X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne maleństwo, a względy finansowe...
Odpowiedz

maleństwo, a względy finansowe...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 17:13

    Ida lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, i fajnie że założyłaś ten wątek, bo sama byłam ciekawa jak to jest u innych. Jak widać, jest różnie. Ja tylko powiem, że mnie ta rozmowa trochę pocieszyła. Dlatego dziękuję Ci za tą rozmowę :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktos czyta i sie poczuwa ze odbiera czyjes posty w kategorii o rany poczułam sie urazona to ma problem, czyli nie ma takiego spełnionego zycia o jakim marzy. Ja tez pisze normalnie, dlatego podkreslam w poscie ze kazdy ma swoja sytuacje, ale jezeli czlowiekowi jest z nia dobrze to ok. Najwazniejsze zeby kazdy ulozyl sytuacje wg siebie, ale jednak jak ktos pisze ze ma lat 18 nascie i siedzi na utrzymaniu rodzicow pod wzgledem finansowym to najpierw niech sie zabierze za prace a pozniej mysli o dziecku. Najpierw w ogole zeby myslec o dziecku to trzeba byc dorosłym i dojrzałym człowiekiem, a to nie tyle swiadczy o tym ile mamy kasy, TYLKO CZY W OGOLE JESTESMY W STANIE SAMI BYC SAMODZIELNI. Moja mama tez stworzyła super dom, ale mnie wychowała do samodzielnosci, i wg mnie to najlepsza zyciowa nauka.

    Ida lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 17:13

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ