Nera1986 lubią tę wiadomość

    syn (HLHS) 24.07.14 - 03.09.14
    córka 10.12.15
    syn 28.08.17


  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 29 kwietnia 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cichosza wrote:
    Dzięki dziewczyny, ale mam już chyba dość, jakiś moment załamania przyszedł kazałam mojemu odwołać jutrzejsze badania jestem dziś nie do zniesienia nawet przez samą siebie. Daje sobie trochę czasu aż się pozbieram ale oczywiście za Was wszystkie mocno trzymam kciuki :*

    Kochana rozumiem Cię doskonale :* Daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz, ale nie łam się. Jeśli szczęście jeszcze do Ciebie nie przyszło, to znaczy że jest duże i idzie małymi krokami :) U mnie sprawdziło się to na wielu polach życia. I też przeżywałam momenty nie tylko załamania, ale takiego totalnego marazmu, że po pracy szłam prosto spac, wstawałam rano i znowu do pracy- i tak w kółko przez miesiące. A jednak wyszło dla mnie słońce :) I wierzę, że dla nas wszystkich wyjdzie jeszcze nie raz :)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo dzień dobry, jutro pierwsze tesciki majowe, jak nastroje?😉 trzymam mocno kciuki😘

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ