Forum Starając się - ogólne maleństwo, a względy finansowe...
Odpowiedz

maleństwo, a względy finansowe...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2014, 12:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 17:13

Ida lubi tę wiadomość

• Ida Autorytet

Wysłany: 28 marca 2014, 12:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, i fajnie że założyłaś ten wątek, bo sama byłam ciekawa jak to jest u innych. Jak widać, jest różnie. Ja tylko powiem, że mnie ta rozmowa trochę pocieszyła. Dlatego dziękuję Ci za tą rozmowę :)

sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2014, 16:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktos czyta i sie poczuwa ze odbiera czyjes posty w kategorii o rany poczułam sie urazona to ma problem, czyli nie ma takiego spełnionego zycia o jakim marzy. Ja tez pisze normalnie, dlatego podkreslam w poscie ze kazdy ma swoja sytuacje, ale jezeli czlowiekowi jest z nia dobrze to ok. Najwazniejsze zeby kazdy ulozyl sytuacje wg siebie, ale jednak jak ktos pisze ze ma lat 18 nascie i siedzi na utrzymaniu rodzicow pod wzgledem finansowym to najpierw niech sie zabierze za prace a pozniej mysli o dziecku. Najpierw w ogole zeby myslec o dziecku to trzeba byc dorosłym i dojrzałym człowiekiem, a to nie tyle swiadczy o tym ile mamy kasy, TYLKO CZY W OGOLE JESTESMY W STANIE SAMI BYC SAMODZIELNI. Moja mama tez stworzyła super dom, ale mnie wychowała do samodzielnosci, i wg mnie to najlepsza zyciowa nauka.

Ida lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 28 marca 2014, 17:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 17:13

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego