X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Groszki
Odpowiedz

Marcowe Groszki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mirka14 wrote:
    U mnie w 17dpo beta wynosiła 1200 i dopiero się rozkręcała
    hehe widze ze kazdy ma inne zrodla :) i dobrze :) no ja czytałam na portalach ginekologicznych ze beta rosnie tak szybko tylko na poczatku :) potem po 3-4 dniach sie podwaja :) ale nie jest powiedziane ze jak podwaja sie szybciej to jest zle.. tylko generalnie u wiekoszoci tak jest.. poza tym moje drogie.. kazda z nas jest inna i nie mozemy mierzyc sie ta sama miara :)

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iNso87 wrote:
    Hehehe nie stresuj mnie :D niemozliwe raczej bo ani w mojej ani meza rodzinie nie bylo blizniakow

    U mnie przyrost był na poziomie 218%! Bliźniaków nie ma, ale podobno na dziewczynki są takie wysokie wyniki - będę sprawdzała na sobie :)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 30 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    kazda z nas jest inna i nie mozemy mierzyc sie ta sama miara :)
    Święte słowa :D

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:20

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na poczaku byl przyrost 250%, a teraz mam 85%. Ale juz sie nie badam, czekam na wizyte u lekraki :) co ma byc to bedzie :)

  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie @ nie ma a testy negatywne, nie mialam tak, od ponad 3 lat nigdy nie bylo tak ze test negatywny a @ sie spozniala, co za los....

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 30 marca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba a może za wcześnie na test?

    Paolka _25
  • antea Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za nonsens. Odpuściliśmy z mężem ten miesiąc. Żeby odpocząć i od kwietnia zacząć starania z Naprotechnologiem. Ale od wczoraj niewyraźnie się czułam. Siknęłam godzinę temu i : http://pokazywarka.pl/i1mvix/
    Nie wiem jeszcze czy się cieszyć. Boję się, że to wadliwy test.
    Nie mierzyłam temp w tym miesiącu, nie spr śluzu. Nawet nie kochaliśmy się prawie żeby odpocząć. A tu taka niespodzianka!

    Nuffeq, justyna14, gusiek85, anja83, Paolka_25, Katarzyna87, Fatim lubią tę wiadomość

    eef9ea829bfa98ddca7184863e2ba221.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antea, ja bym się cieszyła :-D
    Myślę, że to pozytyw :-D

    antea lubi tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 30 marca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antea wrote:
    Co za nonsens. Odpuściliśmy z mężem ten miesiąc. Żeby odpocząć i od kwietnia zacząć starania z Naprotechnologiem. Ale od wczoraj niewyraźnie się czułam. Siknęłam godzinę temu i : http://pokazywarka.pl/i1mvix/
    Nie wiem jeszcze czy się cieszyć. Boję się, że to wadliwy test.
    Nie mierzyłam temp w tym miesiącu, nie spr śluzu. Nawet nie kochaliśmy się prawie żeby odpocząć. A tu taka niespodzianka!
    pozytyw pozytyw!!!!!! gratulacje!

    antea lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 30 marca 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne wyraźne dwie kreseczki!! Jest powód do radości;) jutro zrób jeszcze jeden test albo leć na betę :)
    A ja właśnie wróciłam od lekarza i jest <3 w końcu!! Czy to możliwe że mój groszek ma 6 mm. Skoro w środę jeszcze go nie było? Tak ma na USG zaznaczone.

    antea, gusiek85, Nuffeq, iNso87, justyna14 lubią tę wiadomość

    Paolka _25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka_25 wrote:
    Piękne wyraźne dwie kreseczki!! Jest powód do radości;) jutro zrób jeszcze jeden test albo leć na betę :)
    A ja właśnie wróciłam od lekarza i jest <3 w końcu!! Czy to możliwe że mój groszek ma 6 mm. Skoro w środę jeszcze go nie było? Tak ma na USG zaznaczone.
    super :) bardzo sie ciesze i trzymałam kciuki :))) teraz tylko powinnas isc do tej wrednej baby... ktora chciala zabic Twoje dzieciatko.. wrr...
    jak szybko bije serduszko? mialas mierzone?:) to w koncu ktory tydzien masz ciazy ?:)

  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 30 marca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki wadliwy test piękna druga krechą, super :D

    antea lubi tę wiadomość

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka super!!!!! :) nareszcie! :) :) ale nas lobuzek trzymal w niepewnosci ;) super !!

  • antea Koleżanka
    Postów: 55 47

    Wysłany: 30 marca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano zrobię jeszcze raz, jeśli kreseczka będzie to polecę na bete od razu:-)

    Nuffeq lubi tę wiadomość

    eef9ea829bfa98ddca7184863e2ba221.png
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 30 marca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam mierzone, dzisiaj lekarz przyjął mnie na "cito" w szpitalu na dyżurze, tylko po to aby mnie uspokoić. :) z resztą powiedział, że doppler może tak wczesnemu zarodków zaszkodzić. Następne badanie bardziej szczegółowe będę miała 15 kwietnia ;) ale fotografię na święta już mam ;)

    Paolka _25
  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 30 marca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tej babie nie odpuszczę! Tak jak powiedziałam. Podczas badania wszedł drugi lekarz i mój lekarz opowiadał mu moją historię. Obaj byli wstrząśnięci...

    Paolka _25
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 30 marca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:20

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka_25 wrote:
    A tej babie nie odpuszczę! Tak jak powiedziałam. Podczas badania wszedł drugi lekarz i mój lekarz opowiadał mu moją historię. Obaj byli wstrząśnięci...
    dla mnie to tez szok.. po prostu jak można być takim niedouczonym lekarzem!! i ile dzieci mogła uśmiercić.. bo ma takie widziemisie.. masakra.. u nas w kraju to lekarze popadaja w skrajnosci- poczawszy od doktora chazana czy jak mu tam bylo, ktory skazal kobiete i dziecko na cierpnie po takie pani niby doktor, ktore na podstwie pseduomedycznych wnioskow chca usuwac dzieciatka ;/

  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test i negatywny, jednak tak jak przypuszczałam zaszła jakaś reakcja chemiczna przez te godziny i się pojawił bladzioch. Okres w środę albo czwartek więc wątpię żeby ten cykl był szczęśliwym.

    Ale powiem Wam ze fajnie było być przez godzinę 'w ciąży' ;) mile uczucie ;) próbujemy dalej i z niecierpliwością czekamy aż potrwa to dłużej niż chwilę ;)

    [
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ