X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe testowanie 2017
Odpowiedz

Majowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 13 maja 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tule te z okresami :(





    a mój wykres wariuje - juz się wczoraj nastawiłam, ze będzie @ a tu dziś tempka do góry... i zastanawiam się czy mam mieć jeszcze nadzieję czy to znów anomalia/złe mierzenie/spanie pod kołdrą czy cokolwiek...

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • k91 Autorytet
    Postów: 378 106

    Wysłany: 13 maja 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to bardzo ładnie odbiła ta Twoja tempka :)
    Kiedy testujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2017, 08:56

    65cs, 30 lat
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 13 maja 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    Mam tak samo jak Ty- ból jest ale lżejszy, od czasu do czasu odzywa się lewy jajnik. A z serduszkowaniem, to wyszło tak, że przejęci tym,że mam owulacje nie doszliśmy do finału:( Za duża presja :D. Następnym razem nie powiem M,że to dzień owulacji, może wtedy przynajmniej on będzie wyluzowany.

    Wczoraj miałaś owu ?bo u mnie z powrotem pojawił sie bol jajnika ,w środę mialam podany zastrzyk pęcherzyki juz powinny pęknąć co nie ?
    U nas dzisiaj byla presja bo wczoraj nic nie bylo i mój nie chciał odpuścić,ale powiedziałam ze taka sytuacja jest ostatni raz nie chce sexu z przymusu jego czy mojego bo tylko tak zniechęcamy sie.
    U nas 9cykl a ja dopiero poznaje jak u mnie występuje owulacja.
    Niby jestem spokojna nie nakręcam sie ale z drugiej strony widzę zw jestem zrezygnowana .

    K01 poczekaj jeszcze jest nadzieja.

    age.png
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 13 maja 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k91 wrote:
    I to bardzo ładnie odbiła ta Twoja tempka :)
    Kiedy testujesz?

    jutro mam termin okresu (odkąd prowadze zapisy w OF zawsze dostawałam okres 13 dpo ale 11 i 12 spadała tempka) jak jutro nie przyjdzie okres ani nie będzie spadku tempki to w poniedziałek planowałam test

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2017, 09:06

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 13 maja 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety @ :-(

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis szyjka twarda i zamknieta. Nawet sluz jest. A do @ mam 2 dni. Ale sie denerwuje. Najchetnoej bym po test poszla. W ogole sie czuje jakbym miala temperature. I cala opuchnieta jestem. Zadnych wiecej objawow nie mam. Nawet mbie ten jajnik nie boli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2017, 09:57

  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 13 maja 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z @ przykro mi bardzo :( przytulam i trzymam kciuki za nowy cykl <3 <3

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 13 maja 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 ja testuje jutro jeśli temp będzie zadowalająca. Nie chcesz razem ze mną? Będzie raźniej ;)
    Co do bólu podczas owulacji to u mnie czasem jest masakra. Czuję taki promieniujący od jajnika ból aż gdzieś na brzuch i pachwinę. Ciężko wtedy zsiadaniem, chodzeniem. Niekiedy muszę wziąć przeciwbólowe.
    Jajnik prawy pobolewa, wczoraj też zauważyłam, że bolą mnie sutki. Plamień które przepowiadają u mnie @ na 2-3 dni przed brak.
    Dziewczyny do których zawitała @ trzymajcie się dzielnie i nie poddawajcie się w walce o wymarzone szczęście :*

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 13 maja 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa - moooże... chociaż chyba chciałabym w poniedizałek aby od rauz na betę potem iść - ale zobacze jak sytuacja - może się okres zjawi do jutra

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 13 maja 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny
    nie odzywałam się wczoraj ale miałam kiepski dzień :( do południa mdłości (pewnie z powodu choroby) a wieczorem dziecia uspałam i sama poszłam spać przed 20 :) gdyby nie pobudki w nocy to może bym w końcu odespała cały tydzień

    dziewczyny z @ tulę, meginka a może jeszcze odbije :) wczoraj też myślałam, że to spadek już przed okresem, a tu dziś w górę poszła tempka :)

    K1 wykres bardzo obiecujący

    ja sama nie wiem kiedy testować - nie chcę się jeszcze bardziej nakręcać, zwłaszcza że zauważam już tyle objawów moim zdaniem "typowo ciążowych" że boję się tego testu jak ognia :( okres może mnie odwiedzić już jutro a najpóźniej we wtorek - tak więc czekam chyba do poniedziałku, tak jak planowałam

    miśka a co u ciebie?? jakieś przeczucia?? testowałaś kolejny raz?? kreseczki ciemnieją??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2017, 11:47


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 13 maja 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś już mdłości nie ma, więc pewnie wczorajsze uronione były, ale gardło dalej boli i kaszel męczy - tak więc wszystkie moje objawy ciąży są raczej objawami grypy :)


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 13 maja 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate88 twój wykres też fajnie wygląda, oby się tempka utrzymała na tym poziomie :)


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    dziś już mdłości nie ma, więc pewnie wczorajsze uronione były, ale gardło dalej boli i kaszel męczy - tak więc wszystkie moje objawy ciąży są raczej objawami grypy :)

    A Ty owu kiedy mialas? Mnie wypadal na 15ego. Tez chodze jak na szpilkach. Mam miec jutro albo w poniedzialek @. Dzis rano mialam mysli ze nie ma fasolki i mi sie przykro zrobilo :( niby sie nie staramy ale sama mysl ze moglabym w koncu swiadomie zostac mama tak jak marzylam... Moj syn jest najpiekniejszym dzieckiem z kalendarzyka ;) mialam 19 lat jak wpadlan z obecnym mezem. Ale jak sie urodzil to chcialam swiadomie zostac mama. Wiedziec od poczatku. Przezywac to ze rosnie a nie bac sie ze nie zdam szkoly, matury. Ze maz bylby przy mnie a nie mieszkal 50km dalej. (Znamy sie juz 11lat). Chcialabym to wszystko przezywac razem z nim :(

  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 13 maja 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia ovu miałam między 3/4 maja tak więc dziś to około 10 dp


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    melunia ovu miałam między 3/4 maja tak więc dziś to około 10 dp

    Ja mialam napisac ze nie 15ego tylko 1ego ;) cyfrowka mi sie wkradla. Kurde to czekam. Chodze we wkladce bo sie boje ze za chwile cos poleci. To czekanie to katorga...

  • K01 Autorytet
    Postów: 421 371

    Wysłany: 13 maja 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze od wczoraj zauważyłam, ze mam :uderzenia goraca" . Przed chwila koleżanka była u mnie i się mnie pyta czy się znów opalałam bo takie wypieki mam... zastanawiam sie przez co mam coś takiego ;/ mozliwe, ze ta moją wyimaginowaną ciąże?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2017, 14:29

    201801181756.png

    02.2017 - (*) 7tc - cp, usunięty jajowód
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 13 maja 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Co prawda nie byłam na liście ale możecie mnie zapisać na 7 z podwójnym szczęściem. :D

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 maja 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynka1990 wrote:
    Hej dziewczyny.
    Co prawda nie byłam na liście ale możecie mnie zapisać na 7 z podwójnym szczęściem. :D
    Bliźnięta?! Aaa gratulacje !!! :D

    K01 sprawdź sobie ciśnienie, mój tak ma jak mu wysoko skacze.

    Ja możliwe że miałam to owu już zgłupiałam :P no nic pozostaje mi czekanie co najmniej 12dni o.O a sutki są tak wrażliwe że nawet prysznic z B mi sprawiał ból :(

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 13 maja 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K01 wrote:
    jutro mam termin okresu (odkąd prowadze zapisy w OF zawsze dostawałam okres 13 dpo ale 11 i 12 spadała tempka) jak jutro nie przyjdzie okres ani nie będzie spadku tempki to w poniedziałek planowałam test

    U mnie tak sami zamiast spadku to tempka wciąż wysoka. Myślałem że dostałem okres 4 dni temu i nawet wam zgłosiłem
    Okazało się jednak ze to jednorazowe krwawienie .miałam już tak po współżycia lub samobadsniu. Dostałam dupka ale teraz też go biorę a mimo to powtórzyło się. Niemniej miesiączka miała być najpóźniej wczoraj. Nie miałam plamienia i nadal nie mam po dupka takich przed okresem. Dzisiaj robiłam test 25 wrażliwy ale negatywny a jestem 16/17dniu po owu. Tempka 37 wczoraj 37.2 . Może to już spadek nie wiem. No ale gdyby coś miało być to chyba test 25 by już wyszedł...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2017, 17:29

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 13 maja 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarra ciężko powiedzieć - może 4 dni temu fasolka się zagnieździła :) dopiero po 48 godzinach zaczyna się wytwarzać BHCG, więc jest duża szansa że jutro test ci już pokaże drugą kreskę :) kup sobie 10, ja chyba tez tak zrobię i jutro siknę, bo dziś jak robiłam to na dwoje babka wróżyła :(

    miśka jak się czujesz?? wszystko w porządku??

    dziewczyny mam też smutną wiadomość - widziałam na czerwcowym wątku Agusię-pia, tak więc w maju jej się nie udało - tulę Agusia


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ