X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Groszki
Odpowiedz

Marcowe Groszki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka_25 wrote:
    Ailatan a USR też już miałaś?
    co to jest USR?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz doczytałam, nie nic takiego narazie nie kazała mi robić... te hivy i inne tez nie.. z reszta ja oddawalam wczesniej honorowo krew a partnera nie zmienialam ( zakladam ze on tez mnie nie zdradzal ) wiec raczej jestem spokojna :)

  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam USR i toksoplazmę zrobić, i oczywiście morfologia, ob i mocz. Zaglądałam do kwietniówek tam dopiero 7 groszków... trochę szkoda, że tak mało. ,

    Paolka _25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka_25 wrote:
    No ja mam USR i toksoplazmę zrobić, i oczywiście morfologia, ob i mocz. Zaglądałam do kwietniówek tam dopiero 7 groszków... trochę szkoda, że tak mało. ,
    hej, ano te inne badania juz zrobilam.. wszytsko jest ok.. a powiedz mi robilas tsh sobie? wiem ze w ciazy warto to badac..

  • Paolka_25 Autorytet
    Postów: 864 653

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie robiłam i raczej nie będę robić, nic nie wskazuje na jakieś objawy dot. Tarczycy. Nigdy nie miałam z tym problemów i w rodzinie też nie ma przypadków dot. Tarczycy

    Paolka _25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak tam u reszty dziewczynek? Ktora jeszcze byla na usg i pochwali sie zdjeciem malucha ?:D

‹‹ 105 106 107 108 109
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ