X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Marcowe Groszki
Odpowiedz

Marcowe Groszki

Oceń ten wątek:
  • KASIKK Ekspertka
    Postów: 389 59

    Wysłany: 23 lutego 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam testowanie na 6 marca ale spokojnie jestem pewna ze nic z tego bo malutko staran bylo na jednej rece mozna policztc ile;/ wiec nawet nie bede rozczarowana he ...

    c176900d96ca5acc9fc01211f7895690.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 lutego 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasikk to tak jak ja zanize wam statystyki bo jakos ten moj wykres nie wyglada na ciazowy a jeszcze ta moja szyjka raz wysoko raz nisko, jednego dnia otwarta a nastepnego juz zamknita i badz tu madry.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 23 lutego 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo kochane, ja już całkiem zdrowa :-) więc proszę mnie zapisać na 16 marca do testowanka...:-) ehh kiedy się uda? może na wiosnę hehe

    Fatim, olimama lubią tę wiadomość

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 23 lutego 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    Ja mam nadzieję że mój bocian już przyleciał;p cycki bolą, krzyż boli jajniki też kłują. Nie wiem czy to od choroby, urojonej ciązy, czy z okazji zagnieżdżania ;D


    Oby, oby ;)
    Oczywiście nie neguje, że u Ciebie to objawy ciąciąży ale u mnie było tak, że w czwartym cs zaczęłam mocno zwracać uwuwagę na piersi ( czy bola, czy są większe, czy skutki inaczej wyglądają itd) i nic takiego wtedy nie zazaobserwowalam i niespodziewanie w piątym cs okropnie bolały mnie piersi, zrobiły się twarde i strasznie wrażliwe, nawet wypatrzyłam nowe żyły prowadzące do skutków a okazało się, że to organizm płata mi figle i zrobił dokładnie to czego oczekiwałam miesiąc wcześniej.

    Wczoraj skończyłam czytać książkę Wojna plemników. Polecam bo opisuje fakty o mężczyznach i kobietach o których kompletnie nie miałam pojęcia. Opisuje zachowania kobiet i mężczyzn w dążeniu do rozmnażania się.coś niesamowitego.

    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika.Monia wrote:
    Oby, oby ;)
    Oczywiście nie neguje, że u Ciebie to objawy ciąciąży ale u mnie było tak, że w czwartym cs zaczęłam mocno zwracać uwuwagę na piersi ( czy bola, czy są większe, czy skutki inaczej wyglądają itd) i nic takiego wtedy nie zazaobserwowalam i niespodziewanie w piątym cs okropnie bolały mnie piersi, zrobiły się twarde i strasznie wrażliwe, nawet wypatrzyłam nowe żyły prowadzące do skutków a okazało się, że to organizm płata mi figle i zrobił dokładnie to czego oczekiwałam miesiąc wcześniej.

    Wczoraj skończyłam czytać książkę Wojna plemników. Polecam bo opisuje fakty o mężczyznach i kobietach o których kompletnie nie miałam pojęcia. Opisuje zachowania kobiet i mężczyzn w dążeniu do rozmnażania się.coś niesamowitego.

    Wiem o co Ci chodzi. Ja się śmieje z moich objawów raczej, chociaż w głebi serca mam nadzieje:D Którą mój ginekolog dziś mi wymazał;p Moje objawy mągą być od odstawienia hormonów. Co prawda jestem w 2giej fazie cyklu. Okres niedługo powinien się pojawić bo w lewym jajniku rośnie sobie małe jajeczko ;D mogę mieć w takim razie wczesną owulacje po okresie:D

  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane to i ja proszę o wpisanie na listę "owulacja" dziś to testować będę 10.03 :) w sobote mam Criotransfer i mam nadzieję że moje słoneczko z nami zostanie :)

    kciuki odpalam za wszystkie marcowe groszki &&&&& :)

    Fatim, Emilia77, Izoleccc lubią tę wiadomość

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesna populacja wcześniej test ;p szkoda że cykle nie są krótsze i nie można próbować częściej ;)

    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu to nie moż być tak przed okresem boli brzuch a na ciąże bola cycki nie?:) Było by prościej, a tak to w każdą stronę, jedne maja mnustwo objawów a test negatywny,a inne przekreślaja już cykl a tu niespodzianka, eh loteria.

  • katarynka07 Przyjaciółka
    Postów: 184 38

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testuje 21 marca, ktos moze mnie dopisac?

    Fatim lubi tę wiadomość

    kasia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej żeby na owulacje bolało podbrzusze na ciążę cycki a @ żeby się nie pojawiała przez rok ;D

    Monika.Monia lubi tę wiadomość

  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chociaż jestem dopiero 3 dni po ovu mam takiego czują ze się i tym razem nie udało ale oczywiście jak każda kobieta starajaca się o bobasa staram to sobie usprawiedliwiać tym ze moja psychika broni się przed kolejnym dwu trzy dniowym dołem spowodowanym okresem ;)

    zawsze zajście w ciążę wydawało się takie proste :p śmiejemy się z mężem ze żałujemy ze nie wpadliśmy przed ślubem :)

    [
  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesia wrote:
    najlepiej żeby na owulacje bolało podbrzusze na ciążę cycki a @ żeby się nie pojawiała przez rok ;D

    Perfekcyjnie ;)
    kto to wymyślił ze trzeba tyle czasu czekać żeby się dowiedzieć czy już czy jeszcze nie ;)

    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pocieszenie po wizycie u lekarza i rozmyciu moich nadzieji kupiłam sobie mnóstwo śledzi i je namiętnie jem ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika.Monia wrote:
    Ja chociaż jestem dopiero 3 dni po ovu mam takiego czują ze się i tym razem nie udało ale oczywiście jak każda kobieta starajaca się o bobasa staram to sobie usprawiedliwiać tym ze moja psychika broni się przed kolejnym dwu trzy dniowym dołem spowodowanym okresem ;)

    zawsze zajście w ciążę wydawało się takie proste :p śmiejemy się z mężem ze żałujemy ze nie wpadliśmy przed ślubem :)

    Dokładnie, my przed ślubem zabezpieczliśmy się chyba wszystkimi możliwymi sposobami,a teraz jak człowiek świadomie się stara to lipa, łatwiejsza byłaby wpadka bo jak się nie chce to jest.

  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śledzie w sosie śmietanowym mmmmm,kupię sobie na kolacje ;)

    [
  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby1991 wrote:
    Dokładnie, my przed ślubem zabezpieczliśmy się chyba wszystkimi możliwymi sposobami,a teraz jak człowiek świadomie się stara to lipa, łatwiejsza byłaby wpadka bo jak się nie chce to jest.

    Nawet pamiętam jak robiłam test kilka lat temu z takim strachem ze jestem w ciąży ;p a teraz robię ze strachem ze nie jestem.
    Ale tak jak i Wy chcieliśmy to sobie poukładać a tu się okazuje ze wszystko się udało ale bobasa nie ma, nie cierpię bezradności.

    baby1991, olimama lubią tę wiadomość

    [
  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby chyba jesteśmy w tym samym wieku, też jestem 91 ;)

    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ile się staracie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam śledzika na raz z ogórkiem i czosnkiem oraz śledzie po giżycku;p zjadłam na śniadanie bo jakoś rano nie miałam ochoty jeść dopiero teraz zjadłam śniadanko ;D

  • Monika.Monia Przyjaciółka
    Postów: 99 28

    Wysłany: 23 lutego 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz jest 8 (w tym dwa takie na lluzaka bez zastanawiania się nad niczym a teraz jest już taki świadomy 6.
    wy widzę że też 8

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2015, 13:13

    [
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ