X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie 2017
Odpowiedz

Majowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 13 maja 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie to niemożliwe że 4 dni temu było zagniezdzenie bo byłby to 12-13 dzień po owu. Poczekam donpon i zrobię test. Boję się jednak że gdy 16-17 dni po owu nie wychodzi test a jest tempka wysoka to beta jest zza niska na rozwój. Czekam na miesiączkę do pon i ponawiam z 10. A może jutro dostanę bo jednak spadek z 37.2 do 37 To moze początek totalnego spadku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2017, 17:54

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K10 ja mam ciagle uczucie jakbym miala wyzsza temperature. Niby mnie w dole ciagnie troche ale juz jajnik nie jest tak obolaly. Zobacze. Jak do poniedzialku nie przyjdzie okres to robie test.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam testować jutro, ale @ postanowiła mnie odwiedzić dziś także melduję, że niestety nie tym razem ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2017, 19:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeeej
    ja jestem obsra.... przed jutrem :/
    Boli brzuch trochę jak na @. Dziś mnie cały dzień pępek kuje :( i nie wiem czy czegoś nie dźwignęłam. Okres powinien przyjść wczoraj zamiast tego zalewa mnie kremowy śluz

  • OLAM86 Autorytet
    Postów: 596 289

    Wysłany: 13 maja 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska a Ty nie jestes w ciazy? Czy cos pomyliłam?

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 13 maja 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka ja coś czuje dwie piękne kreseczki u Ciebie :)
    Był dzis w Rossmannie i oczywiście nie wytrzymałam i kupiłam Pinka o czułości 10 i go obsikałam. I jest cień cienia cienia, więc pewnie taki urok testu. Siknę jeszcze jutro z rano ale już na 25 tak na wszelki wypadek. Choć ten cykl jest tak pokrecony, że sama nie wiem kiedy termin @.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikał am w 13 dpo na allegrowy i był cień. Wiec jutro sikał na normalny. Bedzie 16 dpo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2017, 20:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Miśka ja coś czuje dwie piękne kreseczki u Ciebie :)
    Był dzis w Rossmannie i oczywiście nie wytrzymałam i kupiłam Pinka o czułości 10 i go obsikałam. I jest cień cienia cienia, więc pewnie taki urok testu. Siknę jeszcze jutro z rano ale już na 25 tak na wszelki wypadek. Choć ten cykl jest tak pokrecony, że sama nie wiem kiedy termin @.
    Właśnie ja też się obawiam, że może u mnie być tak że te testy tak wychodzą. Mi na pink eco zawsze wychodziły cienie i darowałam je sobie. Na jutro mam alphamed,one też 10-ki i obawiam się go :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2017, 20:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z synem pierwszy pozytyw miałam w 20 dpo :/

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 13 maja 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka u mnie lewdo widoczne cienie zawsze oznaczały podwyższona bete, ale Pinka supet czułego nigdy wcześniej nie robiłam. Trzymam za Ciecie kciuki. To sikamy jutro razem :)

    miśka1987 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 13 maja 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Z synem pierwszy pozytyw miałam w 20 dpo :/
    Właśnie mnie pocieszylas. Moj test 16/17dpo był negatywny. Mam nadzieję że jutro tempka nie spadnie. A kiedy zrobiłaś pierwszy test. A jaka ich czulosc byla jesli pamietasz? Noi czy beta była prawidłowa mimo że z testu wyszła tak późno?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2017, 21:20

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy nie badałam bety. A test był jakiś zwykły z apteki, amil chyba. Zrobilam 3 wtedy i ostatni pozytyw byl. Ale jak zrobiłam test i zaraz poszłam do lekarza było już <3 :)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 13 maja 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że dopytuje. Robiłaś 3 jednego dnia czy jakoś wcześniej?:) rozumiem że te 2 to wcześniej?:) a fazę luteralna miałaś 14 dni? Przepraszam jeśli głupie pytania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2017, 23:08

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 14 maja 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Informuję że mam wciąż 37.1 stopni. Ale obudziłam się o 5 rano i było 36.8 stopni. Poszłam siusiu i spać. Zawsze budzę się w nocy . Co dziennie. MIMO to moje temp są płynne. Faza niskich i faza wysokich. Zastanawiam się czy moje tempka jednak utrzymują się bo wstaje w nocy a to je podwyższa. Okresu brak. 18 dzień po owulacji. Suchosc pochwy, nie mam plamien ktore mialam w tamtym cyklu 3 dni przed okresem z uwagi na dupka, dwa dni problemy w wypróżnieniem ,coś tam mnie
    Zabili lekko w piersi nic istotnego. Troszke wiecej sikam chocuaz ja i tak sikam milion razy dziennie wiec ciezkk powiedziec. Mialam ze dwa dni zgage. Czyli zero objawów. Wczorajszy test ujemny 25. Kupię 10 dzisiaj i jutro zrobię. Dziewczyny wczoraj powinnam odstąpić dupka. Nie zrobiłam tego bo boję się przerwać. Czytałam że on nie rplywa na okres. Czytałam że niektórzy lekarze każą nawet brać aż pojawi się okres. Macie zdanie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2017, 07:47

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 14 maja 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naszła mnie wątpliwość czy w ogóle ta owu byla czy czasem nie zrobiła się torbiel z tego pęcherzyka ,ten lewy jajnik caly czas mnie boli podbrzusze z lewej strony wygląda jak opuchnięte i jajnik jest bardzo widoczny i przy dotyku boli , dzisiaj podczas <3 złapał mnie ból lewgo jajnika promieniujący do całego krocza.

    Saaaara jak nie chcesz odstawić dupka to jutro najlepiej idź na betę. Mi lekarz każe po10dniach odstawić ale u mnie nie bylo za każdym razem owu wiec co innego. A wysoka temperatura moze świadczy o zielonym plusiku :)

    age.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 14 maja 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naszła mnie wątpliwość czy w ogóle ta owu byla czy czasem nie zrobiła się torbiel z tego pęcherzyka ,ten lewy jajnik caly czas mnie boli podbrzusze z lewej strony wygląda jak opuchnięte i jajnik jest bardzo widoczny i przy dotyku boli , dzisiaj podczas <3 złapał mnie ból lewgo jajnika promieniujący do całego krocza.

    Saaaara jak nie chcesz odstawić dupka to jutro najlepiej idź na betę. Mi lekarz każe po10dniach odstawić ale u mnie nie bylo za każdym razem owu wiec co innego. A wysoka temperatura moze świadczy o zielonym plusiku :)

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie zdążyłam rano testu zrobić bo mnie zalalo :(

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 14 maja 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saaara nie odstawiaj dupka i tak jak welonka poradziła idź na betę ;) Trzymam mocno kciuki ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 14 maja 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    A ja zrobiłam dziś test, wiem, że bardzo wcześnie ale jestem chora i jest cień cienia
    Zrobiłam Quixx czy on daje jakieś fałszywie pozytywne wyniki?
    Gardło mnie boli tak, że oszaleje, katar mam okropny i nie wiem co teraz. Jak jest z antybiotykami w tak wczesnej ciąży? Bo niby lekarze pozwalają duomox itd ale gdzieś wyczytałam, że mogą wpływać na tak wczesną ciąże

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • justysia 90 Ekspertka
    Postów: 179 50

    Wysłany: 14 maja 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, chciałabym do was dołączyć ☺
    Jestem mamą synka i staramy się o 2 , jest to pierwszy cykl starań i coś czuje , ze będą kolejne, ponieważ zwykle mam niskie temp 36.2 a po owulacji 36.6 a teraz po owulacji około godz.4 jak wstanę mam 36.6 a po 7 36.3, wiec domyślam się ze był to cykl bezowulacyjny

    AJA_S lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dsyrtvfv4.png
    f2wlj44jqs19ewji.png
    8708a133b2b2fe6a61fa7fed8b65a2a6.png

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ